Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Tipi v roza

Sharkica
07.04.2006, 11:19
Kaj pravite na barvne trende, po katerih so se začeli tudi tipčki oblačiti v roza? Pri nas je pol firme al v roza srajcah al kravatah ... skratka, "diši po štirki v nedeljo" ali "končno konec stereotipov"?

mrjerry
07.04.2006, 11:44
Roza srajca je ful hvalezna zadeva, ker pase na ful razlicnih oblek. Tud kravato je zlo enostavno dobit. Preko vijolicne jo lahko zvleces vse do modre, na crno itak pade sama od sebe kot kontrast, na belo zato, ker je itak povecini bela. Edino z rumeno ali zeleno ne bi sla, ampak, kdo pa nosi rumeno ali zeleno.

P.S.: Sam drgac nimam roza srajce... Mam rajsi bolj oranzne ali intenzivnejse rdece odtenke.

popka
07.04.2006, 11:48
če tipu paše, zakaj ne? sam enim pa to tok ne paše pa ornk gejiš zgledajo:shy:

mrjerry
07.04.2006, 11:57
Sej lahk tud gejis zgledajo in JIM pase, so what.

Predvsem je vazno, da znas z barvo skombinirat. Da je spodej taprava srajca, pa kravata, pa tko naprej.

Sacha
07.04.2006, 11:58
tole je mim
http://www.theage.com.au/ffximage/2004/10/17/pink_shirt_narrowweb__200x268.jpg

popka
07.04.2006, 12:00
ja, sam men to pol že ni več všeč. dec more bit dec:approve: . in, če ma roza barvo na seb pa še zmer zgleda k ornk dec, pol je to še tok večji plus.;)

popka
07.04.2006, 12:01
tole je mim
definitivno...neki tacga sm mela v mislih....k ta npr. ZLO gejiš zgleda pa, če na hitr pogledaš se sploh ne vid, da je ubistvu moškega spola.

Sacha
07.04.2006, 12:02
evo enga mačota
http://www.glasgowfencing.com/images/10anniversary/sm_pink_shirt.jpg

popka
07.04.2006, 12:03
predvidevam, da so ble maškare, ane:shy:

Teo
07.04.2006, 12:06
pedri ej. to je vse za postrelt matr

Sacha
07.04.2006, 12:07
v bistvu ne :D:D:D

evo še enga

http://laughingsquid.com/wp-content/images/pink_man.jpg

mrjerry
07.04.2006, 12:07
tole je mim

Tole je mimo zaradi odpetga reklca (not cool) in zatlacene kravate (way not cool)

srajca sama po sebi je cist ok

tipson pa... no comment... s svojimi 35 kilami pac ne more konkurirat pravim dedcem :angel: :clown:

Sacha
07.04.2006, 12:08
Tole je mimo zaradi odpetga reklca (not cool) in zatlacene kravate (way not cool)

srajca sama po sebi je cist ok

tipson pa... no comment... s svojimi 35 kilami pac ne more konkurirat pravim dedcem :angel: :clown:

jopca je :rolling:

mrjerry
07.04.2006, 12:12
Pa pas bi moral nosit.

U bistvu je edina okej stvar na njem srajca. Vse ostalo je resnicno ogabno.

Sem pa videl eno orto hudo obleko enkrat v Milanu, ki je rahlo menjavala barvo med skoraj crno in temno vijolicno (odvisno, na kaksni svetlobi oz. s katere smeri si gledal). Na tisto bi ful pasala roza srajca, sam mal jajc bi moral met za obleko dat nase.

ain
07.04.2006, 14:31
sm hotla očeta kakšen mesec nazaj prepričat naj kupi roza srajco, k če je tip kul urejen sploh ne deluje čudno, pa me je sam mal čudno pogledu in izjavu da on že ni pedr:dontknow:
italijančkov je itak polovica v roza, pa večina sploh ne deluje čudno. men je to všeč

J.J.
07.04.2006, 15:11
na enih tipih, k znajo nosti roza srajčke in majčke ful dobr zgledajo, na unmu suhecu, k ga ja saška objavla, pa bi tut črna majčka zgledala gejiš :)

moj je bil zmeri proti tem roza odtenkom, in sem ga enkrat naterala, da eno proba, pa ni taka ubijalska roza tko umirjena majčka, z enim belim napisom, in jo je pol tut kupu, ma ni blo osebe, k mu nebi rekla, da ful hudo zgleda, k je temen, pa še z morja smo prišli pa je meu mau farbice, in je visok in je je zgledal za pohrustat

http://www.smilie.dk/store_smiley/a575.gif

mmmm
07.04.2006, 15:21
Odvisno...kdo...kako...zakaj.....to obleče.
Pol je pa od tega odvisno ali zna ta zadeva v redu izpasti ali ne.
Drugač sem pa dost skeptična glede tega...nekako tista prava roza, vijolčasta barva le mogoče ni za moški spol. Kakšna rdeča majčka je pa že druga zadeva. ;)

Teo
07.04.2006, 15:42
sej če oblečeš na obleko, je dokaj kul. lani poleti sem bil na precej porokah in je blo neki rozastih in sprejemljivih:)

taljanov pa ne mešat v to pašto, ker so katastrofa. Njihov stil oblačenja je podoben modi mehiških **** izosemdesetih let.

J.J.
07.04.2006, 15:46
ma taljančki so itak kr neki, sem bla včeraj v bologni, in to je neki neverjetnega, ne sam da majo roza mjačke, majo jakne z krznom potajlirane, ozke kevbojke, da se "fedr" vidi, spodaj pa al une čevlje na špičak al pa bulerje pa kaubojke not pa malo nabrane.. frizure ala david beckham, tona glea in briliantine, prameni razno razni, očala uni televizorji in valda na vse to ful pokvarcani...

Linch
07.04.2006, 17:07
predvidevam, da so ble maškare, ane:shy:
agreee :D kk vam je to lhk cool???

Linch
07.04.2006, 17:08
ma taljančki so itak kr neki, sem bla včeraj v bologni, in to je neki neverjetnega, ne sam da majo roza mjačke, majo jakne z krznom potajlirane, ozke kevbojke, da se "fedr" vidi, spodaj pa al une čevlje na špičak al pa bulerje pa kaubojke not pa malo nabrane.. frizure ala david beckham, tona glea in briliantine, prameni razno razni, očala uni televizorji in valda na vse to ful pokvarcani...

ja me smo pa šli s šolo v italijo ej in točn tko ma dej zgledajo kt pedri, pa to tut so!

Katrin
07.04.2006, 17:47
nehte se že enkrat obremenjevat kdo izgleda gejiš in kdo ne

Morena
07.04.2006, 17:57
A za ženske so torej primerne vse barve, za moške pa samo nekatere - ker nekatere pač pričajo o njihovi spolni usmerjenosti? Uh. Če kdo izgleda pusijevsko oz. nikakvo, bo pusi s črno ali pa pink srajco. Če pa je kdo dec na mestu, bo pa to s črno srajco ali pa srajco z rožicami.

J.J.
07.04.2006, 18:11
ja sej po eni strani maš prov morens, če so za tipe primerne sam barve temnih odtenkov ala plava, črna siva, in če bo bejba v teh barvah, je zihr možača al pa lezbika :) :):).. in recimo, zadne cajte bejbe ful iščejo črne hlače "moški kroj" žepi uzadaj pa spredaj, ravne....

ain
07.04.2006, 18:53
hm jaz pa bi kr taljančke izpostavljala. mislim da se z večino slovenmcev ne morjo primerjat. vedno urejeni, vse tip top, seveda zadnja moda... mislim da če povprečje gledamo so velik bolše oblečeni od nas slovencev. stvari tud drugače nosjo. srečaš slovenca k je vse kupu u italiji pa... nikakor ne izpade tko kot če ma to oblečeno italijan. se mi zdi da funkcionirajo kot celota. pa tud če nimajo vse boss pa armani...

patty
07.04.2006, 19:20
Jaz mojega že dolgo prepričujem, naj si vsaj eno roza majčko kupi... vem, da bi mu full pasalo, ker je črnolas... pa ni šans... takoj se skregama, ko pride do te debate...:confused:

So mi full všeč tipi, ki si upajo oblečt cote "kao ženskih barv" pa jim po vrh tega še pašejo... saj ne rečem, se najdejo tud taki, na katerih vse skupaj zgleda smešno al pa gejevsko, ampak si vsaj upa...:slizi:

:happy: :happy: :happy:

paradox
07.04.2006, 22:06
A za ženske so torej primerne vse barve, za moške pa samo nekatere - ker nekatere pač pričajo o njihovi spolni usmerjenosti? Uh. Če kdo izgleda pusijevsko oz. nikakvo, bo pusi s črno ali pa pink srajco. Če pa je kdo dec na mestu, bo pa to s črno srajco ali pa srajco z rožicami....:D
...sam se opis 'deca na mestu' mors podat pa se podpisem :clown:

J.J.
08.04.2006, 08:48
hm jaz pa bi kr taljančke izpostavljala. mislim da se z večino slovenmcev ne morjo primerjat. vedno urejeni, vse tip top, seveda zadnja moda... mislim da če povprečje gledamo so velik bolše oblečeni od nas slovencev. stvari tud drugače nosjo. srečaš slovenca k je vse kupu u italiji pa... nikakor ne izpade tko kot če ma to oblečeno italijan. se mi zdi da funkcionirajo kot celota. pa tud če nimajo vse boss pa armani...

ok ne bom posploševala, sam sem prow vesela, da se naši domači fantje ne oblačijo, kot določeni italijančki.. nevem kaj si ti vidla, sam jaz kle na primorskem vidim svega in svašt...
je pa to seveda stvar okusa...;)

J.J.
08.04.2006, 08:56
evo neki tazga majo zdej na glavah... (tega sem naskrivaj slikala ;)) http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_13_6.gif upam da me ne bo tožu http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_6_218v.gif

http://www2.shrani.si/files/img0046396521.jpg

Knez
08.04.2006, 12:03
Če smo možati, potem tudi kakšna polo majčka roza barve za poleti čisto prav pride. Zakaj pa ne.

Če pa tip zgleda ko Mario Galunič, pa bolje, da se ne oblači v roza.:D

ain
08.04.2006, 12:23
ok ne bom posploševala, sam sem prow vesela, da se naši domači fantje ne oblačijo, kot določeni italijančki.. nevem kaj si ti vidla, sam jaz kle na primorskem vidim svega in svašt...
je pa to seveda stvar okusa...;)
ja sej sm tud jaz s primorske tko da verjeno gledava iste tržaške tipe. pustmo stil, nekomu je všeč drugemu ne, pač sto ljudi sto čudi. sam so urejeni, vedno. vedno vse na mestu, tko kot mora bit. italijana vidiš na 200m, brez da usta odpre.

J.J.
08.04.2006, 12:26
ja res so prepoznavni, sej jaz nisem hotla posploševat, k maša tut take k dajo velik nase, in je vse popedenano v nulo, sam so še vedno kulll, k men osebno tip k ma jakno z krznom in ekstra oprijete kavbojke zatlačene v škornje ni všeč.. pa še s kako "blesavo" frizuro, mi res ne sede...

Wistaria
08.04.2006, 13:08
ja men je načeloma vseen a ma tud tip pink (srajco) al ne, sam odvisn kok se obanša pa skombinira vse skp. ma niso vse barve za vse, pa je čist vseen al si moški al ženska. sicer pa si lahk pogledate "Zmageca" (vodi oddajo na tv) pa premislite o tipih v pink reklcih... hm... se mi zdi da že njegovo obnašanje posredno vse pove o pretiravanju s to barvo...

hja no brez diskriminacije prosm, sam se mi pa vseen zdi da je roza rezervirana za nežnejši spol (zdej pa kokr si to predstavlate :) )
pa poglejte link :) http://24ur.com/naslovnica/ekskluziv/zanimivosti/20060408_3072146.php

