Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : touareg tuning

thecall
17.04.2006, 21:33
Zanima me kje v sloveniji bi se dalo naredit najbolsi tuning za touarega...
Zunanji izgled... in tudi chip tuning...
touareg pa je v8...

Teo
17.04.2006, 21:38
a to se sam hvališ, da ga imaš?:)

poskusi vprašati na forumu @ www.avtomobilizem.com

slick
18.04.2006, 05:59
zakaj bi se kdo hvalil da ima tuarega?

to je tako, kot da bi se hvalil, da ima sifilis...:D

revež...

thecall
18.04.2006, 08:29
a to se sam hvališ, da ga imaš?:)

poskusi vprašati na forumu @ www.avtomobilizem.com

Teo jz vprasow za tuning, kaj tebe briga
al ga jaz imam al ne...

mrjerry
18.04.2006, 09:31
Dvignit moras moc vozila, za kar potrebujes lazje in vzdrzljivejse dele. Najbolj preprosto je, da kupis Porscheja GT. Ce imas se pol urice casa, prestavis VW znak in napis Touareg na Porscheja. Nato pozabis na Touarega in se vozis s Porscjehem :approve:

De_Tomaso
18.04.2006, 10:04
RSR motorsport - na njih se obrni pri VAG grupi so zelo dobri in kvalitetni.

http://www.rsrmotorsport.com/

So morda dražji, ampak tuning za malo denarja jaz ne bi ravno poskušal.

nejc
18.04.2006, 11:21
RSR motorsport - na njih se obrni pri VAG grupi so zelo dobri in kvalitetni.

http://www.rsrmotorsport.com/

So morda dražji, ampak tuning za malo denarja jaz ne bi ravno poskušal.
:2thumbs: sm dal svoj avto h njim, pa foter tu.

edino kar je pri chip tunningih, pa ne znam razložit za kaj, je to, da se to dela sam na motorjih s turbinami.

De_Tomaso
18.04.2006, 12:04
Ne dela se samo pri motorjih s turbina, je pa seveda pri takšnih motorjih najlažje. Pri turbincih s epač samo dvigne tlak turbine in poveča interval vbrizga goriva.

Tako pride v valj več zraka in več goriva.

Pri NA motorjih pa se prav tako lahko s čipom malce optimira delovanje, samo to ne prinese več kot kakšnih 5 konjev pri običajnih motorjih. No pri Maseratiju Gt lahko čip na običajnem motorju prinese tudi do 45 konjev, ampak moraš avtomobil odpeljati na sever nemčije, ker samo tam to delajo.

Smem vprašat nejc, kateri avtomobil voziš in si ga dal čipat??? Predvidevam, da kak TDI, ne? Ker te pri RSRju res obvladajo.

spaceruner
18.04.2006, 15:23
zakaj bi se kdo hvalil da ima tuarega?

to je tako, kot da bi se hvalil, da ima sifilis...:D

revež...
:veryevil: :rolling: :censored: :blush:

CaptainBlackAdder
19.04.2006, 06:27
Ne dela se samo pri motorjih s turbina, je pa seveda pri takšnih motorjih najlažje. Pri turbincih s epač samo dvigne tlak turbine in poveča interval vbrizga goriva.

Tako pride v valj več zraka in več goriva.

Pri NA motorjih pa se prav tako lahko s čipom malce optimira delovanje, samo to ne prinese več kot kakšnih 5 konjev pri običajnih motorjih. No pri Maseratiju Gt lahko čip na običajnem motorju prinese tudi do 45 konjev, ampak moraš avtomobil odpeljati na sever nemčije, ker samo tam to delajo.

Smem vprašat nejc, kateri avtomobil voziš in si ga dal čipat??? Predvidevam, da kak TDI, ne? Ker te pri RSRju res obvladajo.

Fotr je to zdej zrihtal na svojem - Volvo S80, D5 - pospeški so obutno boljši avto pa žre manj. Kakšen bo pa učinek na motor, bomo pa videli.