Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Moški parfumi

Savo
07.02.2006, 15:53
Kateri so trenutno najbolj IN parfumi za moške ?

korenje
07.02.2006, 15:58
vsi. dejga prvo zeni za povohat in ce bo ok, ga kupi.

Savo
07.02.2006, 21:40
***ala te žena ! Če nimaš pojma, potem ne seri brez veze !

Katrin
07.02.2006, 22:15
Parfumi dišijo vsakemu drugače, tukaj ni IN zadeve. Greš, povohaš in če želiš tko dišat večino dni na leto, je to to. Meni osebno Gucci in pa Rochas. Pa Trussardi.

Flicka
07.02.2006, 22:30
pa kaj rabš parfum, če maš pa tako lepo brado? :wink:

drugač pa najboljš, da si vzameš cajt in se odpravš v eno parfumerijo ter sam odkriješ, kaj ti paše ... :2thumbs:

UrbyBiser
08.02.2006, 06:56
meni je cerruti image všeč....
pa zaj mam armani code, tudi lep vonj, samo po mojem nebo vredu za poletje, preveč močen vonj
oni čeruti pa idealka za poleti, zelo lep lahek vonj!

Nevem za ostale, ampak mene po nekaterih parfumih glava boli, so mi premočni, tak da na to tudi pazi :big:

J.J.
09.02.2006, 13:46
***ala te žena ! Če nimaš pojma, potem ne seri brez veze !

brez žaljenja lepo prosim:nonono:

mrjerry
09.02.2006, 14:18
Moj najnovejsi je Obsession Night

Sacha
09.02.2006, 14:22
Tako pri ženskah kot pri moških je parfum specifika. Ne paše vsak na vsako kožo, to je treba sprobat.

Sacha
09.02.2006, 14:35
Ja, ampak ne vseh naenkrat, Sacha, sicer se temu reče "grupak".:big: :wink:

Parfumski grupak ni prijeten, ker drug pa .....:rolling:

Morena
09.02.2006, 17:23
Trenutno mi je najboljši Givenchy - Pi (ta plavi).

snežko
09.02.2006, 18:42
:smile: armani - black code

Knez
09.02.2006, 22:52
Hugo Boss Baldessarini

agalis
10.02.2006, 08:28
Se zmeri Helmut Lang-----kva men to diši------:angel:

ARMEDhodzic
10.02.2006, 08:32
Bvlgari Aqva, ofkors.

:evil:

korenje
10.02.2006, 11:55
jz osebno uporablam hugo boss energise.

Weekid
24.02.2006, 14:40
jst mam od puma-jamajca

Sa1nt
28.02.2006, 02:14
Luciano Saprani ma kr dobre moske parfume.

Knez
04.03.2006, 16:31
No, zdajle sem si kupil emporio armani night. Lepo diši.:cool2:

VR3
06.03.2006, 08:52
Lolita Lem***** za moške.!!!
Sam so redki ki ga upajo nosit...

VR3
06.03.2006, 08:53
zdej so me pa cenzuriral brez veze, kaj sem jst kriva da se tko napiše?!

Ok - piši kao što govoriš... Lolita Lempika...

ARMEDhodzic
06.03.2006, 08:54
Ja, ker so redki moški, ki hočejo smrdet.

VR3
06.03.2006, 09:00
kao.
lohk kr priznaš da ne upaš. ne pa s takimi prozornimi izgovori...

smrdijo uni klasično moški parfumi, ki jih nosjo stari dedci.
in uni mladi k ne upajo :-)

ARMEDhodzic
06.03.2006, 09:42
To je parfum za pusije.

VR3
06.03.2006, 11:18
glih za pusije ni.
sicer pa se mi zdi da sploh ne veš za kaj gre, sam mal provociraš...
(kot ponavadi)

mrjerry
06.03.2006, 12:15
Kaj pa je tko posebnega na teh parfumih, da jih moski ne bi zeleli nosit?

VR3
06.03.2006, 13:12
ne da ne zelijo - zelijo, pa ne upajo ;-)

mrjerry
06.03.2006, 13:25
Nisi odgovoril na vprasanje ;)

VR3
06.03.2006, 13:47
(odgovorila)

Tezko je opisat kaki je parfum - treba ga je povohat. In ponavadi dedci itak nosijo določen parfum zato ker ga je kaka ženska (ženske) pohvalila/e. V glavnem ni tak klasično moški. Men je ful dober - še vedno. Ko sem ga prvič povohala par let nazaj sem prou razmišlala kateri dec bi ga hotu nosit - in sem najdla samo enega, pa še za tistega nisem bla ziher....
Vsi moški so ziheraši :-(
- al pa vsaj večina,no.

korenje
06.03.2006, 14:06
a je to scanje od lolite? al kaksn drug izlocek?

mrjerry
06.03.2006, 16:01
(odgovorila)

Tezko je opisat kaki je parfum - treba ga je povohat. In ponavadi dedci itak nosijo določen parfum zato ker ga je kaka ženska (ženske) pohvalila/e. V glavnem ni tak klasično moški. Men je ful dober - še vedno. Ko sem ga prvič povohala par let nazaj sem prou razmišlala kateri dec bi ga hotu nosit - in sem najdla samo enega, pa še za tistega nisem bla ziher....
Vsi moški so ziheraši :-(
- al pa vsaj večina,no.

Definitivno je treba parfum povohat. But still... A ima izrazit vonj po rozicah, ali kaj podobnega?

Sicer pa, ce je izrezano nasprotje vonjav a la old spice, axe, ocean whatever ipd, bi mi znal biti vsec.

Sem pa nekje v sklopu napisal, kere parfume mam jaz. Das lahko mogoce kaksno referenco na katerega izmed njih (ce jih poznas)?

VR3
06.03.2006, 20:50
Bom pogledala kje si to napisu, da vidim če poznam.
Itak da nima izrazitega vonja po rožicah, je dost specifičen vonj. Je pa bolj varno izbrat razne hugo boss in ck variante - nimaš kej falit in dišiš enako kot vsi ostali...
Drugač pa jst tud ne maram teh parfumov za "stare" dedce - take, izrazito "moške" k so bli 100 let nazaj...

VR3
06.03.2006, 21:03
napisal si samo obsession night, druzga jst nism vidla (dej napiši še enkrat). kr kul, ja - moška varianta. (sm mela obsession ene 10 let nazaj, sam zdej mi je pa premočen - govorim o ženskem)
od moških mi je zdej ful v redu od guccija ta zadnji, un ta črn kvadraten, škatlca je tud črna al pa pepitasta v enih variantah (special edition se mi zdi).

lump muc
06.03.2006, 21:55
dober parfum je hugo boss, ali pa cuba zelo prijeten,nevsiljiv vonj.

sadie_007
07.03.2006, 07:37
moj ma trenutno Diorjevga Higer in fajn diši ... ampak men fantje že tko zlo dišijo :blush:

drugač mi je pa eden najboljših ever Carolina Herrera 212 (On ice)

mi je pa kr hecn brat, kakšno znanost razvijate iz parfumov ... sej itak vsak parfum na drugem človeku še mal drugač diši ...

WOLF_AND_RAVEN
07.03.2006, 07:45
najboljši vonj ima znoj pa pika LOL
;) ;) ;)

mrjerry
07.03.2006, 08:08
napisal si samo obsession night, druzga jst nism vidla (dej napiši še enkrat). kr kul, ja - moška varianta. (sm mela obsession ene 10 let nazaj, sam zdej mi je pa premočen - govorim o ženskem)
od moških mi je zdej ful v redu od guccija ta zadnji, un ta črn kvadraten, škatlca je tud črna al pa pepitasta v enih variantah (special edition se mi zdi).

Aja da nism napisal... :D

No, s CKji sem precej dobro zalozen... Se iz gimnazije. Obsession, Obsession Night, One in Be. Slednji mi ni pretirano vsec, ker ima vonj po Raidu (tisto za komarje preganjat) :D

Potem pa... Em... Kaj mam se... Versacejev Dreamer, Hugo Blue (itak), Bvlgari, pa se enega, ampak se ne morem spomnit imena.

Sem pa do zdaj se cisto vsak parfum, ki sem ga kupil, kupil zato, ker mi je bil vsec in ker sem dobil potrditev tudi ubogega bitja zenskega spola, ki me je moralo ob nakupovanju vsaj eno uro prenasati :angel:

ARMEDhodzic
07.03.2006, 08:14

Obsession je precej močan in (za moje pojme) precej nadležen vonj. Obsession Night je pa precej boljši, ravno zaradi tega, ker je bolj blag.

Če pa kdo želi parfum za stare babe in stare desce - imam še vedno enega Fendi Uomo (:dead: ) in Lanvin Arpege (:dead: :dead: ). Oba sta praktično nerabljena in jih dam ... preden bo 10kg prahu gor.

VR3
07.03.2006, 08:44
Če pa kdo želi parfum za stare babe in stare desce - imam še vedno enega Fendi Uomo (:dead: ) in Lanvin Arpege (:dead: :dead: ). Oba sta praktično nerabljena in jih dam ... preden bo 10kg prahu gor.

Armed je pa danes na ta pravo nogo vstal, še dobrodelnost mu ven tolče:cool:

VR3
07.03.2006, 08:55
No, s CKji sem precej dobro zalozen... Se iz gimnazije. Obsession, Obsession Night, One in Be. Slednji mi ni pretirano vsec, ker ima vonj po Raidu (tisto za komarje preganjat) :D
Potem pa... Em... Kaj mam se... Versacejev Dreamer, Hugo Blue (itak), Bvlgari, pa se enega, ampak se ne morem spomnit imena.
Sem pa do zdaj se cisto vsak parfum, ki sem ga kupil, kupil zato, ker mi je bil vsec in ker sem dobil potrditev tudi ubogega bitja zenskega spola, ki me je moralo ob nakupovanju vsaj eno uro prenasati :angel:

meni to zveni bolj kot izsiljena potrditev:wink:

za hugote sem že napisala da so ok, ampak nič pretresljivega (enga skor moraš met:cool2:, tko kot je treba met žajfo in zobno pasto ), drimer je že bolj kul, ga nima glih vsak, bvlgarijev je več, pa niso ne vem kako spešl, vsaj me ni ne. Včasih mi je bil ful v redu Rochas man, sam zdej ne vem če bi mi bil še - z leti se okus spreminja, pa naveličaš se. Glede "močnih" parfumov pa je treba pazit da se res mal našpricaš - v bistvu tud pr ta "švoh" - eni se še vedno oblivajo z njimi, da se dihat ne da zraven:nonono: groza....

VR3
07.03.2006, 09:00
mi je pa kr hecn brat, kakšno znanost razvijate iz parfumov ... sej itak vsak parfum na drugem človeku še mal drugač diši ...

itak da diši na vsakmu mal drugač. znanost pa glih ni, se mi je zdelo, da je odprta tema v smislu:" kaj lahko kupim razen hugotov in ckjev - imate kak predlog?"

ARMEDhodzic
07.03.2006, 09:15
Valda, teli so še dobri: Ralph Lauren, Bvlgari, Cerruti ...

mrjerry
07.03.2006, 09:17
meni to zveni bolj kot izsiljena potrditev:wink:

Ah ne, bolj v hecu sem to napisal. Se mi zdi pa smiselno, da ti koncno oceno o parfumu poda zenska. Sej konec koncev se parfumirano zato, da pritegnemo pozornost, se posebej nasprotnega spola.

drimer je že bolj kul, ga nima glih vsak

Ja, ceprav ga redko nosim, ker mi `disi' po medu, to pa ni moja najljubsa vonjava. Tko da ga nosim takrat, ko se nazrem preostalih. Bvlgarija imam pa tistega, ki ima podoben vonj kot Aqua di Gio. S tem, da mi Gio izrazito ne pase, z Bvlgarijem se pa precej dobro razumeva.

Svoj najvecji sok sem pa dozivel, ko sem ugotovil, da mi ne pase Fahrenheit. Sem bil se cel dan cist podrt... :D

VR3
07.03.2006, 09:35
Ah ne, bolj v hecu sem to napisal. Se mi zdi pa smiselno, da ti koncno oceno o parfumu poda zenska. Sej konec koncev se parfumirano zato, da pritegnemo pozornost, se posebej nasprotnega spola.

sej sem razumela že prej da je bil hec:wink:

Ja, ceprav ga redko nosim, ker mi `disi' po medu, to pa ni moja najljubsa vonjava. Tko da ga nosim takrat, ko se nazrem preostalih. Bvlgarija imam pa tistega, ki ima podoben vonj kot Aqua di Gio. S tem, da mi Gio izrazito ne pase, z Bvlgarijem se pa precej dobro razumeva.

sej razumem da je treba met en (ali več) svež, "voden" vonj, men gre sam (včasih) na živce, da eni ne upajo iz varnih voda..., sploh če jim drugi namignejo, da so to morda kake tople vode:wink:

Svoj najvecji sok sem pa dozivel, ko sem ugotovil, da mi ne pase Fahrenheit. Sem bil se cel dan cist podrt... :D zakaj ne paše??? in kako si to ugotovil???

mrjerry
07.03.2006, 09:42
Kako sem ugotovil? Jah, spricnil sem se s testerjem, sel za eno uro pohajkovat v mestu, vonj, ki se je ustvaril, pa nekako ni bil cist okej. Iz tiste mesanice lavendla in strojnega olja se je izcimilo nekaj tezkega in zatohlega. Kar me je zelo uzalostilo, ker je prodajalka (ki je bila res dobra maca) povedala, da njej je pa fahrenheit best of da best. Mi smo bili pa 18 let stari pa zlo radovedni :blush:

