Nazaj   Siol.net forumi > Zabava > Mediji

Mediji časopisi, oddaje, serije, televizija, radio ...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 01.12.2016, 19:51
Bostyan87 Uporabnik Bostyan87 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Bostyan87
Član od: Nov 2011
Naslov: 5270 Ajdovščina
Sporočila: 21
Thumbs down Pop TV in Kanal A - Ni več na Anteni DVB-T

Že kot naslov pove, da ta dva programa ne bosta več na voljo preko DVB-T po 16.1.2017 je kot, da bi bil prvi april

Kakorkoli že jaz poznam vsaj 50 ljudi, ki imajo internet preko telefona in od tega vsaj 20, ki sploh nimajo telefonskega priključka.

V Sloveniji smo lih skoraj prišli na digitalni signal in dva popularna programa pa bosta ukinila predvajanje na digitalnem signalu.

Hja kaj takega se lahko zgodi samo v Sloveniji

Kaj boste pa ostali naredili gledali pač ostale programe in na POP TV in Kanal A pozabili ali boste kupili satelitski sprejemnik v letu 2017 ter zadnja možnost TV preko interneta Mi smo satelitski sprejemnik odklopili že nekaj let nazaj.

Hub Address:
dchub://europa-network.net:5000

Nazadnje uredil Bostyan87 : 01.12.2016 ob 20:01.
Odgovorite s citatom
Staro 01.12.2016, 22:44
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.770
Privzeto Re: Pop TV in Kanal A - Ni več na Anteni DVB-T

Edini motiv firmi je nabrati več €.
Da se privat ponudba umakne iz nekega načina distribucije je povsem normalno. Problm bo, če bo ta privat firma zahtevala plačilo za nekaj samo zato, ker sem naročnik neke storitve in jo bom fasal bolj ali manj zakamuflirano podražitev le zato, ker se je neka privat firma tako dogovorila z ISP in mi ne bodo omogočili zadevo odjaviti in ostat na stari naročnini.

Ta zgodba je povsem drugačna kot ona z nacionalko.

Kako bi reagiral, če nebi imeli IPTV ali kablske pojma nimam. Najverjetneje bi že leta uporablajl satelitsko in si o Prp Plus kanalih mislil enako kot si misim. Zakaj bi satelitski sprejem kdajkoli ukinil, če bi imel le prizemni sprejem brez kablov?
Gledat sem jih nehal še pred IPTV. Ko je v vas prišla sicer slaba kablska s cca 40 kanali. A uporabnejše vsebine so vseeno bile.

Program je kar nekaj. Informativni del? Kdo pa meče stran toliko časa za TV in 2 uri gleda nek politični marketing. Ga preberem v 10 min a nikakor ne na 24.ur .

Reklam pa, da ne veš ali vrtijo nek program med reklamami ali je morda še vedno obratno.

Morda sem pa jaz čuden in bo to super špilalo. Takoj cene za 5€ gor na vse TV priključke kot se je govorilo in vsi razen jaz boste srečni.
Staro 02.12.2016, 14:57
Novinec

Jaz sploh ne gledam slovenskih kanalov izjema je GOLD pa še tega redko redko kdaj (1x na 2-3 mesece ostalih slovenskih kanalov uf več kot 3 leta :D

Prvo itak so same reklame in te so dolge in dolge, da na koncu je gledanje filma brezveze, ker so reklame vsakih nekaj minut in to ene in eneka Filmi spet vsako leto so enaki sedaj bo kmalu Sam Doma kot je bil vsako leto :D Na ostalih BOX-ih vedno gledajo Ogled Nazaj, da reklame previjejo

Mi imamo doma 3x SiOL BOX, ampak v prvem nadstropju pa DVB-T ker se gleda samo 6 slovenskih kanalov (SLO 1, 2, 3 ; POP TV ; Kanal A ; TV 3) Edina opcija je brezžična povezava, ampak spet imeti dva daljinca oz. tisti nov je za e k**** sedaj imamo spodaj daljinec z številčnico in 5 tipk, ki je za starejše TOP Nakup brezžične povezave pa ni lih malo za gledanje kaj tistih 5 kanalov ja seveda.

Spodaj pač se POP TV in Kanal A ne bo gledalo saj je SLO 1, 2, 3 in TV 3 itd. več kot dovolj

Ne bo lih super, ker sedaj so Mobiteli in veliko ljudi sploh nima telefonskega priključka in za IPTV je pa ta obvezen. Tisti, ki imajo IPTV za njih je OK. Ostali, ki pa nimalo nekateri bojo kupili opremo drugi ne bodo več gledali omenjena programa.

Hub Address:
Odgovorite s citatom
Staro 02.12.2016, 15:44
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.770

Omogoči ti svojim penzionistom v familiji časovni zamik. POP/A in reklame se bodo vrtele le kadar bo TV podlaga za spanje.
Staro 02.12.2016, 16:11
Novinec

V prvem nadstropju se gleda TV bolj malo Zato pa je DVB-T več kot zadosti....

Hub Address:
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
anteni, dvb-t kanala poptv, dvbt, kanal, pop, več

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
POP TV HD, Kanal A HD,.. matrakči SiOL TV 79 07.06.2014 13:30
Siol tv dodaten kanal matej15 SiOL TV 1 18.09.2011 15:31
Drugi kanal siol tv,... mveinhan SiOL TV 10 19.01.2009 21:33
vlc mi kaze sliko le nekaj minut, potem "slika zmrzne" in gre na naslednji kanal. bulek SiOL TV 3 27.09.2008 16:13
dodatni kanal za siol tv shon O storitvah 18 25.08.2007 14:58

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 00:11.