Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Hostel

nejc
13.03.2006, 07:45
V soboto sem si ogledal film. QUENTIN TARANTINO bljak. pa dobr režiser mije bil doslej.

Kot prvo naj povem, da je film totalen idiotizem, kar se tiče nepravilnosti podatkov oz. izkrivljanja resnice. tako za amsterdam kot za slovaško. oboje sem že večkrat obiskal. bljak. našopajo tok nepravilnih informacij in predstavijo tako izkrivljen pogled, da ti slabo rata. že samo zaradi tega sem hotel zapustiti dvorano, sam sem sedel bolj v sredini in mi ni blo za motit druge. napaka.

Kot drugo naj povem, da je film na ravni 5 razrednega hollywooda. način, na kakršnega je posnet itd. nikakor ne spada v A kategorijo.

Kot tretje naj povem, da tisti s slabimi živci, NE GLEDAT. sam sem videl že precej krvi, tudi resnične(na netu), ampak pri temu ti skoraj postane slabo.

Kot četrto naj povem, da so me še bolj znervirale reakcije občinstcva. zraven mene je sedel tipo, star kakšnih 30, pač moral bi biti zrel. tip je bil čist navdušen nad krvjo. bljak. primitivc. nekako razumem malinovce za mano. sta vzklikala ko nora, ko je blo kej. še posebi na koncu, ko se ena azijka vrže pred vlak in je zelo nazoren posnetek špricanja krvi po potnikih na peronu. če ne bi mel zraven punce, bi vsakega enkrat okol kepe. najbolj žalostno pa je, da je takšne reakcije imela polovica dvorane. BLJAK, BLJAK, BLJAK.

kot peto naj povem, da sma imela pokvarjen večer. js sem bil zaradi vsega povedanega zelo zelo znerviran.ona pa tudi.

STROGO ODSVETUJEM oz. PRIPOROČAM NEOGLED. SE NE SPLAČA. TAKŠNEGA IDIOTIZMA ŠE V ŽIVLJENJU NISEM GLEDAL.

iri
13.03.2006, 08:04
V soboto sem si ogledal film. QUENTIN TARANTINO bljak. pa dobr režiser mije bil doslej.
Tarantino je bil zgolj producent, ne režiser tega, tko da ne vem, kaj imajo njegove režiserske sposobnosti veze.

sam sem videl že precej krvi, tudi resnične(na netu), ampak pri temu ti skoraj postane slabo.
u vau, ti si pa iskusan :sleepy:

Kot četrto naj povem, da so me še bolj znervirale reakcije občinstcva. zraven mene je sedel tipo, star kakšnih 30, pač moral bi biti zrel. tip je bil čist navdušen nad krvjo. bljak. primitivc. nekako razumem malinovce za mano. sta vzklikala ko nora, ko je blo kej. še posebi na koncu, ko se ena azijka vrže pred vlak in je zelo nazoren posnetek špricanja krvi po potnikih na peronu. če ne bi mel zraven punce, bi vsakega enkrat okol kepe. najbolj žalostno pa je, da je takšne reakcije imela polovica dvorane.
To je pa čar tega, da gledaš film v kinu, dragi moj. Občinstvo pride v zakup. Žal.

kot peto naj povem, da sma imela pokvarjen večer. js sem bil zaradi vsega povedanega zelo zelo znerviran.ona pa tudi.
Zdravilo - drugič ne hodi gledat takih filmov, če imaš tako rahle živce. Vsaj ne v kino. :wink:

castor
13.03.2006, 08:21
:big:

nejc
13.03.2006, 08:52
iri: nisem vedel, da je tak debilen film. kot rečeno. bolj debilnega še nisem gledal. zanimam pa me menje vseh, ki so ga tudi gledali. za tarantina sem spregledal, da je zgolj producent. to veliko razloži. ker film ni posnet na njegov način. nisem vedel. vsi delamo napake.

pa ne bit sarkastična. vsi smo videli že veliko krvi(holivudkse). če pa želiš videti nekaj, kar te za kr nekaj dni spravi iz tira, pa ti predlagam "Unknown russian soldier"(če je še kje na p2p:dontknow: ). Pa da boš vedela vsaj približno o čem govorim. Skupina čečenskih skrajnežev sredi gozda snema, ko mlademu ruskemu vojaku(moje starosti), v goltanec zabije ogromen nož, in mu počasi razpara vrat(kot da bi rezal vrat kozi). Nato pade po tleh in eden od njjih mu stopi na vrat ter ga pritiska ob tla. fant gleda proti kameri.najhuje pri tem ni vizualna podoba, ampak zvok goltanja krvi in dušenje z njo. evo, zdle sem dobu kurjo kožo. da ne bo pomote. pa cela družba je mela "probleme" zaradtega posnetka. Dokler nisi videla tega in podobnih posnetkov, nimaš kej za komentirat. smo včasih s kolegi precej brskali za takimi stvarmi po netu. v srednji šoli. zato pravim, da sem videl že precej. na "platnu".pa tudi želodec imam močan. brez skrbi.

oprosti, ampak men se zdi bolano, če folk uživa v najbolj krvavih prizorih.

pa hvala, da se oba oglašata, če ga še nistavidela. konstruktivizem nekaterih mi je zelo všeč.

prosim, če tole komentirate tiste, ki ste ga gledali.

Luka2k
13.03.2006, 09:01
za popeezdit :rolleyes:

lej nejc... moraš vedet, da tista kri, ki se pojavlja v filmotih, tud slučajno ni prava. Izjeme so zelo retke.
Če ti dela probleme že kri v filmotu, ne vem zakaj iščeš po internetu real posnetke umorov in klanj. A nisi pomislu na svojo nežno dušico in na morebitne travme v tvojem življenju? A si pomislil, da boš zdej namesto pomagal okrvavljenemu človeku, raje bežal stran od njega?

nejc
13.03.2006, 09:09
lol "nežna dušica"

v sr. šoli je blo to. ne delam tega že kr neki let. sem prerastel al karkoli. nimam nobenih travm zarad teh stvari. panimam problemov s krvjo. lahka si komot privoščim hrano ob gledanju najbolj krvavih posnetkov. ni fora v tem. pa ne vem, zakaj zdj komentirate moje reakcije. zanimajo me vaše. od tistih, ki ste ga gledali. zanima me, ali se vam zdi film zgražanja vreden ali ne. kot rečeno. sam film sem "preživel". najbolj so me zmotile reakcije občinstva.

spartan
13.03.2006, 09:14

Kot prvo naj povem, da je film totalen idiotizem, kar se tiče nepravilnosti podatkov oz. izkrivljanja resnice. tako za amsterdam kot za slovaško. oboje sem že večkrat obiskal. bljak. našopajo tok nepravilnih informacij in predstavijo tako izkrivljen pogled, da ti slabo rata. že samo zaradi tega sem hotel zapustiti dvorano, sam sem sedel bolj v sredini in mi ni blo za motit druge. napaka.

Kot drugo naj povem, da je film na ravni 5 razrednega hollywooda. način, na kakršnega je posnet itd. nikakor ne spada v A kategorijo.

Kot tretje naj povem, da tisti s slabimi živci, NE GLEDAT. sam sem videl že precej krvi, tudi resnične(na netu), ampak pri temu ti skoraj postane slabo.

Kot četrto naj povem, da so me še bolj znervirale reakcije občinstcva. zraven mene je sedel tipo, star kakšnih 30, pač moral bi biti zrel. tip je bil čist navdušen nad krvjo. bljak. primitivc. nekako razumem malinovce za mano. sta vzklikala ko nora, ko je blo kej. še posebi na koncu, ko se ena azijka vrže pred vlak in je zelo nazoren posnetek špricanja krvi po potnikih na peronu. če ne bi mel zraven punce, bi vsakega enkrat okol kepe. najbolj žalostno pa je, da je takšne reakcije imela polovica dvorane. BLJAK, BLJAK, BLJAK.

STROGO ODSVETUJEM oz. PRIPOROČAM NEOGLED. SE NE SPLAČA. TAKŠNEGA IDIOTIZMA ŠE V ŽIVLJENJU NISEM GLEDAL.
...ja sem videl; v Amsterdamu se govori nemško. Bratislava je majhna vasica in ne metropola:hammer:

Največja filmska finta pa mi je bla v izjavi; na Slovaškem je malo moških zaradi posledic vojne. A so mislili mogoče na 2. svetovno vojno:hammer:

Film ne priporočam za folk s slabim želodcem; Tarantino je obsedenec kar se tiče nasilja.

Sicer izrečeno ni bilo; ampak film ves čas namiguje, da so Evropejke "pod nivojem" žensk iz Amerike. Polno je tudi ostalih stereotipov, kateri mi res res niso bili všeč; kao abnormalna revščina in zaostalost. Sami si naj pogledajo svoje brezdomce:veryevil:

Film sm doživel kot reklamo; mladi Amije je potrebno prestrašiti da se bodo raje odločili za Road Trip po Route 66, kot pa za potovanje po Evropi. Ami propaganda:big::big:

Niny
13.03.2006, 09:15
Mhm, vtipkaš Faces of death v Mulo in najdeš zadost resničnih zadevc za vidt. Vsekakor boljši entertainment kot pa so called Hollywood masakri.:shy:

nejc
13.03.2006, 09:16
...ja sem videl; v Amsterdamu se govori nemško. Bratislava je majhna vasica in ne metropola:hammer:

Največja filmska finta pa mi je bla v izjavi; na Slovaškem je malo moških zaradi posledic vojne. A so mislili mogoče na 2. svetovno vojno:hammer:

Film ne priporočam za folk s slabim želodcem; Tarantino je obsedenec kar se tiče nasilja.

Sicer izrečeno ni bilo; ampak film ves čas namiguje, da so Evropejke "pod nivojem" žensk iz Amerike. Polno je tudi ostalih stereotipov, kateri mi res res niso bili všeč; kao abnormalna revščina in zaostalost. Sami si naj pogledajo svoje brezdomce:veryevil:

Film sm doživel kot reklamo; mladi Amiji je potrebno prestrašiti da se bodo raje odločili za Road Trip po Route 66, kot pa za potovanje po Evropi. Ami propaganda:big::big:
hvala za mnenje. vidim, da nisem edini, ki vidi v tem filmu idiotizem prve vrste.sam morš pazit zaradi izjave, dane priporočaš ogleda ljudem s slabim želodcem. da te ne bo kdo oklical za "nežno dušico":big:

drugače pa sem pred časom bral, da je slovaška zagnalacelo kampanjo, ker dejansko ta film bo imel negativne posledice za njihov turizem za mlade.

WRC555
13.03.2006, 10:00
Zdej v kratkem ga bom pogledal...glede na odlomke me na Saw spominja.

D' Andre
13.03.2006, 10:26
Aaaa... Nejc, praviš da se ti zdi bolan folk, ki uživa v krvavih prizorih? Filmi kot Hostel in obe Žagi sta med najbolj dobičkonosnimi filmi v ZDA v zadnjem času... Da ne omenjam vala, ki ga je l. 1997 spočela trilogija Krik... in potem seveda njegovi ostanki... Nekateri pač uživajo v sladkobnih romancah, nekateri pa v hektolitrih krvi. In tudi sam si gotovo vedel, da ne greš gledat pravljice za lahko noč.

tolstoyed
13.03.2006, 10:48
tarantino je en maksimalno precenjem clovecek.

castor
13.03.2006, 10:49

no ja...

Luka2k
13.03.2006, 10:59
Ne vem no... A si videl Reservoir dogs in Pulp fiction?

tolstoyed
13.03.2006, 11:03
sm, obas sm tud vidu veckrat in sta odlicna! ampak se vedno je clovek vec kot ocitno precenjen. overhyped ce to kej omili :)

iri
13.03.2006, 11:09
oprosti, ampak men se zdi bolano, če folk uživa v najbolj krvavih prizorih.

Meni se zdi pa bolano, da gre folk opisovat neke krvave prizore zato, da bi mojo malo malenkost iz neznanega razloga prepričal v to, da on je pa že videl svašta. :sleepy: Ej, mene ne rabiš prepričevat, bom preživela tudi brez tega samodokazovanja.

iri
13.03.2006, 11:10
Tarantino je obsedenec kar se tiče nasilja.

Še enkrat - Tarantino je bil tukaj zgolj producent.

tolstoyed
13.03.2006, 11:14
ampak ce je zgolj producent to se ne pomeni da ni obseden z nasiljem innit? :) <3

Luka2k
13.03.2006, 11:17
sm, obas sm tud vidu veckrat in sta odlicna! ampak se vedno je clovek vec kot ocitno precenjen. overhyped ce to kej omili :)
Cenjen je toliko, kot ga ceniš sam. Kako in koliko ga cenijo v H'woodu, je druga zgodba.

Moje spoštovanje ima že samo zaradi teh dveh filmov. Kar pa seveda ne pomeni, da ga bom štel med največje režiserje ever.

iri
13.03.2006, 11:17
ampak ce je zgolj producent to se ne pomeni da ni obseden z nasiljem innit? :) <3
Pomeni, da to nima veze z obstoječo temo.

Luka2k
13.03.2006, 11:18
Če je že s čem obseden, je obseden z japonsko produkcijo. Kill Bill je recimo homage džapaneskim kungfujčim iz sedemdesetih let. Prav tako lahko v vseh njegovih filmih opaziš elemente japonske produkcije.

tolstoyed
13.03.2006, 11:22
Pomeni, da to nima veze z obstoječo temo.

predlagam da deletas 18 postov ker ne sodijo v temo :D

luka, samurajski film ki se ga je lotu bi tud lahko v kategorijo nasilnih spravli se mi zdi..

iri
13.03.2006, 12:46
predlagam da deletas 18 postov ker ne sodijo v temo :D
don't tempt me :veryevil:

:wink:

nejc
14.03.2006, 08:25
Meni se zdi pa bolano, da gre folk opisovat neke krvave prizore zato, da bi mojo malo malenkost iz neznanega razloga prepričal v to, da on je pa že videl svašta. :sleepy: Ej, mene ne rabiš prepričevat, bom preživela tudi brez tega samodokazovanja.
kakšno samodokazovaje. prej tvoje nerganje.ti si se zataknala v mene. ne js v tebe. :nonono: :nonono: :nonono:

dopuščam možnost, da je bil nesporazum, ker se mi ne drkat o nekih osebnostnih lastnostih, do česar je v prvih nekaj postih prišlo. če si gledala film, bom tvojega komentarja vesel, sicer pa ti vsega tudi ni treba komentirat, ali pač?

evo seznam nekaterih nepravilnosti in izkrivljenosti(vključno z omenjenimi s strani hajcija):
-na nizozemskem se govori nemško
-na nizozemskem so prostituke seksa željne ženske, vse vesele mahajo z ritmi, ko hodijo mimo turisti(bil tam 2x, 95% je bilo bolj žalostnih in se ti zasmilijo)
-bratislava je majhna vasica, namesto mesta velikosti ljubljane oz. neki takega
-bratislava je sama revščina, hiše imajo razpadajoč omet, ceste so sesute,...
-na slovaškem strašijo gruče 8-10 letnih otrok("thats the way it is here", neki talega je bil komentar v filmu), ki izsiljujejo in ogrožajo ljudi
-na slovaškem vsi vozijo "trabante"(ne vem, keri avti so bli, vsekakor so bli menda vsi enaki in vsi stari 40 let)
-na slovaškem je malo moških, ker je bila tam vojna (???)
-na slovaškem policija izvaja cestne zapore sredi dneva in brutalno pretepa folk
-v Evropi vsi kadijo(že res, da bolj kot v ameriki, ampak ne vsi)
...
pa še kej bi se našlo

Knez
14.03.2006, 08:39
Beden film.

Saw 1 in 2 in npr. House of wax so mi dost boljše grozljivke.

iri
14.03.2006, 09:21
če si gledala film, bom tvojega komentarja vesel, sicer pa ti vsega tudi ni treba komentirat, ali pač?
Sej nisem komenitrala filma, ampak tvoj odziv. :approve: in ja, moram vse komentirati, to je moje poslanstvo na tem svetu. :approve:

Drugače pa, glede ostalih nelogičnosti v filmu, ki jih naštevaš - a so ameriški filmi drugače znani kot zvesti zgodovini in dejstvom?

Nincha II.
14.03.2006, 09:48
evo seznam nekaterih nepravilnosti in izkrivljenosti(vključno z omenjenimi s strani hajcija):
-na nizozemskem so prostituke seksa željne ženske, vse vesele mahajo z ritmi, ko hodijo mimo turisti(bil tam 2x, 95% je bilo bolj žalostnih in se ti zasmilijo)
-na slovaškem strašijo gruče 8-10 letnih otrok("thats the way it is here", neki talega je bil komentar v filmu), ki izsiljujejo in ogrožajo ljudi
-na slovaškem vsi vozijo "trabante"(ne vem, keri avti so bli, vsekakor so bli menda vsi enaki in vsi stari 40 let)
-na slovaškem policija izvaja cestne zapore sredi dneva in brutalno pretepa folk
...
pa še kej bi se našlo

Sem vidla ta film.

Me se zdi to tipičen pogled Američana na Evropo... Dobre mrhe pa non-stop se zadevat...

Pa kr Slovakinje so vse Natalije (a ni to bl Rusko???) in te stereotipne fore... Pa vse face v filmu so ogabne na splošno, še najbolj me je zabaval Islandec, pa še ta je hiter zginu :dontknow:

Vse tist, kar si napisal, sem opazla tut sama in skor ni kej več za dodat temu seznamu, razen da je bil film nasploh obupen in predvidljiv, zgodba pa čist "pointless". Res, prov žal mi je, da sem dala 1100SIT in 2h svojga lajfa za ta film. Kje se lahko pritožim??? :veryevil:

Tut jaz mam zelo rada dobre grozljivke, ampak ta je pa nekako postavila mejo, do kje še zdržim. Tle sem pa sam komi čakala, da bo filma konc, kar se mi zlo redko dogaja.

Ta scenarist, Eli Roth, je pa en bolan tip. Tipa, k to napiše, bi mogl mal pregledat psihiatrično, ker če maš take ideje ... :dead:

Skratka, moja ocena ---> :censored: :dead: :shock: :nonono:

Sem gledala tut Saw 1 in 2, pa je bil celotn vtis dost boljš.

nejc
14.03.2006, 12:18
Sej nisem komenitrala filma, ampak tvoj odziv. :approve: in ja, moram vse komentirati, to je moje poslanstvo na tem svetu. :approve:

Drugače pa, glede ostalih nelogičnosti v filmu, ki jih naštevaš - a so ameriški filmi drugače znani kot zvesti zgodovini in dejstvom?
vem da niso. ampak predletom sem gledal Extreme Ops(bolj nizko proračunski film), kjer v Avstrijskih alpah gradijo letovišče in gradijo ga srbski deavci. Seveda vojna na Balkanu leta 2002 ali 2003 še vedno poteka in zato je razumljivo, da se v Avstrijskih alpah skrivajo vojni zločinci iz Srbije. In potem največja neumnost. Se peljejo s helikopterjem tik ob meji s slovenijo in tip(kao srb) razloži, da je to meja z jugoslavijo. problem pri Hostlu je ta, da je takšnih nepravilnosti še toliko več oz. da cela zgodba bazira na neresničnih podatkih. sj bi blo vredu, če bi na koncu napisali opozorilo, da podatki niso resnični ampak da so izkrivljeni z namenom povdarka "strahovitosti". Običajno v ameriških filmih opazimo le manjše nepravilnosti, ki z zgodbo nimajo nič opraviti. Tudi recimo v filmu "Ali G in da house"(britanski), kjer pride na letališču do carinika ženksa oblečena v recimo albansko narodno nošo(delajo se norca, da grdih žensk v anglijo ne sprejemajo) in ji tipo reče "Go back to Slovenia". Mislim, se mi je zdelo neumno, sam zgodba ne baziora na tem.

Se pa strinjam in opravičujem. Mogoče sem res preveč povdaril krvave prizore, čeprav je smoter te teme drugje.

ARMEDhodzic
14.03.2006, 12:55
Film je traparija, Ira bi pa tudi lahko joške pokazala namesto, da se dela pametno.

:evil:

iri
14.03.2006, 12:59
ti prvi :kisses:

ARMEDhodzic
14.03.2006, 13:00
Hočeš rečt, da jih nimaš?

:evil:

grega74
14.03.2006, 21:10
kakšno samodokazovaje. prej tvoje nerganje.ti si se zataknala v mene. ne js v tebe. :nonono: :nonono: :nonono:

dopuščam možnost, da je bil nesporazum, ker se mi ne drkat o nekih osebnostnih lastnostih, do česar je v prvih nekaj postih prišlo. če si gledala film, bom tvojega komentarja vesel, sicer pa ti vsega tudi ni treba komentirat, ali pač?

...
pa še kej bi se našlo

Se popolnoma strinjam s tabo.
Ena brezvezna , brezvsebinska, krvava bedarija.

Zanimivo bi bilo režiserja in producenta vprašat, kje je sploh Slovaška.
Seveda Amerika je naj, naj. Vse ostalo pa nula.

Za Slovaško ne vem čisto točno, ampak življenje v Sloveniji je trenutno boljše kot v slavni Ameriki.

Zelo podoben je bil film Eurotrip, ki pa vsaj ma vsebino in je kar hecen.

Če že hočete krvav film si poglejte Tamara, mislim, da je celo bolj krvav, ampak je dober.

Tale film pa je tak, kot bi ga en osnovnošolec režirav

makica
15.03.2006, 12:45
Tudi jaz sem bila s filmom zelo nezadovoljna.:nonono: Tako kot so rekli, ima film precej pomankljivosti, ampak režiser se verjtno sploh ni oziral na samo vsebino in podatke, ampak bolj na litre krvi. Baje so za film porabili 600l umetne krvi. halo?:dontknow: Na ta film sem slišala že veliko kritik in mogoče dve pohvali. Tako da film je narejen bolj za Američane, ki so baje kar skupaj padali v kinu. :rolling: Stran vržen čas in denar za ogled filma...

DrOnyx
16.03.2006, 12:14
Tudi jaz sem bila s filmom zelo nezadovoljna.:nonono: Tako kot so rekli, ima film precej pomankljivosti, ampak režiser se verjtno sploh ni oziral na samo vsebino in podatke, ampak bolj na litre krvi. Baje so za film porabili 600l umetne krvi. halo?:dontknow: Na ta film sem slišala že veliko kritik in mogoče dve pohvali. Tako da film je narejen bolj za Američane, ki so baje kar skupaj padali v kinu. :rolling: Stran vržen čas in denar za ogled filma...

PRAV JE DA SE OPOZORI, KOLIKO MLADIH POPOTNIKOV ČUDEŽNO IZGINE PO RAZNIH HOSTLIH VZHODNE EVROPE, JUŽNE AMERIKE IN AZIJE. VEČINA SE JIH POTEM ZNAJDE NA TRGU Z NOTRANJIMI ORGANI KOT NEPROSTOVOLJNI DAROVALCI!:censored:

http://static.howstuffworks.com/gif/organ-transplant-ch.jpg

D' Andre
16.03.2006, 12:40
Js sm slišu, da je Avstralija nevarna za samotne popotnike - veliko jih izgine vsako leto in jih nikoli ne najdejo. Pokrajina je divja, prostrana in če se usedeš k napačnemu v avto - kdo te bo našel, če te zagrebejo kam v puščavo? Spomnim se nekega morilca iz 80-ih, ki je davil in masakriral štoparke.

grega74
17.03.2006, 12:21
PRAV JE DA SE OPOZORI, KOLIKO MLADIH POPOTNIKOV ČUDEŽNO IZGINE PO RAZNIH HOSTLIH VZHODNE EVROPE, JUŽNE AMERIKE IN AZIJE. VEČINA SE JIH POTEM ZNAJDE NA TRGU Z NOTRANJIMI ORGANI KOT NEPROSTOVOLJNI DAROVALCI!:censored:

Sam Slovaške ravno nebi štel pod tisti del vzhodne Evrope.
Psebej ne sedaj.

Raje naj nase in na svojo državo opozorijo.
Svinjarije se pa tako in tako dogajajo povsed. Pa naj bo to Slovenija, Slovaška, ZDA, Azija,...

april
17.03.2006, 18:14
Danes sem ga gledala...razočarana. Imela sem sicer slabo kvaliteto filma, tako da o krvi kakor govorite, se je pri men bolj slabo videla. No vsekakor beden film, ne splača se dat jurja v kinu, al pa uro in pol prebit pred compom.:dead: :dead:

Erikfrik
18.03.2006, 00:02
Folk kva sploh še hodte v kino???

A se splača dat 1000 SIT za ogled filma za katerega v bistvu sploh ne veste o čem se gre?? Sej so trailerji čist dost ker itak pokažejo sam najbol zanimive in kravave prizore ---> ostalo vas itak ne zanima...
Pa sej ostali, ki jih prašamo kakšen je film povejo tud sam "bloodbath" prizore ker drugo je itak kr neki!

Najbol sorodna filma hostlu, ki ju poznam sta SAW I & SAW II ki popolnoma zakrijeta hostel in se sploh ne moreta primerjat po kvaliteti ker sta žagi toliko boljši :) Če že ne druzga so fore tok hude da kar ne moreš vrjet, že sam point filma je dobr in nekateri iz realnega sveta bi si mogoče zaslužili kaj takega...

Sam sploh ne hodim več v kino, ker sem bil že prevečkrat razočaran nad filmi. Primer: Na TV ju sem videl trailer za Night Watch cel vesel predlagam družbi dej gremo ga gledat hud film..., a na konc smo dobesedno spal v dvorani. Stran vržen denar in dragocen čas...

Na koncu koncev pa menda ima kakšen vaš kolega internet...

Tanatie
18.03.2006, 22:58
jst ga mam tut na kompu pa ga se nisem pogledal, sam morm rect da sem pogledal prvih pet minut pa se mi je ze zdel debilno...pa tarantino nima nobene veze ne s scenarijem ne z rezijo, tko da res ne vem zakaj ga pljuvas...pljuvi rajs po eli rothu, ce ze...do zdej kar je mel tarantino kakih for v zvezi z neameriskimi stvarmi/mesti/navadami je vse kar dobro zadel...razen tega se mi zdi tut skor edini, ki zna zelo realno rikazat razna stanja zadrogiranosti in ne pretirava tko kot vecina ostalih prov klisejsko kr neki nabija...
kot peto naj povem, da sma imela pokvarjen večer. js sem bil zaradi vsega povedanega zelo zelo znerviran.ona pa tudi
a ti ni stal? bogi...

nejc
19.03.2006, 07:46
jst ga mam tut na kompu pa ga se nisem pogledal, sam morm rect da sem pogledal prvih pet minut pa se mi je ze zdel debilno...pa tarantino nima nobene veze ne s scenarijem ne z rezijo, tko da res ne vem zakaj ga pljuvas...pljuvi rajs po eli rothu, ce ze...do zdej kar je mel tarantino kakih for v zvezi z neameriskimi stvarmi/mesti/navadami je vse kar dobro zadel...razen tega se mi zdi tut skor edini, ki zna zelo realno rikazat razna stanja zadrogiranosti in ne pretirava tko kot vecina ostalih prov klisejsko kr neki nabija...

a ti ni stal? bogi...
lol tega ne bom komentiral z drugim kot da očitno vsakodnevna vremenska napoved napoveduje dnevno nihanje tvojega iq.:rolling: :rolling: danes, če se boš prestavil na primorsko, boš dosegel celo 13. oglasi se kaj od tam, bo vsaj malenkost bolj produktivno.:kmet: :kmet:

šnela
19.03.2006, 10:55
Včeraj se mi je zaluštalo malo krvi :blush: , zato sem ga šla gledat v kino.

Ok, krvi je kar nekaj, strašno pa niti ni, razen mogoče prizori, ko se nenadoma prikažejo tisti otroci. Na trenutke sem se celo krohotala tej blesavosti ...

Je pa zanimivo, kako so v vsaki grozljivki (ki ni nujno, da to tudi je) prebivalci povezani. Tako da - nikomur ne zaupaj! :shock: Izdajalci so na vsakem koraku.

april
23.03.2006, 22:22
ja res je čez saw, in saw 2 ga pa ni. tale hostel se lahk skrije:ninja:

Niny
24.03.2006, 06:19
Hostel sem mela namen it gledat v kino. To bi blo 95 min zgubljenga časa. :nonono: Obupno dolgočasen film, nikjer niti duha ne sluha o res kakšnih :censored: scenah. Videla že mucho mucho mas v tem žanru. :mad: