Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Final Destination 3

plague
23.03.2006, 10:20
Končno je v kino prišel eden film, ki si ga zelo želim pogledat:angel: . Po dolgem času film ki ga bom šel gledat v kino, razočaran ne morm bit ker film kot grozljivka itak ni vredi, je pa prekleto smešen tko da upam da me v tem elementu ne bo razočaral.:big: In......bo še kdo šel pogledat ta film, pa kaki so komentarji o prvih dveh delih?:big:

stLARA
23.03.2006, 10:38
Sicer kot film res ni nič kaj posebnega:nonono: Vendar so me v drugem delu "navdušili" dokaj zanimivi načini, kako lahko človek umre:shy:

iri
23.03.2006, 10:41
Jst sem gledala prvi del, pa se ga sploh ne spomnim (to pove vse), pri drugem delu se spomnim pa le to, da je nekje na sredini nehalo biti smešno in postalo zgolj neumno. Tko da se bom tretjemu delu z užitkom (malo bolj odločno) izognila. :approve:

D' Andre
23.03.2006, 10:57
Jaz bom šel gledat samo zato, ker sem si vedno želel videti, kako vlakec v lunaparku iztiri. Drgač mi je pa všeč, da trilogija FD ne skriva svoje nizkointeligenčne narave in da je njen namen zgolj zabavati. Res, komaj čakam na faširanje mladega, neumnega, hormonskega mesa.

iri
23.03.2006, 11:02
Jaz bom šel gledat samo zato, ker sem si vedno želel videti, kako vlakec v lunaparku iztiri.
To je bilo že pri forenzičarjih. :approve: :D

castor
23.03.2006, 11:03
Jst sem gledala prvi del, pa se ga sploh ne spomnim (to pove vse), pri drugem delu se spomnim pa le to, da je nekje na sredini nehalo biti smešno in postalo zgolj neumno. Tko da se bom tretjemu delu z užitkom (malo bolj odločno) izognila. :approve:

kje se podpišem?

iri
23.03.2006, 11:04
hm, mislim, da imam pod levo lopatico še mal placa zate. :D :kisses:

sJavorshek
23.03.2006, 11:05

And what a fine chrash it waz. :approve:

stLARA
23.03.2006, 11:07

Las Vegas? :shy:

iri
23.03.2006, 11:08
se mi zdi, ja. :blush:

sJavorshek
23.03.2006, 11:10
Bil je vegas ja.

castor
23.03.2006, 11:13
hm, mislim, da imam pod levo lopatico še mal placa zate. :D :kisses:

Kaj pa pod levim kolenom? :shy:

iri
23.03.2006, 11:14
tam je že Vedder. :shy:

plague
25.03.2006, 21:09
sm si že pogledu film....morm rečt da me je kr prensenetu bolši so mi kot prva dva, ne sicer ne vem kok ampak je bolši....dvorana se je smejala:D tko da je blo dobr

D' Andre
27.03.2006, 09:19
Podnaslov FD 3 bi bil lahko Smrt ubija hladnokrvno... hehe, toliko smeha pa že dolgo ne... Smrt je v tem filmu ultimativna serijska morilka, ki vse te potrebne, neumne, arogantne najstnike pobija prav z perverznim užitkom. Film je kul zato, ker ne skriva svojega namena zgolj zabavati, odtod lesena igra in luknje v scenariju. Nekaj scen bo šlo v zgodovino, posebej bi bile všeč tistim, ki so jih osnovno- oz. srednješolske 'misice' zaničevale: scena z dvema scvrtima bejbikama v solariju, krvavi drive-in, prešanje glave na fitnessu, prebadanje glave z žeblji, da ne omenjam onega vlakca na začetku - rollercoasterja... Sploh je na udaru glava: v večini scen se jo prebada, mečka, cefra, seklja - očitna je fascinacija z možgani: ameriški najstniki so zabiti ko hlod! Skratka, veliko zabave in gravža. Komaj čakam četrti del...

Nincha II.
14.05.2006, 19:20
Podnaslov FD 3 bi bil lahko Smrt ubija hladnokrvno... hehe, toliko smeha pa že dolgo ne... Smrt je v tem filmu ultimativna serijska morilka, ki vse te potrebne, neumne, arogantne najstnike pobija prav z perverznim užitkom. Film je kul zato, ker ne skriva svojega namena zgolj zabavati, odtod lesena igra in luknje v scenariju. Nekaj scen bo šlo v zgodovino, posebej bi bile všeč tistim, ki so jih osnovno- oz. srednješolske 'misice' zaničevale: scena z dvema scvrtima bejbikama v solariju, krvavi drive-in, prešanje glave na fitnessu, prebadanje glave z žeblji, da ne omenjam onega vlakca na začetku - rollercoasterja... Sploh je na udaru glava: v večini scen se jo prebada, mečka, cefra, seklja - očitna je fascinacija z možgani: ameriški najstniki so zabiti ko hlod! Skratka, veliko zabave in gravža. Komaj čakam četrti del...

Danes gledala se 3. del... Brezveze.

1. del sem pogledala se z zanimanjem, druga dva sta me pa ze mal dolgocasila ...

Boh ne dej 4. dela :D

Aja, pa reziser 3.FD je bil James Wong, ki je ze reziral Saw ....

Filmfreak
14.05.2006, 21:07
Saw je režiral James Wan, James Wong pa je režiral prvi in tretji del Final destination.

Nincha II.
15.05.2006, 17:52
Saw je režiral James Wan, James Wong pa je režiral prvi in tretji del Final destination.

Zmotila sem se.
Tako je, imas prav. ;)

Filmfreak
15.05.2006, 19:24
Motiti se, je človeško.

3. dela še nisem gledal, sta mi bila pa prva dva všeč, tako da si bom gotovo na DVD-ju še tretji del pogledu.

castor
15.05.2006, 19:31
a kokice ful pašejo zraven?

iri
15.05.2006, 20:23
itak, the biggest bucket.

castor
15.05.2006, 20:24
pa na coke ne pozabi...

luka pa na lubenico ne sme, a? :D