Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : na poti v večnost

techka
20.01.2006, 10:45
čakam... tu... sama....
čakam tebe.... ki te ni...
ker čakam že dolgo, razmišljam, da bi odšla.... odkorakala stran od spominov.... stran od tvojih besed... stran od tebe.... stran od naju...
nimam moči, da bi naredila prvi, najtežji korak... saj druge bi zmogla, a mi pri prvem koraku noga postane tako težka, kot da bi vse moje besede, ki so bile namenjene tebi zdrsnile v njo...
pretežko je... ali pa sem jaz prešibka.... zato še kar stojim...
čakam.... nate... in na tisti drugič, ki bo morda s sabo prinesel naslednji korak.... korak k resničnemu tebi...

buu
20.01.2006, 14:24
ful dobr si to napisala

techka
26.01.2006, 11:30
razmišljam.... kaj če so vse to le sanje? kaj če tebe v resnici ni? kaj če so vse resnice v resnici laži? kaj če so vse tvoje besede le odmevi krikov tam, za zaprtimi vrati? kaj če so tvoji objemi le toplina nekoga drugega, ki mi greje hladne noči? kaj če so tvoji dotiki le dražljaji resničnega sveta? in kaj, če so tvoji poljubi le polzenje nežnih dežnih kapljic, ki mi močijo telo? če so vse to le sanje, upam, da me nekega dne ne bo poskušal nekdo zbuditi... ker če so to sanje, hočem vso življenje sanjati...

unicorn
26.01.2006, 11:55
:2thumbs:

techka
26.01.2006, 14:01
hvala vsem za komentarje...... :cool2: pride še več mojih spiskov........ lepo počasi.......:wink: :angel: :kisses:

timal
26.01.2006, 22:18
nice an easy pravi Tina, doda pa, da se konča nice and rough:wink:

techka
27.01.2006, 14:44
nice an easy pravi Tina, doda pa, da se konča nice and rough:wink:

kompliment ali kritika?:confused: :confused: :confused:

techka
27.01.2006, 19:31
zgradila bom grad,
zaprla se vanj,
pogoltnila ključ,
počakala nanj...

techka
27.01.2006, 19:35
na robu noči in na začetku dneva stojim,
nikamor ne grem in se ne bojim,
nočem naprej in nočem nazaj,
le tu bi stala za vekomaj...

čakam na tebe in na tvoje besede,
čakam na tebe in strastne noči,
čakam na tvoje poželjive poglede
in čakam na najbolj poredne stvari...

čakam in jočem, močno jaz te hočem,
objemam le svoja kolena sedaj,
solze mokrijo rdeča mi lica,
globoko v meni se skriva resnica...

timal
28.01.2006, 07:53
kompliment ali kritika?:confused: :confused: :confused:

dokler so palci gor:2thumbs: , se ne obremenjuj s kritiko:wink:

le naprej......:smile:

techka
29.01.2006, 16:57
zunaj piha veter...
še sreča, da sem notri, drugače bi me tako ali tako odpihnilo...
no ja... mogoče pa to niti ne bi bilo slabo...
končno bi lahko enkrat v življenju poletela...

:angel:

techka
29.01.2006, 17:01
počasi me poljubljaj in pusti, da si z nevidnim pisalom v spomin zapišem sleherni gib tvojega božanskega telesa, ki se stiska ob moje...
pusti mi čas, da vdihnem in tako pripravim moje telo na ponovno zvijanje, divjanje in vpitje...
počakaj le trenutek, da te pogledam globoko v oči in iz njih preberem vso zgodbo...
počakaj, da ti povem, da te ljubim...

techka
29.01.2006, 17:04
sedim v temi,
ni nobene luči,
se tresem ihtim,
se grozno bojim...

objame me mraz,
ustavi se čas,
se solza zbudi,
mi po licu spolzi...

grozna bolečina,
v meni praznina,
strto srce,
on tega ne ve...

techka
29.01.2006, 17:05
ta je bla ena izmed mojih temačnih pesmi...:)

techka
30.01.2006, 19:51
danes raje ne bom nič pisala, ker sem še posebej slabe volje...

techka
07.02.2006, 13:43
zdaj pa me je že malo sram, ker nič ne pišem... ok...pišem kasneje...:)

fata morgana
07.02.2006, 14:04
ti samo piši:rolling:

techka
08.02.2006, 15:20
med Svetlobo In Temo Stojiva… Ne Vema V Katero Smer Naj Se Obrneva, Kam Naj Greva…
Brezveze… Vse Je Brezveze, Brez Smisla… še Tema Ni Več Tema, Ker Jo Radirajo Nežni In Medli žarki Svetlobe…
Tam, Kjer Stojiva Midva, Se Sence Poigravajo S Svetlobo In Skrivajo Pred Temačno Pošastjo…
Ne, Nočem Besed, Pogledov In Obljub… Jaz Hočem Dotike, Poljube In Drgnenje Dveh Teles Ob Katerem Zagori Ogenj Strasti In Hrepenenja… Ne Bi Ga Hotela Pogasiti Z Mojo Sapo, čeprav Je Ogenj Tako Zelo Močan, Da Goriva že Midva In Vse Okoli Naju… Nočem, Da Ugasne In Nočem Pokvariti Tega Prekleto Božanskega Občutka, Zato Ne Bom Rekla Niti Besede In Bom Moje Uživanje Poskušala Pokazati Samo Z Močnimi In Glasnimi Vzdihljaji, Ter S Stokanjem, Ob Katerem Bi Začutil, Kako Sem Ob Tebi Nemočna…
Drhtiva… Oba… Jaz In Ti… čeprav Leživa Drug Ob Drugem, Hrepenim Po Tvojem Telesu…
Hočeva še In še… še Več… In še Več…
Hočeva…neskončnost

timal
09.02.2006, 06:16
nekak znano zveni, madonca sm tečka:angel:

techka
09.02.2006, 07:10
nekak znano zveni, madonca sm tečka:angel:
tole pa si se fullll zmotla timal, kr je to pa 100% čist moja pesem oz. spisek...:big: ne res... neki si pomešala:wink: ...

al da se ti občutki zdijo znani?

timal
09.02.2006, 09:19
govorim o občutkih techka, ne o avtorstvu ali lastnini:rolling: , ne bod no še ti taka tečka techka:wink:

techka
12.02.2006, 14:57
ko se vroča kri
ob misli na izgubo ohladi,
je zanj konec sveta...

kdo bi si mislil,
da njega znam prizadeti,
ga v mrežo mojih najhujših nočnih mor ujeti?

res tukaj sem še
s svojo bolečino in solzami
in s tvojo masko, ki skriva tvoj obraz zlagani...

zdaj razkrinkala sem te
in tu stojiš pred mano, obžaluješ vsa dejanja,
praviš, da to je le preteklost,
a zame bolečina je sedanja...

techka
13.02.2006, 13:39
k meni prijadral si na valovih srasti,
hrepeneči pogledi so povedali vse,
ujel si me v mrežo svojih laži,
moje sanje so se v večnost vtisnile...

odšel si, ne bo te, to trdno zdaj vem,
dotiki, poljubi so počasi zbledeli,
"spet sem sama," se počasi zavem,
tvoji glasovi so odzveneli...

tukaj sem, sama, z glasovi ihtenja,
po licih utirajo pot si solze,
moje srce ne pozna hrepenenja...

tukaj sem, sama, hladne roke,
v mojih očeh skoraj ni več življenja,
ostalo bo strto moje srce...
:disapp:
ena izmed "ta bednih" pesmi....

techka
20.02.2006, 18:10
joj... ko bodo počitnce obljubim, da bom več pisala... tti referati pa učenje pa nastopi pa vse...
naj jih vrag vzame...grrr

timal
20.02.2006, 18:19
kdo rabi obljube?

techka
02.03.2006, 18:16
počasi padam v brezčasje, kjer usoda ne pozna čustev.... so le dejanja.... naj naredim to, ali ne?

vrtim se ob ritmu bitja mojega srca in poslušam melodijo, ki prihaja od daleč...

končno sem tu... končno živa,kot še nikoli prej...

kako pa zdaj naprej?
---------
nekaj majhnega,k glih ne najdem mojih zapiskov...:dead:

techka
01.04.2006, 13:07
Počutim se kot lutka, ki ne vidi izhoda;
Boli me čeprav ne čutim vboda!
--------------------
kje so moji zapiski?!:dead: :dead: :dead:

timal
01.04.2006, 18:56
o, techka:)
pozabi zapiske, živi življenje .........in piši;)

korenje
01.04.2006, 20:04
na robu noči in na začetku dneva stojim,
nikamor ne grem in se ne bojim,
nočem naprej in nočem nazaj,
le tu bi stala za vekomaj...

čakam na tebe in na tvoje besede,
čakam na tebe in strastne noči,
čakam na tvoje poželjive poglede
in čakam na najbolj poredne stvari...

čakam in jočem, močno jaz te hočem,
objemam le svoja kolena sedaj,
solze mokrijo rdeča mi lica,
globoko v meni se skriva resnica...

weeee superb. :2thumbs:

techka
02.04.2006, 18:46
po čem sklepaš, da sem sramežljiva? neee...nisem...:)
če bi sodil po mojih pesmih, ki govorijo tudi o poželjivih pogledih, porednih stvareh in podobnih stvareh bi se dalo rečt, da nisem tk fejst sramežljiva... ne...:) ;)

techka
02.04.2006, 18:49
spet...

spet in spet zahajam z mojim mislimi nekam drugam... raje sem tam pri njem, kot da ždim sama s svojo senco v tej napol temni sobi...

rahlo ga že pogrešam, čeprav sem ga videla še danes... še danes sem se utapljala v njegovih modrih očeh in nisem mogla pogledati stran... zasanjano sem ga gledala,medtem ko se je on smehljal s svojim popolnim nasmeškom in me od trenutka na tretutek pogledal... pripovedoval mi je neštete stvari, ampak zapomnila si nisem skoraj nič... raje sem poslušala njegov glas in si ga poskušala zapisati v spomin, da ga čez ta teden ne bom pozabila...

všeč mi je bilo, ko sem dobila kasneje sms, da sem mu všeč in da me ne bi nikoli prizadel..da to priseže... luštkano...

mislim, da sem zaljubljena...

techka
24.05.2006, 21:56
...kako sem obstala na trdem betonu s srečo in upanjem v rokah...

predvčerajšnjim sem Mu pobegnila...

zjokala sem se pred vsemi in ko me je objel sem se nekak izvila iz njegovega toplega objema... moje oči so bile popolnoma razmazane od te preklete maskare, moja usta polna neizrečenih besed, moje roke pa tako zelo osamljene... ne vem kaj mi je bilo, da sem se obrnila, svojo glavo potopila v dlani, ter odšla stran... kar tako... brez poslavljanja, brez zadnjega pogleda in objema... začela sem hlipati... potiho.. da me nihče ne bi slišal...

On je ostal tam odprtih ust... najprej ni vedel, kaj naj reče, kaj naj naredi, saj takšnega izpada še ni doživel ( razen takrat, ko sem se mu nenapovedano pojavila pred vrati, ter mu objokana skočila v objem...)... nato je odšel za mano...

slišala sem Njegove korake, ki so se prepletali z mojimi... pospešila sem korak, saj nisem hotela, da me dohiti... začel je klicati za mano, a sem si zatisnila ušesa, da bi lahko ubežala Njegovim besedam in Njegovemu glasu... moje patetično hlipanje je postalo glasnejše in v naslednjem trenutku sem se zlomila pod nežnim pišem vetra... padla sem mu v objem... objel me je tako trdno, kot še nikdar... ni me hotel spustiti...

obrnil se je proti meni in poskušal ujeti moj pogled,a sem se mu izmuznila...

"poglej me..." je rekel z žametnim glasom... pogledala sem ga, čeprav silno težko... nisem hotela,da me vidi takšno... s svojim pogledom je prodrl v najbolj skrite kotičke moje duše... umiril me je, ter ponovno trdno objel, kot da je to slovo...

"rad te imam..." je rekel, ko je odhajal... L´ultimo bacio in nato je odšel...

obstala sem tam...

meadow sun
12.06.2006, 20:32
TECHKA-hudo lepo znaš tole skup spravljat,men kr na hudo udar:(
Ko se opogumim,bom pa še jaz kakšno objavila!
:2thumbs: :)

roxa
13.06.2006, 07:16
...kako sem obstala na trdem betonu s srečo in upanjem v rokah...

predvčerajšnjim sem Mu pobegnila...

zjokala sem se pred vsemi in ko me je objel sem se nekak izvila iz njegovega toplega objema... moje oči so bile popolnoma razmazane od te preklete maskare, moja usta polna neizrečenih besed, moje roke pa tako zelo osamljene... ne vem kaj mi je bilo, da sem se obrnila, svojo glavo potopila v dlani, ter odšla stran... kar tako... brez poslavljanja, brez zadnjega pogleda in objema... začela sem hlipati... potiho.. da me nihče ne bi slišal...

On je ostal tam odprtih ust... najprej ni vedel, kaj naj reče, kaj naj naredi, saj takšnega izpada še ni doživel ( razen takrat, ko sem se mu nenapovedano pojavila pred vrati, ter mu objokana skočila v objem...)... nato je odšel za mano...

slišala sem Njegove korake, ki so se prepletali z mojimi... pospešila sem korak, saj nisem hotela, da me dohiti... začel je klicati za mano, a sem si zatisnila ušesa, da bi lahko ubežala Njegovim besedam in Njegovemu glasu... moje patetično hlipanje je postalo glasnejše in v naslednjem trenutku sem se zlomila pod nežnim pišem vetra... padla sem mu v objem... objel me je tako trdno, kot še nikdar... ni me hotel spustiti...

obrnil se je proti meni in poskušal ujeti moj pogled,a sem se mu izmuznila...

"poglej me..." je rekel z žametnim glasom... pogledala sem ga, čeprav silno težko... nisem hotela,da me vidi takšno... s svojim pogledom je prodrl v najbolj skrite kotičke moje duše... umiril me je, ter ponovno trdno objel, kot da je to slovo...

"rad te imam..." je rekel, ko je odhajal... L´ultimo bacio in nato je odšel...

obstala sem tam...

ta mi je všečna:) ....manjka ji tisto je blizu tistega čemur jaz rečem...NAJ TEČE...
lahko en mali nasvet: piši-nič ne sestavljaj-sam piši....tule ti je dokaj dobro ratalo...

sory...druge mi niso všeč...

meadow sun
11.08.2006, 22:25
Oblaki
obrobljeni z zlato,
kot tvoja podoba
v mojih sanjah,
nedosegljivo,
kot najina večnost,
izginja vse,
ostajajo le oblaki
in večna,