Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Alternativna medicina

veska
18.09.2005, 21:04
Zanima me ali je kdo ze bil pr kakemu alternativcu? Zanimajo me vase izkusnje...

castor
19.09.2005, 06:29
Zaenkrat še ni bilo potrebe. Bi pa šel.

mrjerry
19.09.2005, 11:54
Ne in tudi nimam namena it. Ever :approve:

Iluzija-
20.09.2005, 06:16
Ja, bila. Glede na to, da sem zahtevna sem sla k nekomu, ki mu res zaupam in me do sedaj se ni razocaral :approve:

Nic ni tako kot se zdi... bistvo je ocem skrito

veska
20.09.2005, 14:17
A mi lahko svetujes kam naj grem?

pk
21.09.2005, 09:23
quote:Originalna objava mrjerry

Ne in tudi nimam namena it. Ever :approve:

Zakaj ne? Tudi ne v primeru, če bi ti uradna medicina ne zmogla pomagati?

Don't worry, be happy !

Lameh
26.09.2005, 21:21
quote:Originalna objava veska

A mi lahko svetujes kam naj grem?

Ne vem, kaj te muči. Morda ti lahko pomagam. Ker je reklamiranje na forumu prepovedano, me kontaktiraj po mailu.
Za zdravje se gre.

mrjerry
26.09.2005, 21:52
quote:Originalna objava pk
Zakaj ne? Tudi ne v primeru, če bi ti uradna medicina ne zmogla pomagati?

Definiraj uradno medicino. Je to moj osebni zdravnik ali uradna medicina na splosno?

Sprasujem zato, ker je bil ravno danes na studiu city gost nen eksorcist (ja... tud to imamo), ki je med drugim razlagal, kako je izganjal hudica iz nekega paranoidnega otroka, ki mu je solski psihiater predpisal tablete.

Ja, to pa je bil fenomenalen korak starsev. Od solskega psihiatra (katere strokovnosti ne poznam, sigurno pa ni alfa in omega psihiater v drzavi) so sli direktno na alternativne metode.

Luka2k
26.09.2005, 21:55
Bil, pa najbrž bom še šel.
So mi pomagali, ko mi noben dohtar ni znal.
Je pa res, da ne jemljem zadeve za 100% for real. Možno da so me oni pocajtal, možno pa da se tle gre zgolj za avtosugestijo. Kar je važno je to, da sem se pocajtal takrat...

Oh My God! It's Full Of Stars...

veska
27.09.2005, 08:11
Muci me vnetje crevesja.

kvaka
27.09.2005, 13:02
Hmm. A pozna kdo kakega alternativnega zobozdravnika?

Verbal
27.09.2005, 13:08
Misliš takšnega, ki ti bo z roko segel v usta, neboleče zgrabil zob, nekaj mrmral in zob neboleče odstranil?

Smiselno isti postopek velja za pritrditev plombice.

Psychology rips out your soul, boredom kills your mind.

dvojčica
27.09.2005, 13:13
quote:Originalna objava kvaka

to pa tud mene zanima:D

Nasmeh je edini, ki nič ne stane in ga lahko podarimo vsakomur in kadarkoli

kvaka
28.09.2005, 11:51
quote:Originalna objava stripko

Misliš takšnega, ki ti bo z roko segel v usta, neboleče zgrabil zob, nekaj mrmral in zob neboleče odstranil?

Smiselno isti postopek velja za pritrditev plombice.

Se hecaš? Jaz hočem pravega mitičnega alternativca, ne pa zobošintarja brez orodja.

Hočem da zamrmra, malo pomaha nad mano, mi da kak karies razredčen v vodi, pa da luknje izginejo, kot da jih nikoli ni bilo.

Verbal
28.09.2005, 13:04
Aha, jaz poznam enega Tora Akmana, prav takšen alternativc je. Prejšnji mesec je ravno prišel iz zapora, ker je odsedel teh 6 let in 3 mesece.

Tip je sicer malo čuden. Najprej te bo vprašal mesec rojstva, in če to ni avgust, te bo začel kregat, zakaj tvoji starši niso bili bolj urni oz. malo počakali.
Potem te bo vprašal, s kakšno vodo se prhaš - mora biti čim bolj hladna.
Pa na obrazu ti lahko prebere, če uživaš preveč mlečnih izdelkov.

Aja, za zobobol ti bo pa skuhal poseben čaj, ki naj bi rešil problem s kariesom. Čeprav sam nisem preveč prepričan v to. Prejšnji teden so tako mojega kolega, ki je bolehal za vnetjem mandljev, škrlatnega v obraz odpeljali z rešilcem v bolnico.

Ampak se splača tvegat. Nimaš kaj izgubit. Vsak pregled stane le 5 čukov.

Psychology rips out your soul, boredom kills your mind.

Luzzer
28.09.2005, 14:07
Bil pri homeopatu, ki zelo znan, večkrat je že bil po televiziji iz LJ, vendar drugega kot da mi je pobral denar ni bilo nikakršnih učinkov.

http://razprave.com/zdravje/
(Forum za Crohna in Ulcerozni colitis)

veska
28.09.2005, 19:59
Pa jaz vec nevem komu verjet. Sicer sm bla tud jaz pr enmu in mi je dal popit kapljice neke in napisal za 40 jurjov njihovih izdelkov naj si jih kupim.(nisem) Zvecer me je zvil, sm pristala na urgenci,vnetje crevesja pac, ok sj to sm imela ze prej v lazji obliki, ma od takrat imam v hujsi,se je umiril sm fasala pljucnico, pol pa spet tezave z crevesjem,in res nevem ali je nakljucje ali mi je clovk z kapljicam podr imunski sistem. na bolniski pa ze cel mesec.

So dnevi ko je treba z glavo skozi zid!!

Veska

Daysleeper
29.09.2005, 02:06
Jaz zaenkrat še nisem bila pri nobenem, ker sem vse rešila z uradno medicino, poznam pa kar nekaj ljudi, ki so alternativo preizkusili, pa jim je pomagalo...
Po drugi strani poznam tudi nekaj takih, ki so jih razni alternativci nategnili, in kar je najhuje, so ravni ti računali skoraj 2x več kot tisti, ki so drugim pa res pomagali... :nonono:
Torej, ko bom šla, če bom šla, bom šla definitivno k nekomu, ki je zanesljivo že pomagal komu, ki ga poznam. Priporočila, ki so plod ugodnih rezultatov pač nekaj veljajo.

Lejte, pesniki pa pisatnli majo doma za svoje rokopise skrbno urejene arhive, jst mam pa namst tega skdn za pokvarjen papir... No in tam notr sm zadnč staknu svojo ta prvo popevko, k sm jo biu kdaj napisou... Hjooj, koko zdavni, zdavni je že to blo - tko sem zdi, k dj blo hmal po stvarenju sveta, mal po tistem, kj bog reku: "Bodi luč.", poj pa elektrika crknla. Pesem se imenuje Ajatutu, ali po slovensko: Ajatutu...

Cvetlični deček
29.09.2005, 07:49
če že bi šel, bi mi pomagal zastonj ali za pokrite stroške. ne grem k nekomu, ki hoče profitirat od moje bolezni.

"Ecosystem failing. Need ride off this rock. Pick up at Long 14e3365, Lat 46n2425, Earth."
http://boinc.mundayweb.com/seti2/stats.php/userID:1602/.png

Zverinica
29.09.2005, 08:14
Jst mam ene težave s hrbtenico pa se tud odločam ali iti kiropraktiku ali raj ne. Malo me je strah, da bi en skakal po mojih vretencih. :dontknow:

http://www.handykult.de/plaudersmilies.de/tiere/catmilk.gif

kvaka
29.09.2005, 08:23
quote:Originalna objava Zverinica

Jst mam ene težave s hrbtenico pa se tud odločam ali iti kiropraktiku ali raj ne. Malo me je strah, da bi en skakal po mojih vretencih. :dontknow:

Pri kiropraktiku je večini fajn, tudi če dolgoročno ne pomaga. Še vedno lahko rečeš, da si si specialno masažo plačala. ;)

Zverinica
29.09.2005, 08:52
Brat mi je reku, da ni glih podobno masaži. Da ga je tako "nalomu" da je mislil, da ne bo nikoli več hodil in dihal. :question:

kvaka
29.09.2005, 08:56

Brat mi je reku, da ni glih podobno masaži. Da ga je tako "nalomu" da je mislil, da ne bo nikoli več hodil in dihal. :question:

Ja. No. Saj ni navadna masaža. :D (Iz prve roke ti ne vem povedati, ampak "moja" pravi, da je bilo super tistih parkrat kar je bila (dolgoročnih učinkov pa nobenih)...)

lady_lucifer
29.09.2005, 09:48
quote:Originalna objava Cvetlični deček

če že bi šel, bi mi pomagal zastonj ali za pokrite stroške. ne grem k nekomu, ki hoče profitirat od moje bolezni.

sej par jih je res takih, ki ne zahtevajo nobenga placila in mu placas samo, ce ti hoces in kolkr hoces (pa se mi zdi, da jim itak vsak placa):D

Sköt dig själv och skit i andra.
http://www.cosgan.de/images/midi/teufel/d030.gif

3nity
29.09.2005, 09:55
quote:Originalna objava lady_lucifer

sej par jih je res takih, ki ne zahtevajo nobenga placila in mu placas samo, ce ti hoces in kolkr hoces (pa se mi zdi, da jim itak vsak placa):D

to pa zato, ker se bi potem počutili krive, da mu niso nič dali.

jst bi šla, če mi 100% garantira, da me pozdravi. denar mu dam potem, ko se prepričam, da je težava res izginila.

čeprav pa v to ne verjamem, tako da terapija ne bi uspela.:nonono:

http://freeweb.siol.net/kompar78/Avatar/Crta.gifhttp://freeweb.siol.net/kompar78/Avatar/Crta.gif
Where do we go nobody knows
I've gotta say I'm on my way, down
God give me style and give me grace
God put a smile upon my face

lady_lucifer
29.09.2005, 09:59
quote:Originalna objava 3nity

jst bi šla, če mi 100% garantira, da me pozdravi. denar mu dam potem, ko se prepričam, da je težava res izginila.

garantirat ti tud dohtar ne more:nonono::nonono:

3nity
29.09.2005, 10:07

vem. meni ne more niti alternativna medicina. je doživljensko:(:dead:

http://freeweb.siol.net/kompar78/Avatar/Crta.gifhttp://freeweb.siol.net/kompar78/Avatar/Crta.gif

ponga
29.09.2005, 10:18

Ampak sklepam da brat še hodi in diha?! :D
Men je kiropraktik ful pomagal pri težavah s hrbtenico. Sm pa zaupala takemu, ki je po izobrazbi nevrolog. H kakemu samozvanemu se ne bi upala it "lomit".

-------------------------------
Lepa beseda nikomur ne preseda.

ponga
29.09.2005, 10:21

Tud jaz v te hece nisem verjela, dokler nisem sama sprobala. Pa je pomagalo!
Garantirat ti pa nihče ne more nič, to je jasno. Mi je pa všeč, ker ti pove - pri tem lahko pomagam, pri tem pa ne.

lady_lucifer
29.09.2005, 10:29

mogoce pa ni. pa o tem kdaj drugic.

freya
29.09.2005, 11:43

če ti bo kiropraktik pomagal, je odvisno od tega, kakšne težave imaš.
vsekakor se splača poskusit (pomenita se s pongo, pozna dobrega kiropraktika). sama bi ti svetovala kiropraktika, Japonca, ki je imel ordinacijo na Nazorjevi, pa je zaradi nesoglasij z ministrom Kebrom odšel. ker je bila posredi poškodba, dislokacija vretenca, je v osmih terapijah (ki od daleč verjetno res videti precej nenavadne) popolnoma saniral poškodbo, da ni več sledu o njej. splošni zdravnik je prepisal fizioterapije, ki niso pomagale nič, na ortopeda pa nismo čakali.
:)

mrjerry
29.09.2005, 15:42

Dohtarji so sposobni podati verjetnost, s katero te bodo pozdravili. Alternativci pa ne.

marinko22
29.09.2005, 18:26
Sam imam probleme z hrbtenico in povem vam da enkrat letno cca obiščem kiropraktika ( je tudi športni fizioterapeut)in povem vam da me poštela tako da imam spet mir (sem kot prerojen).Kar se pa tiče takoimenovane alternativne medicine vam lahko povem primer tete ko s eje odvajala kajenja in je obiskala neko gospo ki jo je odvadla brez večjih težav. Tako da jaz definitivno verjamem v te stvari le malček sreče moreš imet da ne naletiš na šarlatane!!!

nattka
29.09.2005, 19:12
ne hodim k alternativcem ...
poznam primere seveda, kdo jih ne, ampak za sedaj me nihče še ni prepričal ...
največ kar so ljudje dosegli, je bilo "sej je kar dobr" ... po enem letu zdravljenja in zapravljenih jurjih ... raj bi šli v toplice za ta denar... bi vsaj imeli kaj od tega ...

<h6> lepe ženske so kot ustvarjene za moške brez domišljije ...</h6>

solsikke
29.09.2005, 19:26
Ko je človek res hudo bolan, poskusi vse mogoče.
Osebno sem si olajšala bolečine tako z "zahodno" kot "alternativno" medicino.

In še zgodba mojega prijatelja, ki mi je ravno danes poslal tale mail in se pravkar mudi na Filipinih zaradi izjemno hudih težav z zdravjem. Klasična medicina mu namreč ne more več pomagati, časa pa tudi nima več veliko.

(What your about to read is the truth. Its my diary and not written to persuade anyone in any way possible.)

I have just witnessed the most amazing thing in my life. I am in Urdanetta, Northern Phillipines. Its is the 27th Sept 2005.

I have visited a "psychic surgeon" called Ester for the past two days but today it has sunk in as to what I have witnessed.

A phsycic surgeon "channels" or becomes possessed by a spirit. In this case one of the apostles in particular St Luke. I watch as a beautiful warm, shy pregnant lady performs a ritual and becomes stern voiced, sure toned, well educated and presence commanding man.
She (or he) operates from an abandoned church and is visited by a line of locals each weekend. They are healed and operated upon or blessed what ever is deemed to be required by "st Luke" and nothing is requested in return.

I am a man who thinks and applies common logic. My logic has no place here no matter how I apply it. I know you will rant and wail about how what Im about to type is crap. And yes I now some 60 minute show program said so. I saw it too. I agree. It looked like a big sham. And many of the healers here are but they are copying someone...and now I know.

At first I managed to persuade her attendants to allow me to stand up on the churches dias and witness the healing. I watched again and again as people were allowed to approach one at a time and lay on the table in front of us. Each time I watched her bare empty hands touch various spots of the body and blood would suddenly flow of a quantity more than any capsule requiring constant mopping by her attendees. Each time she pulled strands or clumps of various coloured tissue from these spots. Again and again I witnessed her empty pull something out. Either she was materializing something from nothing or she was actually extracting this tissue from inside the body.. I knew the true test would be the smell. Having worked a viscera table for university and knowing the stench of internals I used this logic here. As the squelch of her hands entering the body sounded a stench wafted that anyone near could smell..then dissipate as she removed her hands. Then the blood was wiped away and nothing remained bar a deep dark red scar (that dissapears in a few days)

I spoke to one local who was there for a check up after the healer had removed her colon cancer weeks before. She had recently returned to the doctor planning to operate and to his amazement found the cancer had been removed.

I spoke with another lady who was foreign (the only foreign female I've seen this whole trip!). She had numerous stage four cancers band the doctor back home in Spain refused to operate as she was a "write off". She told me the previous days she had told the healer nothing but she had pointed to the exact location and identified each perfectly...this IS getting interesting..but now the test...ME.
I know my problems. Sore prostate, weak liver and intestinal infection (causing digestion problems from my original trip here) and the big whammy that many don't know yet...advanced blindness (you cant hide that forever can you? Some doctors gave me 2-5 years of remaining sight. Cause unknown)

The healer found each.

I watched her remove over two visits flesh from my prostate, liver and intestines. Mainly cysts and light yellow or pink flesh and black bits from the liver. The sensation? Its not unlike a burning hot probe entering into your body and penetrating deep into the body. Not painful but squeamish and border teeth clenching when you watch her pull a few centimeters (hands away) of stringy flesh out from your abdomen and feel internally tugging like a piece of string caught around your intestines.

But what got me was the eyes. He told me that the problem was the blood flow was blocked with clots around the optic nerve to the iris and the retina was decaying (correct). Unfortunately he didn't remove the eye ball from the socket (as I have read they have been known to do) and thought Id be pushing to request it. (Especially as my mum had told me "We will NOT be having any eye balls out while you there ok!". But I definitely felt her push her fingers in above (or through) the top eye lid and again the hot probe shoot behind the eye and virtually wrap around the optic nerve like a hook and rhythmically strip it toward the eye ball like you'd scale a fish. This didn't bother me too much but what did was with every scrape the tension on the nerve was pulling at its base attached deeper in my head (inline with the ears) where it tugged on the brain. Its hard to imagine this feeling again (and please don't try this at home) but Id swap it for child birth any day It was now it all sunk in. This is for real. It isn't fake. Just as this isn't red cordial I can taste on my lips. I know the taste of my own warm blood.

My eyes are bloodshot like a devil and sore and difficult to read this screen but it FEELS better. I still cant see areas where I know there is no retina left but I didn't expect this to change. These guys can heal and remove something but cant replace (e.g. regrow a missing leg)

100% woman and the maraschino cherry on top of everything else.
Good girls get fat, bad girls get eaten http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/e020.gif

freya
29.09.2005, 20:19
veliko sem slišala že o teh zdravilcih, šamanih na filipinih, ker sta dva znanca odšla tja . žal prepozno, oba sta že pokojna, umrla za rakom. pripovedi o operacijah z golimi rokami so pa za naše dojemanje stvarnosti neverjetne.

kvaka
29.09.2005, 20:34
quote:Originalna objava freya

veliko sem slišala že o teh zdravilcih, šamanih na filipinih, ker sta dva znanca odšla tja . žal prepozno, oba sta že pokojna, umrla za rakom. pripovedi o operacijah z golimi rokami so pa za naše dojemanje stvarnosti neverjetne.

Ja. In ne pozabimo, da nič bolj merodajne kot:

"Pred pričetkom pitja čaja sem tehtal 185 kilogramov,
po rednom pitju čaja sem shujšal za 35 kilogramov,
tako, da sedaj tehtam 150 kilogramov."

"1. ČANG ŠLANG je hrana!
2. Popolnoma je neškodljiv!
3. Uporablja se brez prekinitev!
4. ČANG ŠLANG ne pušča nikakršnih škodljivih učinkov na organizmu;
ne glede na dolžino uporabe! ..."

Zverinica
30.09.2005, 07:29
Jst osebno poznam eno gospo, ki se je "zdravila" na Filipinih. Sicer njena bolezen ni bila smrtno nevarna (neke hude alergije je imela in ni smela skoraj ničesar več jest), kljub temu pa je ozdravela. In če gospa ne bi bila "z nogami trdno na tleh" res ne bi verjela v kaj takega. Je pa rekla, da je to nekaj neverjetnega, ko je vidla, kaj je z rokami počel oz. "odstranjeval" s telesa ...

mrjerry
04.10.2005, 07:11
Meni se to tako slisi, kot da ti Filipinci vlecejo creva iz trebuha pri zivem telesu, ti pa obenem, lezec v slamnato-drekasti polkrogli (ki ga imajo itak samo za nategovanje turistov, sami pa zivijo v klimatiziranih bungalovih), razmisljas v tem, ali bos zvecer na plazi ze lahko osvajal njegovo najmlajso hcerko.

marinko22
05.10.2005, 16:39
Očitno nisi še bil nikoli bolan d atako razmišljaš, in ne sodi vseh ljudi da so nategači po sebi.lp

Amedea
14.10.2005, 08:35
Pozdravljeni.

Dokler človek ne zamenja svoje naravnave in se obrne res k sebi, išče pomoč za svoje težave povsod ZUNAJ: zdravniki, zdravilci, homeopati,šamani.....itd..itd.

[u]Vsa zdravilna moč je že v vas.</u>

Kako zelo hudo bolni in na dnu boste morali biti, da se boste prebudili in zaupali sebi in svojim samozdravilnim sposobnostim?.. Ne puščajte denarja pri raznih zdravilcih - nihče ne more ničesar narediti namesto vas. Boste čakali do takrat, ko boste že na vseh mogočih cevkah v bolnišnici?...........

Danes, ZDAJ se odločite, da boste spremenili svojo naravnavo in svoj način življenja.

Želim vam obilo poguma!

Pozdravček, Amedea

mrjerry
14.10.2005, 08:39
Amedea, hoces reci, da predstavljas alternativo alternativcem?

Bedaki imajo vedno prav, ker so v večini. Žarko Petan.

Amedea
14.10.2005, 08:44
Oprostite, kakšna alternativa pa je, da se obračaš na DRUGE, namesto nase?

Da bolj zaupaš kakšnim "šamanom", namesto da bi tisto poiskal v sebi? Da letaš od zdravilca do zdravilca in zapravljaš denar do obnemoglosti?....

Saj potem lahko z istim efektom vzameš tableto, pa še ceneje je...:)

mrjerry
14.10.2005, 08:48
In kako si ti predstavljas, da isces zdravilo v sebi.

O pticji gripi te bom vprasal malo kasneje, trenutno me zanima, kako v sebi pozdraviti mocnejse vnetje grla.

ponga
14.10.2005, 09:27
quote:Originalna objava Amedea

Oprostite, kakšna alternativa pa je, da se obračaš na DRUGE, namesto nase?

Da bolj zaupaš kakšnim "šamanom", namesto da bi tisto poiskal v sebi? Da letaš od zdravilca do zdravilca in zapravljaš denar do obnemoglosti?....

Saj potem lahko z istim efektom vzameš tableto, pa še ceneje je...:)

:hammer::hammer::hammer:

Amedea
14.10.2005, 10:06
..in če se raje vprašaš, kaj je povzročilo vnetje tvojega grla?.. Si nasploh bolj občutljiv na področju grla?...

Če ne najdeš vzrokov in jih odpraviš, nisi rešil nič. Stvari se ti bodo ponavljale in ponavljale.....

ponga
14.10.2005, 10:21

..in če se raje vprašaš, kaj je povzročilo vnetje tvojega grla?.. Si nasploh bolj občutljiv na področju grla?...

Če ne najdeš vzrokov in jih odpraviš, nisi rešil nič. Stvari se ti bodo ponavljale in ponavljale.....

Ah daj no!
Ti praviš, da če popucaš sam pri sebi lahko preprečiš vse bolezni od navadnega prehlada do raka...????

Amedea
14.10.2005, 10:30
Neeeeeeeeeeeeeeee... za rakom in vsemi drugimi stvarmi ponavadi zboliš zato, ker se z vesoljske ladje ponoči spusti možiček in te pospreja s kužnimi klicami.....:hammer:

mrjerry
14.10.2005, 10:46

To mi deluje tako, da gredo stvari v tisto smer, da moram nositi kapo, sal in rokavice, biti stalno zavit v obleko, ki se ne prepiha, si po tusu na fitnesu pol ure fenati tistih nekaj las, ki jih imam (zato, da so ja sigurno suhi) in potem se 15 minut pocakati, da se mi glava toliko ohladi, da 20 metrov pesacenja do avtomobila ne predstavlja prehudega soka za organizem...

V tem primeru bi fasal zivcni zlom.

ponga
14.10.2005, 11:09

Neeeeeeeeeeeeeeee... za rakom in vsemi drugimi stvarmi ponavadi zboliš zato, ker se z vesoljske ladje ponoči spusti možiček in te pospreja s kužnimi klicami.....:hammer:

Jaaaa, sej se mi je zdel, da je tko. Zdej si samo potrdila moja predvidevanja.
Prehladiš se pa takrat, ko pohodiš mravljo na cesti, a ne?

:hammer:

ponga
14.10.2005, 11:10
quote:Originalna objava mrjerry

To mi deluje tako, da gredo stvari v tisto smer, da moram nositi kapo, sal in rokavice, biti stalno zavit v obleko, ki se ne prepiha, si po tusu na fitnesu pol ure fenati tistih nekaj las, ki jih imam (zato, da so ja sigurno suhi) in potem se 15 minut pocakati, da se mi glava toliko ohladi, da 20 metrov pesacenja do avtomobila ne predstavlja prehudega soka za organizem...

Ampak še zmeri te lahko obiščejo amedeini vesoljčki in zboliš za rakom. :D:D

Amedea
17.10.2005, 06:46
Ponga:
Ampak še zmeri te lahko obiščejo amedeini vesoljčki in zboliš za rakom. :D:D

Ponga, me veseli, da ima še kdo smisel za humor tu gor...:cool:

tujka
17.10.2005, 13:39
quote:Originalna objava ponga

Jaaaa, sej se mi je zdel, da je tko. Zdej si samo potrdila moja predvidevanja.
Prehladiš se pa takrat, ko pohodiš mravljo na cesti, a ne?
:hammer:

Kdaj pa si nenormalen?
Norma je tle tak premaknjena, da je menda cel svet normalen :shy:

doody
17.10.2005, 14:15
quote:Originalna objava kvaka

Ja,seveda.Prid k men,bova mal zobkov ven pometala.Takole,kar ročno.

http://ronaa.freehost386.com/
Tak je zakon in ne odstopam od tega.Bljak

popka
22.01.2006, 18:43
http://www.svetduhovnosti.org/vodnik/strani/biosepat/clanek/znanstveniclanki.htm

Izkušnje? Mnenja?

freya
24.01.2006, 18:52
v četrtek bo v oddaji Trenja govora o tem, nadaljujete lahko tukaj

liquider
30.03.2006, 18:22
Pozdrav! :)

Delam maturitetno raziskovalno nalogo pri psihologiji z naslovom Odnos do alternativne medicine. Cilj naloge je, s pomočjo krajšega vprašalnika, preveriti odnos množic in posameznih skupin do različnih alternativnih oblik in metod zdravljenja. Če ima kdo 5 minut odveč, lahko vprašalnik najde na http://www2.shrani.si/files/oamvpras372317.doc , ga reši (označi odgovore) in mi ga do 9. aprila, 2006, posreduje na naslov:
<konec>

Najlepša hvala vsem, ki so sodelovali.

LP,

mungo
01.04.2006, 13:03
Evo - tule maš moje odgovore: ;)

http://www.politbiro.info/altmed.doc

Upam da boš v svoji nalogi izpostavil dejstvo da je celotna alternativna medicina totalna sleparija ki lahko škoduje zdravju, saj daje ljudem iluzije in zavira reakcijski čas na bolezen.. :2thumbs:

ponga
01.04.2006, 17:34
poslano!

Wistaria
02.04.2006, 17:07
poslano :)

Njuška Trap
02.04.2006, 19:29
Poslano.
P.S. Končno vprašalnik, ki je zgledno pravopisno pravilen. :approve:

Robus
30.05.2006, 21:37
Ste že kdaj bili pri kakem, kake so vaše izkušnje s tem, verjamete tem stvarem? Jaz sem že parkrat mislil it k enemu tipu (tako iz radovednosti), ki je baje zdravilec in je bojda dober, ampak so mi drugi povedali, da jim je recimo on povedal drugače kot denimo nekdod rug itd. Vsi torej govorijo nekaj svojega, je možno sploh komu verjeti? pa kao nekaj čistijo energije, pa sproščajo čakre, pa polnijo s pozitivno energijo...

Je sploh kaj na tem?

s@ma_j@ma
09.03.2008, 10:08
Ste že kdaj bili pri kakem, kake so vaše izkušnje s tem, verjamete tem stvarem? Jaz sem že parkrat mislil it k enemu tipu (tako iz radovednosti), ki je baje zdravilec in je bojda dober, ampak so mi drugi povedali, da jim je recimo on povedal drugače kot denimo nekdod rug itd. Vsi torej govorijo nekaj svojega, je možno sploh komu verjeti? pa kao nekaj čistijo energije, pa sproščajo čakre, pa polnijo s pozitivno energijo...

Je sploh kaj na tem?je možno sploh komu verjeti? je možno sploh komu verjeti?

N E

nattka
09.03.2008, 13:04

Je sploh kaj na tem?

samo še en način, kako ljudem vzeti kakšen evro iz žepa ...

zdravnik se šola toliko in toliko let ... dela leta z bolniki ... nabira izkušnje in včasih komaj najde pravo diagnozo ...
na drugi strani pa naj bi nekdo, ki se ubada s "čakrami in pozitvno energijo" ... čudežno pozdravil vse in vsakogar ...:dontknow:

kaj pa sploh pomeni "bojda dober zdravilec" ... :dontknow:
če je stvar ozdravljiva ... je brezveze filozofirati ... če pa ni, potem pa je sramota vlivati nekomu upanje in mu jemati denar ...

da pa bi obstajale stvari, ki jih medicina na zna pozdraviti ... "mr wong tong " pa te s polaganjem rok pozdravi v nekaj seansah ... tega pa tudi sam ne verjameš ...

freya
09.03.2008, 20:21
Moje mnenje: najprej prava medicina, alternativna kot dodatek oz. dopolnilo
Nikakr ob sumu na bolezen najprej k alternativcu....včasih je čas zelo pomemben. Kolegica ga je z zdravilci izgubila preveč.

nekje je bilo govora o spisku registriranih zdravilcev, z izobrazbo, referencami...kdo ve za to?

dina
09.03.2008, 20:49
Jaz nekako ne zaupam takšnemu načinu zdravljenja

Kvitta
25.03.2008, 20:19
70%vseh bolezni je povezano z nepravilno prehrano.s pravilno prehrano ne moremo odstraniti bolezni,lahko pa mnogokrat odstranimo vzroke,ki so sprožili neko bolezen.

s tem sem hotela povedat,da zdravnik ti bo zdravil bolezen,dajal zdravila,ne bo se spustil pod površje,kaj je razlog da je do tega prišlo.in to se zgodi pri alternativni medicini.če je zdravilec izučen in strokoven bo našel razlog neravnovesja v organizmu

jst
11.05.2008, 13:08
s tem sem hotela povedat,da zdravnik ti bo zdravil bolezen,dajal zdravila,ne bo se spustil pod površje,kaj je razlog da je do tega prišlo.in to se zgodi pri alternativni medicini.če je zdravilec izučen in strokoven bo našel razlog neravnovesja v organizmu
točno tako:2thumbs:
tudi razni bioenergetiki ne morjo pozdraviti vzroka bolezni..lahko samo posledice..tako kot uradna medicina....
za odkrivanje dejanskih vrokov se pa najde en kup načinav, z katerimi se da to sčistit...
vsi vzroki, ki jih imamo..jih pokasiramo že od točke spočetja...potem je še tu karma naroda, karma sorodnikob, odnosi med staršema, je bil otrok zaželen, ni bil...
pač odvisno katero lekcijo se je posameznik prišel sem naučit..kaj je prošel popravit za nazaj:)

najlepše bi pa bilo, da bi se uradna in alternativna medicina dopolnjevali..ne pa da vlečeta vsaka na svoj konec...sploh uradna medicina, kjer so v špilu ogromne količine denarja....farmacija bi preveč izgubila:veryevil:

blustar
25.05.2008, 17:17
najlepše bi pa bilo, da bi se uradna in alternativna medicina dopolnjevali..ne pa da vlečeta vsaka na svoj konec...sploh uradna medicina, kjer so v špilu ogromne količine denarja....farmacija bi preveč izgubila:veryevil:

Ja, škoda. Čeprav se mi zdi, da se zdaj omejitve alternativni medicini pri nas tudi malo rahljajo.

jst
30.05.2008, 13:52
recimo, da se...tu sploh ni nič urejeno...tak da je lahka vak 'zdravilec'
in potem imamo dobre zdravilce in šarlatane, ki pobirajo dnar...
ampak se bo že še počasi uredilo...upam vsaj :)

vučko stručko
11.05.2009, 14:17
Zanima me ali je kdo ze bil pr kakemu alternativcu? Zanimajo me vase izkusnje...

obstaja medicina kot znanost in veda. medicina nikoli ni imela, nima in ne more imeti alternative! poleg medicine, kot eksaktne znanosti, obstaja še komplementarna medicina, kot uradno priznana znanost v mnogih deželah sveta. v indiji npr.je ajurvedska medicina, ki ima več kot 5000 letno tradicijo, uradna, ortodoksna zahodna medicina je tam komplementarna! tudi na kitajskem je njihova tradicionalna medicina v podobnem odnosu in razmerju z zahodno, kot v indiji. v našem prostoru vlada prava zmešnjava, ki pa se rešuje na nepravilen način, saj država s svojim uradnim priznanjem in legalizacijo zdraviteljstva igra vlogo posrednika in prejemnika davkov, dovoljuje pa tovrstno legalnost le na podjetniški način!
:nonono:

vučko stručko
11.05.2009, 15:18
prebral sem vse vaše prispevke, pa bi mnogim med vami želel pojasniti bistvo komplementarne medicine: gre za osnovno vodilo in namen zdravitelja, ki je etičen, moralen in fer, da vam pomaga ozavestiti in vam pomagati pri odpravljanju vzrokov za nastale bolezni in težave. tak zdravitelj vas bo privedel do tistega nivoja, da lahko postanete sami sebi svoji zdravitelji in da živite srečno, zadovoljno in izpoljnjeno na svoji poti skozi čas in prostor. pri takem in samo pri takem pristopu pride postopoma do popolne ozdravitve! bolezni in težave se ne pojavijo nikoli več!
problem večine slovencev je v nedojemanju bistva, trgovanju s seboj in s svojim zdravjem, v nezmožnosti sprejemanja resnice o sebi in nezaupanju v sebe samega.
tehnike, metode, načini, imena, veličina nekega zdravitelja,legalnost ali nelegalnost njegovega poslanstva nimajo pri vsem skupaj nobene vrednosti in so nepomembne!
poznam zdravitelje, ki računajo za naše pojme ogromno denarja( za ozdravitev revmatoidnega artritisa npr. ki je v začetni fazi, pa postopki in metode ortodoksne medicine ne pomagajo, računajo 7000 eurov vnaprej, 7000 eurov pa po končanih tretmajih...).kar je pa v končni fazi drobiž v primerjavi z vrednostjo rezultata!
za trimesečno ozdravljanje v španiji računajo tudi do 42.000 eurov in imajo za dve leti vnaprej zasedene vse termine.
poznam zdravitelje, ki so jim ljudje darovali hiše, avtomobile, stanovanja... iz hvaležnosti, ker so imeli 100% rezultat pri popolni ozdravitvi večinoma "neozdravljivih" bolezni.
moja žena je z veseljem plačala 47.000 evrov. imela je neozdravljivega raka na maternici, bila je neplodna . noben denar ne more odtehtati njene sreče ob dveh ljubljenih, zdravih otrocih!!!!:)
do takih zdraviteljev je nemogoče priti na nek nam " normalen" in ustaljen način, kajti tukaj velja pravilo: ko je učenec pripravljen, se učitelj pojavi.:)
taki zdravitelji sodelujejo s svetovno in evropsko priznanimi zdravniki specialisti iz vseh področij, tako da za njihove klijente ni čakalnih vrst, kar je edino prav.
kam pa mislite, da se zatekajo po pomoč slavne osebnosti, ki so že čist v dreku,izginejo za nekaj časa neznano kam, potem se pa zopet pojavijo na sceni vsi sveži, pomlajeni, popolnoma prerojeni, vitalni in polni energije( tudi slavne zvezde, ki imajo že krepko ćez 60 let)?!
pri nas sistem deluje na tem področju v smeri nekega kvazi šarlatanskega obrtništva, zato pa je tak kaos in zmeda, zato pa je toliko dvomov.........
kot zanimivost naj povem, da sem v svoji skoraj 20 letni evropski praksi na tem področju ugotovil, da je uradno priznan in registriran le en zdravitelj iz avstrije.vsi drugi delajo in ozdravljajo " n e l e g a l n o! pa nikjer v javnosti ne slišiš ničesar o njih. zakaj? ker želijo imeti mir pred nami, da lahko normalno delajo!!!

nattka
11.05.2009, 20:29
kam pa mislite, da se zatekajo po pomoč slavne osebnosti, ki so že čist v dreku,izginejo za nekaj časa neznano kam, potem se pa zopet pojavijo na sceni vsi sveži, pomlajeni, popolnoma prerojeni, vitalni in polni energije( tudi slavne zvezde, ki imajo že krepko ćez 60 let)?!

večina k lepotnim kirurgom ...

vučko stručko
11.05.2009, 20:57
večina k lepotnim kirurgom ...

tudi, nattka, na žalost tudi k njim. pa na srečo ne vse. :)

Definiraj uradno medicino. Je to moj osebni zdravnik ali uradna medicina na splosno?

Sprasujem zato, ker je bil ravno danes na studiu city gost nen eksorcist (ja... tud to imamo), ki je med drugim razlagal, kako je izganjal hudica iz nekega paranoidnega otroka, ki mu je solski psihiater predpisal tablete.

Ja, to pa je bil fenomenalen korak starsev. Od solskega psihiatra (katere strokovnosti ne poznam, sigurno pa ni alfa in omega psihiater v drzavi) so sli direktno na alternativne metode.

medicina je medicina, tudi tista, ki jo izvajajo eksorcisti. uradna je tista, ki jo sistem prizna za uradno( v sibiriji je to še danes medicina šamanov in vračev....), vse ostalo pa je uradni medicini komplementarno. problem zmeraj nastane tisti trenutek, ko nam nihče ni sposoben ugotoviti vzroka za nastanek neke težave ali bolezni , kaj šele, da nam pomaga do t r a j n e ozdravitve. simptomatsko, tudi bioenergetsko zdravljenje naredi več škode, kot koristi, neglede na trenutni rezultat, kajti vzrok ostane neodkrit, bolezen se prenese na druge organe in sisteme telesa ali pa v bodočnost itn. na preventivi pa tako ali tako le redki delajo. še pred leti je ćlovek šel k zdravniku s prošnjo po bolniškem dopustu, da bi se lahko pozdravil. danes človek od zdravnika pričakuje, zahteva, da mu bo dal nekaj(kemijo), da lahko nemoteno dela naprej.:nonono::nonono:

tudi razni bioenergetiki ne morjo pozdraviti vzroka bolezni..lahko samo posledice..tako kot uradna medicina....
za odkrivanje dejanskih vrokov se pa najde en kup načinav, z katerimi se da to sčistit...
vsi vzroki, ki jih imamo..jih pokasiramo že od točke spočetja...potem je še tu karma naroda, karma sorodnikob, odnosi med staršema, je bil otrok zaželen, ni bil...
pač odvisno katero lekcijo se je posameznik prišel sem naučit..kaj je prošel popravit za nazaj:)

zelo lepo napisano!!!:)

osebno pri svojem poslanstvu( ne poklicu), da ne bo pomote,sodelujem( neuradno, seveda ) z nekaterimi zdravniki specialisti z vseh področij in to tako, da so tudi oni sami in njihove družine moji klijenti. vsakega mojega klijenta, ki ima resne zdravstvene težave ali bi pa do njih lahko prišlo, takojnapotim k osebnemu zdravniku, ki mu napiše napotnico za specialistični pregled itn. rezultati so 100%., razen pri ljudeh, ki pridejo prepozno do mene, ali pa niso še dovolj zreli, da bi bili pripravljeni slišati resnico in jo tudi sprejeti. srećen sem, da so le redki, ki se obrnejo name taki, ki bi od mene radi slišali tisto, kar je njim všeč:), ali se pa šli neka " probanja". prvo, kar ljudje pri meni dobijo, je dijagnoza iz biološkega materiala, ki zajema njihov duhovni del, njihov duševni del in njihov fizični del, sliko trenutnega stanja in konkretno informacijo o tem, koliko % jim lahko pri tem pomagam. tu ni fuliranja. potem se pa vsak odloči, ali pa tudi ne....

Andreea
11.05.2009, 23:55
hu-wa, tak dohtar bi bla pa tud js...
mal bi kasirala pri "prostovoljnih prispevkih iz hvaležnosti" od tistih, ki sem jim pomagala (khm).
tistim klijentom, ki jim ne bi pomagala, bi pa postavjila dijagnozo neozdravljivostji, ker nočejo sljišat resnice o sebi... misljim...

P.S.: in kaj za boga svetega je fuliranje?
:čudo:

Babi2
12.05.2009, 07:27
računajo 7000 eurov vnaprej, 7000 eurov pa po končanih tretmajih...).kar je pa v končni fazi drobiž v primerjavi z vrednostjo rezultata!
za trimesečno ozdravljanje v španiji računajo tudi do 42.000 eurov in imajo za dve leti vnaprej zasedene vse termine.
poznam zdravitelje, ki so jim ljudje darovali hiše, avtomobile, stanovanja... iz hvaležnosti, ker so imeli 100% rezultat pri popolni ozdravitvi večinoma "neozdravljivih" bolezni.
moja žena je z veseljem plačala 47.000 evrov. [/B]

Tule v sloveniji imam hijšo, pa nekaj 100.000 evrov na bančnem računu, bi se mogoče lahko naročijla pri tebi za tretman, ker me zadnje čase nekaj špijka v kjolenih?

mrjerry
12.05.2009, 08:27
tudi, nattka, na žalost tudi k njim. pa na srečo ne vse. :)

medicina je medicina, tudi tista, ki jo izvajajo eksorcisti. uradna je tista, ki jo sistem prizna za uradno( v sibiriji je to še danes medicina šamanov in vračev....), vse ostalo pa je uradni medicini komplementarno. problem zmeraj nastane tisti trenutek, ko nam nihče ni sposoben ugotoviti vzroka za nastanek neke težave ali bolezni , kaj šele, da nam pomaga do t r a j n e ozdravitve. simptomatsko, tudi bioenergetsko zdravljenje naredi več škode, kot koristi, neglede na trenutni rezultat, kajti vzrok ostane neodkrit, bolezen se prenese na druge organe in sisteme telesa ali pa v bodočnost itn. na preventivi pa tako ali tako le redki delajo. še pred leti je ćlovek šel k zdravniku s prošnjo po bolniškem dopustu, da bi se lahko pozdravil. danes človek od zdravnika pričakuje, zahteva, da mu bo dal nekaj(kemijo), da lahko nemoteno dela naprej.:nonono::nonono:

zelo lepo napisano!!!:)

osebno pri svojem poslanstvu( ne poklicu), da ne bo pomote,sodelujem( neuradno, seveda ) z nekaterimi zdravniki specialisti z vseh področij in to tako, da so tudi oni sami in njihove družine moji klijenti. vsakega mojega klijenta, ki ima resne zdravstvene težave ali bi pa do njih lahko prišlo, takojnapotim k osebnemu zdravniku, ki mu napiše napotnico za specialistični pregled itn. rezultati so 100%., razen pri ljudeh, ki pridejo prepozno do mene, ali pa niso še dovolj zreli, da bi bili pripravljeni slišati resnico in jo tudi sprejeti. srećen sem, da so le redki, ki se obrnejo name taki, ki bi od mene radi slišali tisto, kar je njim všeč:), ali se pa šli neka " probanja". prvo, kar ljudje pri meni dobijo, je dijagnoza iz biološkega materiala, ki zajema njihov duhovni del, njihov duševni del in njihov fizični del, sliko trenutnega stanja in konkretno informacijo o tem, koliko % jim lahko pri tem pomagam. tu ni fuliranja. potem se pa vsak odloči, ali pa tudi ne....

Svojim verniko... ekhm, pardon, pacientom, bi lahko ponudil še komplementarno psihoterapijo. Kako bi bili šele tedaj veseli.

vučko stručko
12.05.2009, 10:16
Svojim verniko... ekhm, pardon, pacientom, bi lahko ponudil še komplementarno psihoterapijo. Kako bi bili šele tedaj veseli.

vsak, ki se odloči za ozdravitev, jo tudi dobi.:)

vučko stručko
12.05.2009, 10:49
Tule v sloveniji imam hijšo, pa nekaj 100.000 evrov na bančnem računu, bi se mogoče lahko naročijla pri tebi za tretman, ker me zadnje čase nekaj špijka v kjolenih?

nimaš ti problemov samo s špikanjem v kolenih....

1. pojdi k osebnemu zdravniku in naj ti napiše napotnico za specialistični pregled v ukc ali v valdoltri. če bo mencal pri tem, ker je pač limitiran ,ne popusti, saj si toliko let plačevala zavarovanje, da je to zatvoj, ne zavarovalnicin denar!
vztrajaj, ne popusti, dokler ne dobiš napotnice!
2. problemi s sklepi so v tvojih krajih zelo pogosti, ker je večina njih tudi posledica delovanja tamkajšnje klime.a ne?
3. daj si izmeriti ph svojega telesa. to storiš tako, da v lekarni kupiš lakmusov papir s tabelo vrednosti ph. vsako jutro, ko se zbudiš in greš na stranišče, lakmusov papir navlažiš s svojim prvim jutranjim urinom, počakaš in odčitaš vrednost. tako si lahko sama diagnosticirač acidozo!
4. ugotovi, če si slučajno v situaciji, ko je težko ali pa nemogoče spremeniti smer v tvojem lastnem življenju in to spremeni.
5.ne boj se za svoje premoženje, ker to povzroča negativno reakcijo v tvojem telesu!( tudi bolezen)
6. namen tega foruma ni reklamiranje, piši, ko vse to narediš, da ti povem, kako naprej...

pohlep in egoizem sta znamenje šarlatana, ne zdravitelja!

vučko stručko
12.05.2009, 11:03
hu-wa, tak dohtar bi bla pa tud js...
mal bi kasirala pri "prostovoljnih prispevkih iz hvaležnosti" od tistih, ki sem jim pomagala (khm).
tistim klijentom, ki jim ne bi pomagala, bi pa postavjila dijagnozo neozdravljivostji, ker nočejo sljišat resnice o sebi... misljim...

P.S.: in kaj za boga svetega je fuliranje?
:čudo:

fuliranje je vsak neetičen, nemoralen pristop, ki ne daje konkretnih rezultatov. tudi in predvsem to, kar si napisala sama, kako bi ti... ko dobiš od " škrata" diagnozo, ki jo potrdi še zdravnik specialist, potem " tu ni fuliranja". fuliranje je tudi ozdravljanje brez ozdravitve....

vučko stručko
12.05.2009, 11:18
vsak, ki se odloči za ozdravitev, jo tudi dobi.:)

z verniki oziroma vero je pa tako: ljudje, ki so slišali o sladkorju ali pa brali o njem, imajo možnost verjeti ali pa ne verjeti, če je je resnično sladek. a ne?
vsi tisti, ki imamo direktno izkušnjo sladkorja, v e m o, kakšen je....

mrjerry
12.05.2009, 14:46
bravo :d :d

vučko stručko
17.05.2009, 12:59
Muci me vnetje crevesja.

če še nisi trajno rešila svojega problema, piši.

vučko stručko
17.05.2009, 13:11
Pa jaz vec nevem komu verjet. Sicer sm bla tud jaz pr enmu in mi je dal popit kapljice neke in napisal za 40 jurjov njihovih izdelkov naj si jih kupim.(nisem) Zvecer me je zvil, sm pristala na urgenci,vnetje crevesja pac, ok sj to sm imela ze prej v lazji obliki, ma od takrat imam v hujsi,se je umiril sm fasala pljucnico, pol pa spet tezave z crevesjem,in res nevem ali je nakljucje ali mi je clovk z kapljicam podr imunski sistem. na bolniski pa ze cel mesec.

So dnevi ko je treba z glavo skozi zid!!

Veska

simptomatsko ozdravljanje lahko naredi tako, kot v tvojem primeru, ogromno škode! dokler se pri ljudeh ne spremeni našin razmišljanja v smer ugotovitve, da nobenainstant rešitev, brez odkritja pravega vzroka in nobeno ozdravljanje, ki ignorira ali pa zanemarja logiko in način funkcioniranja naravnih fizioloških mehanizmov, ne prinese trajnega rezultata, bodo taki, pri katerem imaš slabo izkušnjo, imeli veliiko tržno nišo!

vučko stručko
17.05.2009, 13:13

"Ecosystem failing. Need ride off this rock. Pick up at Long 14e3365, Lat 46n2425, Earth."
http://boinc.mundayweb.com/seti2/stats.php/userID:1602/.png

glede na to, kakšno sceno imamo v sloveniji, te popolnoma razumem.

vučko stručko
17.05.2009, 13:23

tvoji občutki in razmišljanja so popolnoma pravilni, kajti kiropraksa, ki jo izvaja večina kiropraktikov v sloveniji, je škodljiva! zakaj?

nasilje, ki ga izvaja terapevt, si prizadete celice zapomnijo in po nepravilno izvedeni kiropraksi začne telo graditi obrambni sistem proti nasilju!!!

tako sem v svoji praksi uspešno reševal probleme, ki so imeli svoj vzrok v agresivni kiropraktični metodi ozdravljanja.

je pa pri nas tudi kiropraktik, ki se tega zaveda in pripravi vsakega klijenta na svoj poseg tako, da prizadeti nimajo nobenih negativnih posledic! vsaka mu čast!!!

vučko stručko
17.05.2009, 13:25
Ja. No. Saj ni navadna masaža. :D (Iz prve roke ti ne vem povedati, ampak "moja" pravi, da je bilo super tistih parkrat kar je bila (dolgoročnih učinkov pa nobenih)...)

tudi v tem primeru je jasno razvidna neuspešnost simptomatskega pristopa!

vučko stručko
17.05.2009, 13:29

kako veš, da ni nobene možnosti? napiši, kaj te to" doživljenjsko" muči! mogoče pa le obstaja rešitev zate....:angel:

vučko stručko
17.05.2009, 13:41
Dohtarji so sposobni podati verjetnost, s katero te bodo pozdravili. Alternativci pa ne.

taka izjava je posledica neznanja o komplementarni medicini, oziroma posledica pomanjkanja lastnega izkustva, kar je popolnoma razumljivo in normalno.

vsak moj klijent dobi od mene točno informacijo, koliko mu lahko pomagam,pa še k specialistu dr. medicine ga napotim, da je potem rezultat optimalen.:)

so pa taki, ki pridejo prepozno, ali pa niso pripravljeni oz. nočejo rešitve( npr. hipohondri), ali pa nimajo volje, da bi karkoli spremenili v svojem življenju.

vučko stručko
17.05.2009, 13:47
Sam imam probleme z hrbtenico in povem vam da enkrat letno cca obiščem kiropraktika ( je tudi športni fizioterapeut)in povem vam da me poštela tako da imam spet mir (sem kot prerojen).Kar se pa tiče takoimenovane alternativne medicine vam lahko povem primer tete ko s eje odvajala kajenja in je obiskala neko gospo ki jo je odvadla brez večjih težav. Tako da jaz definitivno verjamem v te stvari le malček sreče moreš imet da ne naletiš na šarlatane!!!

v življenju je ponavadi tako: ko je problem tako moteč, da nas prisili k iskanju razrešitve, se rešitev pojavi sama. človek ponavadi naleti na manipulacijo, ko na nek ustaljen način išče pravega "strokovnjaka".

osebno priporočilo od nekoga, ki ima konkreten rezultat pri sebi, je nek najboljši garant, da ne naletimo na razočaranje.:)

vučko stručko
17.05.2009, 13:55

to je tisto pravo: naše dojemanje stvarnosti!

ko pride klijent, ki je že ves v metastazah, skupaj ozavestiva vzroke za nastanek bolezni in povem mu resnico! nato skupaj razrešiva vzroke, počistiva vse negativne podzavestne programe.....vse z namenom, da se v njegovi bodočnosti(v bodočih življenjih) bolezen ne pojavi več!

v krogu ljudi, ki me poznajo, slovim po tem, da so vsi taki ljudje z rakom , ki sem jim pomagal,zapustili svoje telo z nasmehom.

vučko stručko
17.05.2009, 13:59
Pozdravljeni.

Dokler človek ne zamenja svoje naravnave in se obrne res k sebi, išče pomoč za svoje težave povsod ZUNAJ: zdravniki, zdravilci, homeopati,šamani.....itd..itd.

[u]Vsa zdravilna moč je že v vas.</u>

Kako zelo hudo bolni in na dnu boste morali biti, da se boste prebudili in zaupali sebi in svojim samozdravilnim sposobnostim?.. Ne puščajte denarja pri raznih zdravilcih - nihče ne more ničesar narediti namesto vas. Boste čakali do takrat, ko boste že na vseh mogočih cevkah v bolnišnici?...........

Danes, ZDAJ se odločite, da boste spremenili svojo naravnavo in svoj način življenja.

Želim vam obilo poguma!

Pozdravček, Amedea

bravo!!!!

nas potebujejo v večini samo ljudje, ki še niso na tej stpnji razvoja, kot si ti!

noben zdravitelj ne zdravi, človek se zdravi sam!! mi mu samo pomagamo in spremljamo procese, dokler nas potrebuje pri ozaveščanju vzrokov in odpravi le teh, potem panič več!:2thumbs:

vučko stručko
17.05.2009, 14:14
In kako si ti predstavljas, da isces zdravilo v sebi.

O pticji gripi te bom vprasal malo kasneje, trenutno me zanima, kako v sebi pozdraviti mocnejse vnetje grla.

največkrat je močnejše vnetje grla in problemi z anginami posledica negativnega programiranja staršev,.... ki so takrat, ko si bil še otrok, v strahu, da ne zboliš, mislili in izrekali podobne stvari:"... joj, kapico gor, da se ne prehladi!!! ne dajaj otroku mrzle pijače, se bo prehldadil....." in podobno. ta negativni program je stalno prisoten v tvojem nezavednem, in se sproži ob pojavu zunanje situacije, ki je sorodna tisti iz otroštva.

so pa lahko seveda še drugi vzroki.

vsak primer je potrebno obravnavati individualno. ali pa pustiti človeku, da sam pride do vzroka in se trajno reši nadloge.

vučko stručko
17.05.2009, 14:37
:hammer::hammer::hammer:

odgovoril ti bom s konkretnim primerom: k meni se zateče po pomoč moški, ki ima nepremostljive težave z nasprotnim spolom! vse je ok, dokler se zadeva ne konča v postelji. takrat se ženska brez vidnega vzroka " spakira", on se pa grozno poćuti.

z mojo diagnozo najdem vzrok njegovih težav.v enem od prejšnjih življenj je do smrti zadavil svojo ljubico med občevanjem!!!!.

danes je poročen in nima nobenih problemov v življenju.

večina mojih klijentov ima težave, ki imajo vzrok v k a r m i.

vučko stručko
17.05.2009, 14:42
Ah daj no!
Ti praviš, da če popucaš sam pri sebi lahko preprečiš vse bolezni od navadnega prehlada do raka...????

ja res je, lahko!!!!

težko je nekomu z mentalnim sklopom, orientiranim na materialistični primitivizem in iskanjem instant rešitev.....

vučko stručko
17.05.2009, 14:44

ne, to ne pomeni to. to pomeni, da med drugim razkrij, razreši in odpravi svoje podzavestne programe, ki ti slabijo tvoj imunski sistem!!!

vučko stručko
17.05.2009, 14:47
Ja,seveda.Prid k men,bova mal zobkov ven pometala.Takole,kar ročno.

http://ronaa.freehost386.com/
Tak je zakon in ne odstopam od tega.Bljak

ja tudi s krampom na živo... alternativno.:nonono:

vučko stručko
17.05.2009, 14:50
Evo - tule maš moje odgovore: ;)

http://www.politbiro.info/altmed.doc

Upam da boš v svoji nalogi izpostavil dejstvo da je celotna alternativna medicina totalna sleparija ki lahko škoduje zdravju, saj daje ljudem iluzije in zavira reakcijski čas na bolezen.. :2thumbs:

tudi to je res! kakšna alternativa le? medicina je nima in je ne more imeti...

vučko stručko
17.05.2009, 14:54

Je sploh kaj na tem?

ne, ni. to so samo tehnike in metode simptomatskega zdravljenja, ki so dolgoročno neučinkovite in celo škodljive!

če že greš k komu, pojdi iz potrebe po razrešitvi tvojih problemov, ne sprobavaj!

najprej vprašaj, ali dotični bazira na diagnostiki karme!!!!! če ne, pojdi raje v dobro družbo in se veseli svojemu življenju.:2thumbs:

vučko stručko
17.05.2009, 14:56
je možno sploh komu verjeti? je možno sploh komu verjeti?

N E

verjemi sebi in svojim občutkom, pa ne boš pogrešil!:)

vučko stručko
17.05.2009, 14:59
samo še en način, kako ljudem vzeti kakšen evro iz žepa ...

zdravnik se šola toliko in toliko let ... dela leta z bolniki ... nabira izkušnje in včasih komaj najde pravo diagnozo ...
na drugi strani pa naj bi nekdo, ki se ubada s "čakrami in pozitvno energijo" ... čudežno pozdravil vse in vsakogar ...:dontknow:

kaj pa sploh pomeni "bojda dober zdravilec" ... :dontknow:
če je stvar ozdravljiva ... je brezveze filozofirati ... če pa ni, potem pa je sramota vlivati nekomu upanje in mu jemati denar ...

da pa bi obstajale stvari, ki jih medicina na zna pozdraviti ... "mr wong tong " pa te s polaganjem rok pozdravi v nekaj seansah ... tega pa tudi sam ne verjameš ...
tako je!

vsak se pozdravi s a m
vprašanje je samo, a pri tem potrebuje pomoč!

vučko stručko
17.05.2009, 15:04
Moje mnenje: najprej prava medicina, alternativna kot dodatek oz. dopolnilo
Nikakr ob sumu na bolezen najprej k alternativcu....včasih je čas zelo pomemben. Kolegica ga je z zdravilci izgubila preveč.

nekje je bilo govora o spisku registriranih zdravilcev, z izobrazbo, referencami...kdo ve za to?

zdravilec ne sme biti integriran v do obisti pokvarjeno družbo, razen, če ga sistem s svojimi mehanizmi v to prisili!!!

vtipkaj na internetu D A M A N H U R , kjer najdeš model naravne družbe in katerega osnovni model je družba brez patologije sodobnega sveta!

spisek registriranih zdravilcev ni garant za pravilno izbiro.

vučko stručko
17.05.2009, 15:07
70%vseh bolezni je povezano z nepravilno prehrano.s pravilno prehrano ne moremo odstraniti bolezni,lahko pa mnogokrat odstranimo vzroke,ki so sprožili neko bolezen.

ja, pa če mu materialno pridobitništvo ni cilj in namen!!! večina takih je namreč registriranih zdravilcev.:nonono:

vučko stručko
17.05.2009, 15:11

to, da sodelujemo med seboj, gre v nos lobijem, je pa edina pot do vsestranskega zadovoljstva. kako le se počuti farmacevtski lobi, ko populacija preneha postopoma z jemanjem njihove kemije? :nonono:

vučko stručko
17.05.2009, 15:20
recimo, da se...tu sploh ni nič urejeno...tak da je lahka vak 'zdravilec'
in potem imamo dobre zdravilce in šarlatane, ki pobirajo dnar...
ampak se bo že še počasi uredilo...upam vsaj :)

seveda se bo, ampak z leti, kajti vsakemu je danes dana možnost, da postane registriran zdravitelj. pa si tukaj najdejo svojo tržno nišo razni avatarji, rešitelji, egoisti, samozvani guruji, rešitelji sveta.......

podjetniški način dela izključuje svobodo in neodvisnost nekega zdravitelja, kar rezultira dva možna izhoda za nas: integracijo v pokvarjeni svet in s tem izgubo lastne karmične čistostiin dopustitev, da sistem igra vlogo postednika in pogojevalca, ali pa individualno, etično. moralno,in produktivno vršenje svojega poslanstva še naprej na neregistriran način.

zopet P O P U Š I tiso, kar je vredno obstoja! in ljudje tudi, seveda....

vučko stručko
17.05.2009, 21:58

ob omenjanju 70.% bi si drznil pripomniti, da ta podatek ne drži, vsaj ne tako, kot je predstavljen. resnica je, da ima cca.70% ljudi težave zaradi nepravilne prehrane in zaradi nepravilnega načina prehranjevanja.

pripomnil bi tudi, da ni vsaka težava bolezen, lahko se pa iz težav bolezen razvije.pomembno je tudi vedeti, da je približno isti odstotek ljudi, ki imajo zakisana telesa(acidozo) in da tega sploh ne vedo.

ZDRAVJE NI ODSOTNOST BOLEZNI !!!!!

BOLEZEN JE DARILO!!:angel::)

IXCHEL
19.05.2009, 00:11
imam problem... hm, kje bi sploh začela, ko pa je zadeva tako zapletena, da je nepredstavljiva tako zdravnikom, takoimenovanim psihiatrom in samozvanim bioenergetikom. vse kar si v življenju želim, je biti srečna in živeti izpolnjeno življenje, vendar kako, na kakšen način?
že od otroštva dalje sem doživljala psihično, včasih pa tudi fizično nasilje s strani svojega očeta, ki je bil tudi moj trener. od mene je zahteval stvari, ki jih sam v svojem življenju ni uspel doseči. morala sem biti `popolna, nadpovprečna`. nekaj časa mu je to dobro uspevalo, saj sem bila vrhunska športnica, v samem vrhu slovenije in tudi evrope. tudi v šoli odličnjakinja s celim kupom dodatnih priznanj. vrstnikom sem bila za vzor, učitelji so me hvalili in imeli za `zelo uspešno in vzorno učenko`. vendar kaj, ko mene to ni izpolnjevalo, nisem hodila po svoji poti, ves čas sem samo izpolnjevala želje svojega očeta namesto svoje. kadar sem omenila, da to ni tisto kar si sama želim, da me veselijo druge stvari, iz povsem drugih področij, sem bila grobo zavrnjena in ponižana, češ da on že ve, kaj je dobro zame. vsak dan sem z muko šla na trening, kjer sem bila deležna grobih besed, vpitja, ponižanja in od časa do časa tudi fizičnega obračunavanja, kljub temu, da nisem storila ničesar takega, s čimer bi si to zaslužila. ko je bilo konec treninga me je bilo strah iti domov, saj se je doma pri večerji zadeva samo nadaljevala. hrana in krožniki so leteli po zraku, vpitje je bilo takšno, da ne znam niti opisati. mnogokrat sem izrazila željo, da bi ta šport pustila, da bi se rada posvetila stvarem, ki me veselijo, a čisto nič od tega, kar je mene veselilo ni bilo kaj vredno. po končani osnovni šoli me je oče poslal v srednjo šolo, ki je bila na čisto drugem koncu slovenije, da bi v `uglednem` klubu nadaljevala svojo športno `kariero`. tam sem bila še bolj nesrečna. vsak dan sem prosila svojo družino, če smem priti nazaj domov, očetu sem pisala pisma, da bi me morda razumel, a odgovor je bil vedno negativen. od takrat naprej je v mojem življenju začelo iti vse samo navzdol. popustila sem v šoli, pri športu in zapadla sem v slabo družbo. želela sem pobegniti stran od svojega življenja. nekaj časa za tem sem imela hudo nesrečo v kateri sem si poškodovala hrbtenico. moja prva misel ob tem je bila - hvala bogu, konec tega športa! skoraj mesec dni sem bila v bolnici, zdravniki niso bili prepričani o tem ali bom lahko nadaljevala življenje kot vsak zdrav človek. sama sem vedela, da bo fizično z mano vse v redu, vendar je bila že takrat moja psiha močno načeta. s športom je bilo sicer konec, nasilja družini pa ne, čeprav se je vse skupaj malenkost umirilo. še vedno pa sem poslušala, da sem nesposobna, nula, včasih predebela, drugič presuha, v glavnem, nikoli nisem bila dovolj dobra. vse moje želje, talenti, ki sem jih imela, so bili ničvredni. počasi sem še sama začela verjeti v to, saj se je vse skupaj že dobro vsidralo v mojo podzavest. postala sem nesamozavestna in prestrašena. nato sem imela dolga leta tudi fanta, ki me ni spoštoval, imel druge ženske itd. tudi ob njem sem trpela podobne muke kot ob očetu, kar je moje stanje samo še poslabšalo. še pred tem, ko sem bila stara samo 12 let me je nek fant spolno izsiljeval, češ, če ne bom storila tega kar je želel, me bo zatožil očetu da sem storila to in to... začela sem se dobesedno bati moških, kar je prisotno še danes in to v takšni obliki, da ko vidim moškega, ki mi je všeč in ki me opazi, v meni začne goreti takšna bolečina, strah, stiskanje v prsih, občutek, kot bi me nekdo živo rezal. vrti se mi, izgubim razum... simptomov je ogromno.
rada bi imela fanta in glede na moj zunanji videz naj ne bi imela problemov s tem da ga najdem. nekaj časa po nesreči sem se ukvarjala z manekenstvom in marsikdo mi še danes reče da fino zgledam. vendar kaj mi to pomaga? ali nam zunanji videz daje samozavest? meni ne... celo nerodno mi postane, ko mi nekdo da kompliment ali pa ko se fantje obračajo za mano ko hodim po cesti. v sebi občutim tesnobo in srce mi razbija namesto da bi bila ponosna nase. vendar to je izven moje kontrole pa naj se še tako trudim. včasih me je strah iti med ljudi, celo v trgovino. v glavi se mi vrti, počutim se prazno in izžeto, kot da je vse v meni mrtvo in da sem samo še fizično prisotna. tudi govoriti ne morem saj sem popolnoma zablokirana. kje je moja radoživost, veselje do življenja, radost? kje je tisto kar si tako želim občutiti in kar sem včasih čutila? nimam veselja do ljudi, do `prijateljev`, skoraj nikoli ne grem na kavo ali pa počnem stvari, ki naj bi jih vsi normalno socialno razviti ljudje. zapiram se vase, najraje sem doma, nočem da me kdo vidi in včasih mi je žal da sploh obstajam. nimam nobenega zaupanja vase, nobene samozavesti, nobenega veselja do življenja. počutim se mrtvo v sebi. najhuje je, ko grem ven in kar naenkrat začne `žagati` po meni, hm, kako bi lahko še drugače opisala....recimo da se počutim približno tako, kot da stojim sredi železniške proge zvezana proti meni pa drvi vlak z ogromno hitrostjo in vem da se ne morem umaknit... kako to rešiti? tudi če namenoma pustim, da se program sproži, ker ne ta način bi ga človek naj premagal, se zadeva ne spremeni.
pomoč sem iskala pri psihiatru, ki se je delal celo norca iz tega in rekel da je to samo občutek in da zaradi tega ne bom umrla. predpisal mi je antidepresive, ki mi niso popolnoma nič pomagali zato sem jih po dveh mesecih brezveznega goltanja opustila. bioenergetiki... ti se delajo najpametnejše in kot da poznajo rešitve za vse probleme, ki jih rešujejo na način da nekaj mahajo z rokami in te `filajo s svojo energijo` ki pa je še bolj umazana kot pa če bi skočil v kanto za smeti. namesto da bi mi pomagal, je moje stanje poslabšal za 70%. bog mu pomagaj. ko sem mu povedala da se počutim vsak dan slabše, mi je rekel da se čistim! LOL, česa že? ali ne bi bilo bolje zame in tudi za druge ljudi, da se ti ljudje ne bi igrali bogove, lagali sebi in drugim, da imajo posebne sposobnosti, da so najboljši, vsevedni in imajo rešitve za vsak problem? vsak misli da je pojedo vso pamet tega sveta, ko je pa potrebno kaj konkretnega naredit pa nič od tega. znanje lahko ima vsak, ki prebira `pametno` literaturo, vendar kaj nam pomaga znanje če pa nimamo modrosti kako to početi?
kaj naj naredim jaz da se rešim vseh teh negativnih programov? ali sploh obstaja rešitev? :dontknow:

vučko stručko
19.05.2009, 13:36
ne bom kršil pravil foruma, zato ti predlagam, da se nekje dobiva, da ti dam podatke od terapevta, ki take težke primere, kot je tvoj, trajno rešuje " kot za šalo". seveda boš šla skozi težke trenutke, a ne bo ti žal! do takrat pa poizkusi živeti tako, da si ne poslabšaš hude situacije.

vitalij
19.05.2009, 14:01
Z zavajanjem in propagiranjem že zdaj krepko kršiš pravila foruma

vučko stručko
19.05.2009, 14:49
Z zavajanjem in propagiranjem že zdaj krepko kršiš pravila foruma

predlagam trajno ,konkretno rešitev njene travmatiziranosti.

travmatizirani osebi dopuščam možnost svobodne izbire....

. pravila foruma bom pa še naprej spoštoval.

lila5
19.05.2009, 15:07
ob omenjanju 70.% bi si drznil pripomniti, da ta podatek ne drži, vsaj ne tako, kot je predstavljen. resnica je, da ima cca.70% ljudi težave zaradi nepravilne prehrane in zaradi nepravilnega načina prehranjevanja.

pripomnil bi tudi, da ni vsaka težava bolezen, lahko se pa iz težav bolezen razvije.pomembno je tudi vedeti, da je približno isti odstotek ljudi, ki imajo zakisana telesa(acidozo) in da tega sploh ne vedo.

ZDRAVJE NI ODSOTNOST BOLEZNI !!!!!

BOLEZEN JE DARILO!!:angel::)

Da ne boš zdaj še ionizirane vode propagiral........:angel:

IXCHEL
19.05.2009, 21:27
ne bom kršil pravil foruma, zato ti predlagam, da se nekje dobiva, da ti dam podatke od terapevta, ki take težke primere, kot je tvoj, trajno rešuje " kot za šalo". seveda boš šla skozi težke trenutke, a ne bo ti žal! do takrat pa poizkusi živeti tako, da si ne poslabšaš hude situacije.

z največjim veseljem sprejmem ponudbo, težke trenutke pa sem se navadila sprejemati in mi ne predstavljajo ovir saj se zavedam da je vsaka bolečina korenina rasti, kdor je ne pozna, tudi lepih stvari v življenju ne zna ceniti, niti jih ni vreden. hvala! :angel:

lila a sploh veš kaj je ionizirana voda?

opisala bom obisk pri psihiatru... prva stvar, ki me je zmotila, je bil umeten nasmešek in prisiljena ter pretirana prijaznost, torej nepristnost. že to me je odvrnilo. ko ji začnem razlagati o svojih travmah, ki so neglede na to, kdaj so se zgodile v meni še vedno prisotne, je odvrnila, da je to že preteklost. hmm...
ko je dojenček še v maternici, občuti vsako negativno čustvo svoje matere, ki na njem, odvisno od jakosti materinega čustvovanja, ostajajo v obliki travm, lahko še v odrasli dobi. recimo ljubosumje matere v času nosečnosti, lahko pustijo na otroku posledico, da ima težave z vidom. seveda se nihče od njih tega ne zaveda. to je samo en primer. ali ne bi moral takoimenovani psihiater teh stvari vedeti? kdo jim izdaja diplome? druga stvar, ki mi jo je rekla je bila ta, da si staršev ne izbiramo sami. LOL, seveda si jih :) smo namreč večni in duša si pred svojo inkarnacijo sama izbere starše glede na izkušnje ki jih potrebuje v tem življenju...tudi jaz sem očitno potrebovala prav to izkušnjo, ki me je prisilila, da delam na sebi in rastem v zavedanju. prišla sem po dober nasvet in pogovor, na koncu pa sem ugotovila, da imam sama več razumevanja...izvedela nisem popolnoma ničesar, kar ne bi že vedela. raznoraznih nesmislov, ki jih je izjavila raje nisem omenjala, da stvar ni takšna kot misli ona. morda bi morala a kaj bi se zgodilo potem? jaz, pacientka proti specialistki psihiatrije, polni same sebe... hmmm... ok, na koncu sem dobila tablete :)

vučko stručko
19.05.2009, 21:36

ne lila, ne bom ničesar propagiral. razmišljam kako bi takim svetlim dušam, kot si ti, popestril življenje z obilico pozitivne energije, pa sem se spomnil, da sem pred leti prebral nekaj podobnega: to, brate, tako ne ide; ne ide, da se pogrebno poduzeče u zaječaru naziva napredak, ne ide, da čelavi dr.dralle propagira losijon na brzu rast kose...
louis paster je svojim študentom zastavil vprašanje: znano je,da posledica sledi vzroku. navedite en primer, ko je obratno. ... zdravnik sledi krsti svojega pacijenta...

živel je vijoličnokožec. pri jutranji toaleti opazi zeleno piko na ćelu. to ga zaskrbi...pri večerni toaleti opazi zeleno bulo na čelu, ki je ne more ostraniti...naslednje jutro v ogledalu opazi veliko zeleno žabo na svojem čelu. takoj gre k zdravniku! zdravnik vpraša, kaj pa je..je to?! in žaba pravi: nekaj vijoličnega mi je na riti zrastlo!!!

upam, da mi je uspelo...:)

opisala bom obisk pri psihiatru... prva stvar, ki me je zmotila, je bil umeten nasmešek in prisiljena ter pretirana prijaznost, torej nepristnost. že to me je odvrnilo. ko ji začnem razlagati o svojih travmah, ki so neglede na to, kdaj so se zgodile v meni še vedno prisotne, je odvrnila, da je to že preteklost. hmm...
ko je dojenček še v maternici, občuti vsako negativno čustvo svoje matere, ki na njem, odvisno od jakosti materinega čustvovanja, ostajajo v obliki travm, lahko še v odrasli dobi. recimo ljubosumje matere v času nosečnosti, lahko pustijo na otroku posledico, da ima težave z vidom. seveda se nihče od njih tega ne zaveda. to je samo en primer. ali ne bi moral takoimenovani psihiater teh stvari vedeti? kdo jim izdaja diplome? druga stvar, ki mi jo je rekla je bila ta, da si staršev ne izbiramo sami. LOL, seveda si jih :) smo namreč večni in duša si pred svojo inkarnacijo sama izbere starše glede na izkušnje ki jih potrebuje v tem življenju...tudi jaz sem očitno potrebovala prav to izkušnjo, ki me je prisilila, da delam na sebi in rastem v zavedanju. prišla sem po dober nasvet in pogovor, na koncu pa sem ugotovila, da imam sama več razumevanja...izvedela nisem popolnoma ničesar, kar ne bi že vedela. raznoraznih nesmislov, ki jih je izjavila raje nisem omenjala, da stvar ni takšna kot misli ona. morda bi morala a kaj bi se zgodilo potem? jaz, pacientka proti specialistki psihiatrije, polni same sebe... hmmm... ok, na koncu sem dobila tablete :)

ja, to je tipični primer običajne prakse. pa na srečo ni pri vseh psihiatrih tako. poznam enega, ki vključuje pri svojem delu nekonvencionalne tehnike in pristope k reševanju duševne problematike, prihaja pa v ljubljano vsak teden iz beograda. imel sem klijente, ki so bili pri njem. nimam pripomb na na njegovo delo. ko bi le večina imela take rezultate, kot on.:)

lila5
20.05.2009, 09:02
Vučko stručko....jaz sem pa nekoč nekje prebrala, da mora sporočevalec svojo gorečnost pri prepričevanju prilagoditi sposobnosti publike, da to sprejme......;)

vučko stručko
20.05.2009, 17:51
Vučko stručko....jaz sem pa nekoč nekje prebrala, da mora sporočevalec svojo gorečnost pri prepričevanju prilagoditi sposobnosti publike, da to sprejme......;)

se strinjam. toda moje pisanje v forumih tega namena nima. prepričevanje je agresivno dejanje z namenom pridobivanja ljudi, ki pri ljudeh avtomatsko sproži odziv umika.in ustvarita se dva tabora.....

IXCHEL
24.05.2009, 20:01
bila sem v istri pri človeku, ki se ukvarja s komplementarno medicino in doživela nekaj, kar je 200 let pred običajnimi načini zdravljenja in tudi rezultati so temu primerni. če bi to videli in doživeli, potem bi si nekateri izmed vami celo upali priznati, da smo majhni in da je naše znanje zelo omejeno, pustili bi si možnost, da obstaja nekaj več kar zmoremo razumeti in ne bi zanikali vsako stvar ob kateri se počuti naš ego ogrožen. in spoznali bi, da smo še kako zavrti pa se tega niti ne zavedamo. :?:

vučko stručko
04.06.2009, 12:50
Saj bi lahko s tujine pisal. :) Razen, če greš v džunglo. :d

Veliko sreče, bodi priden in piši kaj. :)

Sem se za en dan vrnil, snif! Vesel sem, da si to napisal, bil sem priden, da je kaj! Med drugim se že obnavljajo jetra bolniku s cirozo, ki je imel samo 5% možnosti, da preživi( vsak dan je hodil na pumpanje vode iz pluč, zdaj hodi na 3 dni!!!), pa še veliko drugega mi je uspelo dobro narediti za ljudi.:)

Verjetno je tudi tvoja želja po sreči pripomogla k rezultatom. Hvala ti.

Ne, nisem bil v džungli, le laptopa nimam nikoli s seboj. LP

bila sem v istri pri človeku, ki se ukvarja s komplementarno medicino in doživela nekaj, kar je 200 let pred običajnimi načini zdravljenja in tudi rezultati so temu primerni. če bi to videli in doživeli, potem bi si nekateri izmed vami celo upali priznati, da smo majhni in da je naše znanje zelo omejeno, pustili bi si možnost, da obstaja nekaj več kar zmoremo razumeti in ne bi zanikali vsako stvar ob kateri se počuti naš ego ogrožen. in spoznali bi, da smo še kako zavrti pa se tega niti ne zavedamo. :?:

Hvala bogu, da si se tako odločila! Le naprej, pozdravi se, ZMAGAJ!:2thumbs:

jst
08.09.2009, 12:39
to je tisto pravo: naše dojemanje stvarnosti!

ko pride klijent, ki je že ves v metastazah, skupaj ozavestiva vzroke za nastanek bolezni in povem mu resnico! nato skupaj razrešiva vzroke, počistiva vse negativne podzavestne programe.....vse z namenom, da se v njegovi bodočnosti(v bodočih življenjih) bolezen ne pojavi več!ozaveščanje vzorcev je krua a učinkovita metoda:2thumbs: ko se enkrat odločiš, da boš za svoje življenje, svoja dejanja prevzel odgovornost si na dobri poti...
čiščenej vzorcev je dolgotrajno.....sploh, ker se vzorci v nas nabirajo od točke nič...se pravi od nastanka.....oploditve, če smo natančni...potem se še tu prišteje karma okolja, kjer se posameznik rodi, karma naroda, karma sorodnikov....in seveda to kar si samo naštrikamo:shy:

mal pa dvomim, da se dajo vsi vzorci spucat :dontknow:

tina25
11.12.2009, 12:03
Mene pa zanima, kaj si mislite o delovanju elektromagnetne terapije? Izkušnje?

Sony girl
14.12.2009, 16:15
Tina, a to misliš bioresonanco in elektroakupunkturo?

Za sebe morm rečt, da kadarkoli sm šla k navadnemu dohterju, vedno sm vn pršla nepotešena in z receptom v roki. Ko sem šla k alternativcu, sem imela še kar nekaj časa o čem razmišljati.

Če sem čisto odkrita, veliko bolj verjamem v preizkušena alternativna zdravljenja kot pa v uradno medicino, vsaj kar se tiče manjših težav. Tiste takritične pa grem itak zdravit samo k uradnemu zdravniku in potem kot podporo si še z alternativo mal pomagam.