Nazaj   Planet Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 30.08.2010, 09:23
SiOL Uporabnik SiOL ni prijavljen
SiOL
Prikazne slike uporabnika/ce SiOL
Član od: May 2009
Sporočila: 137
Privzeto SiOL BOX (http://box.siol.net)

Slovenskim uporabnikom televizije in interneta predstavljamo SiOL BOX – komunikacijsko napravo, ki gledanje televizije prilagodi vašemu načinu življenja. S SiOL BOX-om bo SiOL TV postal več kot le televizija – vaš TV bo postal središče zabave, ki v enotnem vmesniku povezuje televizijo, vaše vsebine doma in vsebine s spleta. Daje vam popoln nadzor nad tem, kaj in kdaj boste predvajali na svojem televizorju, da se v labirintu vsebin ne boste izgubili, pa bo poskrbel inovativni vmesnik, ki bogat nabor zmožnosti združuje s preprosto navigacijo. SiOL BOX je prva naprava pri nas, ki omogoča izkušnjo »Social TV« (družabne TV): povezanost vaše televizije ter mobilnih in spletnih storitev vam bo omogočila, da bo televizijo znova spremenil v aktivnost, ki njene uporabnike združuje.

SiOL BOX med drugim ponuja naslednje storitve:
  • Snemalnik – SiOL BOX vsebuje snemalnik s 160 GB prostora, ki omogoča snemanje dveh kanalov hkrati.
  • Časovni zamik – omogoča zaustavitev predvajanja in snemanje v ozadju, previjanje posnetka naprej in nazaj ter predvajanje posnetega videa s časovnim zamikom.
  • Media center – omogoča dostop do večpredstavnih vsebin iz računalnika (preko ožičenega ali brezžičnega omrežja), USB ključka ali USB diska in predvajanje teh vsebin na TV zaslonu.
  • TV spored – s katerim lahko v vsakem trenutku na zaslon prikličete pregledno shemo vseh TV programov.
  • Sprejem DVB-T kanalov – na katerega lahko priključite TV anteno in spremljate tudi programe s TV oddajnikov.
  • Opomnik – ki vas bo minuto pred začetkom izbrane oddaje opozoril z napisom na zaslonu.
  • Videoteke – v katerih boste našli nekaj zase tudi, če kljub obilici TV programov ne boste našli prave oddaje ali filma.
  • Facebook dostop - v odmoru med gledanjem filmov, novic in športa vam ne bo treba hiteti do računalnika ali iskati mobitela, da bi prebirali najnovejše objave na Facebookovem zidu in bili v stiku s prijatelji.
  • SiOL iO – uredniške in lastne videovsebine si boste lahko ogledali kar na zaslonu TV-ja ali pa jih posredovali svojim prijateljem.
  • SiOL.net Novice – enega najbolj obiskanih spletnih portalov v Sloveniji obiskujete tudi prek televizorja.
  • Vreme – bodite na tekočem z vremenskimi podatki za 120 slovenskih krajev in več kot 2,5 milijona mest po vsem svetu.
  • Šport – v živo spremljajte rezultate z dvoran, igrišč in stadionov, tudi ko na TV-ju ni neposrednega prenosa.
  • in še mnogo več ...

Več o zmožnostih SiOL BOX-a in o tehničnih značilnostih naprave si preberite na spletni strani http://box.siol.net.

Nazadnje uredil SiOL : 30.08.2010 ob 09:25.
Odgovorite s citatom
Staro 30.08.2010, 09:29
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Uporabnik
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 1.563
Privzeto Re: SiOL BOX

Kolk pa je redna cena ( BREZ VEZAVE) to nikjer ne omenjate?
Staro 30.08.2010, 09:35
lujko Uporabnik lujko ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2008
Sporočila: 186

Kdaj,kje se ga lahko naroči?
Odgovorite s citatom
Staro 30.08.2010, 09:47
3-2-1 Uporabnik 3-2-1 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2010
Sporočila: 48

