Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Varen dom

Varen dom Odlična izbira za vse, ki ste veliko zdoma in želite imeti nadzor nad gibanjem v svojem domu.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 26.12.2013, 18:17
morfej Uporabnik morfej ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2009
Sporočila: 14
Privzeto Re: Varen dom

Mogoče veš, kje na kameri najdeš FTP podatke za dostop do FTP strežnika?
Odgovorite s citatom
Staro 26.12.2013, 20:01
mnheia Uporabnik mnheia ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mnheia
Član od: Nov 2011
Sporočila: 847

FTP podatke najdeš pod > Setup > Event Server > FTP.

Za dostop uporabi Google Chrome in tale trik.
Odgovorite s citatom
Staro 28.12.2013, 12:59
Novinec

Hvala za napisano, ampak se bojim, da je to nekoliko prezapleteno zame. Niti ne vem, kje najdem setup.
Odgovorite s citatom
Staro 28.12.2013, 14:20
Uporabnik

Ti pisem na ZS.
Odgovorite s citatom
Staro 04.04.2014, 12:13
Novinec

Zakaj v zadnjem času (po nadgradnji) traja toliko časa, da se naloži stran od varnega doma. Ko se recimo priklopim na stran, traja vsaj 20 sekund, da pokaže sliko s kamere in vse ostalo. Tega prej ni bilo.
Odgovorite s citatom
Staro 22.09.2014, 01:00
frrunovc Uporabnik frrunovc ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2014
Sporočila: 5

Tudi sam imam po - očitno nepopolni nadgradnji firmware-a centralne enote - večmesečni problem s časovno zelo pogosto nepovezljivostjo centralne enote in modema/routerja. Kljub številnim stikom s Tehnično službo problem ni rešen, kar pomeni, da s centralno enoto ne morem upravljati preko portala Varen dom, prav tako pa me centralna enota ne obvešča o svojem stanju, vklučno z alarmi. Pojem "varen dom" je tako postal zavajujoč. Zanimovo je, da mi Tehnična služba ni mogla zagotovite delovanje storitve tudi ob zamenjavi centralne enote (na moje stroške, saj sedaj Telekom osnovni paket ponuja za ČETRTINO cene, ki sem jo plačal pred dvema letoma). Storitev z današnjim dnem odpovedujem, morebitnim novim uporabnikom pa kljub nizki ceni močno odsvetujem uporabo storitve Varen dom
Odgovorite s citatom
Staro 22.09.2014, 08:22
Uporabnik

Ampak od nadgradnje je sedaj že skoraj leto če se ne motim - razen če so mene pri kakšni izpustili. To, da kljub zamenjavi centralne enote storitev ni delovala če si imel pravilno nastavljena vrata na usmerjevalniku je pa zelo zanimivo.

Škoda, da se nisi že prej obrnil na forum pa bi morda skupaj našli kakšno rešitev. Jaz moram reči, da mi storitev razen nekaj težav v preteklosti deluje točno tako kot je bila zasnovana.

Če naredim malo reklame - pri Varnost Maribor imajo paket za varovanje doma, ki stane okoli 30 EUR mesečno če se ne motim. Storitev je zasnovana na podobnem ampak malo bolj profesionalnem brezžičnem sistemu. Morda bi te to zanimalo za zamenjavo.
Odgovorite s citatom
Staro 22.09.2014, 13:42
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč je trenutno prisoten
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 5.555

Citat:
Objavil-a morfej Prikaži sporočila
Zakaj v zadnjem času (po nadgradnji) traja toliko časa, da se naloži stran od varnega doma. Ko se recimo priklopim na stran, traja vsaj 20 sekund, da pokaže sliko s kamere in vse ostalo. Tega prej ni bilo.
Citat:
Objavil-a frrunovc Prikaži sporočila
Tudi sam imam po - očitno nepopolni nadgradnji firmware-a centralne enote - večmesečni problem s časovno zelo pogosto nepovezljivostjo centralne enote in modema/routerja. Kljub številnim stikom s Tehnično službo problem ni rešen, kar pomeni, da s centralno enoto ne morem upravljati preko portala Varen dom, prav tako pa me centralna enota ne obvešča o svojem stanju, vklučno z alarmi. Pojem "varen dom" je tako postal zavajujoč. Zanimovo je, da mi Tehnična služba ni mogla zagotovite delovanje storitve tudi ob zamenjavi centralne enote (na moje stroške, saj sedaj Telekom osnovni paket ponuja za ČETRTINO cene, ki sem jo plačal pred dvema letoma). Storitev z današnjim dnem odpovedujem, morebitnim novim uporabnikom pa kljub nizki ceni močno odsvetujem uporabo storitve Varen dom
Na ZS mi prosim sporočita naročniške podatke in kontaktni številki.

Lp
Jasmin
Odgovori

Značke
dom, varen

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 19:33.