Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Izobraževanje in šola

Izobraževanje in šola znanje, referati, plonkci, matura, izpiti ...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 03.09.2017, 22:58
geogle2 Uporabnik geogle2 ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2017
Sporočila: 1
Privzeto Ekološka živila ja ali ne?

Pozdravljeni,

sem študent Ekonomske fakultete v Ljubljani, smer Trženje. Ob zaključku magistrskega študija pripravljam magistrsko nalogo z naslovom:

Potencial zelenega porabništva v Sloveniji in dejavniki, ki vplivajo na nakupne odločitve o ekološki prehrani

Kot empirični del magistrske naloge sem si izbral statistično analiza dejavnikov porabništva ekoloških živil. Prosil bi vas, če mi lahko pomagate pri zaključku študija tako, da mi izpolnite anketo, ki se navezuje na ekološka živila. Podatki so strogo anonimni. Anketa je kratka in enostavna.

Bil bi vam zelo hvaležen!

LINK do ankete: https://www.1ka.si/a/137183

Že v naprej se vam lepo zahvaljujem,

Jan
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
anketa, ankete, anketo, aplikacija, bio, diplomska, eko, ekološka, elektronska, hrana, hrano, izpolni, kakŠno, kartoteka, kupujete, navade, pametni telefon, podobno, prehranjevalne, prosim, vse, zdravstvena

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Vse ankete in podobno... ali prosim izpolni anketo SAMDEL Izobraževanje in šola 48 31.01.2012 09:19
NOKIA (info + novosti) [Brez reklam] znamkar Mobilna telefonija 296 24.06.2011 10:32
Vse ankete in podobno... ali prosim izpolni anketo ViSoKa180 Izobraževanje in šola 138 14.05.2010 20:31

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 00:04.