Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Analni sex

duc
16.01.2006, 16:15
Je to še vedno tabu? Izkušnje?
Mam frendico, ki prav, da jo fant non stop na to rajca, pa ne ve kaj storit. Jest ji težk svetujem, čeprav verjamem, da te mora beyba res rada met, da ti to pusti.
Prosim za iskrene odgovore:kmet:

Princeska
20.01.2006, 21:25
Analni seks ni noben bavbav. Ni treba, da te ima punca zato rada. Je pa res, da je treba k stvari pristopit počasi, nič na silo, ženska mora biti sproščena, obvezno namazat ... analni seks je fajn za popestritev, pa npr. med menstruacijo, lahko pa ženska celo doživi orgazem, ker je nožnica čisto blizu ... :blush:

matt
20.01.2006, 23:17
Edin dobr je spraznt se pa pocakat kksno urco al pa dve

duc
20.01.2006, 23:51
Analni seks ni noben bavbav. Ni treba, da te ima punca zato rada. Je pa res, da je treba k stvari pristopit počasi, nič na silo, ženska mora biti sproščena, obvezno namazat ... analni seks je fajn za popestritev, pa npr. med menstruacijo, lahko pa ženska celo doživi orgazem, ker je nožnica čisto blizu ... :blush:
dober odgov:2thumbs: or

MyWay_SI
21.01.2006, 14:23
Če hoče bejba junfer obdržat do poročne noči, je to ena od dveh alternativ, da fant počaka :2thumbs:

Katrin
21.01.2006, 14:54
Če si ne upaš prakticirat, paše da vsaj govoriš o tem :)

Lilly the Bear
21.01.2006, 14:54
Sej je zlo simpl. Vaginalni seks prakticirajo vsi sam noben ne govori o tem da ne bi bil "grd", o analnem pa se glih tko ne govori ampak se ga fanatično prakticira glih zato ker naj bi bil "grd". To baje rajca.

*sigh*

Princeska
21.01.2006, 17:54
Če si ne upaš prakticirat, paše da vsaj govoriš o tem :)
Kdo pa pravi, da ga ne prakticiramo :blush:

Aja, se to sem pozabila povedat. Nekaterim fantom, ki so mogoče malček manj obdarjeni tam spodaj, analni še posebej paše, saj je bolj ozko,...

lepotec
22.01.2006, 18:37
Jaz tud ne razumem kaj majo moški tak užitek v tem analnem sexu??Moj mož vedno vztraja z tem,mene pa je res bed,ful boli in sploh je adijo!

JellyButt333
22.01.2006, 19:44
Karanje je nauka!

Se je treba stvari na ta praw nacin lotit, pa je zakon za oba!

Sam na zalost prevec ljudi hoče bit pametnih pol pa mamo take poste!!!

:2thumbs: Lubrikant v vsako slovensko vas!:2thumbs:

mdg
22.01.2006, 19:51
Jaz tud ne razumem kaj majo moški tak užitek v tem analnem sexu??Moj mož vedno vztraja z tem,mene pa je res bed,ful boli in sploh je adijo!

Kao...nekaj "prepovedanega"..."nevsakdanjega"...
pa upam si, pol sm že pravi dedec...kao

Nevemno...meni ni glih v užitek...
se da z drugimi deli telesca prav tako fajn uživat.:blush:

NOTORIOUS
27.09.2006, 08:04
Hello!:P
Meni osebno se zdi super, da je le partnerka za in da uziva, ter da se izpelje seveda na zanjo ugoden nacin.
Moski ( hetero) po mojem mnenju nimamo nic proti, geji so pa itak za.
Kako je z vami dekleta se vam zdi sporen, ali ga sprejemate, kot del svojega spolnega zivljenja, ali ga popolnoma izkljucite iz svoje spolnosti?
Dilema da-ne, se vam pojavijo dvomi? :dontknow:

roxa
27.09.2006, 08:39
anala je fajn...paše:approve:

Cavallo
27.09.2006, 08:40
PRoblem je če ženska ne sodeluje zravn :D Drgač je pa kul :D

D' Andre
27.09.2006, 08:44
Če je analni seks bavbav, je potem tudi oralni in ne vem kaj še vse. Če bejbi ne sede, je ne moreš siliti v to, vsekakor pa kaže na določeno mero nesproščenosti. Js lahko žvim tud brez njega - če pa je bejba za, pa toliko boljše. Po kolegicah sodeč se mi zdi, da jih nekje polovica to (vsaj občasno) prakticira. Tko da mislim, da so pri večini časi hardcore krščanske vzgoje že mimo.

bejba020
27.09.2006, 09:27
analni sex ni noben tabu...komur pač paše prakticira :)

Cavallo
27.09.2006, 09:30
Tako se govori bejba020 :) Take rabmo :)

NOTORIOUS
27.09.2006, 09:58
resnica je, da dekle dozivi full mocan orgazm, ce je drazenje tud analno.:O
sam sproscenost je pa res nujna, k drgac je tezka:nonono:

mdg
27.09.2006, 10:05
...bi rad to potrjeno od kake bejbike slišal.:shy:

NOTORIOUS
27.09.2006, 10:12
sm ze:rolling: , sam rad bi prebral od ksne bejbike.;) da vidmo se ostale naj napisejo kako in kaj a ne?:P

mrjerry
27.09.2006, 10:37
...bi rad to potrjeno od kake bejbike slišal.:shy:
Bols je videt kot slisat, trust me :P

mdg
27.09.2006, 10:40
...i know, what i'm doing" :D

snežko
27.09.2006, 16:49
Sej je bilo sam 315-krat.... :)

:) ampak odziv je pa vedno.... drgač pa kr se junferja drži da nekateri to res prakticirajo...

kopron
28.09.2006, 08:52
Beda, menda ni več rešitve, za take iztirjene izrodke naše družbe . Bi pa rekel, da , če imaš eno dobro luknjo, zakaj bi potem potreboval še eno ?

mrjerry
28.09.2006, 08:54
Prosto po de Sadeu: ko se bom navelical naravnih lukenj, si bom urezal novih :cool:

Mowgli
28.09.2006, 12:50
Prosto po de Sadeu: ko se bom navelical naravnih lukenj, si bom urezal novih :cool:

Vseeno bom vprašal; kako je markiz mislil "naravnih"? Se tudi ti strinjaš, da tisti, ki se zadovoljujejo še na kak drug način, kot je pri oplojevanju predvideno, počnejo kaj "nenaravnega"? Pa če mi šestkrat brišeš post, te bom še sedmič vprašal če je orala manj sprejemljiva od anale, če to dvema paše... (BTW, na kateri cifri je zdaj korenje? :clown:)

Dokler se dva (ali več) obnašata tako, kot želita (brez posledic za koga tretjega), čemu potreba po moraliziranju?

mrjerry
28.09.2006, 13:46
Vseeno bom vprašal; kako je markiz mislil "naravnih"? Se tudi ti strinjaš, da tisti, ki se zadovoljujejo še na kak drug način, kot je pri oplojevanju predvideno, počnejo kaj "nenaravnega"? Pa če mi šestkrat brišeš post, te bom še sedmič vprašal če je orala manj sprejemljiva od anale, če to dvema paše... (BTW, na kateri cifri je zdaj korenje? :clown:)

Dokler se dva (ali več) obnašata tako, kot želita (brez posledic za koga tretjega), čemu potreba po moraliziranju?

Pocetje nenaravnega in nenaravnost necesa ni isto. Pa vem, da ves in to to vem, da ves, da vem :approve:

Za tekoco cifro korenja si pa lahko pomagas s seznamom uporavnikov.

Potreba po moraliziranju pa izhaja iz vprasanja samega. Ce se nekdo pojavi z vprasanjem `kako', lahko vedno odgovoris s `kakor ti pase'. Ampak to, da ali ti nekaj pase ali ne, mors pac sprobat. Kaksno stvar tud veckrat. Vsaj pri meni obstaja kup stvari, ki jih iz prve absolutno nisem prenasal (ne samo pri seksu), zdaj sem pa nor nanje. In preden me bos vprasal, ali moras potemtakem sprobati cisto vse, naj bo moj odgovor enak tvojemu: pa probaj, ce ti pase. Upam, da ti je kaj pomagalo.

Mowgli
28.09.2006, 13:51
@kopron

"Avtomatska nemorala" (kdo avtomatizem sprejemanja norm določa?) ... oplajanje od zadaj in "usrani otroci", ne vem, no... malo si pomešal pojme kopron. In hudo zdramatiziral zadevo, se ti ne zdi? Otrok bo sad ljubezni, pa naj bo ustvarjen v misionarskem položaju ali "na madžarski način". Kako lahko s tako lahkoto opletaš s predsodki???

Človeško spolno udejstvovanje je, hočeš nočeš, vseeno malo širše, kot pa ga priznava in odobrava določena institucija. In svet se ne bo sesul zaradi spolnosti, brez skrbi. Na ta način se določene človeške frustracije lahko le pozdravijo. Penis bonus pax in domus :clown: Kako in na kak način se to prakticira med štirimi stenami, pa res ne bi smela določati (nepoklicana) okolica.

Mowgli
28.09.2006, 14:15
“Pocetje nenaravnega in nenaravnost necesa ni isto. Pa vem, da ves in to to vem, da ves, da vem” .
Uh, spet ena že znana tema, bistveno preširoka in prefilozofska za anale…

“In preden me bos vprasal, ali moras potemtakem sprobati cisto vse, naj bo moj odgovor enak tvojemu: pa probaj, ce ti pase. Upam, da ti je kaj pomagalo.
Nisem siguren, da sem te povsem razumel. Ampak pofilozofirajmo… Po mojem “Pa probaj, če ti paše” ni nujno pravilen odgovor, če pravilen odgovor sploh obstaja. “Probajta, če si želita”, mi je nekako bližji. Ker, če ni želje in je odpor prevelik, je skoraj edina možna posledica neugodje in torej slaba izkušnja. Kjer pa obstaja obojestranska želja po “novih pristopih”, je 50:50 šans, da se raziskovanje nadaljuje v redno rutino ali da se ga pozabi.

Pa se sploh še dotaknil nisem svojega mnenja, da so analni odnosi, kot vsesplošno pričakovana praksa, predvsem novodobna “modna” domislica. Prepovedan sadež je vedno slajši…

anarchy
28.09.2006, 14:56
Mam frendico, ki prav, da jo fant non stop na to rajca, pa ne ve kaj storit. Jest ji težk svetujem, čeprav verjamem, da te mora beyba res rada met, da ti to pusti.

Sem slisal v eni oddaji, da kdor hoce analni sex je ponavadi gay, oziroma ima taksna nagnjenja.

anarchy
28.09.2006, 14:59

Naj si ona kupi dildota ali unega ometnega in rece, da ce mu bo ona dala, da ji bo mogel tudi on dati, le zakaj bi ga mogla baba fasati iz vseh strani, tako bi bilo najbolj fer, pa se on bo vidu, kako to zgleda, mogoce potem ne bo vec toliko gnjavu, saj ce nima spostovanja do nje, alora verjetno je slaba zveza, pac nista za skupaj.

tsuaF
28.09.2006, 14:59
Pa se sploh še dotaknil nisem svojega mnenja, da so analni odnosi, kot vsesplošno pričakovana praksa, predvsem novodobna “modna” domislica. Prepovedan sadež je vedno slajši…
khm ... če bi kdo vprašal svojo babico ali pa prababico bi zvedel, da so bili analni odnosi med različnima spoloma povsem in, ko še ni bilo sredstev za preprečevanje nosečnosti, fant in punca pa sta bila igriva in punce so si tako zagotavljale, da je fant spal le pri njih ;)
Noseča punca pred poroko pa je bila sramota za sebe in vso svojo žlahto.

tsuaF
28.09.2006, 15:05
Kdo je nemoralen: tisti, ki kuka skozi ključavnico in prisluškuje pod oknom ali onadva_več_njih za štirimi stenami :dontknow:

Mowgli
28.09.2006, 17:06
Kdo je nemoralen: tisti, ki kuka skozi ključavnico in prisluškuje pod oknom ali onadva_več_njih za štirimi stenami :dontknow:

Tu se strinjava, si me očitno le narobe razumel in po nepotrebnem citiral.

Pa še odgovor na tvoj prejšnji post; vseeno mislim, da je bil nadomestek "pravega seksa" prej orala, kot anala. Ampak kaj jaz vem, morda le moja babica ni bila tako poskočna, predvsem je pa nisem tega spraševal. :angel:

grofica
28.09.2006, 19:51

UPAM, DA MA TA NJEN FANT TANKEGA IN KRATKEGA....:blush:

grofica
28.09.2006, 19:53

NE VEM NO, KWA MA NOŽNCA SKUPNGA Z ORGAZMOM...MED OD SAMGA NABIJANJA PAČ NE PRIDE...

AJA, PA OD BESED TUT NE...:blush:

grofica
28.09.2006, 19:54

PUNCA, BO TREBA MAL VAJE DELAT...SJ VEŠ...STISKAT MIŠICE TM SPODI...ČENE....:dontknow: :nonono:

grofica
28.09.2006, 19:57
resnica je, da dekle dozivi full mocan orgazm, ce je drazenje tud analno.:O
sam sproscenost je pa res nujna, k drgac je tezka:nonono:

:approve: :approve: :approve: :2thumbs:

NOTORIOUS
29.09.2006, 07:32
pr men je tko, ce je deklci fajn, zakaj ne? ;)
mene sam zanima kako ste punce prsle do tega da ste probale? po moje use po varianti zadnga stavka?:O
kokr mam iskusnje, je mal takih k recejo analno bi! edin tiste, k ze obvladajo, pa prov presenecn si lohk k ti rece- jst sm taprvic kr mal steknu- k od ksne punce kr ne prcakujes, dej me analno!:O
Je pa se varianta k jo mors sam odkrivat, k sama se ne ve ce ji pase. zanimivo res kako tud ce je bla prj totalno proti, pol uziva in - sj veste au-seeee!:P

roxa
29.09.2006, 08:20
kako smo probale?
jah...najprej prste...pa je pasal pol sem pa hotla še več....:blush: :blush: :blush:

(dost iskren odgovor?):shy:

mrjerry
29.09.2006, 08:21
Dost :)

NOTORIOUS
29.09.2006, 08:42
Ja dost iskren;)
ja-ja kr zardevi -"au- seeeeeeeee":veryevil:

roxa
29.09.2006, 08:45
Ja dost iskren;)
ja-ja kr zardevi -"au- seeeeeeeee":veryevil:
:blush: nooo..zdej pa nehi....men je anala vedno bla zanimiva..priznam tudi, da mi boljš pride:blush: :blush:

ozayrus
29.09.2006, 09:26
Sem slisal v eni oddaji, da kdor hoce analni sex je ponavadi gay, oziroma ima taksna nagnjenja.

Mislim, da je to izjvu Rugel

Andreea
30.09.2006, 14:09
:O :O
Js sm GEY...!
:approve:

:nonono:

Zadeva zlo pase, vendar mora bit zenska res ultra sproscena, najbolje zjutraj, ko je se malo zaspana pa vsa mehka... :blush:

mrjerry
03.10.2006, 09:30
Ali jo mors pa ultra zrajcat. Cas si mors vzet, se posebej na zacetku, ko je za oba se bolj novo...

roxa
03.10.2006, 09:32
:blush: uhhhh.....:nonono: :(
velik časa na začetku...boli tud...preden gre na gladko je treba res počasi napredovat:shy:

snežko
08.10.2006, 15:03
:) če podmažeš pomaga... pa počas... ne prvo ga sam nastav pa ji pust da se sama nasadi. in ne pomagej.. tudi če boš mislu da nikamor ne gre... gre! potrpljenje se splača!

M.T.
09.10.2006, 14:46
... analni seks je fajn za popestritev, pa npr. med menstruacijo...

Zakaj?

Pravi gusarji grejo tudi v rdeče morje:veryevil:

Sicer je pa to že druga tema:shy:

Kar se pa mojega okusa tiče: analno je normalno in fenomenalno!!! :2thumbs:

meadow sun
10.10.2006, 01:06
Hmmm....sploh ne vem,zakaj se tko matrate okol te zadeve,k je pa velik lepš,tko k naj bi bilo "normalno"?Edino,če ste že vsega naveličani in ne veste kaj bi še počel?! :dontknow:
Meni je lepo tako kot je. :)

madmitch
10.10.2006, 07:16
Hmmm....sploh ne vem,zakaj se tko matrate okol te zadeve,k je pa velik lepš,tko k naj bi bilo "normalno"?Edino,če ste že vsega naveličani in ne veste kaj bi še počel?! :dontknow:
Meni je lepo tako kot je. :)
Ja in lepo v temi, ona spodaj, jaz zgoraj. Neeee noooooooooo :nonono:

meadow sun
10.10.2006, 19:21
Ja in lepo v temi, ona spodaj, jaz zgoraj. Neeee noooooooooo :nonono:
Mojih čisto osebnih stvari ne bom tukaj razkrivala,povedala sem samo kakšno je moje mnenje o tem! :)
Ti pa kakor hočeš!:dontknow:

mobi-tel
10.10.2006, 20:37
Mojih čisto osebnih stvari ne bom tukaj razkrivala,povedala sem samo kakšno je moje mnenje o tem! :)
Ti pa kakor hočeš!:dontknow:

Tukaj si le ena izmed mnogih virtualnih oseb. Poznamo te kot Meadow Sun. V resničnem svetu te ne poznamo. Naj ti ne bo nerodno.

meadow sun
13.10.2006, 21:22
Tukaj si le ena izmed mnogih virtualnih oseb. Poznamo te kot Meadow Sun. V resničnem svetu te ne poznamo. Naj ti ne bo nerodno.
:pp2:

Lana2
22.10.2006, 11:18
Poglej! Jaz imam fanta,ki ga imam zelo rada....to večkrat počneva.In se imava lepo.

Morales
16.04.2007, 10:38
Okol tega tabuja se vrti smesna zgodba, in sicer

iz moje izkusjne se ga brani 98% zensk iz razlicnih razlogov ampak ostala 2% pravita da od zacetka niso hotle ko pa so probale pa nocjo vec sexat drugace.
Zanimajo me vase izkusjne, ideje, predlogi etc.

Nodika
16.04.2007, 10:46
Sam neki ti povem...

hemeroidi.:rolling: :rolling:

AiSha_
25.04.2007, 01:28
Naj si ona kupi dildota ali unega ometnega in rece, da ce mu bo ona dala, da ji bo mogel tudi on dati, le zakaj bi ga mogla baba fasati iz vseh strani, tako bi bilo najbolj fer, pa se on bo vidu, kako to zgleda, mogoce potem ne bo vec toliko gnjavu, saj ce nima spostovanja do nje, alora verjetno je slaba zveza, pac nista za skupaj.

:rolling: :2thumbs: :2thumbs:

Hehe, pa res, zakaj pa ne ... če ženske uživajo, zakaj moški ne bi mogli? :dontknow: Menda moškim to zelo paše..
Kakšne izkušnje imate fantje s tem? Se vam upira, je preveč "gejevsko", ali ste odprti za take stvari?

Be inspired
26.04.2007, 17:09
noro je, mal nenavadno od začetka, ampak ko se navadiš in prepustiš - fajn. Je pa res, da mora deklica vedet kaj dela. Pa čistoča je bistvenega pomena.
Pa da ne bodo fantje al pa deklice mislili kako je to dirty in oh in sploh..probajte, pol pa govort.
Grem stavt, da tisti, ki so proti, š niso probal.. :blush:

v rito je top..v žensko, da ne bo pomote :2thumbs:

Leeloo
28.04.2007, 15:20
Anala je super :) Sam pazit je treba, pa imet zraven malo filinga za to, pa je vse uredu.

Vsakemu straight usmerjenemu tipu tko za šalo - če že pridemo do teh debat - rečem, da nima pojma, kaj zamuja s tem, ko ne prakticira anale (da ne bo pomote - v svojo lastno ritko). :d reakcije ljudi so nadvse zabavne :clown:

loki1234
08.06.2007, 16:27
moji punci je ful do porivanja, kupila umetnga tiča pa me poriva v rit. sm se že navadu pa sploh ni tku slabu

Marduk1
08.06.2007, 17:06
moji punci je ful do porivanja, kupila umetnga tiča pa me poriva v rit. sm se že navadu pa sploh ni tku slabu

:rofl::rolling: :rolling:

anarchy
09.06.2007, 17:11
:rolling: :2thumbs: :2thumbs:

Hehe, pa res, zakaj pa ne ... če ženske uživajo, zakaj moški ne bi mogli? :dontknow: Menda moškim to zelo paše..
Kakšne izkušnje imate fantje s tem? Se vam upira, je preveč "gejevsko", ali ste odprti za take stvari?

JA ma res, ce je seksualnost tak olepa stvar, potem bi mogli tudi moski to brobat, hhaha, samo verjetno se res vsi bojijo, da je to gejevsko, samo, ce hocejo porivat babo tam, potem je tudi to gejevsko.

cliena
11.06.2007, 18:29

:nonono: bl čudnega tipa pa še...sexa s sestrično, nekdo mu neka u rit potiska...o đisus...:o

kabala
30.06.2007, 14:07
hej, punce, mene pa nekaj zanima. kolikor je meni znano (iz pogovorov s kolegicami), nas je vse najbolj strah tega, da bi tip potem čokoladnega ven potegnil. ne mislim zdaj čokoladne banane, ampak kaka mrvica bi bila čisto dovolj, da bi se pogreznila v posteljo (ali kamorkoli pač že), pa naj se imava s tipom še tako rada. itak, da je higiena ful važna, ampak ko se tam glih ne moreš tako umit, kot si npr. umiješ roke. :shy:
no, in me zanima, če se je kteri že kaj takega zgodilo, kak 100% ukrep proti temu, nasvet...

Žeruh
01.07.2007, 10:33
hej, punce, mene pa nekaj zanima.nas je vse najbolj strah tega, da bi tip potem čokoladnega ven potegnil. ne mislim zdaj čokoladne banane, ampak kaka mrvica bi bila čisto dovolj, da bi se pogreznila v posteljo ....., nasvet...

Okej nisem punca, samo pa imam nasvet. Kopalnica je tudi lep kraj za "vođenje ljubavi":rolling: . Milo (ali tudi showergel) je tudi dober lubrikant, pa še počisti:clown: (za primer anale).

miss173
02.07.2007, 08:41
analni sex na začetku boli.... ampk k se navadš...je pa tkoo lepo....
sam morš bit kt punca sproščena tip p ne sme bit brez občutka....

:( tko k so bli brez občutka usi moji bivši...zdei p nažalost sploh n morm rečt nobenmu sedanji :(

Luccka
03.07.2007, 10:28
anala je stvar dveh, ki se resnično ljubita!!

KissMe
05.07.2007, 13:52
Res ne vem kaj ma ljubezen s tem... je pa fajn če si z nekom takim, k mu lahko ful zaupaš če pride do kkšnega izpada :rolling: