Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Politična opredeljenost

miss K.Ritika
31.03.2006, 14:57
Ker ste mi v tematiki o tem zakaj verujete vpletli politiko, pa dajte tukaj napisat zakaj se opredeljujete za kakršnokoli politično stranko, oz. politično mišljenje.

mungo
31.03.2006, 15:01
Moje mnenje je da teh dveh stvari ni smiselno ločevati za potrebe teoretične analize, saj pogosto eno gre z drugim. :dontknow: Gotovo mi bodo verniki pritrdili. :clown:

caramia
31.03.2006, 17:59
Imam občutek, da je na tem forumu bolj kot ZAKAJ pomembno to, da sta dve struji in da je akcija. :veryevil:

castor
31.03.2006, 18:11
Ker ste mi v tematiki o tem zakaj verujete vpletli politiko, pa dajte tukaj napisat zakaj se opredeljujete za kakršnokoli politično stranko, oz. politično mišljenje.

Se ne obremenjujem. Vsi so isti.:veryevil:

namgyal
31.03.2006, 19:11
Moje mnenje je da teh dveh stvari ni smiselno ločevati za potrebe teoretične analize, saj pogosto eno gre z drugim. :dontknow: Gotovo mi bodo verniki pritrdili. :clown:

Neumnost, mungo. Poglej moje udejstvovanje na tem delu foruma in v Sloveniji. I rest my case.

namgyal
31.03.2006, 19:14
Imam občutek, da je na tem forumu bolj kot ZAKAJ pomembno to, da sta dve struji in da je akcija. :veryevil:

Ja, seveda. Zakaj pa je forum????:D

Medved Pu
19.04.2006, 00:03
Ker ste mi v tematiki o tem zakaj verujete vpletli politiko, pa dajte tukaj napisat zakaj se opredeljujete za kakršnokoli politično stranko, oz. politično mišljenje.To je tko k v Ass cotu. Konja ne poznaš, pa vseeno staviš nanj. Navijaš zanj do konca dirke. Drugo dirko pa spet staviš na kšnga podobnga..
Sam de naši :angel: konji jahajo nas...

miss K.Ritika
19.04.2006, 05:11
Ja, seveda. Zakaj pa je forum????:D
:2thumbs:

Pikado
20.04.2006, 18:48
Nimam politične opredeljenosti....odločam se sproti in ne vnaprej...
Je pa zame to, kar nekateri imenujejo levičarstvo, normalna stvar za vsakega Človeka in ne neka opredelitev...

Lilly the Bear
21.04.2006, 21:33

Tle na tem forumu je pomembno samo in izključno to, da drugemu dopoveš, kako je v primerjavi s tabo v resnici zabit in zahojen do amena. Različne struje so samo kolateralni efekti :clown:

ervin34
21.04.2006, 21:36
Mene pa boli ***** za politiko :approve:

paradox
22.04.2006, 00:12
Tle na tem forumu je pomembno samo in izključno to, da drugemu dopoveš, kako je v primerjavi s tabo v resnici zabit in zahojen do amena. Različne struje so samo kolateralni efekti :clown:,,,:D:D

raffaell
12.07.2006, 19:05
:) mislim da imam tud sam tak vtis ; malo več strpnosti , argumentiranja na razumljivi ravni in sočutnosti ob neznanju bi bilo dobrodošlo ,
upam da ne želim to much??!