Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Going for a spin?

paradox
23.03.2006, 00:15
Zamisli si, da se ti kot posledica neverjetno cudnih (no kakor za koga :big::clown:) dogodkov ponudi moznost, da imas v lasti vozilo (dvo-sedezno), ki te lahko popelje dalec v vesolje (outer-space)...
Recimo, da je darilo od nekega alian/vesoljca, ki je z njim crash-land v puscavi in ti si bil/bila tisti/~ta, ki mu je pomagal/`la z popravilom (mu priskrbel/~la material, karkoli ze...).

Vesoljec ti izkaze hvaleznost in ti ponudi to vozilo z razlago, da lahko gres z njim kamorkoli toda zavedati se moras, da, ce se med tvojo potjo kaj v vozilu mehanicno pokvari nimas moznosti, da se vrnes.
Alian ti, da 'crash course' (hitro, jedrnato lekcijo o uporabi in moznem popravilu, ce bi slo kaj narobe...in v roke ti stistne modri kristal za vzig/start...

Fantazija postane realnost...ni znanstveni kanal na tv., ni sci-movie, ...

Torej, z vsem kar ti predstavlja zivljenje in njegove izkusnje, znanje, ljubezen do tvojih najbljizjih, itd. v tem trenutku. ... bi reskiral/~la? :tongue::wink:

.

Cvetlični deček
23.03.2006, 09:03
mislm sicer bi šel, sam če je tipo krešnu že na zemlji, pa še teb pove, kako popravt zadevo, ne more bit preveč zihr :D

sicer gre pa lahko on s tabo pa pomaga fixat zadevo, ha?

sJavorshek
23.03.2006, 09:06
Takoj. :veryevil:
Pod pogojem, če lahko s sabo vzamem še eno osebo ž. spola. :D

mrjerry
23.03.2006, 11:46
Ne bi sel.

Bi ga pa prodal najboljsemu ponudniku :shy:

Luka2k
23.03.2006, 12:07
brez razmišljanja odletim :approve:

CaptainBlackAdder
23.03.2006, 12:47
Radovednost bogati človekovo naravo - seveda bi šel. Če ne drugega bi šel pogledati, kako izgleda druga stran lune in kako daleč je Rimska cesta. :approve:

roxa
23.03.2006, 13:15
ne bi šla, mislim, da je tu lepše....(pa še oblačila za tja gor niso in:D )

anarchy
23.03.2006, 22:38
Ne bi sel.

Bi ga pa prodal najboljsemu ponudniku :shy:

Ma dej, da te ni sram. Jaz bi sel takoj, brez premislekov, kako se lahko uprete takim stvarem? Drugace pa so ta vozila itak zelo napredna, tako, da ni strahu, da bi se pokvarila, potovanje po vesolju je macji kaselj, kot peljati avto do soseda, samo, da se hitrost meri z svetlobno hitrostjo in vec.

Alias
23.03.2006, 22:50
Jaz tud ne. "Ekstremni športi" me nikadr niso mikali.

Poleg tega pa ne vem kaj bi tam gor jedla:angel:

anarchy
25.03.2006, 10:39
Kaj pa je tle ekstremnega. A z avtom, ki je dosti bolj nevaren, ki je iz kamene dobe v primerjavi z temi vozili, se pa peljes a.

ain
25.03.2006, 17:38
neb šla, te stvari me nikol niso mikale. še zemle se ne da cele v življneju videt kaj bi šele s celim vesolje;) takrat bi se člouk šele majhn počutu

twarlock
25.03.2006, 17:59
Zamisli si, da se ti kot posledica neverjetno cudnih (no kakor za koga :big::clown:) dogodkov ponudi moznost, da imas v lasti vozilo (dvo-sedezno), ki te lahko popelje dalec v vesolje (outer-space)...
Recimo, da je darilo od nekega alian/vesoljca, ki je z njim crash-land v puscavi in ti si bil/bila tisti/~ta, ki mu je pomagal/`la z popravilom (mu priskrbel/~la material, karkoli ze...).

Vesoljec ti izkaze hvaleznost in ti ponudi to vozilo z razlago, da lahko gres z njim kamorkoli toda zavedati se moras, da, ce se med tvojo potjo kaj v vozilu mehanicno pokvari nimas moznosti, da se vrnes.
Alian ti, da 'crash course' (hitro, jedrnato lekcijo o uporabi in moznem popravilu, ce bi slo kaj narobe...in v roke ti stistne modri kristal za vzig/start...

Torej, z vsem kar ti predstavlja zivljenje in njegove izkusnje, znanje, ljubezen do tvojih najbljizjih, itd. v tem trenutku. ... bi reskiral/~la? :tongue::wink:
.
un še do konca neb' povedu... bi že letu... :approve:

Alias
25.03.2006, 19:31
Kaj pa je tle ekstremnega. A z avtom, ki je dosti bolj nevaren, ki je iz kamene dobe v primerjavi z temi vozili, se pa peljes a.

Očitno si funkcionalno nepismen.
1. ne vem nič o tem, da bi kje napisala, da se mi zdi vožnja z opisanim hipotetičnim vozilom nevarna
2. ločila, anrekovaji in poodbni nečrkovni materiali v tekstu imajo svojo vlogo (ki je očitne ne znaš ali pa ne želiš upoštevati)
3. ne glede na to, je pa osebna definicija ekstremnega športa stvar individualnega okusa. Poznam ljudi, ki jim je peš vzpon v prvo nadsrtopje po stopnicah hudo ekstremna zadeva.

fancy
25.03.2006, 20:47
Letenje v neznano me je vedno privlačilo.

Medved Pu
25.03.2006, 21:11
Letenje v neznano me je vedno privlačilo.Seniki so super za kaj takega. Samo seno mora biti v njem.:P :approve: :P

anarchy
25.03.2006, 22:54
Očitno si funkcionalno nepismen.
1. ne vem nič o tem, da bi kje napisala, da se mi zdi vožnja z opisanim hipotetičnim vozilom nevarna
2. ločila, anrekovaji in poodbni nečrkovni materiali v tekstu imajo svojo vlogo (ki je očitne ne znaš ali pa ne želiš upoštevati)
3. ne glede na to, je pa osebna definicija ekstremnega športa stvar individualnega okusa. Poznam ljudi, ki jim je peš vzpon v prvo nadsrtopje po stopnicah hudo ekstremna zadeva.

Nisi ugotovila nic novega, samo ok. V glavnem ce je zate to extremno, potem je verjetno tudi pes vzpon na prvo nadstropje extreno, in res je tezje iti na prvo nadstropje pes, kot z tem vozilom do lune in nazaj.

paradox
26.03.2006, 07:38
un še do konca neb' povedu... bi že letu... :approve:...i thought so ;):approve:

Lynna.Nei
01.04.2006, 18:32
Bi! :)

hellraiser9
02.04.2006, 12:58
brez razmišljanja odletim :approve:

isto :)

3nity
02.04.2006, 13:08
grem :D

Gyzmo
04.04.2006, 17:53
blo je super :2thumbs:
na temni strani lune imajo Vulkani svojo opazovalno postajo:approve:
do rimske ceste je pa dobre pol ure:D
mali oglas :
prodam coupe dobro ohranjen,prevoženih 15.000 svetlobnih let,pokuri 2g antimaterije na 1svetlobno leto,brez homologacije......;)

Kateri letnik pa je?
Bi mi en takle mali čolniček prišel prav, za neopazne in hitre transporte iz matične križarke na površje planetov ali za skoke do najbližjega hipermarketa .:rolling:

spaceruner
04.04.2006, 18:14
Radovednost bogati človekovo naravo - seveda bi šel. Če ne drugega bi šel pogledati, kako izgleda druga stran lune in kako daleč je Rimska cesta. :approve:
se strinjam, pa še preveril bi, če je ob rimski cesti kakšna pumpa:rolling: :rolling: :rolling:

gia
05.04.2006, 21:33
ne bi šla. že tale vesoljček je chrash-al in če bi name nabasu za pomoč pri popravilu se ne vsedem not za nič na svet! :D :clown:

sicer pa resno: še vedno ne bi šla. :P

paradox
12.04.2006, 08:51
...že tale vesoljček je chrash-al in če bi name nabasu za pomoč pri popravilu se ne vsedem not za nič na svet! :D :clown: ...:D

Mowgli
12.04.2006, 09:09
ET je imel bicikl...

anarchy
13.04.2006, 19:22
ne bi šla. že tale vesoljček je chrash-al in če bi name nabasu za pomoč pri popravilu se ne vsedem not za nič na svet! :D :clown:

sicer pa resno: še vedno ne bi šla. :P

Skoda, ker ne ves, kaj bi zamudila. Kaj pa drugace, ali bi te motilo, ce bi prisli alieni med nami ziveti? Saj ne rabi, da si zelis, da bi bili alieni med nami, vazno samo, da ne nasprotujes temu, saj ne bi nihce smel nasprotovati, ker drugace res samo dokazemo, da smo nezreli in agresivni ljudi, ki ne maramo drugih oblik zivljenja.

Snif
13.04.2006, 23:57
Zakaj pa ni možnosti, da gre kolega alien s tabo? Tko za družbo, če doživiš crash? :D Pa tut un alien vsaj zna šofirat.

gia
14.04.2006, 14:14
Skoda, ker ne ves, kaj bi zamudila. Kaj pa drugace, ali bi te motilo, ce bi prisli alieni med nami ziveti? Saj ne rabi, da si zelis, da bi bili alieni med nami, vazno samo, da ne nasprotujes temu, saj ne bi nihce smel nasprotovati, ker drugace res samo dokazemo, da smo nezreli in agresivni ljudi, ki ne maramo drugih oblik zivljenja.
lih to je poanta: ne vem in ne morem obžalovat, pogrešat... ;)
drgač pa motlo bi me kvečjemu, če bi bli nasilni.
(dobr, pa mal gužve bi blo :clown: )

anarchy
14.04.2006, 19:30
lih to je poanta: ne vem in ne morem obžalovat, pogrešat... ;)
drgač pa motlo bi me kvečjemu, če bi bli nasilni.
(dobr, pa mal gužve bi blo :clown: )

Dobro, ce je tako, ni problema, potem je v redu, saj te itak nihce ne bi silu, da bi mogla itai na en SPIN ali, da jih mors imeti rada, saj, to mora priti iz srca.

JstSama
17.04.2006, 05:41
Jaz ne bi raskirala, lepo je biti na naši zemljici domači. :)

Cavallo
17.04.2006, 05:47
Jest bi pa sibal takoj :). Kot je ze nekdo rekel. Do lune pa nazaj :D No samo ce b do tja prsu bi me pomojem tolk prevzel vse skup da bi pomojem se kam drugam skocu :D :D :D :D

anarchy
17.04.2006, 14:47
Jaz ne bi raskirala, lepo je biti na naši zemljici domači. :)Clovek rad raziskuje, saj doma je tudi lepo, pa gres kdaj ven, zunaj je tudi lepo, pa gres se dlje. Gres na drugi konc sveta je tudi lepo, pa bi imel voljo iti se kam dlje.

papa_roach
17.04.2006, 14:54
zemlja ni večna pa greš malo naokoli pogledat po vesolju ...... mogoče pa najdeš kje kaj zanimnivega pa se zadržiš še malo dlje hehehe

Medved Pu
17.04.2006, 16:08
Jaz bi ga vprašal za servisno knjigo, število prevoženih, če je prvi lastnik, predvsem pa kje spotoma se da dobit kaj za jest in pit, če ne bi moral že tam nekje pri Proximi za drobiž nastavljat kakšni inteligentni plesni z roza sombrerom...:rolling: :clown: :rolling:

Wistaria
17.04.2006, 16:22
ja itak da bi reskirala!!
sam... v kakšnem stanju je plovilo? če je pripravno, ja haloo sej ne bo zdej pa kr na lepem nesreča...

:)

papa_roach
17.04.2006, 17:31
pa štoparski vodnik za po galaksiji s seboj .................. pa si zmagal

mdg
17.04.2006, 21:58

.

Odvisno, kake so kaj alien bejbe.:blush:
Pa če poznajo pir pa fuzbal.:D
Kul avto pa itaq že mam. :rolling:

summer
17.04.2006, 22:09
ne bi šla....

paradox
17.04.2006, 23:06
...almost no adventerous spirit in female part of the population :nonono::clown:

Pikado
20.04.2006, 19:54
Odločitev bi bila premosorazmerna mojim letom....

summer
20.04.2006, 20:38
...almost no adventerous spirit in female part of the population :nonono::clown:

eh...šla bi jz kam hočeš....tule na tleh....:D nej mi dajo avto pa neomejene količine časa:D pa boš videl/a adventure spirit:approve: