Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 08.02.2014, 08:40
m123k Uporabnik m123k ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2014
Sporočila: 1
Privzeto Pomoč

Zanima me kaj si mislite?

Nekega večera se z drago crklava, cartava, ljubčkava in stopnujeva do predigre, jst sm že čist narajcan, ko se kar naenkrat ona ustavi in postane cisto nezainteresirana nadaljevat.
Vprašam jo na lep način kaj je narobe. Ni odgovora. še nekih 10 minut jo poizkušam napeljat na komunikacijo, vendar popolnoma nič od nje, niti besede. Nakar vstane iz postelje in odide iz sobe.
Nikoli prej se ni nič kaj podobnega zgodilo, vse je bilo v najlepšem redu.

Situacija me je priznam malo razburila.
Nato sem odšel na Wc in stvar sam dokončal na roko.
Ko sem se vrnil v sobo sem ji to tudi povedal, nastal pa je cel hudič, da nisem normalen in kdo da počne kaj takega, da sem spolni iztirjenec.
Ker je bilo to pri njej doma sem sredi noči romal domov.

Prosim povejte sem res naredil nekaj tako zelo hudega, da ima ona še danes ogromen problem s tem in se počuti prizadeto kot še nikoli?

Hvala v naprej!
Odgovorite s citatom
Odgovori

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
vprašanja: iščem, kje se kupi, ima kdo, pozna kdo ... Sebbi Prosti čas in igre 141 09.03.2013 10:58
tema za društva - obveščanje, razstave, sterilizacija, peticije ... Snif Živalski svet 208 24.02.2012 20:50
Vse ankete in podobno... ali prosim izpolni anketo ViSoKa180 Izobraževanje in šola 138 14.05.2010 20:31

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 19:44.