Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Boj proti foto radarjem

CaptainBlackAdder
15.03.2006, 08:35
A mislite, da to resdeluje? :dontknow:

http://www.photoblocker.si/index.php?content=intro

mrjerry
15.03.2006, 08:55
Leta nazaj so v Italiji prodajali neke folije, ki si jih nalepil preko tablice in je imela enako funkcijo, kot tale sprej.

Menda je delovalo, kakrsenkoli poseg v avtomobilsko tablico pa je, kolikor mi je znano, prepovedan.

CaptainBlackAdder
15.03.2006, 08:59
Leta nazaj so v Italiji prodajali neke folije, ki si jih nalepil preko tablice in je imela enako funkcijo, kot tale sprej.

Menda je delovalo, kakrsenkoli poseg v avtomobilsko tablico pa je, kolikor mi je znano, prepovedan.

Pa je to res poseg? :dontknow: saj samo našricaš s "čistilnim" sredstvom. :veryevil:

bohi
15.03.2006, 09:09
Sprej nima tako močnega učinka kot opisano. Praktično neuporabno!! Številke na radarfotki so še vedno razločne. -Preverjeno!!

CaptainBlackAdder
15.03.2006, 09:11
Hvala! :2thumbs: Se mi je zdelo, da je nateg.

mrjerry
15.03.2006, 09:43
Pa je to res poseg? :dontknow: saj samo našricaš s "čistilnim" sredstvom. :veryevil:

Sredstvo ni cistilno, poseg je pa zato, ker spremenis karakteristike tablice.

Ce se spomnis nasega vstopa v EU, ko so ljudje na avtomobilske tablice (tastare) lepili modre nalepke SLO z zvezdicami - tudi to je prepovedano in nekaj jih je placalo kazen ;)

ozayrus
15.03.2006, 11:55
Že tam piše da je za kamere z bliskavico, ker radar pa slika na ta način:cool:

Pol bi se ti pošpricu z niim pa te nobene kamere nebi najdle, al pa kar cel avto. pa bi bil ke James Bond

bobi
15.03.2006, 12:32
A mislite, da to resdeluje? :dontknow:

http://www.photoblocker.si/index.php?content=intro

Čisto brez veze!
Odstraniš prednjo tablico, javiš na policijo da je stran padla in se veselo voziš samo z eno :rolling: (preverjeno deluje)

slick
15.03.2006, 14:26
sem že uporabil točno ta sprej... tablico sem očistil, trikrat prešprical, pustil da se posuši, čez dva dni slikal z digitalcem za 40 jurjev pa so se cifre videle še boljše kot prej:dontknow:

čista nategancija...

nejc
17.03.2006, 09:23
ravno včerja sem prej slikco od PU LJ. s trojan. 108km/h, nilč tragičnega. se pa na sliki komaj vidi avto, tablica pa zelo dobro. za sprobat bi blo. vprašanje je tudi, če digitalc za 40 jurjev slika isto kot njihov fotoaparat. mogoče je ta sprej res nateganjcija, kakšen drug bi pa znal pomagati.:dontknow:

slick
17.03.2006, 13:45
mah ne vem no... če se že na totalnem sranju od fotoaparata vse vidi, bi se po moji logiki na dražjem videlo še desetkrat bolje:dontknow: