Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : David Adair at Area 51 intervju...

twarlock
14.03.2006, 01:27
a ste že gledal?
če kdo hoče pogledat je torrent v priponki, zadeva ni komercialna... tko d'ni ilegalno :angel:
David.Adair.at.Area.51.avi : 224.4 MB

d'slišm pol komentarje... :smile:

Teo
14.03.2006, 12:42
Kje je zdaj kak tak motor ali model?

anarchy
14.03.2006, 22:05
kakorkoli, ali je legalno ali ne, vsekakor, bi jaz rad pripomnu, da kakrsenkoli dokumentarec ne bi smel biti komercjalen, torej, bi si ga lahko vsakdo pobral z neta, ker sirjenje znanja in svojih obzorij, bi moglo biti zastonj, v bitsvu bi ti mogla drzava celo kaj placati, da se sam nekako izobrazujes ali siris obzorja, ne pa, da moras ti placevati.

kvaka
15.03.2006, 08:00
kakorkoli, ali je legalno ali ne, vsekakor, bi jaz rad pripomnu, da kakrsenkoli dokumentarec ne bi smel biti komercjalen, torej, bi si ga lahko vsakdo pobral z neta, ker sirjenje znanja in svojih obzorij, bi moglo biti zastonj, v bitsvu bi ti mogla drzava celo kaj placati, da se sam nekako izobrazujes ali siris obzorja, ne pa, da moras ti placevati.

Res je. Folk ki živi od snemanja dokumentarcev pa naj je travo. Okusna in dobra za ožilje.

anarchy
15.03.2006, 14:58
Res je. Folk ki živi od snemanja dokumentarcev pa naj je travo. Okusna in dobra za ožilje.
njim naj placa drzava ali kdo drug, mogoce prostovoljni prispevki. Najbolj smesna bi mi pa bila izjava, ce bi kdo reku, da folk, ki zivi od pisanja obveznih knjig in ucbenikov za solo, naj gre jesti travo. No z to izjavo, bi se pa strinjal potem, ker oni pa res pisejo skoraj vsako leto nove ucbenike in dobesedno nas prisilijo, da kupujemo nove ucbenike.

Vsekakor, to glede dokumentarcev, bi lahko bilo malo bolj na izi obravnavano, saj znanje, bi se res moglo dajati zastonj, ne pa se sluziti na ta nacin.

anarchy
17.03.2006, 20:21
ni vec torrenta, dej povej, o cem se je slo?

twarlock
17.03.2006, 21:31
je torrent itak, seed-am ga z dveh ip-jev

lah rečem sam to, da glede na to d'je tip omenjal Hawkinga (s kerim sta obdelavala neke enačbe okol pogona rakete) in le-ta seveda lah zadevo zanika kadar mu pač zapaše... je lah stvar ne nek način kredibilna... seveda pa je lahko tut dezinformacija.. pač človek n'kol ne ve... lih to je najbl hebeno - dezinformacije...

Teo
17.03.2006, 22:00
ej sm že zbrisal filmček. a se kdo spomni na kakem principu naj bi delal njegov motor. ime? fuzija nevem koga pospešeno v elmg polju...?

twarlock
18.03.2006, 04:51
electromagnetic fusion containment engine

Teo
18.03.2006, 10:42
mnja, nič pametnega ne najdem...
tukaj je transkripcija intervjuja http://www.nexusmagazine.com/articles/adair.html

twarlock
18.03.2006, 11:10
it wouldn't be a secret if it would be public :rolling:

paradox
19.03.2006, 12:27
...kako da ne:clown: ...world is full of public secrets :veryevil:

Snowblind
19.03.2006, 13:39
pravkar gledam , zanimivo:2thumbs:

Pikado
19.03.2006, 16:26
To je bullllll....iiiiit!
Spet ena "fotka"....seveda nejasna, da se ne bi videlo niča in bi bilo potem zgodbe kar naenkrat konec....

Snowblind
20.03.2006, 17:55
malce preveč neverjetno zame
sm pristaš turbincev in ramjetov:nonono:
ampak vseen dobra tema

anarchy
21.03.2006, 15:06
To je bullllll....iiiiit!
Spet ena "fotka"....seveda nejasna, da se ne bi videlo niča in bi bilo potem zgodbe kar naenkrat konec....
Ma kaka fotka, o cem govoris? A si sploh pogledal dokumentarec?

anarchy
21.03.2006, 15:13
No, pa sem le pogledal ta dokumentarec. Meni so itak vsec taki, tako, da nimam kaj dosti za reci, saj lahko je tudi res, zakaj pa ne, saj po eni strani ne bi bilo nic tako revolucijonarnega, kot si mislimo, damo pac naprednejsa tehnologija, kot smo jo dandanes vejeni.

To glede bijoloske strukture teh predmetov, pa me po eni strani spominja na nekaj, kar sem ze enkrat pred leti bral v reviji misteriji, da so baje nlp, ji bijoloski, ker se kao sami zdravijo, ceprav takrat se mi je zdelo to nekoliko nesmiselno in sem bil glede tega bolj skepticen, ceprav sedaj po eni strani se to ze nekolik obolje ujema in sicer zato, ker poleg tega, da smo ze tehnolosko bolj zreli, kar v tistih letih se nismo bili, sedaj vem, da je to mozno, saj ta stvar ni dobesedno bijoloska, torej narejena iz mesa, kot sem si takrat predstavljal, temvec samo bijolosko v smislu delovanja (samozdravljenja, itd....) To je ze danes v neki meri mozno, v bodocem, pa kmalu, tako, da mislim, da je vse to lahko tudi popolna resnica in kmalu bomo to tui uradno izvedeli, saj jaz itak pravim, da v roku od 10-20 let, lahko tudi prej.

To z potovanjem z svetlobno hitrostjo je zelo zanimivo in ne toliko nemogoce, kot nekateri pravijo.

Snowblind
25.03.2006, 06:19
ewo še nekaj podobnega
(na filehostu samo kliknite DOWNLOAD)
spet ena teorija zarote :rolling:

http://www.bigfilez.com/o.php?file=snowblind_Alien%20Iterview.zip
http://www.bigfilez.com/o.php?file=snowblind_Alien%20Iterview.zip

anarchy
25.03.2006, 10:14
glede potovanja z svetlobno in nadsvetlobno hitrostjo, pa bom zdaj naredu se eno temo in to zanalasc, ceprav sem jih ze vecrat dal, samo nisem se zadovoljen z izzidi.

Pikado
25.03.2006, 18:23
Ma kaka fotka, o cem govoris? A si sploh pogledal dokumentarec?
:clown: ...je fotka in je "fotka"....ampak to je pretežko zate, boš to obdelal v drugem razredu, ne se motit...

anarchy
28.03.2006, 23:03
:clown: ...je fotka in je "fotka"....ampak to je pretežko zate, boš to obdelal v drugem razredu, ne se motit...

ah, nima smisla.