Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Zakaj so nekateri ljudje takšni...

Erikfrik
18.02.2006, 15:29
da že samo po izgledu sodijo, da si ne wem kašn satanist pa da se ne wem kašnih zborov udeležuješ, da si član sek e ipd.:?

Katrin
18.02.2006, 15:47
Zato ker so staršem velik iz rok padal, ko so bili majhni.

Erikfrik
18.02.2006, 15:53
:angel:

Smarty
18.02.2006, 15:54
eni imajo pač 101. čut, da prepoznajo takšne stvari že takoj.... :nonono:

|Horatio|
18.02.2006, 16:22
da že samo po izgledu sodijo, da si ne wem kašn satanist pa da se ne wem kašnih zborov udeležuješ, da si član sek e ipd.:?

Mislim, da zato, ker vidijo ostale ljudi samo z enega zornega kota (t.j. mišleno, da vidijo samo zunanjost). Notranjost je važna, tam je bistvo.

raksha
18.02.2006, 16:30
Mislim, da zato, ker vidijo ostale ljudi samo z enega zornega kota (t.j. mišleno, da vidijo samo zunanjost). Notranjost je važna, tam je bistvo.

:clapping: :2thumbs:

Btw-ste vedeli,da je Svetlana Makarovič satanistka(tista prava)?

spartan
18.02.2006, 16:30

Ko prideš te ljudje sodijo po obleki. Ko odideš, te sodijo po pameti.

Lilly the Bear
18.02.2006, 17:12
:clapping: :2thumbs:

Btw-ste vedeli,da je Svetlana Makarovič satanistka(tista prava)?

Btw: ste vedeli, da je to natolcevanje (tisto pravo) ?

raksha
18.02.2006, 17:15
Btw: ste vedeli, da je to natolcevanje (tisto pravo) ?

emmm...ka pa vem,nam je to pravu nek psiholog,ki da to ve iz nekih uradnih virov...konc koncev pa me niti ne zanima.:veryevil:

Lilly the Bear
18.02.2006, 17:28
emmm...ka pa vem,nam je to pravu nek psiholog,ki da to ve iz nekih uradnih virov...konc koncev pa me niti ne zanima.:veryevil:

Ta psiholog je norc. Uradni viri so pa qrc.

Katrin
18.02.2006, 19:33
Uradni viri imajo zabeležene vse sataniste (tiste prave) ali sam Svetlano Makarovič?

korenje
18.02.2006, 19:51
ja obstajajo tut crne ovce...

sJavorshek
18.02.2006, 20:58
Moj nasvet ne zaupite prvemu vtisu, ker če nasedete prvemu vtisu (kako človk zgleda, kake puhlice vam meče v faco), potem ste na***al.:veryevil: :veryevil: :veryevil:
Vem iz lastnih izkušenj.

Aner
18.02.2006, 21:06
Moj siguren vir pravi,da sta tako forumašica z imenom Katrin,kot forumašica z imenom Lili The Bear oba potrjena člana Satanskih jabolčkov,najokrutnejše sekte na tej strani strani .Samo ne okol govort.

Katrin
18.02.2006, 22:11
Jaz sem v bistvu forumaš, 150 kg in brada do popka, avatar je samo za krinko...

anarchy
19.02.2006, 06:43

Ker mislijo, da so pametni in, da imajo zmeraj prov.

Lilly the Bear
19.02.2006, 18:14
Moj siguren vir pravi,da sta tako forumašica z imenom Katrin,kot forumašica z imenom Lili The Bear oba potrjena člana Satanskih jabolčkov,najokrutnejše sekte na tej strani strani .Samo ne okol govort.
Pritožila se bom. Ti viri ne znajo niti pravilno mojga nicka napisat. Kaki nesposobneži. Treba bo vso uničujočo črno magijo poslati nadnje.

fancy
19.02.2006, 18:17
Jaz sem v bistvu forumaš, 150 kg in brada do popka, avatar je samo za krinko...

Krinka je pa dobra:cool:

črni Pether
19.02.2006, 20:29
če se kdo naprimer oketna,da je videt kt pobegli Runo,hoče vrjetn tut neki povedat s tem :dontknow:

Katrin
19.02.2006, 21:06
Verjetno, ampak ne zagotovo.

črni Pether
19.02.2006, 21:33
Opažam dost folka komplet v črno oblečenga,pa bi le redkokerga lahko označu za satanista al karkolže...Manjka jim nek dodatek(na-kit,kroj in kombinacija oblačil,obnašanje...); V podrobnostih je tist,kar sprož negativne reakcije ljudi
:kmet:

sJavorshek
20.02.2006, 10:52
Opažam dost folka komplet v črno oblečenga,pa bi le redkokerga lahko označu za satanista al karkolže...Manjka jim nek dodatek(na-kit,kroj in kombinacija oblačil,obnašanje...); V podrobnostih je tist,kar sprož negativne reakcije ljudi

Podrobnosti pa so ključ do prepoznavanja. Recimo obesek, mejhn tatu, al pa kaka izveza na oblačilu, to so stvari, na katere si mal pozoren in spoznaš kakšen je človk v resnici, ne glede na obnašanje, stil ali kej druzga. Sevede je pa stvar tut v tem, če ta oseba, k ma to, sploh ve, kaj to pomen. :veryevil:

dkivi
20.02.2006, 11:02
Podrobnosti pa so ključ do prepoznavanja. Recimo obesek, mejhn tatu, al pa kaka izveza na oblačilu, to so stvari, na katere si mal pozoren in spoznaš kakšen je človk v resnici, ne glede na obnašanje, stil ali kej druzga. Sevede je pa stvar tut v tem, če ta oseba, k ma to, sploh ve, kaj to pomen. :veryevil:
99.99% folka nosi simbole kot trend in nimajo pojma kaj pomenjo
tipčen primer bebike z palestinskimi rutami v mkdonaldsu:nonono: :nonono: :nonono: :nonono:
lp dkivi

matt
20.02.2006, 11:39
da že samo po izgledu sodijo, da si ne wem kašn satanist pa da se ne wem kašnih zborov udeležuješ, da si član sek e ipd.:?Haha, a ti je mama tacrne cune v pec zmetala pa k frizerju pelala? ccccc... drugic pa ne jezikej pa ne pentagramov v mizo vrezovat ...

matt
20.02.2006, 11:50
But, serious .. videz ne vara. Ce seveda znas gledat. Ne le to, kaj ma clovk na sebi, ampak KAKO ma to na sebi, mislm, kako nosi svoj imidz. Prvi vtis je vedno pravi.

Kaj lahko reces za nekoga, ki se napravi v frankelstajna najstniskih pop stereotipov? Za zacetek to, da mu manjka samozavesti in isce identifikacijo. Aj bi rekel o metalcu, ki je dal par sto jurjev za po meri urezano ledrasto kopijo pajaca, ki ga je nosil ozzie v ta norih letih? Hjah, da mu nekaj fali. Ozzie je ozzzie, luzer je luzer. Itd ..
Kaj pove pentagram na ketnc? Petty provokacija. .. kao nisem jest mali drek tko k tisti lejmerji k morjo z mamo k mas hodt... To da se 99% "darkerjev" ne sanja, da to ni znak OF, ne bi razpravljal.
Kaj lahko reces za nekoga, ki je deliberately napravljen antimodno, grozne barvne kombinacije, recimo rjave zametne (zlizane hlace) plus temnoplav pulover ..spet model se duva, verjetno zakompleksan heker, k hoce povedat, kako malo mu je mar za pop kulturo - heh, s svojim imagem dokazuje ravno nasprotno ..

Aja mal sem zalutal. Recimo, marylin manson je kr faca pri izbiri kostumov. In vse skup fajn pase. Ce bi se tako napravu recimo lemmy, bi bil se bolj smesen, kot je sicer. Ce bi se pa tko napravu en pingo se pele na siht v mcdonaldsa.. pustmo :)

mrjerry
20.02.2006, 14:05
Ja, s tem da je Marilyn ze iz samega starta s sabo nezadovoljna ogabna pokveka, ki zeli s poudarjenjem in preitravanjem v lastnem gravzu zmanjsati tisto komponento, s katero mora neizpodbitno ziveti.

matt
20.02.2006, 14:33
Ja, s tem da je Marilyn ze iz samega starta s sabo nezadovoljna ogabna pokveka, ki zeli s poudarjenjem in preitravanjem v lastnem gravzu zmanjsati tisto komponento, s katero mora neizpodbitno ziveti.:rolling: :rolling: :rolling:

paradox
20.02.2006, 17:03
Ta psiholog je norc. Uradni viri so pa qrc....:big::2thumbs:

paradox
20.02.2006, 17:40
če se kdo naprimer oketna,da je videt kt pobegli Runo,hoče vrjetn tut neki povedat s tem :dontknow:...morda, da je imel premalo pozornosti v otrostvu pa sedaj veselo vzklika, 'poglejte me, pa ne me zgresit'...

paradox
20.02.2006, 17:45
...Prvi vtis je vedno pravi.
...btw, i read people very well...my talent:big:
...however, prvi vtis ni nikoli pravi...ze beseda vtis ti pove, da tisto kar si bos ustvaril je najbljizje priblizku pa cetudi se tisti osebek razgovori na dolgo in siroko o svojem zivljenju ali pa cemerkoli...

sJavorshek
20.02.2006, 17:47
Problem je v tem, kot sem omenu, da folk ne pozna pomena simbolike. Tko se nosjo razni pentagrami, ankhi, jing jang, itd, brez osnove, kaj simbol predstavla. Pa se ne bom spušču v pomen teh, k sem jih naštel.
Manson kot osebek se oblač bizarno, ima bizarno obnašanje, vsi ga majo za norca - pa je kdo slučajno gledu njegov dnevnik na MTVju, vem, da je to spet del podobe za javnost, ampak model ma kar precej koleščkov v glavi, precej več, kot pa kaka Britney, Paris in ostali kloni braindead mtv generacije.
Prvi vtis pa v več kot 50 % laže. Tut v mojem primeru, ne boš nikol posumu, če me vidš na cest, kaj vse sem in kaj vse je zame nekaj pomembnega. So pa sevede izjeme, k se pa na vse kriple trudjo posnemat svoje idole, skušajo blesavo prikrit neki, kar skrivajo. To so samo ovce, k sledijo pač trendom.
Pomemben je, kaj je očem skrito. :veryevil:

paradox
20.02.2006, 17:57
Pomemben je, kaj je očem skrito. :veryevil:...:kmet:

Lilly the Bear
20.02.2006, 18:38
...however, prvi vtis ni nikoli pravi...ze beseda vtis ti pove, da tisto kar si bos ustvaril je najbljizje priblizku pa cetudi se tisti osebek razgovori na dolgo in siroko o svojem zivljenju ali pa cemerkoli...
Jaz sem bila dolgo skoraj fanatična nasprotnica prvega vtisa in da to nima nobenega pomena itd. ipd. v nedogled.

V zadnjih mesecih pa sem naletela na ljudi - profesionalce v svetovnem merilu - ki so mi jasno pokazali (na meni), da če znaš gledat prave stvari in če popolnoma obvladuješ sebe in situacijo, lahko v izjemno kratkem času (od 20 sekund do nekaj minut) o človeku izveš nekaj bistvenih značilnosti njegove osebnosti in se praktično ne moreš zmotit.

Pa skrit teh lastnosti tudi ne moreš. :clown:

Velja za večino ljudi.

čudežni
20.02.2006, 18:47
Jaz sem bila dolgo skoraj fanatična nasprotnica prvega vtisa in da to nima nobenega pomena itd. ipd. v nedogled.

V zadnjih mesecih pa sem naletela na ljudi - profesionalce v svetovnem merilu - ki so mi jasno pokazali (na meni), da če znaš gledat prave stvari in če popolnoma obvladuješ sebe in situacijo, lahko v izjemno kratkem času (od 20 sekund do nekaj minut) o človeku izveš nekaj bistvenih značilnosti njegove osebnosti in se praktično ne moreš zmotit.

Velja za večino ljudi.

Lilly,a je skrivnost, če našteješ katero izmed teh stvari,ki so ti jih profesionalci pokazali? ( pa upam,da čevlji ne spadajo mednje ) :shy:

Lilly the Bear
20.02.2006, 18:59
Lilly,a je skrivnost, če našteješ katero izmed teh stvari,ki so ti jih profesionalci pokazali? ( pa upam,da čevlji ne spadajo mednje ) :shy:
:D

Način hoje je recimo ena taka, ki jo že sama poznam dolgo časa. Ne moreš kiksnit kar se tiče samozavesti. Kako se človek drži, kam gleda med pogovorom, kako stopi v prostor, kako ti ponudi roko v pozdrav, kako se giblje njegovo telo med govorjenjem, kako se obnaša ko koga posluša (ali ga sploh posluša in do kakšne mere), ton glasu s katerim govori in najbolj pomembno - kako se odzove na tvoje popolnoma neopazne "provokacije" s katerimi lahko hitro ugotoviš, ali je človek skrben, hoče špilat rešitelja sveta ali ljudi, ali je brezčuten, ali je voljan pomagat ljudem ali ne, ali je ambiciozen, ali je kritičen do samega sebe (preveč ali premalo), ali mu vladajo stereotipi ali upošteva individualnost, ali je preračunljiv, premišljen ali impulziven in kup takih quick check stvari.

Če si zelo spreten, lahko v polurnem ali enournem pogovoru ugotoviš, da je človek totalni igralec, blefer, ki resnično dobro špila resnega človeka, v resnici pa mu po glavi hodijo same pyzdarije.

Za to moraš pa znat postavljat taprava vprašanja :clown:

cornholio
20.02.2006, 19:03
odlično povedano :)

črni Pether
20.02.2006, 19:04
...aha... da napačnga :blackeye: odgovora ne dobiš

:hammer:

paradox
20.02.2006, 19:14

Velja za večino ljudi....:big:...a mislis kaj takega kot, ce nekdo 'prevec' utripa z vekami, ali te ne gleda v tvoje ucke, da laze...
...sicer, pa mislim, da je odvisno od cloveka, ki opazuje in tistega, ki je opazovan (in ce le ta ve, da se ga 'secira')...veliko jih zelo dobro blefira/igra razne vloge (vsi namrec nosimo 'maske' vcasih, ker tako pac funkcionira ta nas svet)...Tako, da se strinjam, da neke smernice prepoznavanja sigurno obstajajo in se jih tisti, ki znajo gledati skozi 'taksne spegle' tudi lahko posluzijo in naredijo nek okviren zakljucek o 'opazovanem' cloveku in njegovem izrazanju kot je mimika/gestures, 'barva' glasu, itd.
...A se vedno trdim na splosno, da je prvi vtis lahko le priblizek in vsekakor ne nekaj zadostnega, da bi nekega cloveka oznacil kot karsizebodi in ga lepo 'popredalckal' ker nimamo interesa (recimo), da bi mu posvetil malo vec casa in morda (ne prevec 'veselo':nonono::big::clown:) na koncu ugotovili, da se tudi sami lahko zmotimo...In tako imas vecino folka, ki ima vse lepo pospravljeno na podlagi hitrih prvih vtisov in misli, da so zato tudi njihove 'popredalckane' ugotovitve sto-posto pravilne ze samo zato, ker so v njihovi sturkturi 'premisljenega' dobile svoje mesto...In vecina taksnih posameznikov ima potem tezavo spremeniti svoje mnenje, pospraviti svoje predalcke ali celo ovreci njihovo vsebino, ker jim je to, da ima vse 'popucano' veliko pomembnejse kot resnica, o cemerkoli ali kakrsnakoli ze je...

...hehe, mimgrede...tole me je spomnilo na zodiak-ove signs...vsi skrpjoni so zelo strastni, vsi levi potrebujejo obcinstvo, ki jih potrjuje...itd. ...Tudi, ce ne verjames v taksne zgodbice lahko vleces neke paralele, ki se odrazajo v posameznikih, ki nekemu sign 'pripadajo'...Vzadaj je pa veliko vec psihologije kot pa kakrkoli drugega...

Lilly the Bear
20.02.2006, 19:14
...aha... da napačnga :blackeye: odgovora ne dobiš

:hammer:

:rolling::rolling::rolling:

Ne se sekirat :) Še zmeraj je bilo pri takih profesionalcih najbolje, da si kakršen si. Nihče od njih namreč nima zlobnih ali manipulativnih namenov.

No, od tistih, ki jih jaz poznam.:shy:

Lilly the Bear
20.02.2006, 19:21
...:big:...a mislis kaj takega kot, ce nekdo 'prevec' utripa z vekami, ali te ne gleda v tvoje ucke, da laze...
...sicer, pa mislim, da je odvisno od cloveka, ki opazuje in tistega, ki je opazovan (in ce le ta ve, da se ga 'secira')...veliko jih zelo dobro blefira/igra razne vloge (vsi namrec nosimo 'maske' vcasih, ker tako pac funkcionira ta nas svet)...Tako, da se strinjam, da neke smernice prepoznavanja sigurno obstajajo in se jih tisti, ki znajo gledati skozi 'taksne spegle' tudi lahko posluzijo in naredijo nek okviren zakljucek o 'opazovanem' cloveku in njegovem izrazanju kot je mimika/gestures, 'barva' glasu, itd....A se vedno trdim na spolosno, da je prvi vtis lahko le priblizek in vsekakor ne nekaj zadostnega, da bi nekega cloveka oznacil kot karsizebodi in ga lepo 'popredalckal' ker nimamo interesa (recimo), da bi mu posvetil malo vec casa in morda (ne prevec 'veselo':nonono::big::clown:) na koncu ugotovili, da se tudi sami lahko zmotimo...In tako imas vecino folka, ki ima vse lepo pospravljeno na podlagi hitrih prvih vtisov in misli, da so zato tudi njihove 'popredalckane' ugotovitve sto-posto pravilne ze samo zato, ker so v njihovi sturkturi 'premisljenega' dobile svoje mesto...In vecina taksnih posameznikov ima potem tezavo spremeniti svoje mnenje, pospraviti svoje predalcke ali celo ovreci njihovo vsebino, ker jim je to, da ima vse 'popucano' veliko pomembnejse kot resnica, o cemerkoli ali kakrsnakoli ze je...

...hehe, mimgrede...tole me je spomnilo na zodiak-ove signs...vsi skrpjoni so zelo strastni, vsi levi potrebujejo obcinstvo, ki jih potrjuje...itd. ...Tudi, ce ne verjames v taksne zgodbice lahko vleces neke paralele, ki se odrazajo v posameznikih, ki nekemu sign 'pripadajo'...Vzadaj je pa veliko vec psihologije kot pa kakrkoli drugega...
:)

Sej tu ne govorim o stereotipih ampak o prvem vtisu, Doxi :) Normalno da ne veš vsega, spoznaš pa lahko nekaj osnovnih principov. Normalno ne moreš v eni situaciji ugotovit funkcioniranja tega posameznika v VSEH situacijah, ker drugje reagira popolnoma različno. Ampak da ti pa en tak občutek kaka je osnova.

Pozabljaš, da imamo strokovnjaki na tem področju tudi teoretično ozadje, ki je bilo oblikovano na podlagi enormne količine izkušenj, raziskav, praktičnih primerov itd.

Človeka se ne da psihološko v nekaj minutah popolnoma preskenirat ko na rentgenu. To nikakor. In kljub temu, da vidiš kakšen je in kako se obnaša, to sploh ni razlog za zavrnitev. Nasprotno - to ti je smernica, kako z njim ravnat oz. kako se do njega obnašat, da ne boš po nepotrebnem prihajal z njim v konflikt, da ga ne boš po nepotrebnem prizadel, da se boš lahko uglasil nanjga pri komunikaciji itd.

Samo to, nič drugega.

paradox
20.02.2006, 20:17
:)
Sej tu ne govorim o stereotipih ampak o prvem vtisu, Doxi :)

...se oproscam ...sem malo odgovorila se na vse prebrano, ne izkljucno na to tvoje pisanje:shy:

Pozabljaš, da imamo strokovnjaki na tem področju tudi teoretično ozadje, ki je bilo oblikovano na podlagi enormne količine izkušenj, raziskav, praktičnih primerov itd.
....

...se strinjam.:smile:
..ampak, iz svoje dolge 'zivljenjske izkusnje' (morda nisem srecala se pravega strikovnjaka:big::clown:) se vedno mislim, da se cloveka ne da 'povsem prebrati'...nedvomno bo pa tudi napocil dan, ko bo to mozno...Ne vem pa, ce bo takrat svet se tako zanimiv kot dandanes:dontknow:

čudežni
20.02.2006, 20:57
:D

Način hoje je recimo ena taka, ki jo že sama poznam dolgo časa. Ne moreš kiksnit kar se tiče samozavesti. Kako se človek drži, kam gleda med pogovorom, kako stopi v prostor, kako ti ponudi roko v pozdrav, kako se giblje njegovo telo med govorjenjem, kako se obnaša ko koga posluša (ali ga sploh posluša in do kakšne mere), ton glasu s katerim govori in najbolj pomembno - kako se odzove na tvoje popolnoma neopazne "provokacije" s katerimi lahko hitro ugotoviš, ali je človek skrben, hoče špilat rešitelja sveta ali ljudi, ali je brezčuten, ali je voljan pomagat ljudem ali ne, ali je ambiciozen, ali je kritičen do samega sebe (preveč ali premalo), ali mu vladajo stereotipi ali upošteva individualnost, ali je preračunljiv, premišljen ali impulziven in kup takih quick check stvari.

Če si zelo spreten, lahko v polurnem ali enournem pogovoru ugotoviš, da je človek totalni igralec, blefer, ki resnično dobro špila resnega človeka, v resnici pa mu po glavi hodijo same pyzdarije.

Drža,hoja,govor itd...Meni je to logično,ampak po drugi strani pa še vedno to ne pomeni,da 100% drži.Npr. nekdo je vesel,pa bo verjetno hodil bolj energično kot takrat,kadar je žalosten,kajne.
Ne vem, verjamem,da ljudje ( oz. profesionalci, kot si jih sama poimenovala ) , ki se srečujejo vsakodnevn os tem,ki to proučujejo,raziskujejo itd... imajo več izkušenj,širši pogled kot ostali.Kljub temu pa so mi določene zadeve malo skeptične.Primer: na temo govorica telesa je napisanih akr nekaj knjig.V tej literaturi so tudi slike podkrepljene z razlagami.Se pravi, če je človek v takšni in takšni poziciji pomeni to in to,če je v drugačni to in to itd...Mogoče premalo poznam omenjeno zadevo in se takšne eksperimente poizkuša/opazuje na masi ljudi in se potem pride do takšnih zaključkov.Razumem.No, vseeno se mi zdi takšen način razmišljana preveč popredalčkan.Vsakdo bi lahko si prebral določene knjige,jih naštudiral in potem se kazal v takšni in takšni luči.Ok,za to so potrebne ure in ure vadbe ( ne amaterske ).Ampak tega se pa ravno poslužujejo igralci,politiki itd..Potemtakem igranje je mogoče.Ali pa šolski primer prekrižanih rok.Ne vem,kako so prišli do tega,da človek,ki ima prekrižane roke je baje dominanten.Pojma nimam.Mogoče ti veš? Češ,če nočeš odganjati ljudi,imej spuščene roke ( tako,kot jih ima večina direktorjev ali tv voditeljev - vsaj jaz sem to opazil in delovalo mi je nenaravno, prisiljeno,naučeno).

Verjamem ti, da mogoče le peščica dobro izurjenih ( tudi naravnih talentov )opazovalcev z izkušnjami lahko določene bleferje,igralce prepozna ( ne vem zakaj,ampak ob tem se spomnem na film True Romance in na solidnega Christophera Walkena, ki v vlogi mafijaša razlaga o temu,kako poznajo Sicilijanci toliko in toliko mimik in koliko jih ima samo obrazna:big: ).Ampak to je še vedno manjšina,kajne.

Lilly the Bear
20.02.2006, 21:19
Drža,hoja,govor itd...Meni je to logično,ampak po drugi strani pa še vedno to ne pomeni,da 100% drži.Npr. nekdo je vesel,pa bo verjetno hodil bolj energično kot takrat,kadar je žalosten,kajne.
Ne vem, verjamem,da ljudje ( oz. profesionalci, kot si jih sama poimenovala ) , ki se srečujejo vsakodnevn os tem,ki to proučujejo,raziskujejo itd... imajo več izkušenj,širši pogled kot ostali.Kljub temu pa so mi določene zadeve malo skeptične.Primer: na temo govorica telesa je napisanih akr nekaj knjig.V tej literaturi so tudi slike podkrepljene z razlagami.Se pravi, če je človek v takšni in takšni poziciji pomeni to in to,če je v drugačni to in to itd...Mogoče premalo poznam omenjeno zadevo in se takšne eksperimente poizkuša/opazuje na masi ljudi in se potem pride do takšnih zaključkov.Razumem.No, vseeno se mi zdi takšen način razmišljana preveč popredalčkan.Vsakdo bi lahko si prebral določene knjige,jih naštudiral in potem se kazal v takšni in takšni luči.Ok,za to so potrebne ure in ure vadbe ( ne amaterske ).Ampak tega se pa ravno poslužujejo igralci,politiki itd..Potemtakem igranje je mogoče.Ali pa šolski primer prekrižanih rok.Ne vem,kako so prišli do tega,da človek,ki ima prekrižane roke je baje dominanten.Pojma nimam.Mogoče ti veš? Češ,če nočeš odganjati ljudi,imej spuščene roke ( tako,kot jih ima večina direktorjev ali tv voditeljev - vsaj jaz sem to opazil in delovalo mi je nenaravno, prisiljeno,naučeno).

Verjamem ti, da mogoče le peščica dobro izurjenih ( tudi naravnih talentov )opazovalcev z izkušnjami lahko določene bleferje,igralce prepozna ( ne vem zakaj,ampak ob tem se spomnem na film True Romance in na solidnega Christophera Walkena, ki v vlogi mafijaša razlaga o temu,kako poznajo Sicilijanci toliko in toliko mimik in koliko jih ima samo obrazna:big: ).Ampak to je še vedno manjšina,kajne.
Huh. Tu vedno naletim na populistične nasvete kako to in kako uno. Hjah, to je pač pop kultura. Nima kaj dosti veze s stroko. Mogoče v kaki točki da se stikata, ampak večinoma ne.

Ne vem kako naj ti to opišem takole po forumu, ker bi ti morala demonstrirat. Ampak če isti stavek, npr. stavek: "Me veseli, da ste se oglasili." izgovoriš na 4 različne načine, lahko zelo hitro zaznaš trenutno počutje človeka in eno njegovo osnovno pozicijo do tebe in do drugih, ki je stalna. Ko se naučiš razlikovat finese, lahko precej dobro ugotoviš, kako in kaj.

Danes recimo je bil hecen dogodek, ko se je oglasil na firmi naš zelo dober znanec, tudi terapevt. Njemu sem v preteklosti zaupala nekaj osebnih stvari glede hobijev, za katere moji sodelavci ne vedo. In je on nekaj provociral in omenil te moje osebne stvari in je vprašal sodelavca, če ve kaj o tem. In jaz sem rekla samo: "Ne, ne ve." ampak s takim podtonom v glasu, da je takoj utihnil in rekel sodelavcu: "No če ne veš ti tud jaz ne bom povedal."

Podton je bil sicer zelo subtilen, ampak ga je, občutljiv na taka sporočila, kot je, perfektno razumel. In s takimi podtoni, če jih znaš pravilno razbrat, povejo ljudje bistveno več kot z zaprto držo rok :wink:

čudežni
20.02.2006, 21:29
Huh. Tu vedno naletim na populistične nasvete kako to in kako uno. Hjah, to je pač pop kultura. Nima kaj dosti veze s stroko. Mogoče v kaki točki da se stikata, ampak večinoma ne.

Ne vem kako naj ti to opišem takole po forumu, ker bi ti morala demonstrirat. Ampak če isti stavek, npr. stavek: "Me veseli, da ste se oglasili." izgovoriš na 4 različne načine, lahko zelo hitro zaznaš trenutno počutje človeka in eno njegovo osnovno pozicijo do tebe in do drugih, ki je stalna. Ko se naučiš razlikovat finese, lahko precej dobro ugotoviš, kako in kaj.

Danes recimo je bil hecen dogodek, ko se je oglasil na firmi naš zelo dober znanec, tudi terapevt. Njemu sem v preteklosti zaupala nekaj osebnih stvari glede hobijev, za katere moji sodelavci ne vedo. In je on nekaj provociral in omenil te moje osebne stvari in je vprašal sodelavca, če ve kaj o tem. In jaz sem rekla samo: "Ne, ne ve." ampak s takim podtonom v glasu, da je takoj utihnil in rekel sodelavcu: "No če ne veš ti tud jaz ne bom povedal."

Podton je bil sicer zelo subtilen, ampak ga je, občutljiv na taka sporočila, kot je, perfektno razumel. In s takimi podtoni, če jih znaš pravilno razbrat, povejo ljudje bistveno več kot z zaprto držo rok :wink:

Ne vem zakaj,ampak imam predstavo, kako si tega sodelavca pogledala in to izgovorila.Mogoče je pogled povedal več kot besede:angel: .
Thx za razlago.

Lilly the Bear
20.02.2006, 21:42
Ne vem zakaj,ampak imam predstavo, kako si tega sodelavca pogledala in to izgovorila.Mogoče je pogled povedal več kot besede:angel: .
Thx za razlago.
:big: :big:

Največji štos je bil, da sem jaz njega gledala, on mene pa ne :) Sam po glasu je razbral :)

Welcome :)

sJavorshek
20.02.2006, 21:47
navkljub temu, da sem preštudiral kar nekaj teh "strokovnih" prijemov, si še vedno rad vzamem več časa za spoznavanje ( igranje s) človeka(om).
Ampak pr vsem se vedno držim enga pravila :
Nattegneš me enkrat, naj te bo sram. :nonono:
Nattegneš me drugič, naj ME bo sram. :disapp:
Samo do drugič po navad že pride ne.:veryevil:

črni Pether
20.02.2006, 22:10
Pri govorici telesa ne gre za hoteti vse, ali celo za zmožnost zvedeti vse o človeku, temveč gre ob poznavanju le-te le za dostop do informacij, ki jih(večinoma nehote, nevede) vsi trosimo naokoli...Seveda pa ni pametno zaupati v nezmotljivost svojega "branja" takoj, ko prvič v kakšni reviji preletimo s tremi sličicami ilustriran članek

*hhhh...citiru sm, pa je mi je zbrisal, kukr zgleda...ma, sejeuseen
(še to: glas ni govorica telesa!!!!)

matt
20.02.2006, 22:20

Največji štos je bil, da sem jaz njega gledala, on mene pa ne :) Sam po glasu je razbral :)

Welcome :)Naj ugibam: ton glasu je bil tak, da ce bi bil on zaba, bi se v kamen spremenu?

matt
20.02.2006, 22:21
navkljub temu, da sem preštudiral kar nekaj teh "strokovnih" prijemov, si še vedno rad vzamem več časa za spoznavanje ( igranje s) človeka(om).
Ampak pr vsem se vedno držim enga pravila :
Nattegneš me enkrat, naj te bo sram. :nonono:
Nattegneš me drugič, naj ME bo sram. :disapp:
Samo do drugič po navad že pride ne.:veryevil:

:dontknow: zakaj bi pa te/jo/ga moral bit sram fuukat?

matt
20.02.2006, 22:24
...however, prvi vtis ni nikoli pravi...ze beseda vtis ti pove, da tisto kar si bos ustvaril je najbljizje priblizku pa cetudi se tisti osebek razgovori na dolgo in siroko o svojem zivljenju ali pa cemerkoli...Ej pr men pa VEDNO. Zgleda laufajo neki podzavestni programcki, ki jim je takoj vse jasno ... jest sem se vedno zaplezal sele potem, ko sem zacel osebo ocenjevat racionalno.

črni Pether
20.02.2006, 22:28
vrjetn, k drugič ponavad že pride ne :dontknow:

matt
20.02.2006, 22:42
vrjetn, k drugič ponavad že pride ne :dontknow:Ja valjda nardis 15 minut pavze . .za mejle precekirat pa tko ...

Lilly the Bear
21.02.2006, 09:45
Naj ugibam: ton glasu je bil tak, da ce bi bil on zaba, bi se v kamen spremenu?

Ne glih, nisem si mogla privoščit, ker je bil kup sodelavcev zraven :shy: Drgač bi pa z največjim veseljem ga takrat spremenila v žabo, ja :blush:

mrjerry
21.02.2006, 09:52
Manson kot osebek se oblač bizarno, ima bizarno obnašanje, vsi ga majo za norca - pa je kdo slučajno gledu njegov dnevnik na MTVju, vem, da je to spet del podobe za javnost, ampak model ma kar precej koleščkov v glavi, precej več, kot pa kaka Britney, Paris in ostali kloni braindead mtv generacije.

Mansona in Britney pa res ne mores pimerjat. Cist jasno je, da je model brihten. Tud na nekaj absurdov moderne druzbe je uspel prav lepo pokazat. Kar pa ne spremeni dejstva, da ima tip sam s sabo blazne probleme. Mogoce si gledal(a?) nek film o njegovem odrascanju, kjer je blo zlo lepo pokazano, kaksna uboga izgubljena dusa je bil. In je u bistvu se. Postal je pa dinamicni negativ konzervativne, vase zaverovane redneckovske druzbe, z zivljenjskim poslanstvom, da ji bo sel kar se da v nos. In kot je ekstremna ta druzba, tok je ekstremen tudi on.

Za spostovanje umetnika (kar Manson poskusa biti) ni dovolj samo to, da umetnik nihilisticno rusi katerekoli druzbene temelje (naj bodo uzagani, kolikor hocejo), ampak mora ponuditi tudi alternativo. Drug sistem vrednot, drug pogled na svet in drug nacin razmisljanja. Manson pa tega nima. Tolk pameten ocitno spet ni.

sJavorshek
21.02.2006, 13:49

Spregledu si bistvo - ni vse asocirano na seks, takoj ko je zraven pogovorna beseda, ki se uporablja tudi v tem žargonu. :nonono: :nonono: :nonono:
Kar se fuuka tiče sem ponavad jest tist, k nateguje. :veryevil: :veryevil: :veryevil:

mrjerry, jasno, da je Manson brihten, sej je tut Britney, sam če ga pogledaš, maš občutek, da model nima niti dva koleščka, kaj šele vseh ostalih, ki naj bi jih potreboval za normalno delovanje, sevede, če pa mal pogledaš čez škornje in tangiče, pa ves tist perje in usnje, vidš, da je model precej brihten. Pa če v povezavi z Mansonom omenm še Nitzscheja, k ga je pomoje tut ornk preštuderu, se ma pomoje Manson za glavno Nietzschejevo idejo.

Drgač pa, lahko, kar se videza in ocene na prvi pogled tiče, lahko osebo povežeš s stereotipi, lahko jo psihološko ocenš, kakšne travme je imela itd, ne boš pa nikol izvedel, kaj se temu človeku plete po glavi. In to je problem, na katerega pozabljate. :veryevil:

mrjerry
21.02.2006, 15:10
Hehe, dobr poznas zadevo.

Osebno mislim, da Manson Nietzscheja ni cist do konca prebral, ker bi potem vedel, da nadclovek ni nujno tud najbolj kul zadeva sploh.

Britney pa... U bistvu tezko karkoli recem, ker ne vem kaj dosti o njej, niti o njeni muzki. Zdi se mi, da ni najbolj kriticen primerek.

Povezovanje oseb s stereotipi.
V naravi nasih mozganckov je, da stalno iscemo zveze med tem, kaj zaznamo in tem, kaj naj bi to pomenilo. Ko nimamo nikakrsnih podatkov, se oprimemo stereotipov, ki se zdijo najbolj verjetne razlage. Vidim cloveka z mastnimi lasmi, dolgo crno cupo, usnjenimi cevlji in kaksno klipsno na jakni, pa sklepam, da je smrdljiv metalc. Morda je, morda ni... Vidim Mansona in sklepam, da je poosebljeno zlo za mlado generacijo. Zakaj? Ker ima na faci kilo bele sminke in ker se obnasa kot *****. Vidim miss sveta in mislim, da je najverjetneje fejst punca.

Dokler smo na stereotipih takrat, ko niti ni pomembno, kaksni so nasi zakljucki ali, ko res nimamo druge moznosti, je okej. Biti pa vedno na stereotipih in zavraciti kakrsnokoli drugo interpretacijo, cetudi nam je ponujena, pa je narrow minded.

frajgajst
21.02.2006, 17:08
Vprašaj se mal, kaj ti pomeni menje drugih..in tud kaj pomeni pranje možganov..

Aner
23.02.2006, 11:56
Pritožila se bom. Ti viri ne znajo niti pravilno mojga nicka napisat. Kaki nesposobneži. Treba bo vso uničujočo črno magijo poslati nadnje.

V detajlih je hudič.:veryevil:

Dharma
07.03.2006, 13:05
Vso v redu in prav, ko sodiš človeka potem, ko ga že spoznaš. A, ko sodiš človeka po tem, ko si prebral par njegovih besed na forumu in misliš, da si najbolj pameten na svetu - to pa je kriza!

mataj
08.03.2006, 10:40
da že samo po izgledu sodijo, da si ne wem kašn satanist pa da se ne wem kašnih zborov udeležuješ, da si član sek e ipd.:?To je zaradi krščanske apologetike. To je veda, ki se sistematično ukvarja z zlivanjem gnojnice na vse znane nekrščanske vere in filozofije. Vsak vernik točno ve, kako opljuvati ateizem, komunizem, islam, satanizem, budizem itd. Za vse ima že vnaprej pripravljen tekst, ki se ga je nekoč v potu svojega obraza moral naučiti. Za to, da te vernik v debati ožre po vseh apologetičnih reglcih je nujno, da te uvrsti v neko kategorijo. Šele potem ti lahko odrecitira ustrezne argumente.

V praksi zgleda to nekako takole.

"Smem vprašati kaj so po prepričanju"
"Hmmm hjaaaa ... "
"A nisi veren, ne hodiš v cerkev? A veš, da je bil Hitler tudi ateist in darvinist, pa kakšne kozlarije Niče streljal!"
"Niče? Naaa, jaz sem bolj za znanost pa to, "
"Ja, veš znanost ne nudi odgovor na vsa vprašanja, tudi Einstein je bil veren, itd itd itd"
"Pa dobro, no saj nisem ateist"
"Ajaaaaa, nisi ateist! Ampak kaj pa si potem? Komunist? A veš da je bil Marx tudi veren, pa kakšne svinjarije so komunisti počeli, 100 milijard nedolžnih žrtev, itd itd itd"
"A nisi ateist? Ja kaj pa si potem? Musliman? Samo ne mi tule zganjat đihada!"
"Nisem Musliman"
"Ja pa dobro, kaj si potem? Bemti, zini že enkrat"

In tako dalje. Najraje te uvrstijo nekam, za kar apologetiko najbolje poznajo. Če je neka stvar aktualna, če proti čemu stalno grmijo s prižnic, boš zelo verjetno najprej uvrščen v to kategorijo.

Rush
08.03.2006, 11:56
ker so friki

Snowblind
08.03.2006, 12:11
cerkev je ustanova , ki je zavirala evolucijo moderne znanosti

(in jo še sedaj)

Rush
08.03.2006, 12:12
ne klobasaj

LeonVeliki
22.04.2006, 09:17
Oprosti, ampak cerkev ne zatira ostalih ver. Žal tvoja že preveč obrabljena in prevečkrat uporabljena teza dokazano ne velja.:hammer:

Zakaj te sodijo po zunanjosti? Ker to veliko pove o človeku. Ne upoštevanje etičnih pravil pelje v propad družbe. Odsopanje do te meje, da se te ljudje izogibajo je verjetno pripisati prvinskemu nagonu izogibati se težavam. Oprostite, ampak kjer so taki ljudje, ki so "drugačni" od 90% svetovne populacije po zunanjem videzu, tam so največkrat težave. Prav zanima me, kako bi se vi počutili, če bi prišli k zdravniku, ki je oblečen v črn usnjen jopič, usnjene hlače, pobarvan okol oči z temno modro, v nosu rinko in v jeziku tut en tujek srebrne barve. A boste rekli, da ga sodimo po zunanjosti? Seveda ga in prav je tako. Najlažje je bit zanikarn. Tisti ki je urejen mu ni vseeno kaj si ljudje mislijo o njem. In prav je tako. Šele takrat, ko si pripravljen spreti kritike, jih seveda filtrirati in nato dobre uresničiti, šele to te naredi dobrega človeka. Ni vere na svetu, ki nebi imela dobrega in slabega. Satan je povsod nekaj slabega ampak pod različnimi imeni. In če se posameznik zaveže slabemu, kaj to pove o nekomu? Da je lenuh!

Enako s plakati nagih žensk ob cesti. Ja, za odrasle je že ok, če to vidijo. Amapk presneti egoisti. Te plakate gledajo tudi otroci. In če nahitro napišem potek dogajanja. Pri sedmih letih gleda gole ženske, pri 14. prvič seksa, pri 18. mu ženska sploh ni več zanimiva. Hormoni se kopičijo in kaj nastane? Svašta.

Včasih se mi zdi, da tisti največji liberalci, ki vsako stvar sprejemajo in zagovarjajo, in drugim govorijo, da so homofobi in podobne oslarije nabolj spreminjajo svet. To jim sigurno dam za prav. Ampak spreminjajo ga tako, da ustvarjajo nezadovoljstvo med ljudmi. Nezadovoljstvo preide v sovraštvo, sovraštvo pa v vemo kam.

matt
22.04.2006, 12:04
To je zaradi krščanske apologetike. To je veda, ki se sistematično ukvarja z zlivanjem gnojnice na vse znane nekrščanske vere in filozofije. Vsak vernik točno ve, kako opljuvati ateizem, komunizem, islam, satanizem, budizem itd. Za vse ima že vnaprej pripravljen tekst, ki se ga je nekoč v potu svojega obraza moral naučiti. Za to, da te vernik v debati ožre po vseh apologetičnih reglcih je nujno, da te uvrsti v neko kategorijo. Šele potem ti lahko odrecitira ustrezne argumente.

V praksi zgleda to nekako takole.

"Smem vprašati kaj so po prepričanju"
"Hmmm hjaaaa ... "
"A nisi veren, ne hodiš v cerkev? A veš, da je bil Hitler tudi ateist in darvinist, pa kakšne kozlarije Niče streljal!"
"Niče? Naaa, jaz sem bolj za znanost pa to, "
"Ja, veš znanost ne nudi odgovor na vsa vprašanja, tudi Einstein je bil veren, itd itd itd"
"Pa dobro, no saj nisem ateist"
"Ajaaaaa, nisi ateist! Ampak kaj pa si potem? Komunist? A veš da je bil Marx tudi veren, pa kakšne svinjarije so komunisti počeli, 100 milijard nedolžnih žrtev, itd itd itd"
"A nisi ateist? Ja kaj pa si potem? Musliman? Samo ne mi tule zganjat đihada!"
"Nisem Musliman"
"Ja pa dobro, kaj si potem? Bemti, zini že enkrat"

In tako dalje. Najraje te uvrstijo nekam, za kar apologetiko najbolje poznajo. Če je neka stvar aktualna, če proti čemu stalno grmijo s prižnic, boš zelo verjetno najprej uvrščen v to kategorijo.
Tale je pa za v okvir :2thumbs:

matt
22.04.2006, 12:25
Oprosti, ampak cerkev ne zatira ostalih ver. Žal tvoja že preveč obrabljena in prevečkrat uporabljena teza dokazano ne velja.:hammer:Dokazano je evropa pohodila gas takrat, ko so zacele popuscati cerkvene dogme (renesansa). Bolj sekularna, ko je druzba, bojls ji laufa.

Zakaj te sodijo po zunanjosti? Ker to veliko pove o človeku. Do tle ti dobr laufa .. .however ... Ne upoštevanje etičnih pravil pelje v propad družbe. Odsopanje do te meje, da se te ljudje izogibajo je verjetno pripisati prvinskemu nagonu izogibati se težavam. Mnjah .. in ta pravila so od boga dana. Hjaaah ... tle ga ze tupis. Oprostite, ampak kjer so taki ljudje, ki so "drugačni" od 90% svetovne populacije po zunanjem videzu, tam so največkrat težave. Po tej logiki ne bi smeli nikdar splezati z dreves. Kaj dreves, iz morja ne bi smeli prilest. Prav zanima me, kako bi se vi počutili, če bi prišli k zdravniku, ki je oblečen v črn usnjen jopič, usnjene hlače, pobarvan okol oči z temno modro, v nosu rinko in v jeziku tut en tujek srebrne barve. Hjah, edin pomislek bi bil, da je tip verjetno gej in da me zna zlorabi med anastezijo. But serious, to kar si opisal je del imidza tocno dolocenega dela populacije, subkulture. enako bi bedasto zgledal model na harleyu v armanijevi obleki. Kao prvo, jest najbrz ne bi sploh stopil k zdravniku, ki nima drzavne licence (se prej bi se pa pozanimal o izkusnjah drugih z njim). In Ce bi to klapalo (recimo zveneca diploma, brezmadezna kariera, zadovoljne stranke) lahko zarad mene nosi majco z napisom "jansa ni kriv", slovenskega panterja al pa "i'm so goth i shit bats" ... Cist tko, za primer: v nasi firmi mamo tud call centre - in en od ta glavnih gurujev, sef oddelka za pritozbe, je en indijski hipi z lasmi do rit, tatoojev in piercingov k solate ... pac odpulen model do amena, ampak absolutna referenca v svojem fohu. Dobr, pac ma mal bl cudn hobi. A boste rekli, da ga sodimo po zunanjosti? Seveda ga in prav je tako. Jaaaaa, sam to je treba znati. To kar sem ze omenil: ne kaksen zgleda, ampak KAKO izgleda. Tle je bistvena razlika, ki jo povprecnezi ne dojemajo. Najlažje je bit zanikarn. Tisti ki je urejen mu ni vseeno kaj si ljudje mislijo o njem. In prav je tako. Pa koji qrac si ti en dzek, da bi se morali drugi zarad tebe zrihtat? Okej, grdo receno, ampak to je bistvo. Ja okej, ce je nekdo zanikrn, pove nekaj o sebi. Predvsem, da mu ni vazen izgled. Oziroma, mogoce tudi to, da si zeli, da ga ne bi ocenjevali po izgledu. Šele takrat, ko si pripravljen spreti kritike, jih seveda filtrirati in nato dobre uresničiti, šele to te naredi dobrega človeka. Jaaaaaaoooooo .. dober clovek ma speglano srajco pa hlace na rob. Pa kje jih ti jemljes??? Ni vere na svetu, ki nebi imela dobrega in slabega.Tocno zarad tega so vse vere debilne. Taka delitev spada v malo solo. Satan je povsod nekaj slabega ampak pod različnimi imeni. Satan je v samo eni stvari: zabitostiIn če se posameznik zaveže slabemu, kaj to pove o nekomu? Da je lenuh!Hmm.. marljiv kriminalec torej ni slab.
Enako s plakati nagih žensk ob cesti. Ja, za odrasle je že ok, če to vidijo. Amapk presneti egoisti. Te plakate gledajo tudi otroci. In če nahitro napišem potek dogajanja. Pri sedmih letih gleda gole ženske, pri 14. prvič seksa, pri 18. mu ženska sploh ni več zanimiva. Hormoni se kopičijo in kaj nastane? Svašta.Dokazano obratno. Tole je totalni bikovski kakec.
Včasih se mi zdi, da tisti največji liberalci, ki vsako stvar sprejemajo in zagovarjajo, in drugim govorijo, da so homofobi in podobne oslarije nabolj spreminjajo svet. To jim sigurno dam za prav. Ampak spreminjajo ga tako, da ustvarjajo nezadovoljstvo med ljudmi. Nezadovoljstvo preide v sovraštvo, sovraštvo pa v vemo kam.In zakaj si nezadovoljen? Kaj ti je zaradi tega hudega?

Ma dej zresn se boh te nima rad ...

mungo
22.04.2006, 13:49
:rolling: Matt - tole si mu jih pa pošteno naklestil. :2thumbs:

Zadnjič sem slišal od nekega muslimana na vprašanje zakaj je "Zahod" uspešnejši od njih slišal tole tezo:

1. "Kristjani" so najbolj uspešni takrat ko zapustijo svojo vero
2. "Muslimani" so najbolj uspešni takrat ko so najbolj pobožni :clown: Nazaj v 12. stoletje torej. :rolling:

LeonVeliki
22.04.2006, 22:10
Ja matt res si dobro napisal. Tako otročjega odgovora pa res nisem pričakoval. Kr neki. Uporabljaš tiste stalne fraze, ki so ze toooo znucane, da kr glava boli. Ti si pa res en VELIK človek, ki razmišlja s svojo glavo!:rolling: Tukaj na tem forumu je veliko takih, ki se jim niti razmišljati ne da. In v svoji lenobi se naslanjajo na neko tezo o sprejemanju drugačnosti. Seveda, tako lahko rečete, da KAO full razmišljate, v resnici pa ste intelektualni lenuhi. Najlažje je sprejemat vse povprek. Težko pa je ločevati zrnje od plevela. Ne rečem, da sem jaz nasprotje tega, ampak se vsaj trudim razumeti, vam pa se tega ne da. Ko bos tole sprejel, kar sem napisal in mi ne bos odgovarjal kot konju z frazami kot so hjah, mjah, jaaaoooo, mmmm... Tako so se sporazumevali neandartalci.

Sklepam, da tudi ti spadaš med tiste, ki se jim zjutraj niti obrit ne da.

Pa sej je v redu. Tudi taki morjo bit, kot si ti, da imamo ostali referenčno točko, kaj ne smemo postati. Intelektualni lenuhi:2thumbs:

LeonVeliki
22.04.2006, 22:15
Ma dej zresn se boh te nima rad ...
S tole izjavo si me pa nasmeju:rolling: . (v dobrem smislu) A veš, da sem tut to že razmišljal. Včasih se tut meni to zdi.:)

matt
23.04.2006, 00:33
Ja matt res si dobro napisal. Tako otročjega odgovora pa res nisem pričakoval. Kr neki. Uporabljaš tiste stalne fraze, ki so ze toooo znucane, da kr glava boli. Ti si pa res en VELIK človek, ki razmišlja s svojo glavo!:rolling: Tukaj na tem forumu je veliko takih, ki se jim niti razmišljati ne da. In v svoji lenobi se naslanjajo na neko tezo o sprejemanju drugačnosti. Seveda, tako lahko rečete, da KAO full razmišljate, v resnici pa ste intelektualni lenuhi. Najlažje je sprejemat vse povprek. Težko pa je ločevati zrnje od plevela. Ne rečem, da sem jaz nasprotje tega, ampak se vsaj trudim razumeti, vam pa se tega ne da. Ko bos tole sprejel, kar sem napisal in mi ne bos odgovarjal kot konju z frazami kot so hjah, mjah, jaaaoooo, mmmm... Tako so se sporazumevali neandartalci.

Sklepam, da tudi ti spadaš med tiste, ki se jim zjutraj niti obrit ne da.

Pa sej je v redu. Tudi taki morjo bit, kot si ti, da imamo ostali referenčno točko, kaj ne smemo postati. Intelektualni lenuhi:2thumbs:
Hitr scagas .. vsaj probal bi lohk kaj spodbijat, na pa v jok pa na drevo pa vse igrace sabo pa nkol vec dol.

Mislm.. .jest sem placan zato, da razmisljam (sicer sistemska analiza incidentov v solarisovih clusterjih). Nakazal sem ti serijo hib v tvojem razmisljanju. A friendly advice: vzemi jih resno.

Youp, ne brijem se. Sicer si vsako jutro s strojckom prirezem brado, ampak to pri vasih ne velja, predvidevam. Intelektualni lenuh? Vsekakor. Ponavadi za sluzbo sicer oblecem ben shermanovo pinstripe obleko (vem, kao konfekcija, sort off), ampak se mi res sladko jeebe, a so hlace na rob ali ne.

matt
23.04.2006, 00:35
S tole izjavo si me pa nasmeju:rolling: . (v dobrem smislu) A veš, da sem tut to že razmišljal. Včasih se tut meni to zdi.:)
Ne me resn vzet. Bog te ma rad.

SPAM
23.04.2006, 01:47

mogoče strah pred ne(po)znanim?

al pa mogoče gola foušija d oni niso takšni kt sodijo druge

odgovorov je možnih več

najbl preprost je pa pač to da so ISO idioti:approve: :evil: