Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Nagradna raziskava - Honda CIVIC ????

zubor
17.02.2006, 09:04
Zdravo!

Zanima me, če je še kdo dobil odgovor na poslan kupon za sodelovanje v nagradni raziskavi...Honda Civic?
Jaz sem ga namreč dobil kot "eden izmed tisočih izžrebanih", dobil naj bi tudi nagrado v vrednosto 542 Eur, katero pa bom dobil na podelitvi v Opatiji, na katero bom odpeljan z BREZPLAČNIM avtobusnim prevozom, poleg tega pa me čaka še BREZPLAČNO kosilo ter izlet po Opatiji !! Za nagrado poudarjajo, da je zagotovljena. Malce čudno se mi zdi, da bi kar tako "na lepe oči" dali tisočim take nagrade ter organizirali zastonj prevoz v Opatijo, poleg tega pa lahko vsak povabi še tri, kateri imajo isto brezplačen avtobus, kosilo in izlet !!!????
Po moje je to natega, kot se je to že dogajalo pri raznih predstavitvah izdelkov, ko so obljubili nagrado, nazadnje pa si moral tam kaj kupiti, kar je stalo ravno toliko kot nagrada ali pa še več, če si jo hotel prejeti!!

Prosim za vaše mnenje oz. izkušnje!!

PS: Na pismu, ki sem ga prejel, ni nikjer kontaktne štev. ali maila, le naslov firme je naveden, katere štev. pa ne najdem v tel. imeniku!!???
LP Borut :dontknow:

metamorf
17.02.2006, 09:18
Čestitke za sodelovanje v "nagradni raziskavi"...:veryevil:

lila5
17.02.2006, 09:30
Zdravo!

Zanima me, če je še kdo dobil odgovor na poslan kupon za sodelovanje v nagradni raziskavi...Honda Civic?
Jaz sem ga namreč dobil kot "eden izmed tisočih izžrebanih", dobil naj bi tudi nagrado v vrednosto 542 Eur, katero pa bom dobil na podelitvi v Opatiji, na katero bom odpeljan z BREZPLAČNIM avtobusnim prevozom, poleg tega pa me čaka še BREZPLAČNO kosilo ter izlet po Opatiji !! Za nagrado poudarjajo, da je zagotovljena. Malce čudno se mi zdi, da bi kar tako "na lepe oči" dali tisočim take nagrade ter organizirali zastonj prevoz v Opatijo, poleg tega pa lahko vsak povabi še tri, kateri imajo isto brezplačen avtobus, kosilo in izlet !!!????
Po moje je to natega, kot se je to že dogajalo pri raznih predstavitvah izdelkov, ko so obljubili nagrado, nazadnje pa si moral tam kaj kupiti, kar je stalo ravno toliko kot nagrada ali pa še več, če si jo hotel prejeti!!

Prosim za vaše mnenje oz. izkušnje!!

PS: Na pismu, ki sem ga prejel, ni nikjer kontaktne štev. ali maila, le naslov firme je naveden, katere štev. pa ne najdem v tel. imeniku!!???
LP Borut :dontknow:

Sicer nisem med tisoč izžrebanimi in Hondinege kupona nisem dobila....dobim pa vsak dan kaj podobnega na dom.....

Mogoče bodo med vami tisoč izžrebanimi izžrebali enega, ki bo dobil nagrado v vrednosti 542 EUR
Preberi ves drobni tisk....ponavadi se take informacije skrivajo tam....mogoče pa vseeno moraš še kaj narediti, preden greš v Opatijo....ali pa moraš tam izpolniti kako obveznost......

zubor
17.02.2006, 09:36
Piše, da sem ŽE BIL izžreban za omenjeno nagrado, katero bom prejel na podelitvi v Opatiji, kjer se pa bom potegoval še za glavno nagrado - Hondo Civic!!
Borut

matt
17.02.2006, 09:38
Kje vraga so pa najdl tako cifro - tocn 524 evrov?
(preracunano iz zlotov mogoce?)

Enivej, kot je lila rekla - preber smallprint.

metamorf
17.02.2006, 09:52
Sam nikoli ne preberem drobnega tiska na podobnih rečeh - zadeve po hitrem postopku arhiviram v kontejner za smeti:veryevil:

matt
17.02.2006, 09:56
Sam nikoli ne preberem drobnega tiska na podobnih rečeh - zadeve po hitrem postopku arhiviram v kontejner za smeti:veryevil::eek: qwa a ne reckiliras?

metamorf
17.02.2006, 10:05
S ponosom povem da ne.:veryevil:

zubor
17.02.2006, 13:11
Danes sem vse preiskal, tudi na hrvaških straneh in nikjer ne duha ne sluha o tej firmi...EXTRA MARKETING..Iščem naprej

metamorf
17.02.2006, 14:58
Iz majhnih trikotničkov velike piramide rastejo.:veryevil:

http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a035.gif

D' Andre
17.02.2006, 15:25
Stari, zastonj ti ne bo nihče nič dal, to je 1 X 1. Tko da odmisli ta trip pa Hondo.

metamorf
17.02.2006, 15:29
:2thumbs:

Jelengar
17.02.2006, 16:08
Ziher je natega. :nonono: Takoj reciklirat. (Metamorf, popravi se :nonono: )

metamorf
17.02.2006, 16:23
Ziher je natega. :nonono: Takoj reciklirat. (Metamorf, popravi se :nonono: )
http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/e050.gif

zubor
21.02.2006, 10:01
Ne vem, men vse skupaj zelo smrdi...sumim, da so v ozadju kakšni praški ali pa posteljnina...Enkrat so že tako nasrali ljudi, da so šli v Beograd z organiziranim prevozom po nagrade, tam jih je pa čakalo presenečenje...če so hoteli dobiti nagrado, so morali nekaj kupiti...čisto X stvar, tako, da so se skregali, organizator jo je pa pobrisal...eh...če ljudje ne bi nasedali goljufom....
Borut

sestra
23.02.2006, 08:10
al pa praši na AC- na Baragovo, kjer prodajajo honde :dontknow: če kaj vejo o tem

AlojzŽ
15.03.2006, 08:33
Če ni že prepozno:

Firma, ki to organizira, bo po vsej verjetnost EXTRA MARKETING, ki ima spletne strani na naslovu:
http://www.extramarketing.hr/
Gre za podružnikco neke ameriške firme.

Še moje mnenje:
Velika verjetnost je, da gre za novačenje prodajalcev zdravil in dodatkov hrani, ki pa bodo v nekakšni denarni piramidi čisto na dnu in zato imeli od piramide izgubo - vse in še več, kar bodo prislužili, bodo prinesli k vrhu piramide v obliki plačila izobraževanja, konzultacij, ....
To je moje mnenje; lahko se motim.

Srce
04.04.2006, 11:07
No od mojega fanta je poslala to kartico in je dobila pismo, da je izžrebana in da je vabljena v Opatijo ona in zraven lahko povabi še 4 osebe.
Šla je sama z možem in je dol zadela nagrado 8 dnevne počitnoce v Španiji Costa Brava. To je podarila svojemu sinu in jaz grem zraven z doplačilom 140.000 sit. Ona je rekla, da me časti 40.000 sit tako, da sama plačam potovanje samo še 100.000sit.

In mislim, da to ni nateg.

Je še kdo tukaj zadel to???

medy
12.04.2006, 16:01
Ja tudi jaz sem zadel to, pa sem ful u dilemi a čem it al ne? Če ima še kdo kakšen podatek ozr. informacijo bi bil ful hvaležen, k se mi glih ne da it v Opatijo na pranje možganov al pa kupovat kr neki..... Hvala že vnaprej

matt
12.04.2006, 16:40
No od mojega fanta je poslala to kartico in je dobila pismo, da je izžrebana in da je vabljena v Opatijo ona in zraven lahko povabi še 4 osebe.
Šla je sama z možem in je dol zadela nagrado 8 dnevne počitnoce v Španiji Costa Brava. To je podarila svojemu sinu in jaz grem zraven z doplačilom 140.000 sit. Ona je rekla, da me časti 40.000 sit tako, da sama plačam potovanje samo še 100.000sit.

In mislim, da to ni nateg.

Je še kdo tukaj zadel to???
Ej tega skreta jest dobim na dan na tone ..v junk mailih, iz cajtnga se usuje ... v glavnem gre za zelo enostavno foro: napisejo ti, da si ze dobitnik in da si dobil eno od nagrat, kot so milijon funtov, BMW, plasma TV .... in seveda OBVEZNO kak blesav turisticni paket, recimo krizarjenje.

V cem je fora? Da bi zvedel, kaj si zadel, moras poklicat eno 0900 stevilko, funt na minuto, in po desetih minutah ti povejo, da si zadel .. ugibaj kaj? - ja seveda, turisticni paket, recimo krizarjenje! Mislm fora je v tem, da bo ladja izplula ce ma prodane vse sobe al pa ne - in tud ce senkajo kako neprodano sobo, niso nic izgubl. Se ena finta: ponavad dobis pocitnice za eno osebo - kar pomeni, da ce partnerko vzames sabo, pomed da so sobo prodal s 50% popustom - ka je se vedno bolje od last minute ponudb

spaceruner
12.04.2006, 16:49
Ej tega skreta jest dobim na dan na tone ..v junk mailih, iz cajtnga se usuje ... v glavnem gre za zelo enostavno foro: napisejo ti, da si ze dobitnik in da si dobil eno od nagrat, kot so milijon funtov, BMW, plasma TV .... in seveda OBVEZNO kak blesav turisticni paket, recimo krizarjenje.

V cem je fora? Da bi zvedel, kaj si zadel, moras poklicat eno 0900 stevilko, funt na minuto, in po desetih minutah ti povejo, da si zadel .. ugibaj kaj? - ja seveda, turisticni paket, recimo krizarjenje! Mislm fora je v tem, da bo ladja izplula ce ma prodane vse sobe al pa ne - in tud ce senkajo kako neprodano sobo, niso nic izgubl. Se ena finta: ponavad dobis pocitnice za eno osebo - kar pomeni, da ce partnerko vzames sabo, pomed da so sobo prodal s 50% popustom - ka je se vedno bolje od last minute ponudb
...alias sodobne tržne fore:rac: :nonono:

nedelja
13.04.2006, 08:33
Tudi jaz sem bil ižreban za 23.4. Tako, da če kdo razpolaga z dodatnimi informacijami, kar na plan.

medy
13.04.2006, 18:18
a ha pol bodo vozili dol cel vikend, ker jaz naj bi šel 21.4.

nedelja
24.04.2006, 06:21
Dejansko ni nobene potegavčine, tako kot piše na obvestilo, drži.

Angelina666
10.05.2006, 20:07
Tudi pri nas smo to dobili. Le da je datum 27.5. in znesek 589€.
Mojo mati zelo vleče na izlet pa sem brskala po netu - mogoče so pa to oni http://www.extramarketing.hr/

Pa piše spodaj nekje z rdečo da morajo biti osebe za izlet starejše od 40 let - to vsem piše?

Angelina666
11.05.2006, 05:39
Ali je od vas, ki ste imeli datum v mesecu aprilu kdo dejansko šel na izlet?

brumer
11.05.2006, 22:25
Jaz bom šel julija v Grčijo na svoje stroške ,hondina nagrada je že na SMETIŠČU ,če ni prej kje zgorela!!!!!!!!!!

nedelja
12.05.2006, 12:45
Zdravo,
Jaz sem šel v Opatijo, dejansko smo vsi izžrebani prejeli nagrado (počitnice v Loretu). Kdaj bom šel še ne vem, imaš leto časa, da izkoristiš.
V glavnem bil sem ves paničen in nihče ni hotel z mano, na koncu je bilo pa tako, da sem si jaz mislil svoje.

Na dogovorjenem mestu te pobere avtobus, čez mejo se ustavite v neki restavraciji, imaš predstavitev izdelkov, dejansko te nihče ne sili, da kaj kupiš. Potem so nam podelili nagrade (je tudi od posameznika odvisno ali boš šel ali ne), kosilo in nas odpeljali še v Opatijo, kjer smo imeli približno 3 ure prosto in smo šli po svoje. V glavnem, če greš samo na izlet se ti izplača. Meni se je.

Odločitev je seveda vaša.

Angelina666
12.05.2006, 21:20
Mene moti le da je na našem omejitev nad 40 let starost. Tko da jaz močno odpadem ...
Nagrado pa bi hehe

nedelja
13.05.2006, 19:16
To je motilo tudi mene, pa sem jih kar poklical zakaj je to napisano in so mi obrazložili.
Jaz tudi nisem star 40 let. Pa verjemi, da so bili tudi bistveno mlajši prisotni.

spaceruner
13.05.2006, 20:13
Mojo mati zelo vleče na izlet pa sem brskala po netu - mogoče so pa to oni http://www.extramarketing.hr/

Pa piše spodaj nekje z rdečo da morajo biti osebe za izlet starejše od 40 let - to vsem piše?
...nikar, obrili te bodo na suho...:nonono: :evil:

snežko
13.05.2006, 20:25

:) matr vola - popj mam jest tut še šanso d adobim - mrbit bodo pa vse povabil ki so jim pisal...

migri
30.05.2006, 11:35
Jaz sem danes dobila nagrado v vrednosti 589 EUR od Extra Marketinga. Vse mi piše enako, kot navajate: borba za 1. nagrado, pripeljite svoje prijatelje. Avtobus gre 7. junija 2006 ob 7. uri v Opatijo.......
Ali je kdo že bil tam, da mi pove, kakšna nateg...je spet to oz. za kakšno piramido gre ?

metamorf
30.05.2006, 11:49
A keš so ti nakazali?;)

migri
30.05.2006, 14:25
Ne v kešu. Obvestilo, da lahko prejmem darilo v vrednosti 589 EUR v Opatiji... in zraven telefonski številki: informacije pon.-petek od 9-12 na tel.00385 51 312 111 Extra Marketing in tel.št. avtobusa Street Tour 05/ 6170 105.
Poklicala sem danes dopoldne ti dve številki, če gre morda za kako nateg..., pa so mi vsi trdili, da ne, da je vse res, da bom dobila nagrado sponzorja v tej vrednosti itd. Potem pa preverim še malo na internetu in najdem ta forum in mi je vse jasno.
Sem pa res nasedla, saj sem izpolnila neko tržno raziskavo in se že veselila, da bom za to nagrajena. Jaooooo !
Pravijo, da za vsakega palca raste !

nedelja
31.05.2006, 10:16
Zdravo,
Jaz sem šel v Opatijo, dejansko smo vsi izžrebani prejeli nagrado (počitnice v Loretu). Kdaj bom šel še ne vem, imaš leto časa, da izkoristiš.
V glavnem bil sem ves paničen in nihče ni hotel z mano, na koncu je bilo pa tako, da sem si jaz mislil svoje.

Na dogovorjenem mestu te pobere avtobus, čez mejo se ustavite v neki restavraciji, imaš predstavitev izdelkov, dejansko te nihče ne sili, da kaj kupiš. Potem so nam podelili nagrade (je tudi od posameznika odvisno ali boš šel ali ne), kosilo in nas odpeljali še v Opatijo, kjer smo imeli približno 3 ure prosto in smo šli po svoje. V glavnem, če greš samo na izlet se ti izplača. Meni se je.

Odločitev je seveda vaša.

nedelja
31.05.2006, 10:18
Nekateri, ki so bili ravno takrat v Opatiji, so se sedaj že vrnili iz Španije in ni panike.

Najbolje se je sam prepričati, saj stane vas nič.

Matjaz26
31.05.2006, 10:24
Extramarketing je sumljivo ime .... po mojem je nateg verizne sorte.

frigelc
31.05.2006, 18:50
extra marketing d.o.o. nima naslova na Laginjina 19
Na naslovu Laginjina 19 obstaja samo Galerija ARH:tolazba: :tolazba: :tolazba:

spaceruner
31.05.2006, 18:54
extra marketing d.o.o. nima naslova na Laginjina 19
Na naslovu Laginjina 19 obstaja samo Galerija ARH:tolazba: :tolazba: :tolazba:
...tle maš telefon: Gospa Simona Hrvačić 00385 51312 111 pon-pet: od 9ih do 12ih...

frigelc
31.05.2006, 19:11
telefon ni z tega naslova

spaceruner
31.05.2006, 19:15
telefon ni z tega naslova
aja...potem pa poizvedi naslov skozi tel št...

frigelc
31.05.2006, 19:28
:) kdaj pa bojo hondo žrebal?:dontknow: :rolling::veryevil:

spaceruner
31.05.2006, 19:31
:) kdaj pa bojo hondo žrebal?:dontknow: :rolling::veryevil:
...svetega Nikoli...:evil:

Puteftana Škrpeta
01.06.2006, 22:00
Drage Sestre in Bratje!
Moram povedat, da sem se prjavla že sam zarad te nagradne raziskave.
Nam se še pa še fajn zdi, če smo izžreban, pa četudi ste vsi razen Nedeljkotka Usi proti nagradam. Sej teli Extra brez naslova niso krivi, če sebi delajo zgubo. Naj misli kdor si hoče karkoli že, Nedjeljkog našeg čemo slušat, pa gre u Opatijico kar cela naša familija. Ata Mama Teta Stric Cuzi Muzi v Opatijo Špric.
Se bomo fajn vozil, pa pupcal pa papcal, pa še nagrado za 589 Ojrow bom nazadne dobila. A ni to extra super.
Jest na vem zakaj zakaj se nikomur ne verjame več. En tako lep izlet, pa še nagrada zato ker sem kar nekaj napisala. Tist dan sem pila tastar mošt, pa sadjevc. Sej sem komej napisala, če se sploh prav spomnem, pa mi bojo vseen nagrado dal. Sem vedela, da zmerno pitje ne škodi, me ne bo noben dohtar prepričow.
Gremo Usi u Upatijo z Avtobusam pit pa jest!

:2thumbs:

metamorf
02.06.2006, 06:26
Dober tek:veryevil:

Fr33 ca5h!

frigelc
02.06.2006, 17:27
leto 2005 - kraj opatija -game collection.verižna finta-objavljeno v slo.novicah in intervju z oškodovancem na tv(tvslo)
leto 2006-
kraj opatija(zelo verjetno v istem hotelu ,ker sedaj ni sezone za kopalce morajo pa od nečesa živet)
extra-marketing nateg ljudi malo drugače.podarijo počitnice za 1 osebo(140.000 sit)ker vedo da bo redko kdo šel sam.ponavadi gre nato še družiski član, to je 140.000 sit katere dobijo nazaj.s tem si zagotovijo polne hotele v pred in po sezoni.
Vsaka last minute pri turističnih agencijah so bolj ugodne kot te finte pri -extra
leto 2007
kraj opatija-bodo že kaj pogruntal ,da bodo naši naivneži popetrili mrtvo sezono:veryfunny:

PETELIN
29.07.2006, 12:29
no js sem tut poslav uno kartico za Hondo, zaka nebi, samo ko pa preberš da moreš za nekaj kaj sploh neboš dobil oditi na oderuško hrvaško ki za plačan standart dobiš manj, pa še gledajo te kot bi jim mi ***ali mater med vojno

DA JIM :censored: MATER. nejbrž je res nateg bom js tole preveru na šihtu, kk je s tem podjetjem, tk da ne delite kaj neumnega se čujemo v pondelk.

ajde .........

mc1moto
11.08.2006, 21:31
to so sam varke

LittleGirl
31.01.2007, 17:03
Hei!

No kot ste že vsi napisali o tem extra marketingu naj še jaz

in sicer dobila sem kao: celodnevni izlet v opatijo, 7 dni zimse počitnice za eni osebo, in nominiranec za 10.000€:O :D

pač gre se z busu a ne (Avtobusna Postaja(pri Merkatorju) kje je pa sploh to ?:dontknow: kdo kaj vec ve o tem??

Sicer pa t, tko kot vsi pravite da je to imeniten izlet v Opatijo:2thumbs: , bi lo kr vredu a ne :D

Se splača it ali ne ??? :dontknow:

Kdor karkoli ve o tem, naj napiše plis :blush:

bobi
31.01.2007, 17:08
Hei!

No kot ste že vsi napisali o tem extra marketingu naj še jaz

in sicer dobila sem kao: celodnevni izlet v opatijo, 7 dni zimse počitnice za eni osebo, in nominiranec za 10.000€:O :D

pač gre se z busu a ne (Avtobusna Postaja(pri Merkatorju) kje je pa sploh to ?:dontknow: kdo kaj vec ve o tem??

Sicer pa t, tko kot vsi pravite da je to imeniten izlet v Opatijo:2thumbs: , bi lo kr vredu a ne :D

Se splača it ali ne ??? :dontknow:

Kdor karkoli ve o tem, naj napiše plis :blush:

Imaš na frišno odprto temo danes, o ravno tej nategi in si preberi :clown:

LittleGirl
31.01.2007, 17:24
tole kar je v tej temi sem si prebrala,pač d je vglavnem to izlet in ne nagrada

še kje drugje kaj piše? :?:

bobi
31.01.2007, 17:29
tole kar je v tej temi sem si prebrala,pač d je vglavnem to izlet in ne nagrada

še kje drugje kaj piše? :?:

Tukaj je debata :)
http://forumi.siol.net/showthread.php?t=23499

COCCINUM
23.04.2008, 19:30
Pozdravljeni,

Jaz sem tudi dobila nagrado za izlet v Opatijo in sem se ga tudi udeležila. To je vse o.k., kosilo tudi dobro ampak, izdelke katere so tam predstavljali ....Ne vem nikjer na internetu nisem zasledila te izdelke.....menin, da je to samo "LARI FARI"... sedaj ko sem o tem malo več zasledila na različnih forumih bojim se da je to ena velika........Smilijo se mi tiste starejše osebe, ki so bile na predstavitvi in so potem tudi te proizvode kupile.....

lp