Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 21.08.2017, 17:40
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč je trenutno prisoten
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 5.586
Privzeto Re: Poslabšanje linije...

Pozdravljeni,

primer za vaš priključek je še v obravnavi. Odgovor ste prejeli tudi po e-pošti.

Razumem, da je neprijetno, kadar se pojavljajo težave, vendar je potrebno počakati na rešitev.
Običajno se prijave, posredovane terenski tehnični službi, rešujejo v roku nekaj dni. Če pride do težje okvare na omrežju, lahko do rešitve mine dlje časa. Nevihte pa so v letošnjem poletju povzročile mnogo škode na omrežju, zato reševanje traja dlje, kot običajno.

O zaključitvi primera vas obvestimo.

Lep pozdrav,
Marko
Staro 21.08.2017, 17:47
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.512

Cveto zamenjaj operaterja,očitno te ne jemljejo resno.
Odgovorite s citatom
Staro 21.08.2017, 20:22
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 2.921

Saj ne vem več ,kaj naj rečem...

A sem res prezahteven ,če se čudim ,da tri tedne od prijave napake ,napaka še ni odpravljena ?

Pa recimo da razumem ,pa čeprav mene kot plačnika to sploh ne rabi zanimati ,da je vreme povzročilo nekaj škode.

Samo tri tedne je pa že skoraj malo huda... In še bolj zaskrbljujoče je dejstvo ,da lahko čakam glede na izjave še v nedogled.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 21.08.2017, 20:55
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.512

Dober si ampak zadnje čase opažam,da je res kriza z tehniki in terenskimi delavci,če pogledaš že par dni ni mogoč spletni pogovor,ne z tehnično pomočjo ne z splošnimi informacijami,tudi doklicat ne moreš nobenega ob napaki.

Mislim,da res redčijo kader,sam sem bil v sedmih mesecih 3 krat brez vseh storitev skoraj en teden vsakič.
In mi je nazadnje prekipelo,poklical sem jih po dveh dneh nedelovanja dal ultimat,če zadeve ne uredijo do te ure grem k drugemu operaterju,ker zadeve niso uredili sem naslednje jutro,lepo podpisal pogodbo z drugim operatejem in drug teden je že preklop.
Odgovorite s citatom
Staro 21.08.2017, 21:09
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 2.921

Citat:
Objavil-a krepki Prikaži sporočila
Dober si ampak zadnje čase opažam,da je res kriza z tehniki in terenskimi delavci,če pogledaš že par dni ni mogoč spletni pogovor,ne z tehnično pomočjo ne z splošnimi informacijami,tudi doklicat ne moreš nobenega ob napaki.

Mislim,da res redčijo kader,sam sem bil v sedmih mesecih 3 krat brez vseh storitev skoraj en teden vsakič.
In mi je nazadnje prekipelo,poklical sem jih po dveh dneh nedelovanja dal ultimat,če zadeve ne uredijo do te ure grem k drugemu operaterju,ker zadeve niso uredili sem naslednje jutro,lepo podpisal pogodbo z drugim operatejem in drug teden je že preklop.

Da grem drugam ,ne reši nič ,če je res nekaj narobe na kablih...

Je pa res ,da kot da me direkt prosijo ,da vse skupaj pri njih odjavim in pojačam paket na telemachu ,kjer imam trenutno samo televizijo za starše. In prestavim vse svoje storitve k telemachu in zmečem vse te boxe in powerline v smeti.

Ker tole ,da pa v več kot treh tednih ni nič storjenega je pa res malo huda. In me res zanima kdaj imajo namen resno pristopiti k odpravi napake.

Verjamem ,da na help desku ne vedo kdaj mislijo terenci začeti popravljati. Čeprav bi jim vodja terencev moral sporočiti nek okviren datum ,da bi potem lahko obvestili naročnike o nekem predvidenem času popravila. Ker tako kot je sedaj zastavljeno ,lahko začnejo popravljati jutri ,čez teden ,mesec ali pa nikoli..

Že res tudi ,da me nič ne briga kaj konkretno je narobe ,a vseeno pa ne razumem zakaj takšna skrivnost po razkritju informacije kaj točno je sploh narobe. Na zs ali mail bi lahko brez strahu podali bolj konkretne informacije.

Avto ko pelješ na servis,povečini tudi ni težav z pojasnilom kaj je težava oz potrebno popravila.

lp
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
linije, poslabšanje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Ni linije LinkSyS Tehnična pomoč 2 21.10.2011 06:43
Vse linije naročnika so zasedene... Apla SiOL telefonija 3 29.04.2011 09:14
Hitrost linije, ki ni v ponudbi voluhar91 O storitvah 8 13.09.2009 17:05
prekinjanje linije zmigi SiOL telefonija 1 15.04.2009 06:26
Kvaliteta linije Boone Tehnična pomoč 0 04.07.2008 19:28

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:01.