Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kampi na Hrvaškem

G.GARBO
08.03.2006, 10:03
Pozna kdo kamp Valdaliso pri Rovinju ?, Senca, plaža, čistoča...?:dontknow:

nemehecat
08.03.2006, 10:09
jst sm včasih gledala podatke o kampih v Istri (lega, plaža, cene...) na istra.hr al istra.com al nekaj podobnega, so bli predstavljeni vsi kampi v Istri s fotko in opisom, sem bla kar zadovoljna s tistim, ki sem ga zbrala.

G.GARBO
08.03.2006, 10:44
Saj na netu sem si ogledala ponudbo. Rada bi bolj osebne izkušnje. Pa hvala vseeno.

G.GARBO
09.03.2006, 09:37
Vem, da težim s kampi:rolling: , ampak imam par ponudb s prostimi parcelami in zbiram informacije.
Torej, zanima me kamp Finida?:dontknow:

sadie_007
09.03.2006, 09:38
jst sem 'gor zrastla' v kampu v Savudriji in je bilo fajn :cool:

castor
09.03.2006, 09:50
Jst pa v Poreču. Bjela uvala kick ass.

Cifra
09.03.2006, 09:57
Jst pa v Poreču. Bjela uvala kick ass.
Jest pa v Kovačine na Cresu :cool2:

dzuko
09.03.2006, 10:38
Jst pa v Poljani na Malem Lošinju...oh ja... :approve:

RH-
13.03.2006, 13:24
jst pa v sireni, v novigradu...

solsikke
13.03.2006, 13:37
Stupice, Premantura. :D

CaptainBlackAdder
13.03.2006, 15:10
Vem, da težim s kampi:rolling: , ampak imam par ponudb s prostimi parcelami in zbiram informacije.
Torej, zanima me kamp Finida?:dontknow:

Gor zrasel v tem kampu, ampak sedaj pa nisem bil tam že vsaj 15 let, tako da moje informacije niso preveč relevantne. Včasih je bil pa luštkanmajhen kamp (ot. glih prav velik) z veliko sence (hratsi - ni smole), plaža je betonska je pa zaliv krasen, ker je v sredi peščena sipina in je voda visoka samo kak meter - fino za igre z žogo. Blizu je vikendaško naselje slovencev - fina družba :big: .

Pa blizu meje je - če imaš majhne otroke zna biti fino zaradikakih zdravnikov,...

CaptainBlackAdder
13.03.2006, 15:12
Besedo "fino" lahko poljubno zamenjate tudi z krasno, prijetno, luštno... :blush:

nickyta
15.03.2006, 13:50
Stupice, Premantura. :D
:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:

jaaaaaaa.. in Kranjski kamp je fajn..

Ma pula je tko cela fajn

joj..ste me spet spomnl. Komi čakam da grem spet tja.

:smile: :smile: :smile:

Smarty
15.03.2006, 14:16

Ma pula je tko cela fajn

mhm :blush:
v stupicah je še dobra picerija:cool:

Zverinica
16.03.2006, 19:41
Koversada :2thumbs:

spaceruner
27.05.2006, 20:18
...torej zanimajo me izkušnje kamperjev (z avtodomi). Kateri kamp na Krku, ali drugje v Dalmaciji bi priporočili, izključno na podlagi lastnih izkušenj.
Tnx...;)

ta-mala
13.06.2006, 10:54
V kampu blizu Umaga imamo postavljeno prikolico, pa me zanima, če kdo ve kje v bližini so dobri lokali, restavracije, kje se zvečer pleše in na splošno dogaja... Vedno sem na morju seveda z avtom tako da prevoz ni problem. Moja družba je stara okoli 20-25 let, tako da kakšne razstave in podobno odpade, zanima me predvsen zabava, tko da če kdo kej pozna nej prosim napiše.
Hvala

Duh
13.06.2006, 13:47
heh...ne me za besedo držat, ker ne vem kako bo letos in kašni placi so ti sploh všeč..drugače pa se ti dogaja na nekaj placih...imaš diskoteko Planet (pred Stela maris campom) kjer vrtijo v glavnem bolj narodnjake, potem je na istem mestu samo čez cesto Amerikanc, kao bolj rock, meni zglea bolj kot plac za kosmate in potetovirane bikerje, eheh, pol maš nek lokal Daylight al kak se mu reče, ki je v bližini obale tam kjer je bila bivša diskoteka Za-Za...pol maš pa nekje pred Sv Ivanom nek bič bar (bamboo) ki je bil lani bolj ali manj prazen, če pa greš še dalje kakih 10km iz umaga proti Poreču pa boš prišla do Macumba bič bar, ki je nekak kao najbolj trendi...

Drugače pa se najbolj dogaja v tednih, ko imaš Umag open...takrat Umag ponori (sploh za mlade)...ob tisti teniškem igrišču (v bližini stela marisa), posatvijo kao neko diskoteko ali klub na odprtem, porihtajo oder, šanke ozvočenje in ga žurajo do jutra, v glavnem trendi čiguma štanca in rnb...takrat ma umag tudi največ gostov in največ mladine pride tja žurat..tak da, če se ti gre žurat, izberi cajt okoli Umag opena ;)

Mi smo bolj stari pa se nam ravno ne da, gremo pa vsakič malo nos potunkat okoli, da vidimo kaj se dogaja...drugače pa rajši roštilj...in si s kolegicami vljudno vabljena na eno roštiljado, eheh!

Matilda
13.06.2006, 15:33
V kampu blizu Umaga imamo postavljeno prikolico, pa me zanima, če kdo ve kje v bližini so dobri lokali, restavracije, kje se zvečer pleše in na splošno dogaja... Vedno sem na morju seveda z avtom tako da prevoz ni problem. Moja družba je stara okoli 20-25 let, tako da kakšne razstave in podobno odpade, zanima me predvsen zabava, tko da če kdo kej pozna nej prosim napiše.
Hvala

A uni od 20-25 ne hodijo na razstave:-))))))
Ne se bat v Umagu te ne bo nihče moril z visoko kulturo. Lahko te pa ubije kakšen Ifrahim, ki žonglira s sladolednimi kepicami.
Ok, šalu na stranu, baje da se hodi žurat v Novi grad in naprej proti Poreču. Vprašaj prvega Slovenca ali pa kakšnega upicanjenega Umažana in ti bo zelooo rad pomagal (življenske izkušnje).

RH-
14.06.2006, 16:46
v novigradu je bl mrtvilo, tko da se kar drzi umaga...;) v casu turnirja v umagu je pa itak noro...

perdi
19.06.2006, 11:00
Kako plačujete kampe? Ali v kunah ali v eurih?
Konkretno za kamp Šimuni na otoku Pagu imajo na internetu cenik v eurih in kunah. Cene v eurih so nekoliko nižje, zato me zanima če je možno plačati v eurih po takem ceniku kot je, ali ti potem tam delajo pretvorbo iz eurov v kune in dodajo še provizijo? :dontknow:

Duh
20.06.2006, 10:29
Kako plačujete kampe? Ali v kunah ali v eurih?
Konkretno za kamp Šimuni na otoku Pagu imajo na internetu cenik v eurih in kunah. Cene v eurih so nekoliko nižje, zato me zanima če je možno plačati v eurih po takem ceniku kot je, ali ti potem tam delajo pretvorbo iz eurov v kune in dodajo še provizijo? :dontknow:

Jaz doli vse plačujem v kunah, če pa mi jih slučajno zmanjka pa celo v tolarjih...evriče po navadi menjavam v njihovih menjalnicah....je pa res, da nisem preverjal razlik...preveri kako je z kurzi menjave različnih valut doli...
prejšnji vikend sem v umagu dobil nekih 710 kun za 100€, ampak nisem siguren, ker sem račun vrgel proč...

Cifra
20.06.2006, 16:43
http://www.camp-kovacine.com/

ta-mala
21.06.2006, 22:26
A kdo hod v Finido

Duh
21.06.2006, 22:43
A kdo hod v Finido

Ne, smo pa zelo blizu, eheh...5 min peš ;)
Kaj te zanima?

bjan
30.06.2006, 13:05

Ma pula je tko cela fajn

Mi lahko poveš kako je kaj s kampi okrog Pule. Npr. Stupice. Kako je s prostorom za prikolico, čoln, kakšna so drevesa (smola), se da mogoče rezervirati...

nina_nana
03.07.2006, 10:13
V Savudriji je res kamp Pineta ful vrei...zihtan..kablska...internet..voda..elektrika na parceli. samo je pa ful drag, plaža tut ni taka da bi dol padu in okoli se bol malo dogaja, morš it skor da pulo da je kej zanimvga.

solsikke
03.07.2006, 10:21
Mi lahko poveš kako je kaj s kampi okrog Pule. Npr. Stupice. Kako je s prostorom za prikolico, čoln, kakšna so drevesa (smola), se da mogoče rezervirati...

Stupice: precej velik kamp, prostora ful, ker so bivalni kontejnerji in visoke cene pregnale večino stalnih kompistov. Drevesa so v večini OK, seveda je tu pa tam kaj smole. Huje je tam, kjer so kontejnerji, saj je med njimi če vedno malo zemlje, zmešane z veliko kamenja, kar povzroča veliko prahu v kampu. Rezervirati se da, ampak moraš seveda plačati rezervacijo.
Za sidranje čolnov je rezerviran en zalivček (tam je tudi prostor za spuščanje čolnov v vodo), rezerviran za sidranje, ki je zelo primeren, ko je burja (trenutno recimo), če pa slučajno udari jugo, je pa malo slabše. Seveda lahko sidraš tudi ob obali, ker je prostih veliko odličnih privezov bivših stalih prebivalcev kampa.

Prvi naslednji kamp so Runke, ki je za moje pojme trenutno boljši kot Stupice. Je sicer bolj "enostaven", ampak zelo lepo negovan, veliko parcel je še prostih, večina je senčnih, z rezervacijo ne vem kako je, smole pa tudi ni veliko, ker so borovci precej visoki. Je pol cenejši od Stupic, tudi veliko manjši.
Ima eno manjše pristabišče, kamor se da privezati čoln, lahko pa narediš privez pred obalo. Kake večje nevarnosti zaradi vetra ni, ker je na začetku medulinskega zaliva in je dobro naravno varovan.
Če boš imel še kakšno vprašanje, pa kar na dan z njim.

Mowgli
12.07.2006, 16:46
Na Hvar bi šel letos, pa nimam izkušenj s tamkajšnjimi kampi. "Kamping udruženje Hrvatske", oz. njihov page z opisi in cenami kampov je "umjereno do vrlo loš" že vrsto let, pa bi raje na ta način malo pošlatal teren.

Imate kaj izkušenj z infrastrukturo, urejenostjo kampov na Hvaru? Eden boljših otoških kampov mi je bil do sedaj sicer kamp Šimunu na Pagu. Seveda preveč drag za premalo vzdrževanja začetno dobro zastavljenega kampa (res pa ne vem, kako je zadnje čase tam)

Njuška Trap
13.07.2006, 10:15
A je kdo seznanjem s cenami nočitev v avtokampih na Krku - vsaj okvirno?

enfant
13.07.2006, 11:40
Cena na osebo se giba okrog 5 evrov, pol moraš pa dodat še okvirno 4 evre za šotor in 4 evre za avto. Več si lahko pogledaš na temu linku.

http://www.croatia.hr/Hrvatski/Lokacije/LokacijaPretrazivanjeRezultati.aspx?idDestination= 1088&idLocationType=12

Njuška Trap
14.07.2006, 10:43
Najlepša hvala, prijateljica gre na Krk, pa da ne bo totalno zgubljena...

bjan
15.07.2006, 08:07
ima mogoče kdo kakšne informacije glede kampa Soline pri Biogradu na moru. Kakšne so kaj parcele, plaže, izhodišča za čoln, kako daleč je stran od mesta(peš).

hvala za informacije

mmaestro
17.07.2006, 21:34
Letos bi šla s punco kampirat za kakih 14 dni na hrvaško obalo, sam še ne veva točno kam zato bi vas rad prosil za kak predlog. Lani sva bila na Krku v Njivicah in nama je bilo kar kul tut cene niso bile visoke na dan sva dala 3500 SIT (za dve osebi, šotor in avto).

Letos pa bi šla rada pogledat kam nižje nekako sva mislila, da bi šla nekam proti Dalmaciji ali pa na Pag, sam sem malo gledal cene in sem videl da je vsaj v primerjavi z Njivicami dosti drago, vse je čez 5000 na dan.
Tako da bi tiste ki so že bli tam oz vejo karkoli o kakšni dobri lokaciji in cenah, da bi mi svetovali kakšno dobro destinacijo. Gledava nekje da bi bla cena na dan nekje 4000 na dan, tam okrog 5000 je že malo drago.

Ne rabiva ne vem neke hude žurke, čeprav sva še mlada, tako v izi da greš lahko malo zaplesat, če igra kak ansambel in to......

Našel sem kamp, ki mi zgleda še kar kul in sicer kamp Slanica na Murterju, pa me zanima če je kdo bil tam, če bi mogoče povedal kako je kaj.
Pa zanima me tudi kako je kaj s kampom Baško polje, če je že kdo bil tam, videl sem da je poceni, me pa zanima kako je akj zrihtano, wc, kopalnica,...

Drugače pa vsak predlog zaželjen.
Že vnaprej hvala za vse informacije.

LP

Mowgli
18.07.2006, 09:36
Pag je precej gol, izjema sta kampa Straško in Šimuni, ki sta bolj zelena. Prvi je za tiste, ki jim je všeč vrvež, drugi je bolj miren in kar precej zasoljen. Meni je sicer slednji eden boljših kampov na otokih, ampak kljub lepim začetnim planom boljuje za klasičnim hrvaškim sindromom... pomanjkljivim vzdrževanjem. No, vsaj pred leti je bilo tako. Ista pipa se je majala iz sezone v sezono in splošnega vtisa mozaik v kopalnicah ni popravil.

Če želiš večerne zabave, se itak odpelješ v povsem skomercializirano Novaljo ali pa v Pag. Za kopanje imaš pa na voljp maso plaž, dostopnih tudi z avtom (se pa na Pagu precej plačuje tudi te...).

Morda ti tale link kaj pomaga, čeprav ni vedno 100% zanesljiv glede točnosti podanih informacij : http://www.camping.hr/hr/index.htm

Slanico na Murterju sem pred leti le na hitro prepeljal z biciklom in se je niti ne spomnim. Očitno ni bila ne zadosti velika luknja, ne kak biser. Je pa seveda povsem odvisno, kaj koga pritegne. Mene pošlihtane brisače ne...

Včasih so bili dražji kampi severnega Jadrana, zdaj, se mi zdi, se cene višajo predvsem v Dalmaciji...

Teaaa
19.07.2006, 14:18
Zanima me če je že kdo bil v tem kampu ali če je slišal kaj o njem ter če je to res, da naj bi bilo v njem veliko črnih vdov in škorpijonov?

Če kdorkoli karkoli ve, naj napiše svoje mnenje!;)

Lp

Flopka
20.07.2006, 12:07
S fantom se ta vikend odpravljava na Hrvaško v Istro. Izbirava med kampi Pineta, Sirena, Finida in Mareda. Na internetu sva osnovne podatke že pogledala, rada pa bi še podrobnejše informacije iz prve roke. Pomembno nama je, da je v kampu trgovina in restavracija, ker sva brez avtomobila ter da do teh dveh in do bližnjega mesta ni daleč.
Katerega nama svetujete? Lahko navedete tudi dobre in slabe strani.
Kakšne pa so kaj plaže? Peščene? Kamnite?

Kam pa shranjujete denar, da vam ga kdo ne ukrade? Se da shraniti na recepciji?

Hvala za odgovore.

LP

Mowgli
20.07.2006, 13:03
Zanima me če je že kdo bil v tem kampu ali če je slišal kaj o njem ter če je to res, da naj bi bilo v njem veliko črnih vdov in škorpijonov?

Če kdorkoli karkoli ve, naj napiše svoje mnenje!;)

Lp

To pavšalisti trosijo govorice, da ni gužve. :angel: To je kamp, ki ga že leta in leta vsake toliko obiščem, pa me, razen paličnjaka in meduz, še ni napadla nobena druga nevarna zver. Letos bo več tople vode, so novi, plinificirani bojlerji...

Je pa treba računati, da se (mali) škorpijoni povsod na hrvaški obali lahko najdejo. Pač ne drezaš pod kamne... Črnih vdov se v kopalkah ne loči od ostalih... :clown:

Duh
20.07.2006, 15:18
S fantom se ta vikend odpravljava na Hrvaško v Istro. Izbirava med kampi Pineta, Sirena, Finida in Mareda. Na internetu sva osnovne podatke že pogledala, rada pa bi še podrobnejše informacije iz prve roke. Pomembno nama je, da je v kampu trgovina in restavracija, ker sva brez avtomobila ter da do teh dveh in do bližnjega mesta ni daleč.

Hvala za odgovore.

LP

Odvisno kaj pričakuješ od dopusta...približno poznam kraja Finido in Maredo...v nobenem keapu pa še nisem prebival...če se želita penzionirat in sta si sama sebi dovolj, potem Finida, ker je mirna...meni deluje bolj penzionistično, umirjeno...

če pa bi rada še kako žurko in druženje, še sploh če sta brez vozila, pa v maredo, kjer je večji vrvež, tudi več vikendov, pa dost obiskan beach bar je tam (makumba), ki deluj tudi po noči...

v finidi si mrzel brez avta...trgovina je in tud restavracija...to pa je tudi vse

dostopi do plaž in same plaže so bolj ali manj podobne...skale na obali, v vodi pa mivka, se pa tudi v maredi na obali bolj dogaja, kot pa v finidi...

finida bolj za penzioniste in knjige čitat, v maredi pa najdeš tud kako zabavo, verjetno pa tud kak miren kotiček, če si ga želiš...če se ti v finidi zahoče po kaki žurki ali odhodu ven in si brez avta nimaš kam. V maredi pa je vse bolj na "dohvatu ruke"

Flopka
20.07.2006, 16:02
Najprej hvala za odgovor.
Mareda bi bila bolj za naju.
Kaj pa glede na to, da ima Mareda najmanj zvezdic od teh, ali je dobro urejena (sploh wcji, tuši)?

Duh
21.07.2006, 07:41
Tega pa ne bi vedel, ker nisem bil v maredinem kampu...ampak po mojem, glede na ime, ne bi smelo bit nekih smrdljivih odklonov :p...vsaj po mojem

Antea
21.07.2006, 09:05
Kaj pa kampi predvsem v Kvarner-ju (Krk, Opatija, ....). Ve kdo za kak dober kamp na tej relaciji?

roxa
21.07.2006, 09:37
najboljši je nudistični zadaj za Punatom na Krku...s plažo Acapulco...:D
ne, sam res je fino...

Mowgli
21.07.2006, 10:23
najboljši je nudistični zadaj za Punatom na Krku...s plažo Acapulco...:D
ne, sam res je fino...

Bunculuka ali kaj je že? Kjer je senca le lep spomin? A je to na tisti cesti v Staro Baško?

Mowgli
21.07.2006, 10:31
Najprej hvala za odgovor.
Mareda bi bila bolj za naju.
Kaj pa glede na to, da ima Mareda najmanj zvezdic od teh, ali je dobro urejena (sploh wcji, tuši)?

Med temi hrvaškimi zvezdicami je včasih le mala razlika. Lahko jih je več, pa je npr. kamp poln usranih WC-jev ali pa le ena, pa ima kamp malo, a čiste sanitarije. In včasih je odvisno tudi od sezone do sezone, koliko se komu da ukvarjati s turisti... :P

ponga
21.07.2006, 11:46
Na zvezdice v hrvaških kampih tud jst nič ne dam, ker so totalno neprimerljive in nerealne.
V privatnih kampih sploh, ker jih lastiki dobesedno kupijo... :veryevil:

Antea
21.07.2006, 14:09
Kaj pa Rabac, je že bil kdo tam?

ponga
21.07.2006, 15:58

Kar nekaj let nazaj...
Kamp je bil OK, gužva na plaži pa neznosna.

G.GARBO
24.07.2006, 11:38

Hvala za odgovore.

LP

Lani smo b8ili v Sireni in je zelooo urejen kamp. Čist, senca, restavracija, do mesta pa lepa sprehajalna pot ob morju.

roxa
26.07.2006, 09:19
Bunculuka ali kaj je že? Kjer je senca le lep spomin? A je to na tisti cesti v Staro Baško?
ne vem kako se imenuje je pa lepo za po****it...ne sence pa ni...plaža je pa rajska...sem že bla tam..:blush:

roxa
26.07.2006, 09:19
tam je tud lepo...le pejt, če nameravaš...

nina_nana
27.07.2006, 20:37

Hvala za odgovore.

LP

kamp Pineta v Savudriji...je zlo urejen kamp, prenovljeni wc-ji in tuši...zravn je trgovina in restavracija...v kampu imaš tudi restavracijo s hitro prehrano...plaža je skalnata ali manjši okrogli kamenčki....."mesto" savudrija (stari del) ni ne vem kako oddaljeno...za malo daljši sprehod...drugače pa je okoli kampa tenis plac...golf igrišče...košarka...odbojka na mivki...malo bolj stran je manjši bazen....zravn kampa je hotel z živo muzko...za mlade pa je v saudriji bolj malo...skoraj nič...( iz savudrije se ponavadi hodi v umag, ki pa je za peš malo predaleč....s kolesom pa lepa vožnja)...dnar pa...:D ...raje ga kam skrij...:D

mi mamo tam prikolico že tretje leto in smo kar zadovoljni...le cena je po mojem mnenju visoka...:dontknow:

pa uživajta...;)

nina_nana
27.07.2006, 20:40
mene pa zanima, če kdo kaj ve kolko je povšal v kateremkoli kampu na krku ali pagu...in kaj ta kamp nudi...

San-Sen
09.08.2006, 09:16
Pozdrav!

A pozna mogoče kdo kamp Kalac na Korčuli? Kako je kaj s senco, plažo (tisto pri kampu in npr. do pol ure hoje stran) in (pre)zasedenostjo v avgustu?
Ali je še kakšen drug dober kamp na Korčuli, ki bi ga kdo priporočal?

LP

Nincha II.
09.08.2006, 16:54
mene pa zanima, če kdo kaj ve kolko je povšal v kateremkoli kampu na krku ali pagu...in kaj ta kamp nudi...

Tlele mas en uporaben link z vsemi kampi v Kvarnerju in tam kjer ti bo vsec in te bo zanimalo vec, obisci njihovo spletno stran... ;)

http://www.kvarner.hr/camping/krk.html

nina_nana
14.08.2006, 18:55
Tlele mas en uporaben link z vsemi kampi v Kvarnerju in tam kjer ti bo vsec in te bo zanimalo vec, obisci njihovo spletno stran... ;)

http://www.kvarner.hr/camping/krk.html

grazie...

zorba
24.02.2011, 14:12

Priporočam ti kamp Runke ker je več sence, pa še kamp je bolj poceni.
Lahko dobiš parcelo prav zraven morja, pod košatimi borovci.
Kamp je 300m odaljen od mesta Prematura in ima tudi dobro izhodišče na Rt Kamenjak, kjer so po mojem okusu najlepši zalivčki na Hrvaškem.

mrki62
21.04.2011, 22:44
Meni osebno je Lanterna všeč , tudi letos gremo :2thumbs: