Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kitajska restavracija

Trixi007
31.01.2006, 20:20
Zanima me katere jedi so vam v kitajski restavraciji najbolj okusne!!??:wink:

iri
01.02.2006, 07:58
hm, meni koščki govedine v omaki iz gob in bambusovih vršičkov, kako se tej jedi dejansko reče, pa valda ne vem :shy: pa spring rollsi in juhice so mi tudi zelo uredu. :approve:

mrjerry
01.02.2006, 08:11
spring rollsi, mongolsko meso in se posebej hrustljava raca s kalcki :approve:

Smarty
01.02.2006, 08:34
ok, kaj vse je men dobr in največkrat jem:

kislo pekoča juha
spomladanski zavitki (aja, obvezno ta mali)
res včasih kalčke solato
govedina v česnovi omaki
mongolsko meso-piščanec (včasih govedina)
raca z bambusom in gobami
raca z mandeljni
hrustljava raca
piščanec z bambusom in gobami
piščanec z arašidi
lignji-un čopsu ni tolk slab
piščančji čošpu je tut dobr
pol govedina s papriko
pečeni rezanci s piščancem
sladic pa ne obvladajo...

mislm, da je bolj mal jedi, k jih še nisem probala v kitajski :blush:
se pa kitajske med seboj full razlikujejo :D

castor
01.02.2006, 09:04
Raca je odlična in pa piščanec na sečuanski način. Drugače si pa vedno privoščim tudi kislo-pekočo juho, ki je prava osvežitev.

sadie_007
01.02.2006, 09:08
rezanci z rakci
hrustljava raca
mongolsko meso
pa solata iz kalčkov

juhc pa ne maram

St.Silda
01.02.2006, 09:26
piščanec po mongolsko
hrustljavi piščanec z mandelni/arašidi
kalčki v solati
rezanci s piščancem
pečeni riž s piščancem
mali spomladanski zvitki

p.s. moram pa povedat, da nkol več ne pokličem kitajske dostave, ker sem bila včeraj tako besna, vsakič, ko sem jo naročila je bilo vse ok, hrustalo je, bilo je toplo...
včeraj pa: hrana je bila mrzla - z izjemo neke sluzaste omake za katero niti nisem ziher kaj je bilo v njej (zgledalo je kot, da so prevreli telesne tekočine nehigieničnih kitajcev :mad:) in ne vem zakaj sva jo dobile - naročena ni bila - bila je nehrustljava - hrustljavi piščanec z mandelni ni imel niti eMa od mandelnev....
besna sem bila in to bo bojkot dotične dostave :mad:

Luka2k
01.02.2006, 10:01
Vse.
Najbolj pa govedina na mongolski način, lignji (s katerokoli omako), vse v zvezi z rakci, kislopekoča juha (edina juha, ki jo jem) in stekleni rezanci z morskimi sadeži.

Mesečnica
01.02.2006, 11:14
Jaz prisegam na hrustljavo raco, spomladanske zvitke (velike in male), mongolsko meso in kakšen riž z rakci. Po možnosti v kitajski restavraciji Bei Jing na Brezovici pri Lj. Tam imajo še eno zanimivo zadevo za 2 osebi - hrustljavo raco z osmimi okusi (hrustljava raca, položena na prilogo, ki je sestavljena in osmih različni prilog, torej dobite zraven vse od rakcev do šampinjonov, v majhnih količinah seveda). Njami! :tongue:

popka
02.02.2006, 01:55
piščanec z gobami in bambusom, mongolsko meso, hrustljava raca, rezanci z rakci.

od juhc mam najraj piščančjo, sladica mi je pa najbolša pečeni ananas s sladoledom :approve:

3nity
02.02.2006, 08:33
mongolsko meso (piščanec)
piščanec s curryjem (čeprav to glih ne paše v kitajsko rest.)
pečeni riž s tremi dodatki

bi pa probala hrustljavega piščana, pa ne vem iz katere moke delajo tisto testo:shy:

summer
02.02.2006, 08:56
piščanec po mongolsko
hrustljavi piščanec z mandelni/arašidi
kalčki v solati
rezanci s piščancem
pečeni riž s piščancem
mali spomladanski zvitki

isto kot drusi...+ pečene banane

petrisima
07.02.2006, 14:00
mmm men je pa njbolša hrustljava račka, pa račji čopsui, pa spomladanski zavitki /taveliki/ pa rezanci z rakci,zelenjavna juhica,... :)
kar se pa kitajske dostave tiče /halo kitajc/ tut men ni ušeč! pa brez zamere!!!
najbolša kitajska pa mi je v city parku :D

gia
08.02.2006, 17:29
spring rollsi (mali ali velki), piščančji čupsu, sladko-kislo pišče, pišče iz limono... (jes, aj em a čiken fen :D), kalčki v solati,pa obvezno flambiran čokoladni sladoled.

Morena
08.02.2006, 21:37
mongolsko meso
račka z mandeljni
zlato rumen piščanec
kislo pekoča juha

Najboljša kitajska je pa nedvomno v Kamniku. :approve:

cornholio
09.02.2006, 08:33
sladko kisli svinjski svaljki. njam. pa ta kratek na konc :)

Alias
04.03.2006, 19:30
spring rollsi, mongolsko meso in se posebej hrustljava raca s kalcki :approve:

Spring rollse jaz zamenjam za rizeve rezanece na vroči plošči; s presotalim se pa strinjam :approve: