Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Pošiljanje slik iz mobitela preko IR

Jerok
18.02.2006, 22:09
Pozdrav!
Rad bi nekaj slik, ki jih imam na svojem Sony Ericssonu T68i preko IR poslal na prenosnik, ki ima tudi IR, uporabljam pa Windows XP.
Kako???:blush::blush:

Hvala!:kmet:

dkivi
19.02.2006, 00:44
Pozdrav!
Rad bi nekaj slik, ki jih imam na svojem Sony Ericssonu T68i preko IR poslal na prenosnik, ki ima tudi IR, uporabljam pa Windows XP.
Kako???:blush::blush:

Hvala!:kmet:
a v navodilih nč piše? probi funkcijo sinhronizacija s PC nato označi mapo za prenos potrdi postavi zdraven PC-jevga ir e voila:big:
saj pr nokiah je tko sonieriki pa imajo itak glup softver:dead:
lp dkivi

Jerok
20.02.2006, 17:14
Ne gre in ne gre....v Nadzorni plošči mi piše, da je port za Infrared odprt in bi moral delat, postavim zraven mobitel v meniju si izbrem sliko, dam pošlji preko IR in mi nič ne najde. Sem si tudi iz SE strani naložil program za sinhronizacijo ampak ne gre.
V navodilih piše samo ti, da si je potrebno naložit ta program, vendar IR port na računalniku ne zazna ničesar...
Še mogoče kakšna ideja???

pinky
20.02.2006, 17:53
mogoč neumno vprašanje ... ampak a na mobitelu maš odprt ir? jaz mam sicer siemensa - pri men je treba najprej ir vklopit, pol pa lahko pošiljam

Jerok
21.02.2006, 08:03
Meni se povezava avtomatsko odpre, ko dam pošlji sliko in mi ni potrebno nastavljati ničesar. Mogoče, da bi mi kaj manjkalo pri operacijskem sistemu, ker kaj drugega, da tale IR port deluje pravilno ne piše, bi še moralo kaj drugega???

IMPERIAL LORD
08.03.2006, 23:37
ker imaš sonyericsson t68i,lahko uporabiš bluetooth povezavo.ali pa narediš takole:
-nastavitve za prenosnika (IR moraš nastaviti v biosu kakšen sprejem bo)
-ko to nastaviš,potegneš z neta "ir driver for sonyericsson"
-restartaš prenosnika in voila povezava mora delovati 100 % ker imam tudi sam prenosnika in pa sonyericssona t68i.

lp.

marelica
10.03.2006, 14:26
Zdravo družba jaz pa nimam problema z IR-jem mam pa problem ker sem si kupil čitalec kartic pa nevem kaj moram narediti ker si dam (npr. muziko) gor pol pa nemorem odpret to na telefonu ker ni iztega formata. Kateri program potrebujem za to spremenitev ???
l.p. marelica

IMPERIAL LORD
10.03.2006, 18:18
odvisno kateri telefon uporabljaš?

marelica
11.03.2006, 11:09
Ja mam Nokio n-gage QD :kmet: :angel: :rolling:

IMPERIAL LORD
11.03.2006, 12:36
Na MMC kartico (od Nokie) lahko naložiš samo .mid ali .wav format glazbe.Če imaš glazbo posneto v MP3 formatu potem rabiš konverter.

http://www.mp3-to-wav.net/coolmc.htm

lp.

marelica
12.03.2006, 18:53
Hvala ti za ta program sem ga takoj ugotovil samo mam še vprašanje če je z temi FILMI enako??
L.P.:2thumbs: :dontknow: :censored: :kmet: :angel:

IMPERIAL LORD
12.03.2006, 21:28
Za filme potrebuješ .3gp konverter.Dobiš ga pa tule :

http://www.imtoo.com/3gp-video-converter.html

Na tem linku pa imaš listo telefonov ku podpirajo .3dp format (film) :

http://www.imtoo.com/3gp-video-converter/cell-phone-list.html

lp.

marelica
13.03.2006, 16:49
Hvala ti za te programe pa vprašal bi kak naj si moram kupit ID za to al se da kja dobit za ta program iz mp3 v wav.
l.p.:2thumbs: :rolling: :2thumbs: :kmet: :angel: :veryevil: :big:

IMPERIAL LORD
13.03.2006, 16:55
Misliš serijsko številko programa?

Vpišito v program pod "Help" -> "Register"

Name: www.serials.ws
Serial: aNEx0Ry7o4tNQ9U7jJRwx=o+qR4Euglq+Cbm

Samo še restartaj program in deluje.

lp.

marelica
14.03.2006, 16:13
:angel: :2thumbs: Cool hvala ti za vse :rolling: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:kmet: :shy: :kmet: :2thumbs: :2thumbs:
:2thumbs: :rolling: :rolling: