Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Internetno oglaševanje

pokec
12.04.2006, 21:45
Pozdravljeni!

Rad bi imel internetno oglaševanje (kot neke vrste televizija) in me zanim, če moram za to imeti obrt ali velja, da bi imel kakšno društvo oz. kaj podobnega. Seveda pa bi mi stranke za to plačevale. Ali je bolje da mi dajejo denar kot donatorji? Kaj je bolje narediti in kaj je bolj enostavno in hitreje, pa da je čim manj komplikacij? A je tukaj potrebo voditi knjige?

hvala

LP

TuNina
12.04.2006, 21:47
kako to misliš, imel internetno oglaševanje?

pokec
12.04.2006, 22:16
Oglaševal bi avtomobile in pa teste, ki bi jih naredili.

snežko
18.04.2006, 18:10
:) če boš to elal zastonj ni problema - najlažje - če boš pa komu hotel to zaračunati pa mu boš moral izstaviti račun kar pomeni - pokec s.p. - in knjige in vse to ...

ŽeŽo
25.04.2006, 08:47
Pa kolikor jz vem v igri oglaševanja ima veliko vlogo tudi koliko obiskov dobiš na stran dnevno, mesečno...

Replika
26.04.2006, 17:27
to je replika; ustvarjena za podjetne

Računovodstvo in davčno svetovnje boš vsekakor potreboval zato lahko skočiš na racunovodstvo-on.net ali na racunovodstvo.eu.

Ker razmišljaš o društvu ti predlagam, da greš na spletno stran nasvet.com kjer boš dobil takoj vtis kaj in kako....

Neglede na to ali boš imel društvo, s.p. ali d.o.o. pa boš plačeval davke; še posebej, če se boš ukvarjal s pridobitno dejavnostjo ;((

Včasih je bilo tako pri društvu ta meja nekako zabrisana in DURS ni razpolagal s dovolj veliko inšpektorji specializiranih za področje društev. Sedaj pa je v pripravi nov strožji zakon o društvih; šolajo pa tudi že nove inšpektorje prav za to področje.

Torej, če želiš delati na dolgi rok odpri d.o.o. v katerem boš edini družbenik in boš na podlagi knjige sklepov sam odločal o vsem. Za računovodstvo in davčno svetovanje pa boš tudi že našel 30.000 sit + ddv.

Discover your power

pokec
08.05.2006, 23:00
Replika. Kaj si mislil s tem 30.000+DDV? Da bi zaposlil računovodjo? Kakšne plače pa imajo kej te računovodje?? Zanima me pa še to, se izplača imeti invalidsko podjetje ali ne?

Hvala

LP

solsikke
09.05.2006, 06:37
Zakaj bi imel pa invalidsko podjetje, oz. kaj si pod tem predstavljaš?

mato85
09.05.2006, 17:10
Mogoče je mišljeno da bi imel zaposlene invalide? Kar sploh ni slaba stvar, to država namreč zelo podpira.

De_Tomaso
09.05.2006, 18:12
Mogoče je mišljeno da bi imel zaposlene invalide? Kar sploh ni slaba stvar, to država namreč zelo podpira.

Manj kot si misliš, žal. No morda če prideš na zavod za zaposlovanje in preden rečeš, da bi na novo zaposlil 45 ljudi gledejo, poveš da si od prave stranke. Potem se morda obravnava spremeni.

mato85
09.05.2006, 18:49
kot jaz vem naj bi vsako srednje veliko podjetje zaposlilo invalida; maybe I'm wrong?

pokec
22.05.2006, 10:14
Da. V svojem podjetju bi imel zaposlene invalide. A se to sploh splača ali je bolje imeti zdrave ljudi zaposlene??

hvala

gambler
27.05.2006, 21:27
Se boš pa ja odločal poleg vseh olajšav in bonitet, ki jih imaš v mislih in računici, tud na osnovi tega, kaj ti kdo lahko naredi v podjetju, pa naj bo to invalid ali pa "zdrav".