Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Pisatelji pozor!

raksha
13.02.2006, 18:44
Pri tej temi lahko sodelujejo le tisti, ki imajo vsaj kanček domišljije. (ker bomo pisali zgodbico!!)
Sem si rekla,da je treba pogruntat eno temo, da bo tle kej dogajalo in bomo začel mal pilit svoje pisateljske sposobnosti..rada bi pa, da če že kdo sodeluje, naj sodeluje resno.Hvala!:kisses:
Torej-uvod vam dam, ostalo boste spisali sami(če ste za to ofkors :big: )..ajde:

Večer v mestu. Na cesto se spušča mrak. Izza vogala nekega hotela švigne senca... krik v daljavi.
V baru Tudoberžur(francoska beseda, a ne iščite jo po slovarjih:big: ) ob tem času le mladoletni nadebudneži iščejo frklje za svoje potrebe..:veryevil: Do 11.-ih, ko jih mamice spravijo spat in se v baru začne odvijati taprava stvar. Začne se zbirati folk, DJ se spravi v svojo kletko in začne nabijati glasbo, za šankom pa strežejo lepotice v stilu filma Coyote Ugly hladne bire in mešajo koktejle.. nakar vstopi On..

raksha
13.02.2006, 18:50
Aja! Omejeni ste na 10 povedi.
(Da mi nebi kdo spisal celga romana!!!!):wink: :rolling:

TuNina
13.02.2006, 18:53
mislim, da ta tema bolj paše v ta sklop.

tisa
13.02.2006, 18:56
Pri tej temi lahko sodelujejo le tisti, ki imajo vsaj kanček domišljije. (ker bomo pisali zgodbico!!)
Sem si rekla,da je treba pogruntat eno temo, da bo tle kej dogajalo in bomo začel mal pilit svoje pisateljske sposobnosti..rada bi pa, da če že kdo sodeluje, naj sodeluje resno.Hvala!:kisses:
Torej-uvod vam dam, ostalo boste spisali sami(če ste za to ofkors :big: )..ajde:

Večer v mestu. Na cesto se spušča mrak. Izza vogala nekega hotela švigne senca... krik v daljavi.
V baru Tudoberžur(francoska beseda, a ne iščite jo po slovarjih:big: ) ob tem času le mladoletni nadebudneži iščejo frklje za svoje potrebe..:veryevil: Do 11.-ih, ko jih mamice spravijo spat in se v baru začne odvijati taprava stvar. Začne se zbirati folk, DJ se spravi v svojo kletko in začne nabijati glasbo, za šankom pa strežejo lepotice v stilu filma Coyote Ugly hladne bire in mešajo koktejle.. nakar vstopi On..

ves prašen, skuštran, zasopihan...................Glasba je bučno razbijala in nihče ..

raksha
13.02.2006, 18:57
mislim, da ta tema bolj paše v ta sklop.

Ni tlo primt.:dontknow:

raksha
13.02.2006, 21:23
ves prašen, skuštran, zasopihan...................Glasba je bučno razbijala in nihče ..

..ni opazil te pojave,ki se je zatekla do šanka in...

galaxy
13.02.2006, 21:51
...naročil je dvojni whiskey, ki ga je v dušek spraznil in z rahlo kretnjo leve roke naročil novega.Takrat, ga je zgornji reflektor prvič obšel.Njegov obraz je bil ...

sJavorshek
14.02.2006, 12:03
...naročil je dvojni whiskey, ki ga je v dušek spraznil in z rahlo kretnjo leve roke naročil novega.Takrat, ga je zgornji reflektor prvič obšel.Njegov obraz je bil ...

...uničen utrujen in izmučen. Nervozno je pogledoval naokoli in zdelo se je, kot da nekoga čaka.

tisa
14.02.2006, 17:22
Z očmi je švigal vse naokoli. Njegov pogled bi se...

raksha
14.02.2006, 17:33
Z očmi je švigal vse naokoli. Njegov pogled bi se...

lahko primerjal s pogledom otroka,ki pričakuje igračo po vrnitvi staršev s potovanja...in takrat

tisa
14.02.2006, 17:47
lahko primerjal s pogledom otroka,ki pričakuje igračo po vrnitvi staršev s potovanja...in takrat

se njegov pogled ustavi. Zagledal je nekaj kar ga je...

raksha
14.02.2006, 18:11
se njegov pogled ustavi. Zagledal je nekaj kar ga je...

presenetilo.Ni si predstavljal,da jo bo zagledal tu.Ni vedel,kaj storiti..

raksha
14.02.2006, 18:44
V svojem pasjem jeziku mu je povedala, kako ga je pogrešala in kako so jo psi nategnili na vsakem vogalu...žalostno je zavila s svojim glaskom.

galaxy
14.02.2006, 19:34
Stisnil jo je k sebi, in z velikimi koraki zapustil mesto pregrehe.Na poti domov sta se ustavila še na bureku.Mika je "slistila" dva mesna, on ni jedel, ampak jo je samo veselo gledal.
Čez pol ure sta že skupaj spala v njuni topli postelji.

sJavorshek
14.02.2006, 22:30
Deklina se je takoj lotila svojega dela, on pa jo je samo poželjivo opazoval. A ob gledanju njenih oblin ni niti opazil, da mu je na skrivaj podtaknila mikrofon v stanovanje.
Ko je končala s "čiščenjem" se je zadovoljna odpravila.
Prišla je do dimnikarskega kombija, kjer jo je čakal sodelavec s slušalkami v rokah.
"Je posumil?"

raksha
15.02.2006, 14:08
(ARJUNA?PA TI NISI RESEN):hammer: :big:

Hel
15.02.2006, 16:02
"Ne, je bil preveč zaverovan v moje obline. Skoraj sem prepričana, da je res žigolo in da obdeluje tisto gospo, zaradi katere nas je njen mož angažiral. Sicer pa najbrž ne bo treba dolgo čakati, da se bo gospa prikazala, saj je rekel dedec, da bi morala priti enkrat okrog desetih. Evo je, to bo ona! Kje so one tadruge slušalke? Pa naj te opozorim, da če se boš ob poslušanju golobčkov razdražil, da ne boš spet segal pod moje krilo, danes imam tardečo in nisem na volji."
Nataknila sta si slušalke in vneto poslušala. Al slišala nista nič.
"Čuj, dekle, pa si ti vstavila baterije v oddajnik mikrofona, preden si ga skrila?" je s hudo sumnjo v glasu vprašal možakar.

sJavorshek
15.02.2006, 16:05
"Ne, je bil preveč zaverovan v moje obline. Skoraj sem prepričana, da je res žigolo in da obdeluje tisto gospo, zaradi katere nas je njen mož angažiral. Sicer pa najbrž ne bo treba dolgo čakati, da se bo gospa prikazala, saj je rekel dedec, da bi morala priti enkrat okrog desetih. Evo je, to bo ona! Kje so one tadruge slušalke? Pa naj te opozorim, da če se boš ob poslušanju golobčkov razdražil, da ne boš spet segal pod moje krilo, danes imam tardečo in nisem na volji."

Zaslišal se je zvonec. Odšel sem k vratom in pogledal skozi kukalo. Bila je dama, ki sem jo pričakoval.
Odprl sem vrata in skočila mi je v objem, ter me poljubila.
"Vam je kdo sledil?"
"Ne. ne skrbi nihče ne bo vedel, ...."

Hel
15.02.2006, 16:18
"Daj no, a misliš, da še vedno uporabljamo G45 mikrofone? Ne, ne, tip je znan, da te stvari opravlja s smrtno resnim obrazom, zato ga kličejo Buster Keaton. Ravno to in pa da ne izpusti niti glasu ob delu, ga dela tako zanimivega ženskam."
"Ampak... Zakaj se pa potem nič ne sliši? Menda ne boš rekla, da je tudi tista ženska nema?!" je z vedno večjim razočaranjem v glasu jokajoče vprašal.

Teo
15.02.2006, 16:22
off topic: ajjj kje so cajti stare forumske kriminalke:D .. ene 4 leta nazaj se je na forumu pisala prava kriminalka... vsak je napisal en odstavek ali skoraj celo stran. Pol se je pa zadeva zakomplicirala čez vse meje in noben ni več vedel kje je rep in kje glava:D

Hel
15.02.2006, 16:34
"Jej, jej, ti si pa res čisto nepripravljen. A ti ni Franci povedal, da je tale tip največki čudak v svoji stroki. Ne vem, kako lahko babe to prenašajo, ampak vsaki med delom zatlači šop zelene v usta in natakne na glavo čelado. Ženske si potem to povejo po stari babji navadi, zato vsaka pričakuje tak sprejem."
:rolling:

"Aha, malo bolj mi je jasno. Samo... Čuj.... Zakaj za vraga sva šla pa potem sploh nastavljat mikrofone, če vnaprej veš, da se ne bo slišalo nič?!"

Hel
15.02.2006, 16:53
Še preden je do konca izrekel vprašanje, sta zaslišala v slušalkah znano pesem, do bolečine glasno:

"Mrak se skupio u kap,
rano jutro kao slap
Ulazi u sobu
Dal si ikad pitala
tamne senke zidova
Ujutro gde odu

Oči su ti sklopljene,
usne su ti umorne
Ne ljubi me njima

Nisu čvorci pevali
dok je iznad krovova
Svirala tisina"

Nato pa strašne krike dveh bitij, ki sta se drli druga čez drugo.
:big:
Od hudega šoka sta padla v nezavest.

Medtem pa v stanovanju...

Hel
15.02.2006, 17:01
"Kje je moja pfoteza, kje je moja pfoteza. Takoj najdi mojo pfotezo" se je drl ženski glas.
"Tam je, če vedno se drži tiste zelene. Ko sem ti zeleno izdrl iz gobca, je odšla iz ust tudi proteza. Pa kaj se živciraš, kaj se nerviraš, " je zapel moški glas.
"Hvala, gospod doktor. Nihče ne raztegne in umeri proteze tako temeljito kot vi." je zažvrgolel zdaj že pomirjen ženski glas.

"Ni za kaj, račun boš dobila po pošti. Pa da ne bo spet trajalo tri mesece, da boste plačali!"

Vlado Gajšek
01.03.2006, 17:48
Prosim, ne začenjajte z reportažami! Reportaža še ni roman!

Prosim, ne začenjajte z reportažami! Reportaža še ni roman!

korenje
01.03.2006, 18:24
Po bujnih sanjah se je naše bitje zbudilo iz sanjskega spanca.
"Le kaj, le kaj sem sanjal. Kaj je ta svet. Zakaj vse tako čudno."
Nezavedujoč, da sanja alternativno realnost, ki po znanosti daljno presega svoj svet, se naš junak odpravi prakticirati črno magijo k svojemu mentorju, čarovniku Blizzard, da se nači nove magije s katero bo spravil zimo nad daljne planjave in tako odgnal zlovešče gobline, ki ubijajo vsetakonedolžne kmete.