VR3
07.03.2006, 09:48
Kako sem ugotovil? Jah, spricnil sem se s testerjem, sel za eno uro pohajkovat v mestu, vonj, ki se je ustvaril, pa nekako ni bil cist okej. Iz tiste mesanice lavendla in strojnega olja se je izcimilo nekaj tezkega in zatohlega. Kar me je zelo uzalostilo, ker je prodajalka (ki je bila res dobra maca) povedala, da njej je pa fahrenheit best of da best. Mi smo bili pa 18 let stari pa zlo radovedni :blush:

dobro da nisi več 18 in zato ženske nimajo več tako usodnega vpliva nate:wink: :cool2:

mrjerry
07.03.2006, 09:52
Motis se :angel:

VR3
07.03.2006, 10:06
Motis se :angel:

ne, ne... TAKO usodnega vpliva ziher nimajo več (na žalost:wink: )

to, da pa jih hočeš na finto vreč, da ga majo pa ni lepo:nonono:

nice try:2thumbs:

mrjerry
07.03.2006, 10:11
Evo, tole me je pa prizadelo.
Tolk o vplivu ;)

partibrejker
07.03.2006, 12:21

Svoj najvecji sok sem pa dozivel, ko sem ugotovil, da mi ne pase Fahrenheit. Sem bil se cel dan cist podrt... :D

hm pr men pa ne drži lih to jest se za sebe:approve:resno še najrajš po tušu pred spanjem to mi je dbest

ARMEDhodzic
07.03.2006, 13:04
Partismrad, ti si itak po***ek človeštva, zato tvoja dejanja ne štejejo.

Morena
07.03.2006, 18:12
mrjerry, kaj Pi od Givenchy poznaš? Meni je za umret dober.
http://www.quickmarket.ru/img/pict/goods_bimg_path/3218.jpg

Pa ta novi od Paco Rabanne ni švoh - Black XS
http://www.1976.com.tw/image/paco_black.jpg

Od Chanela Egoiste je pa itak legendaren - ampak še zdaleč ni za vse nosove
http://www.parfumsraffy.com/images/men/egoiste_m.jpg

Snowblind
07.03.2006, 20:54
cacharel pa davidoff

VR3
08.03.2006, 08:04
LOLITA LEM***** by Lolita Lem*****
http://www.fragrancenet.com/images/photos/LOLITA_LEM*****_M.JPG
FRAGRANCE NOTES - fresh and woodsy with low notes of licorice and vanilla.
RECOMMENDED USE - casual

GUCCI POUR HOMME by Gucci
http://www.fragrancenet.com/images/photos/GUCCI_POUR_HOMME_M.JPG
FRAGRANCE NOTES - pepper, ginger, amber and woods give this manly scent zest.
RECOMMENDED USE - evening

ROCHAS MAN by Rochas
http://www.fragrancenet.com/images/photos/ROCHAS_MAN_M.JPG
FRAGRANCE NOTES - coffee and lavender, with low notes of amber and sandalwood.
RECOMMENDED USE - casual

mrjerry
08.03.2006, 10:25
morena, egoista sem si zelel nekoc kupiti, pa nisem mel kesa... Potem je slo pa v pozabo. Ostalih dveh pa ne poznam.

Morena
08.03.2006, 11:06
Poduhaj, bi ti znala biti všeč. Sploh od Givenchy. :tongue:

mrjerry
08.03.2006, 11:10
Bom sel mal na oglede, ja. Zdej so tukile ze 4 lustne reference, kej dost vec prostora na rokah pa itak nimam :D

dzuko
08.03.2006, 12:47
Jst sem se vceraj pozabil zjutraj z deodorantom polit..in ko sem prišel domov, mi je moja rekla da ful dišim...tko da se mi dozdeva, da je spet počasi moderen zdrav moški vonj... :approve:

ARMEDhodzic
08.03.2006, 13:15
Ziher si ji povedal kaj imaš na sebi.

Rush
08.03.2006, 13:22
:rolling: :rolling:

lump muc
09.03.2006, 10:33
najboljši vonj je ko prideš na kmetiji direkt iz štale
opojno dišiš po vonju mladih krav, vse kar padajo po tleh od omame

MyWay_SI
09.03.2006, 12:19
najboljši vonj je ko prideš na kmetiji direkt iz štale
opojno dišiš po vonju mladih krav, vse kar padajo po tleh od omame
če pa še sam pošteno naglas prdneš pa vse kar dol padajo :veryevil:

april
20.03.2006, 06:29
Me je všeč dobri stari Brut, in se res poda skoraj vsem moškim

Njuška Trap
21.03.2006, 13:12
Fahrenheit ... grrrr ... če si bil star 18 let, ko si ga poskušal, se ne čudim, da ti ni pasal... Meni je hudo dober, ampak si ga predstavljam na tipu 35+.