Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : potovanja z nahrbtniki

j.markota@siol.net
17.03.2006, 11:43
povejte svoje izkušnje o potovanjih ki jih niste organizirali, ampak ste kar vzeli nahrbtnik in šli:cool2:

Sacha
17.03.2006, 11:51
No v nahrbtniku sem mela dekco, pa dobrote pa pijačko pa sem šla na en hribček seveda ne sama, tm je blo pa tko lepo :blush: ostalo ni za javnost :D

Luka2k
21.03.2006, 08:59
zjutraj spakiral ruzak, šel na bus do Smelta, ter en mesec štopal po Evropi...

Takisto en mesec v Grčiji.

In en mesec v Indiji.

Pa en mesec v Egiptu...

Povsod sem samo vedel v katero državo grem, organiziral pa sem se na poti. Pač kar slišiš od naroda da se splača pogledat / obiskat.

Mighty
21.03.2006, 10:59
po avstraliji.
letos ce bo vse po srec laos, kambodza

simka
21.03.2006, 20:40
Jest pa nabašem ruzak pa u hribe..............tud to je doživetje

Oja
21.03.2006, 21:02
povejte svoje izkušnje o potovanjih ki jih niste organizirali, ampak ste kar vzeli nahrbtnik in šli:cool2:

Same dobre, takoj bi ponovila. Najboljše je bilo takrat, ko sem imela interrailko za vse cone in šla za nosom. Zdaj pa imam otroke in je treba vse splanirat, šmrc! :sad:

Ogi
23.03.2006, 07:18
Z interrailom, štopanjem ter kot „družba“ avtoprevoznikom sem prepotoval celo Evropo in Azijo. Vsaka izkušnja je neponovljiva, ker vidiš in doživiš ogromen, tudi tiste predele v katere pri organiziranih potovanjih sploh ne zaidejo, pa še velik drugih prednosti je.

j.markota@siol.net
23.03.2006, 21:02
ja a to po večini potujete sami al z partnerji, prijatelji...pa kolk je prevelka družba za potovanje?

Mighty
23.03.2006, 21:09
osebno mam rad se nekoga zravn. mas pa folk ko sam potuje.
probi pa bos vido.

j.markota@siol.net
28.03.2006, 22:56
Kam Pa Naj Grem? :)

solsikke
29.03.2006, 06:38
Za nosom.

Oja
29.03.2006, 10:50
Najbolje se putuje kada putuješ sam - definitivno! Za masovke pa vprašaj Italijane, ti očitno ne obstajajo drugače kot v paketih po (vsaj) trije.

PoisonIvy
29.03.2006, 15:41
z ruzakom sem šla na škotsko še ko sem bla na faksu - in to na štop iz šiške, he he he.... s kolegom sva čez tri ure obupano obtičala na avstrijski meji in se 0dločila da si greva kupit dve four roses coli, spijeva in greva nazaj dam, ker tko itak ne bova nikamor pršla...pa se ustavi pr nama en cabrio, noter ena kuštrava glava ki naju praša kam greva...midva pa v en glas da v Edinburg...in tip naju je zapelu skor do belgijske meje... nazadnje sva prišla na cilj po dveh dneh in dveh nočeh štopa..... ful krompir

potem sem šla z ruzakom + lonely planetom s kolegom in s kolegico za dva meseca v južno ameriko (čile, bolivija, peru) kjer sem sredi puščave pri 40 stopinjah dočakala leto 2000 - nepozabno....

leto kasneje sem šla s tipom na Tajsko.... tut kr dobr, samo on ni biu baš za žurke, tko da je bla use skp bl umirjena zadeva (:( )

mauricijusi so bli več al manj organizirani in v glavnem abnormalno žurerski, letošnja Kuba pa je bla v duhu rent-a-cara in casas particulares.......... tut ok, še zmer dokaj avanturistično...sej za štopat tm itak ne prideš na vrsto, busi so pa itak tok točni da kr smrdi:veryevil:

j.markota@siol.net
03.04.2006, 22:36
Jes bi tud šel kr nekam, zdaj sem mlad pa ******... GREMO, kdo je za:P

UrbyBiser
05.04.2006, 05:54
čakam na junij,pravzaprav konec junija, konec faksa pa plačana letalska karta :D

liverpool123
05.08.2006, 12:58
Lep pozdrav vsem skupej. A mi lahko kdo da kakršnkol nasvet za backpacking. Do zdej sm zmer hodu samo organizirano - z agencijami pa mi ne sede več!!!

Zanima me:
- kje in kako najceneje do letalskih kart,
- destinacije po zmernih cenah (sm še študent),
- vaše izkušnje (dobro vs slabo),
- se splača na štop,
- kk je z interrailom ....

Hvala za info!

lady_lucifer
05.08.2006, 14:31
ce si student, za letalske karte cekiraj na www.sta-lj.com
pocen je azija in latinska amerika...dobr, ce gres na nek ful turisticni plac, so cene seveda temu primerne.
za interrail se pozanimaj kle http://www.erazem.net/

pa google.com ti tud ful prou pride, ane ;)

moje izkusnje z backpackingom...same dobre :approve:

De_Tomaso
05.08.2006, 22:24
Se mi zdi, da vedno ko grem v kak hotel ob kake lepe plaže, pogrešam tisto osnovno potovanje z nahrbtnikom in Lonelyem v roki.

Azija, Južna Amerika in Afrika kar vabijo po Evropi pa se mi ne zdi tako zanimivo.

Drugače pa sam bi ti svetoval ob nahrbtniški varijant za poskusit kak Nepal s trekingi, Indijo predvsem jug, Čile, če igraš na varne žoge, če si pa avanturist pa Bolivijo, Argentino pa še kaj. V vsakem primeru je potovanje s nahrbtnikom lepa izkušnja.

lady_lucifer
05.08.2006, 22:26
eeeej, kaj si to mislu s cilom, "ce igras na varne zoge":shy: