Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Prstan razpoloženja

Soleil
20.01.2006, 08:50
To je prstan, ki spreminja barvo glede na razpoloženje osebe, ki ga nosi. Zna kdo razložiti iz česa je ter zakaj in kako se barve spreminjajo?

mrjerry
20.01.2006, 08:57
A se mogoce spomnis enih termometrov za merjenje vrocine? Bil je en plasticen trak, ki si ga dal na celo in trak je spremenil barvo, ce si imel vrocino.

Prstan deluje na istem principu in v resnici meri temperaturo prstov nosilca. Ce hoces to preveriti, potem preveri svoje `razpolozenje' v toplem prostoru, nato pa stopi za 10 minut na mraz in si razpolozenje izmeri tam. V 10 minutah se ti razpolozenje sigurno ne bo spremenilo toliko, kot ti bo pokazal prstan ;)

Soleil
20.01.2006, 09:52
A se mogoce spomnis enih termometrov za merjenje vrocine? Bil je en plasticen trak, ki si ga dal na celo in trak je spremenil barvo, ce si imel vrocino.

Prstan deluje na istem principu in v resnici meri temperaturo prstov nosilca. Ce hoces to preveriti, potem preveri svoje `razpolozenje' v toplem prostoru, nato pa stopi za 10 minut na mraz in si razpolozenje izmeri tam. V 10 minutah se ti razpolozenje sigurno ne bo spremenilo toliko, kot ti bo pokazal prstan ;)

Se mi je zdelo, da gre za merjenje temperature. Mački namreč vedno pokaže, da je srečna (:rolling: ), ljudem pa, da so zaskrbljeni.

bico
18.02.2006, 14:54
Na men bi bil skos črn.:rolling: :rolling: :rolling:

CJamie
03.03.2006, 18:58
jo toti d**k me sem toti d**k pa je taki d**k samo tekoči kristali in nič drugega pa še rok si ne smeš zmočit ker si posredno zmočiš prstan ki crkne cena pa ni primerna bla včasih je stau 3 jurje

anarchy
04.03.2006, 11:31
To je prstan, ki spreminja barvo glede na razpoloženje osebe, ki ga nosi. Zna kdo razložiti iz česa je ter zakaj in kako se barve spreminjajo?

To v bistvu tudi mene zanima, kako deluje, ali samo na temperaturo? CEprav ponavadi imamo skoraj konstantno temepraturo, glede na to, da je na prstu in ni dosti v stiku z telesno toploto, ta tepertaura lahko zelo varjira.