Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 31.01.2017, 07:59
svarog Uporabnik svarog ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2017
Sporočila: 11
Privzeto Re: toptrio brezžični

Ja elektrika in podobno. Se da pri vas kupiti tudi zobno ščetko Telekom?

Najlažje je pisat nimamo še info, smo predali naprej, trenutno nimamo namena. Prihaja čas, ko bo treba dejansko odjaviti vse storitve. Potem pa še podražijo tv, zaradi enega gnilega poptv. Sram vas je lahko, kako ste pokleknili.
Odgovorite s citatom
Staro 23.02.2017, 09:04
raners Uporabnik raners ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2007
Sporočila: 26

Hej vsem...

Imam TopTro brezžični od začetka meseca... Vse skupaj deluje dokaj dobro (imam modem Billion 4500), vendar imam na modem pritrjene antenice od modema... Signal sicer kaže kar dober, vendar se je slika na TV že nekaj krat ustavila... Včasih se za trenutek ustavi in potem samodejno nadaljuje, včasih pa pomaga, da preklopim kanal in potem nazaj na prejšnji kanal... To se zgodi mogoče 2 krat na večer, vendar ne vsako večer... Kaj mislite, bi priklop zunanjih anten pomagal? Od oddajnika sem oddaljen približno 1km...

Imam en problemček pri zunanjih antenah, da je za kake 3 m prekratek kabel (da bi imel antene na najboljšem mestu - in glede signala in glede lokacije na hiši...)...

Ali sploh lahko podaljšam kabel od anten (da bi kupil 3 m narejenega kabla in ga samo prišraufal na obstoječega)? Bojim se, da bi z podaljševanjem kabla povzročil kakšne izgube signala... Kaj mislite?

Telekomovci: ali obstajajo kakšne antene z daljšim kablom? Imam pa te antene: http://www.telekom.si/zasebni-uporab...bil-prikljucke

Nazadnje uredil raners : 23.02.2017 ob 09:22.
Odgovorite s citatom
Staro 23.02.2017, 10:04
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.140

Citat:
Objavil-a raners Prikaži sporočila
Hej vsem...

Imam TopTro brezžični od začetka meseca... Vse skupaj deluje dokaj dobro (imam modem Billion 4500), vendar imam na modem pritrjene antenice od modema... Signal sicer kaže kar dober, vendar se je slika na TV že nekaj krat ustavila... Včasih se za trenutek ustavi in potem samodejno nadaljuje, včasih pa pomaga, da preklopim kanal in potem nazaj na prejšnji kanal... To se zgodi mogoče 2 krat na večer, vendar ne vsako večer... Kaj mislite, bi priklop zunanjih anten pomagal? Od oddajnika sem oddaljen približno 1km...

Imam en problemček pri zunanjih antenah, da je za kake 3 m prekratek kabel (da bi imel antene na najboljšem mestu - in glede signala in glede lokacije na hiši...)...

Ali sploh lahko podaljšam kabel od anten (da bi kupil 3 m narejenega kabla in ga samo prišraufal na obstoječega)? Bojim se, da bi z podaljševanjem kabla povzročil kakšne izgube signala... Kaj mislite?

Telekomovci: ali obstajajo kakšne antene z daljšim kablom? Imam pa te antene: http://www.telekom.si/zasebni-uporab...bil-prikljucke
Raners, pri nas so na voljo le te, ki so v prodaji. Predlagamo ti, da se obrneš še na proizvajalca: http://ts.si/ecnvk. Lep dan, Aljoša
Staro 23.02.2017, 11:09
Novinec

Sem jih že kontaktiral...

Drugače pa sem tudi jaz velik interesent povišanja hitrosti... ;-)
Odgovorite s citatom
Staro 23.02.2017, 11:42
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.140

Citat:
Sem jih že kontaktiral...

Drugače pa sem tudi jaz velik interesent povišanja hitrosti... ;-)
Raners, predlagamo ti tudi, da v primeru zgoraj opisanih težav kontaktiraš naše tehnike na 080 1000 ali e-naslov tehnicna.pomoc@telekom.si. Bodo nemudoma preverili, če so na oddajniku morda kakšne posebnosti. Lep dan, Aljoša
Staro 08.05.2017, 12:27
Novinec

Hej še enkrat...

Zdaj imam zunanje antene že kar nekaj časa priklopljene in mi skoraj vsak večer zmrzne slika - in ostane zmrznjena dokler ne preklopim kanala...

Tudi 4G signal na modemu je skoraj isti kot če so bile priklopljene tiste male antene od modema...

To se dogaja v vsakem vremenu - lepem in slabem... Nebi rad imel takšne izkušnje... Kam se naj obrnem?

Nazadnje uredil raners : 08.05.2017 ob 14:51.
Odgovorite s citatom
Staro 08.05.2017, 21:42
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 5.538

Citat:
Hej še enkrat...

Zdaj imam zunanje antene že kar nekaj časa priklopljene in mi skoraj vsak večer zmrzne slika - in ostane zmrznjena dokler ne preklopim kanala...

Tudi 4G signal na modemu je skoraj isti kot če so bile priklopljene tiste male antene od modema...

To se dogaja v vsakem vremenu - lepem in slabem... Nebi rad imel takšne izkušnje... Kam se naj obrnem?
Na ZS mi sporočite svoje uporabniško ime ter kontaktno številko. Lahko nam tudi pišete na e-naslov tehnicna.pomoc@telekom.si, ali pa nas pokličete na brezplačno številko 080 1000.

Lp, Črt
Odgovori

Značke
brezžični, toptrio

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Novi paketi Top Trio goran1111 O storitvah 476 03.10.2016 17:49
IP Kamera na Brezžični internet Gregg Tehnična pomoč 1 06.07.2015 18:05
Prehod iz TopTrio plus na TopTrio Mega HD MihaNa O storitvah 5 02.01.2015 22:58
Nova ponudba toptrio paketov Veron O storitvah 107 20.05.2013 17:28
TopTrio HD + Mega HD Mislim SiOL TV 37 06.04.2013 13:26

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:22.