A bo imel ta "media center" opcijo za instalacijo naprednega oz. modernega browserja ? Recimo chrome, firefox, ipd. s poljubnimi plugini (flash, pdf reader, adblock, ...) ? Če ja, potem je to odlična stvar, dodaten htpc pri meni niti ne bo več potreben.
Odgovorite s citatom
Staro 30.08.2010, 10:04
pagatz Uporabnik pagatz ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2008
Sporočila: 243

Če prav vidim škatla nima Scart priključka/kabla? Torej je za vse nas, ki nimamo LCD/Plazma TV oz. HDMI priključka, neuporabna? Res super "napredek"
Odgovorite s citatom
Staro 30.08.2010, 10:06
HEPANDIL Uporabnik HEPANDIL ni prijavljen
Pripravnik
Sporočila: 182

sicer jaz bi mel ta box (hitrjesi meniji ipd)...samo mi ni za placevat 4 dodatne €. Ali je mogoče imeti samo box brez doplačila 4€ ker ne rabim dodatne funkcionalnosti ( Vreme AHAH, facebook, AHAHA pa se tipkovnico polek...)

Se pravi moje vprasanje, lahko kupim BOX brez doplačila 4€? in ga uporabljam kot navadni komunikator do sedaj? seveda brez vaših useless dodatkov!

aja mam pa trio na optiki

Nazadnje uredil HEPANDIL : 30.08.2010 ob 10:29.
Odgovorite s citatom
Staro 30.08.2010, 10:14
lipan Uporabnik lipan ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce lipan
Član od: Nov 2008
Sporočila: 74

V tehničnih podatkih je zapisano:
TV-sprejemnika: 2
TV-signal: DVB-T, DVB-T2 ali DVB-C

Tu zgoraj pa je omenjen samo DVB-T sprejemnik.Kaj je sedaj s tem ali sta oba ali samo eden?
Prosim za odgovor enega od SIOL agentov.
Odgovorite s citatom
Staro 30.08.2010, 10:15
HEPANDIL Uporabnik HEPANDIL ni prijavljen
Pripravnik
Sporočila: 182

Aja pa še eno vprašanje...

Če hočem box uporabgljat kot media center morem plačevat 4 dodatne evre? Se pravi če hočem gledat domače filme morem siolu plačat? sem to prav razumel ker to se mi pa zdi extremno debilno, da bi plačveal za nekaj kar moj box že omogoča. AL KAK bodo to nadzirali? mi bodo odinstalirali media player?

al pa je to smao zavajanje?
Odgovorite s citatom
Staro 30.08.2010, 10:22
Hejaho Uporabnik Hejaho ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2008
Sporočila: 270

Torej jest nebi plačeval dodatnih 4 evre in že ima digitalni zemeljski sprejemnik. Ali bi dobil kaj novega ali bolšega v primerjavi z sagemom ?
Odgovorite s citatom
Staro 30.08.2010, 10:36
diolen Uporabnik diolen ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce diolen
Član od: Dec 2005
Naslov: MS
Sporočila: 602

Citat:
Objavil-a HEPANDIL Prikaži sporočila
Aja pa še eno vprašanje...

Če hočem box uporabgljat kot media center morem plačevat 4 dodatne evre? Se pravi če hočem gledat domače filme morem siolu plačat? sem to prav razumel ker to se mi pa zdi extremno debilno, da bi plačveal za nekaj kar moj box že omogoča. AL KAK bodo to nadzirali? mi bodo odinstalirali media player?

al pa je to smao zavajanje?
Dodatek SiOL BOX vključuje naslednje napredne možnosti uporabe SiOL BOX-a: Časovni zamik, Snemalnik, Media center, Facebook dostop, pri čemer naročilo SiOL BOX-a brez dodatka SiOL BOX ni mogoče.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
box, brskalni, http or or boxsiolnet, povezovanje, siol, televizorjem

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
O SiOL storitvah oz. zgodba za na WC Straus O storitvah 18 27.01.2010 12:01
Siol tv problem slo114 SiOL TV 274 08.09.2009 16:04
Informacije v zvezi s SiOL storitvami 080 Urban O storitvah 2 31.10.2008 08:17
SIOL TV povezava TV in VCR deepsplash SiOL TV 0 26.11.2006 01:22

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:28.