Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Counter Strike

alessy
22.03.2006, 13:56
Zanima me kak je ta igra v multiplayerju ???

Zanima me če tudi tak cheatajo kot na call of duty,
pa zanima me če tuki gor lahko tudi igrajo osebki z crackanimi oz. piratskimi verzijami, al je mal bol porihtano kot na cod ???

mrjerry
22.03.2006, 14:10
Podobna COD, ja in ja ;)

MP je precej podoben COD, s tem da te ponavadi pobere se precej hitreje, kot v COD. Folk se je pac napiflal dajati headshote iz bajnih razdalj, ni pa tako redek pojav, da jih fases ze skozi zid, ker so se napiflali, kdaj priblizno bi znal kdo cakati za kakim voglom...

XxSystemxX
22.03.2006, 19:00
mrjerry, fejst si za***al.

Pri CSS se NE cheata, ker folk nerad zgubiva accounte (VAC pa to).
Igra je samo mp, tko da ne spraševat kako zgleda v mp, ker spja ni.
Sam igram že lep čas, je pa veliko lucky killlov (headshot s pistolom z 100 m), za katere človeka pač obsodijo za cheaterja.

mrjerry
23.03.2006, 11:38
To, da se ne cheata, ni res. Ne vem, kako je s kakimi novejsimi verzijami, ker mi je CS dojadil ze pri 1.5. Igral sem se 1.6 in upal, da so kej ustimali, pa je v bistvu samo stalno natepavanje enega in istega. Lahko mi verjames tud, da locim med lucky shotom in med tem, da model skozi dimno zaveso s kalasnikom spusti tri headshote skozi zid (zapored), pri tem pa b.p. prezivi sarzer M4ke.

Vsekakor pa CS odsvetujem zacetnikom. CS se drgne ze nevemkolk let (ene 4 sigurno) in ce nisi stalno na sceni pac ne mors vec dohajati tistih, ki so napiflani v nulo. Se posebej pa ne v Sloveniji, ker imamo premalo severjev, medtem ko je do tujih serverjev pogosto prevelik ping.

Za SP pa sploh ni nihce nic vprasal ;)

XxSystemxX
23.03.2006, 12:29
1. Pri VAC2 se ne cheata, ker so vsi hacki popisani.
2. Takega haxa, kot si rekel ti (god mode??) ni.
3. Verjamem, da je pri 1.6 in 1.5 haxanje bilo, vendar pri sourca ga ni. V bistvu ga skoraj ni.
4. Vprašal kaka je ta igra v MP. Odgovoril sem, da je samo mp.
5. LP =P

mrjerry
23.03.2006, 12:42
Glede 2... Potem pa ne vem, kako je modelu ratalo... Pa ni bil edini primer... Samodejno merjenje na headshote je bila svojcas itak klasika... Menda tud gledanje skozi zid... Ce trije razlicno dolge casa cakajo za zidom (ne cisto pri robu, valda) in potem hkrati upadejo in VEDNO nagazijo na bombo... To ne more bit nakljucje.

Sej pravim, nisem igral CSja ze kaki dve leti. Pa tudi odsvetoval bi ga iz cisto drugih razlogov. Itak bo pa najbols vedel, ce kr sam proba. Kaj se pa zamudis...

XxSystemxX
23.03.2006, 16:58
Glede 2... Potem pa ne vem, kako je modelu ratalo... Pa ni bil edini primer... Samodejno merjenje na headshote je bila svojcas itak klasika... Menda tud gledanje skozi zid... Ce trije razlicno dolge casa cakajo za zidom (ne cisto pri robu, valda) in potem hkrati upadejo in VEDNO nagazijo na bombo... To ne more bit nakljucje.

Sej pravim, nisem igral CSja ze kaki dve leti. Pa tudi odsvetoval bi ga iz cisto drugih razlogov. Itak bo pa najbols vedel, ce kr sam proba. Kaj se pa zamudis...Saj sem rekel, lucky shots :approve:

Se pa glede samodejnega merjenja, itd. ne bi mogel bolj strinjat. Sploh nisem srečal osebka v 1.6, ki bi igral dobro, in nebi cheatal.
:nonono:
Je pa res, da je pol sveta napiflanega v nulo, in te ubije preden rečem "upsi".
Moj nasvet, če boš začel kdaj igrati allesy: Igraj kaki teden samo z boti (na svojem serverju: creater server, pa dodaj kake 3 bote na easy noter).

IceY
23.03.2006, 19:38
Pri vsaki igri bo cheat pa tudi, če ma nevem kaksen anticheat program...

Matiz
24.03.2006, 07:22
CS:S je najkulejši špil :) igram že skoraj leto pa pol :D

sicer pa ne vem kaj se sekirate z tem, itak je zlo mal cheaterjev =)

mrjerry
24.03.2006, 07:50
No, jaz nisem nehal zaradi cheaterjev, ampak zato, ker mi je dojadilo. Vecino casa sem itak cakal kot spectator, ker so se zmeri nasli trije u nulo napiflani, ki so v treh sekundah sneli 3/4 folka. Potem so te pa se na****ili, ker nisi skozi dva krejta in iza vogala uzgal headshot, ker itak ze cel internet ve, da spider_x (al kakrsenkol nick je ze bil) ZMERI tam kempa.

Matiz
24.03.2006, 08:58
js pa igram večinoma na klanski ravni. sm bil že na dveh lan tekmovanjih v sloveniji, na obeh smo zasedli tretje mesto :)

sicer pa imam trenutno mal pavze, ker sm se že mal naveličal...predvsem pa igram igro zarad druženja s kolegi :D

@mrjerry, drugič pa prid igrat ko js igram in se mene drž, pa boš vidu kaj je to razčef00k ;)

stari
24.03.2006, 21:38
no da se vam jas povem.. dejstvo je, da so cs z 1.6 verzijo za***ali, torej netkoda, recoil, hitboxi VSE, v VSEH pogledih je 1.5 bla dooosti bolsa, kar se tice chiterjev pa je itak klasika da z vsakim anticheat programom ki izide nastajajo tut novi heki in pri 1.6 je citerjev za moje pojme dooosti prevec..drugace pa bi ti cs priporocal ker ce bos redno treniral ter potem stopil na klansko raven igranja, lahko napredujes v letu ali dveh do dobrega igralca, jasno da , za slovenske razmere.. sicer pa najbolse je da prvo igras kake aim mape pa to da dobis obcutek za merjenje, potem se nadrkas mape, wallbang spote (mesta kjer metki letijo skos zid), ter igras public, pol pa si poisces nek klan ter zacnes z njim igrat resno, ware ipd.

vladimir
30.03.2006, 16:05
hmmm... ne vem zakaj se sploh zaradi bednih stvari kregate.... cheateri bodo vsepovsod in vedno jih je nekaj na serveru... glede tega pa da ni nobenega dobrega igralca pa se tud motite, ker jih sam poznam nekaj! Če pa pač oni ko cheatajo izgubijo accaunt si tak al tak novega zrihtajo. glede pokanja skozi zid... tu ni nič čudnega saj tudi jaz pol mojih kilov dobim tak da jih spokam skoz zid, pa še to če uporabim spray shot , tak da ne vem kje je tu problem... eni v glavnem pać ne znajo igrat cs. cs source pa bo tak al tak čez pol leta že propado!!!!
LP MAINOF

XxSystemxX
30.03.2006, 16:15
hmmm... ne vem zakaj se sploh zaradi bednih stvari kregate.... cheateri bodo vsepovsod in vedno jih je nekaj na serveru... glede tega pa da ni nobenega dobrega igralca pa se tud motite, ker jih sam poznam nekaj! Če pa pač oni ko cheatajo izgubijo accaunt si tak al tak novega zrihtajo. glede pokanja skozi zid... tu ni nič čudnega saj tudi jaz pol mojih kilov dobim tak da jih spokam skoz zid, pa še to če uporabim spray shot , tak da ne vem kje je tu problem... eni v glavnem pać ne znajo igrat cs. cs source pa bo tak al tak čez pol leta že propado!!!!
LP MAINOFA si ti že koga videl ki bi te čez zid ubil v CS: Source??
Aja, Source nebo NIKOLI propadel, ker se je prav lepo prijel med folkom (še malo bolj kot 1.6), tko da dont be a smartass.

Jaz osebno poznam edinega proja, ki ne cheata, in sicer DirtySecreta (mam njegov Xfire, samo ne dobite muhaha).

Stari, se popolnoma strinjam s tabo, igraj aim_texture in fy_ pa boš postal pro kot jaz (muhahah!).

stari
30.03.2006, 16:54
no vladimir ti ko si tak pro zakaj mi ne poves svojega nicka ko tak skos zid strelas.. grem stavit da se prav sprejat ne znas.. drugace pa se css nikoli ni in se nikoli ne bo prijel takko cs 1.6.. lahko trdis drugace ampak dejstvo da vecini profijev 1.6 source suxa nekaj pove..

XxSystemxX
30.03.2006, 16:56
To je res, Source je v bistvu samo grafični bonbon, tudi sam tiščim pri 1.6, ampak ga še vedno igra krepek del slo gaming scene ;)

vladimir
05.04.2006, 16:31
:D :D evo stari tak di bom povedal... jaz nisn neki pro ampak slab pa tud nisem! Jaz nisem trdil da ti lahko ubijaš skozi zid ko nor, ker to takoj pomeni da svinglas... jaz sem samo reko, da jaz lahko ubijem veliko ljudi skoz vrata, zid, zaboje in drugih takih predmetov. In samo da veš jaz tud mam kolega ki ni cheater in ubije ducate ljudi brez da umre ok! Aja če me pa hočete videt kak špilam , lahko zašpilamo kako skup tak da samo na forumu napišite pa vam bom jaz povedal ip pa bomo šli!

PS: NICK MI JE MAINOF,

LP MAINOF ^^ :) :) :) :approve: :angel: :2thumbs:

vladimir
05.04.2006, 16:33
Aja Pa Ti Z Nickom Stari Ko Si.... Samo Da Veš Sprejam 100% Boljše Od Tebe In Te Tak Ziher Tud Ubijem .

vladimir
05.04.2006, 16:34
Pa še To... Prav Maš Večina Pro-ev V Cs 1.6 Nima Pojma V Css... Nikoli Nisem Drugega Trdil!

XxSystemxX
05.04.2006, 19:13
Drgač se lahko edit uporab :P

Ej Matiz, da mi ti nisi P@3ot slučajn? :D Neki znan avatar maš ^^

Aja trenutno mam nick -|єℓєѕ|- PayŋэxkilleR

stari
07.04.2006, 15:34
Aja Pa Ti Z Nickom Stari Ko Si.... Samo Da Veš Sprejam 100% Boljše Od Tebe In Te Tak Ziher Tud Ubijem .

ahahahahaha daj prosim te no cs igram 4 leta odigral sem nesteto warov z zivljenju ce ti kaj ne pase #!r.gaming @ qnet

XxSystemxX
07.04.2006, 16:10
Stari btw, keri klan si trenutno? Oz. če sploh še igraš.

stari
07.04.2006, 16:34
!nfernal resurrection #!r.gaming tnx ti?

XxSystemxX
07.04.2006, 19:15
A to je slo klan? Jaz sem -|єℓєѕ|- [European Leading Elite Source], to je v bistvu UK/NL/SLO klan.
Sam trenutno smo brez serverja ker je lidr na počitnicah pa je pozabil plačat mesečno naročnino lawl.

stari
07.04.2006, 22:21
slo klan jap, je pa 1.6 da nebo pomote..

XxSystemxX
08.04.2006, 08:46
Ja saj mi tudi večino igramo 1.6, samo ime je pač tako :D
Ker sprva smo samo Source igre nabijal (DoDS, HL2DM...).

IceY
08.04.2006, 11:08
Zdej bom jest en klan prvleku in to bo LOCK|TEH|TOPIC...

XxSystemxX
08.04.2006, 12:15
Čak zakva že?
Daj raje en Steam games sticky naredi, ne pa da lockaš vse po vrsti.

IceY
08.04.2006, 15:20
Mal poglej kaj pišete prosm te kok ste pa stari, da se kle kregate kdo je bolsi v igrah? hah ne rabte Steam games ker k bo sticky noben ne bo pisu tja not več ampak bo odperu novo temo tko k je ponavad.

vladimir
10.04.2006, 12:13
Ok... Ice y ima prav. Brezveze da se kregamo kdo boljše špila, raje gremo vsi skušaj igrat pa tam neke Nemce al pa Francoze z***at. No dobro vprašenje pa je kolk ste vi sploh stari?

P.S JAz sem 16
:) :) :) :D :D :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :) :D :2thumbs:

XxSystemxX
10.04.2006, 12:43
Skor 1x več kot ti :D

V bistvu IceY tudi ni starejši od 20 :D
Edin čudno je da je ravno ta podforum, kjer je največ za editirat (12 let stari mulci na pohodu :approve:) moderiran samo z njegove strani, kar je, če mene kdo kaj praša, slaba poteza.
Sam sem ravno zaradi tega razloga (12 letni mulci) odstopil s položaja moderatorja pod Igre in Konzole :blush:

Btw, @ IceY, zakaj pa ima Need for friggin' speed sticky?? Pa WoW? Pa GW? :D Malo razmisli (EDIT: aja lawl, sej sem jaz za WoW naredo :D)...
Bi blo fajn premislit za en Steam sticky (s tem ne mislim na limanje rezultatov, temveč pomoč s samim Steam programom in igrami ki jih podpira) ;)

Takisto bi bilo lepo, da malo pospraviš forum, ker je na njem precej veliko tem ki vsebujejo besedo crack if you know what i mean :evil:
Še en mali nasvet: nehaj zaklepat teme brez pojasnila ;)

IceY
10.04.2006, 17:12
No ja za topic steam naredte ga pa bomo vidl kok bo aktiven, če bo velik bom naredu sticky glede tem, ki vsebujejo besedo pirat ali pa kej pa ne morm bit 24ur na forumu pa gledat kaj bo kdo pisu ker tok obseden pa spet nism...sam si reku, da mi bos pomagu, če imaš čas pač pošli mi PM pa v kerih temah je ta beseda al se pa navezuje na piratstvo. Glede brisanja tem brez opozorila, heh to morte pa ze sami vedt, da ste sli preko meje brisem teme zaradi tega, da ne nastane spam ker potem se samo se kregate in nic pametnega ne poveste ko boste pa zacel resno debato potem pa ok, če je pa več takih "spam" odgovorov pa brisem celo temo mislm, da bi se mogl vi tut mal zacel drugac obnasat eni so ze tok dolg na tem forumu vejo pomoje pravila na pamet pa se zmer govorijo o piratih pa tako naprej treba bo se enkrat naucit pravila potem bo pa forum cist.

lp

vladimir
11.04.2006, 07:07
aja tak ste vi stari! no v glavnem... vi špilate vsi več kot 4 leta?
No če vam je skupaj izberimo en server pa gremo špilat OK?

LP: MAINOF

Nikka06
11.04.2006, 12:06
Ok, jaz sm sele zacetnik, zacnem dons, upam da je to qul igrca.

IceY
11.04.2006, 13:55
aja tak ste vi stari! no v glavnem... vi špilate vsi več kot 4 leta?
No če vam je skupaj izberimo en server pa gremo špilat OK?

LP: MAINOFJest ne igram iger ze dolg...za ostale pa nevem

XxSystemxX
11.04.2006, 14:01
Jaz igram od 1.5.
Drugače pa večino 1.6, kdaj pa kdaj tudi Source s kolegi.

stari
11.04.2006, 14:20
igram od 1.3

vladimir
18.04.2006, 12:49
No v glavnem jaz špilam 1.6!! Hehe no sej vseeno
:)

pro gamer
30.04.2006, 11:15
A lahko ''zatožš'' enga k cheata (je pršu enkrat en papek v 1.6, vz-
el nožek in v 3 sek. smo zmagal:D Pa enkrat je en tko po micu neki come to my forum muhahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...piiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip
je pol delal do nove runde in ponovno muhaha piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip do konca igre.)
Kje bi lahko zvedu Steam ID al pa kej tazga?:dontknow:

XxSystemxX
30.04.2006, 20:31
Piši "status" v konzolo ko je na serverju, in poglej Steam ID.
Pomoje malo težko "zatožiš", lahko bi na forumu serverja, sam drugač pa težko.

vladimir
03.05.2006, 15:30
ja to pa ma prav... ko si pač gor na serveru reci adminu pač da on cheata pa ga bo on mogoče banal al pa vsaj dol vrgel!

LP MAINOF:veryevil:

mali muc
20.06.2006, 16:50
UUU to sm u šoli igral pa je kr huda igrca !! nimaš kaj !!!

dady
30.09.2006, 13:56
kupil sem omenjeno igro + half life in day of defeat, zdej pa bi rad pri counter strike postavil svoj server da bi lahko igrali s frendi, problem pa je v tem da jst in ostali moj server vidmo samo na lan in ne na internet :dontknow:

_Es_
02.10.2006, 14:19
LJUDJE PLIS HELP GRINGO IN TROUBLE

Pred kratkim kupil nov PC (Intel Core 2 Duo E6300, Radeon X1900GT, 1GB RAMa, 250 GB diska, NEC ND-457) in hotel nainštalirat CS. Dam not DVD, inštalira Steam, hoče inštalirat CS, dela 1 uro file "counter-strike.gcf", javi error in noče inštalirat. Po tem sem cs snel s Steama in zagnal špil. Poiščem svoj najljubši server in zaženem. Dela. Jupi. Čez nekaj časa pa javi napako:

You have been disconnected from this server. Reason: The Steam account does not own this game. Please log in to the correct Steam account

Igro sem na starem računalniku vpisal (Games>Activate product on Steam v steamu), če jo hočem še 1x, napiše da ni treba in začne downloadat iz steama.

:mad: :mad: :mad: :mad: :dontknow: :dontknow: :mad: :mad: :mad: :mad:

A mi lahko kdo pomaga???

Wiper
09.10.2006, 17:18
Evo, lih dons sm se jo naveliču!

T|c T4c
16.10.2006, 15:35
LJUDJE PLIS HELP GRINGO IN TROUBLE

Pred kratkim kupil nov PC (Intel Core 2 Duo E6300, Radeon X1900GT, 1GB RAMa, 250 GB diska, NEC ND-457) in hotel nainštalirat CS. Dam not DVD, inštalira Steam, hoče inštalirat CS, dela 1 uro file "counter-strike.gcf", javi error in noče inštalirat. Po tem sem cs snel s Steama in zagnal špil. Poiščem svoj najljubši server in zaženem. Dela. Jupi. Čez nekaj časa pa javi napako:

You have been disconnected from this server. Reason: The Steam account does not own this game. Please log in to the correct Steam account

Igro sem na starem računalniku vpisal (Games>Activate product on Steam v steamu), če jo hočem še 1x, napiše da ni treba in začne downloadat iz steama.

:mad: :mad: :mad: :mad: :dontknow: :dontknow: :mad: :mad: :mad: :mad:

A mi lahko kdo pomaga???
Steam vcasih full serje in zato veliko ljudem sesa.... nwm jst ce bi biu na tvojem mestu bi si novo kupu k to stane sam ene 3k to tko da dont sweat.. lahk pa tut support email posles da ti tam povejo

$ 4 |\| |) |2 0
25.06.2007, 18:35
Pri igri cs:s mi kar naenkrat zacel lagat.Ko se jo imel prejsnic instalirano mi je vse prow delal,nc mi ni lagal.
Vse sm izklopu za download,msn in kj podobnga

mam
AMD Athlon 2400mhz+
512ram
9500SE 128MB
120gb

help meee

chaser
25.06.2007, 19:40
Poskeniraj za spywarom, virusi in podobno navlako.

_Es_
25.06.2007, 20:52
Če ti lagga lahko maš PC za 2500€ pa če maš net zanič maš 100+ pinga pa ti bo štekalo :P

Kot je rekel chaser, malo popuči PC pa pomoje bo :d

$ 4 |\| |) |2 0
26.06.2007, 13:06
Če ti lagga lahko maš PC za 2500€ pa če maš net zanič maš 100+ pinga pa ti bo štekalo :P

Kot je rekel chaser, malo popuči PC pa pomoje bo :d

okeeeeeeeeee

$ 4 |\| |) |2 0
26.06.2007, 13:08
kpa ce je mogoce kj narobe zarad driverjov od grafike k mi je javu steam da morm updejtat

chaser
30.06.2007, 10:14
Tebi to dejansko laga (se pozna pri višjem pingu) ali je ping normalen in se stvar zatika?.

$ 4 |\| |) |2 0
02.07.2007, 09:01
imam od 30 do 100 potem pa poskakuje na 400,500 in se tudi zatika

chaser
03.07.2007, 09:15
Potlej skoraj gotovo vzrok ne tiči v driverjih. Vseeno prečekiraj za nesnago, preveri kakšni procesi se ti izvajajo v ozadju, zapri vse programe, ki bi lahko vplivali na zvišanje pinga (torrent klienti in ostali downloadi), ali pa kontaktiraj internetnega ponudnika (če je siol, bodi na telefonski zvezi strpen...:)).

$ 4 |\| |) |2 0
03.07.2007, 12:42
driverje sm updajetu preskeniru pa nc ni najdu
mam pa telemach

pro gamer
09.07.2007, 15:21
Ja morm rečt luškana igra zdej sm že prov en pr0 v aim_ak-colt
igral sem jo pa 1 mesec po cca. 10 ur in pol med letom po ene 4 h na dan
Moje ime na stemu je fire_guy če kdo hoče kdaj z mano 1vs1
Aja trenutno mi igra dela z 4 fpsji na 7600gs ker mam prešvoh napajalnik zdej
kmal dobim novga

Mute
18.07.2007, 08:37
Uhh tok k pa ta sšil folka čita to je za p.o.p.i.z.d.i.t
vsak ma ze cite,po nej se pa to igro igra

chaser
18.07.2007, 12:10
Zato vsak, ki ima kanček pameti stoji stran od CSa in drugega CoDa. :)

zeriX
19.07.2007, 20:11
Huh kolko smo tega preigral. Samo Cheaterji vse za***ete...
Je pa zato AA dost bolše. :)

nejcvajda
03.08.2007, 17:28
AA???:blush: :2thumbs:

chaser
03.08.2007, 18:26
America's Army?:approve:

nejcvajda
03.08.2007, 19:11
sm si mislo...tnx:rolling: :2thumbs:

jankec
15.01.2008, 19:10
ej igra kakšen css
dej dej jst rabim kakšen klan (sm low) :rolling::rolling:

Bernie
28.01.2008, 15:29
mene pa zanima tt counter strike anthology 1 v big bangu, če lahka na njem špilaš z boti. ker men je to full ludo da vadm

_Es_
28.01.2008, 18:08
Ja, lahko špilaš z boti. Dobiš 3 igre.

Counter Strike
Counter Strike Condition Zero (CS z boti)
Counter Strike Condition Zero Deleted Scenes (CS v stilu Half-Life, Single Player)

Bernie
29.01.2008, 13:09
Ja, lahko špilaš z boti. Dobiš 3 igre.

Counter Strike
Counter Strike Condition Zero (CS z boti)
Counter Strike Condition Zero Deleted Scenes (CS v stilu Half-Life, Single Player)

ja ka prav counter strike 1.6 lahka špilam z boti al sam condition zero

_Es_
29.01.2008, 14:36
Nope, CS 1.6 se ne da špilat z boti.

Condition Zero pa lahko špilaš z boti IN preko neta.

Capiché?

Bernie
30.01.2008, 12:52
o ja, sam to še ka condition zero is better than counter strike 1.6?

Zahteva condition zero boljše specifikacije compa.

chaser
02.02.2008, 13:00
Ne, verjetno ima čisto enake sistemske zahteve kot 1.6

ShadawN
07.02.2008, 06:41
Nope, CS 1.6 se ne da špilat z boti.

Condition Zero pa lahko špilaš z boti IN preko neta.

Capiché?

cs SE DA igrati z boti

http://v-reflex.tk/
Na tej strani pejt pod downloads, pa downloudi cs1.6 bote pol pa skopiri datoteke v cstrike folder...bote potem štelaš preko help menuja:);):2thumbs:

_Es_
07.02.2008, 15:28
Ja, ampak mora bit server, ki IMA bote.

ShadawN
07.02.2008, 19:15
1. Tega ni reku
2. Tut to se komot nardi, sam je mal dela na www.fpsbanana.com in fpt odjemalcu
3. Če hočeš ti lahka pomagam ;)

_Es_
07.02.2008, 19:35
3. Če hočeš ti lahka pomagam ;)

:o:o:o:o:o:o:o

firemen
01.03.2008, 09:56
Živjo.
A kdo kej ve kdaj pride vn ta igra?
Sam tko me zanima da jo takoj kopm XD.
Lp
aja ce sploh pride

_Es_
02.03.2008, 11:19
A kdo kej ve kdaj pride vn ta igra?
Sam tko me zanima da jo takoj kopm XD.
Lp
aja ce sploh pride

KERA igra???

:nonono:

firemen
02.03.2008, 19:17
cs online

XxSystemxX
12.03.2008, 12:11
CS Online bo verzija 1.6 za azijski trg (ker ma Valve tam zlo slabo prodajo). V bistvu bo to CS 1.6 z vdelanimi elementi MMO (Primer. Warsow). Tist trailer na youtube ni niti podoben dejanski igri, btw.

Če si začetnik priporočam da kupiš CounterStrike Source.