J.J.
08.04.2006, 13:51
ja men je načeloma vseen a ma tud tip pink (srajco) al ne, sam odvisn kok se obanša pa skombinira vse skp. ma niso vse barve za vse, pa je čist vseen al si moški al ženska. sicer pa si lahk pogledate "Zmageca" (vodi oddajo na tv) pa premislite o tipih v pink reklcih... hm... se mi zdi da že njegovo obnašanje posredno vse pove o pretiravanju s to barvo...

hja no brez diskriminacije prosm, sam se mi pa vseen zdi da je roza rezervirana za nežnejši spol (zdej pa kokr si to predstavlate :) )
pa poglejte link :) http://24ur.com/naslovnica/ekskluziv/zanimivosti/20060408_3072146.php

ne gremo v take ekstreme ;) zmago je "šoumen" in on karkoli si da, si da iz čisto drugih razlogov..

mi govorimo o tem, da če ma recimo en ti pod sivo obleko, v roza odtenkih srajco ne zgleda tko slabo, če seveda zna to nosit in če mu seveda to paše..

večinoma se mi pa zdi da se strinjamo, da satenast fu.ksja reklc, rdko kjermu tipu paše, razen zmagotu seveda:rolling:

Wistaria
08.04.2006, 15:37
večinoma se mi pa zdi da se strinjamo, da satenast fu.ksja reklc, rdko kjermu tipu paše, razen zmagotu seveda:rolling:

ma ja seveda, al ni blo tko napadalno mišljeno ;)

*nežyka*
09.04.2006, 19:06
če ni pedr je ql če ne pa..za kuzlt..

Snif
09.04.2006, 19:28
Samo zato k je v trendu ravno se ziher ne bom tko oblačil, ne skačem skozi okno tut, če je to "in". Če mi bo pa osebno všeč pa ni problema.

sJavorshek
09.04.2006, 20:33
Roza srajčke so že zdavnaj prestople okvire gejev in žensk. Sam je sigurno ne bom obleku, ker tut rumene in ostalih preveč živih barv ne nosm (prisegam na temne :approve: ).

Sam sicer raj vidm roza na ženski, kot na tipu, ampak poplava roza najstnic je pa včasih preveč boleče za oči. :nonono: :nonono: :nonono:

patty
10.04.2006, 18:39
Morte pa priznat, da je moda za moške postala bolj odprta, pisana, kar mi je full dobro.... se ne spomnim, da bi pred par leti v trgovini lahko našel kako roza majčko za moške... takrat je bila še rdeča "preveč" za njih....

:helokiss: (nekaj pametujem.....:blush: )

mrjerry
11.04.2006, 12:44

Ja, ampak mors upostevat tud to, da so pogoji pri njih vrhunski, kar se tice izbire cunj. Meni se, po pravici povedano, ne ljubi furati se po obmejnih trgovinah in iskat neke trendi obleke (delno tud zato ne, ker mi italijanski kroji praviloma ne pasejo), ampak si cunje v glavnem kupujem v Ljubljani. In ce bi zivel v Trstu, se najbrz tudi ne bi stalno fural na Kras po kraski prsut in teran, ampak bi se za vecino stvari zadovoljil z lokalnimi produkti. In glih tko, kot se trzacani ne obremenjujejo s tem, koliko bolj slastno hrano proizvajajo krasevci, se tud jaz ne obremenjujem s tem, kako super v koraku z modo so italjani.

mrjerry
11.04.2006, 12:46
Morte pa priznat, da je moda za moške postala bolj odprta, pisana, kar mi je full dobro.... se ne spomnim, da bi pred par leti v trgovini lahko našel kako roza majčko za moške... takrat je bila še rdeča "preveč" za njih....

:helokiss: (nekaj pametujem.....:blush: )
Cisto nic se ni spremenilo. Vsako leto dobis tisto, kar je moderno, za ostalo se pa lahko ubijes. Pred parimi leti nisi mogel kupiti srajce s prsnim zepom, lani so se pa razpasle srajce z naravnost ogabnim mini zepkom na knof (tko da si bil ves v knofih). Isto kavbojke - eno leto so SAMO na zadrgo, nato SAMO na knofe...

pk
11.04.2006, 12:54
Mislim, da je za moške isto kot za ženske - če hočeš nekaj spešl, se moraš ful potrudit po trgovinah - včasih se da kaj res extra dobit v kakšnem najbolj zakotnem placu... včasih pa tega ne dobiš, pa če se na trepalnice mečeš, tudi v najbolj fensi štracunah ne....

patty
11.04.2006, 13:06
Mislim, da je za moške isto kot za ženske - če hočeš nekaj spešl, se moraš ful potrudit po trgovinah - včasih se da kaj res extra dobit v kakšnem najbolj zakotnem placu... včasih pa tega ne dobiš, pa če se na trepalnice mečeš, tudi v najbolj fensi štracunah ne....

Se strinjam... ženske mamo s tem tud probleme....:pil:

Mowgli
12.04.2006, 14:06
Cisto nic se ni spremenilo. Vsako leto dobis tisto, kar je moderno, za ostalo se pa lahko ubijes. Pred parimi leti nisi mogel kupiti srajce s prsnim zepom, lani so se pa razpasle srajce z naravnost ogabnim mini zepkom na knof (tko da si bil ves v knofih). Isto kavbojke - eno leto so SAMO na zadrgo, nato SAMO na knofe... :approve: Že ene klinčeve kavbojke, ki bi normalno na rit sedle in ki še niso povsem razčefuukane, je problem najti.

Sicer pa 3/4 "konfekcijskih" štacun postaja podobnih Karitasovem skladišču... Samo, da je dva jurja, saj ni važno iz česa je in kako narejeno...

Aja... roza... zadnjič sem eno luštno roza srajčko uočil. Moram ponjo. Upam, da me prodajalec ne bo pecal...

soncnica
12.04.2006, 20:10
...kul roza majcka, na lustnmu deckotu-mmm:P

spartan
13.04.2006, 16:43
Roza srajca je ful hvalezna zadeva, ker pase na ful razlicnih oblek. Tud kravato je zlo enostavno dobit. Preko vijolicne jo lahko zvleces vse do modre, na crno itak pade sama od sebe kot kontrast, na belo zato, ker je itak povecini bela. Edino z rumeno ali zeleno ne bi sla, ampak, kdo pa nosi rumeno ali zeleno.

P.S.: Sam drgac nimam roza srajce... Mam rajsi bolj oranzne ali intenzivnejse rdece odtenke.

Meni osebno roza srajce ne dišijo..... ampak roza kravato (seveda mora biti fino prepleteni majhni karo in 100 % svila) ki jo ensotavno zvlečeš b.p. na "enobarvno" modro srajco; spljoh če maš sako bolj poletne barve (beri: svetlejše) pa kakšne črte v blagu tudi niso viška (modre in bele obenem). Zraven daš še kakšne sprane kavbojke, da se vidi da ne spadaš ravno med upokojence "črni sako, hlače na korenček, modra srajca in rdeča kravata".

Pol pa še samo feget lakasti čevlji pa je to to:D:D

bejba020
14.04.2006, 07:34
roza je pač modni hit, men je čist qull :)))

Jake
29.05.2006, 23:50
Roza srajca je ful hvalezna zadeva.
...pravjo pedri :rolling: :rolling: :rolling:

sadie_007
30.05.2006, 08:05
roza na tipih mi je čist kul, če jo zna nosit

Bono jo recimo zna :P

http://i3.photobucket.com/albums/y81/Mucca/U2/bc598781.jpg

http://www.npr.org/programs/newsnotes/features/2005/apr/one/bono.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v234/U2Lover78/U2%20pics/264.jpg

aja ... pa če komu rata, se priporočam še za kakšno slikco iz spota Mysterious ways - je tud v seksi f.u.k.sija roza srajci :blush:

mrjerry
30.05.2006, 08:16
sejdi, tole je vijolcna in skrlatna barva, ne pa roza ;). Okej no, tale tazadna bi se se nekak kvalificirala...

sadie_007
30.05.2006, 08:18
sejdi, tole je vijolcna in skrlatna barva, ne pa roza ;). Okej no, tale tazadna bi se se nekak kvalificirala...

sej vem, ampak nisem si mogla pomagat, k je blo tooooolk luštnih slikc ... :blush:

mrjerry
30.05.2006, 08:22
Sej ti oprostim, ker je to pac bono :blush:

sadie_007
30.05.2006, 08:41
:blush:

http://us.st11.yimg.com/us.st.yimg.com/I/wackyplanetshop_1900_17043025

VR3
30.05.2006, 08:42
:blush:

http://us.st11.yimg.com/us.st.yimg.com/I/wackyplanetshop_1900_17043025
:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:

partibrejker
30.05.2006, 09:25
Kaj pravite na barvne trende, po katerih so se začeli tudi tipčki oblačiti v roza? Pri nas je pol firme al v roza srajcah al kravatah ... skratka, "diši po štirki v nedeljo" ali "končno konec stereotipov"?

jest pravm BEEEEEEEE BEEEEEE

http://ro.zrsss.si/projekti/kmetijstvo/mlekoinm/ovce.jpg

Jake
30.05.2006, 23:02
pravi nosjo roza... zdej se pa ozri okrog, pa se vpraš, če smo ostali (svet) kopija :rolling:

roxa
31.05.2006, 06:23
no, zna zgledat tud lepo, če je na pravem tipu....recimo moj dela takšno delo, da včasih obleče tudi srajco, kravato...itd (čeprav tega ne mara) in ima tudi roza, sam ne tko kričečega odtenka in recimo s srednje sivo barvo suknjiča prov paše...sam ne na vsakega tipa...men recimo nikakor to ne gre za vidim na tipih s temnimi lasmi:dontknow: ...roza je kul, sam ne močno roza, kot tista majca, ki jo je se mi zdi sadie prlimala...bolj nežen ciklamni odtenek bolj sede tipom:dontknow: ;)

drugač pa...tale roza je mal zapoznelo prišla, do tipov v slo...:D

p.s:
sicer pa?
le v čem Bono ni :P

recimo tkole pink je še uredu
http://sallydaviesphoto.com/Men%27sShirts.jpg

J.J.
31.05.2006, 09:08
jest pravm BEEEEEEEE BEEEEEE

http://ro.zrsss.si/projekti/kmetijstvo/mlekoinm/ovce.jpg

sam na tej sliki si pa ful luškan:P :D

Nikka06
31.05.2006, 12:04
Grozna moda, grozne barve... moski delujejo zelo pozensceno v teh oddtenkih.

Njuška Trap
31.05.2006, 14:58
Spomnim se enega tipa, ki sem ga par let nazaj (ja, par let nazaj) videla v Kranju - na easy skuštrani rjavi lasje (dejansko je izgledalo, kot da je ravnokar vstal, ne lakasto ali želejasto skuštran), cca. tridnevna bradica, ne koščen, ne debel - malo mišic na rokah se je dalo videt..., zgoraj kratka, rahlo oprijeta črna majica, na nogah črne usnjene (precej masivne) japanke, hlače pa je imel v barvi svetle ciklame, malo širše, indijski bombaž, spodaj rahlo na zvonec. Mnjami! :P

Cifra
31.05.2006, 15:29
Spomnim se enega tipa, ki sem ga par let nazaj (ja, par let nazaj) videla v Kranju - na easy skuštrani rjavi lasje (dejansko je izgledalo, kot da je ravnokar vstal, ne lakasto ali želejasto skuštran), cca. tridnevna bradica, ne koščen, ne debel - malo mišic na rokah se je dalo videt..., zgoraj kratka, rahlo oprijeta črna majica, na nogah črne usnjene (precej masivne) japanke, hlače pa je imel v barvi svetle ciklame, malo širše, indijski bombaž, spodaj rahlo na zvonec. Mnjami! :P
Si ga tko lepo opisala, da si ga kar predstavljam... :P :shy:

Njuška Trap
31.05.2006, 16:43
Si ga tko lepo opisala, da si ga kar predstavljam... :P :shy:
Je bil tako lep, da sem si ga dolgo ogledovala... In si ga tudi zapomnila. :approve: :P