Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : ..smrt staršev-bioloških staršev

biba
22.04.2006, 12:07
....umrla mi je mama...tista...biološka mama....,..danes zjutraj,....zmedena sem,...zelo zmedena,....sestrica me je prosila naj grem na pogreb jaz pa enostavno ne čutim potrebe,...ne čutim ljubezni,..ne čutim sovraštva ne čutim žalosti,...premišljujem in se sprašujem....a moram na pogreb?? zakaj? zakaj?????....ona je zapustila mene,...ona se je odrekla mene, ko sem bila dojenček ....

...kaj mi je storiti,..a bi vedeli vi?...

..KAJ BI STORILI VI???

Medved Pu
22.04.2006, 12:40
Moje iskreno sožalje Biba...
Karkoli boš storila, bo prav, verjemi...
V tej situaciji si važna Ti in le TI...kot samorastnica si vedno bila...Imaš to pravico..
Če te nenadoma prešine, da bi vseeno šla pojdi, če ne, ne...

eisenhower
22.04.2006, 13:05
Iskreno sožalje biba

jaz ne bi šel

Sacha
22.04.2006, 13:12
Biba, stori tisto kar ti veli srce!

PARIS HILLTON
22.04.2006, 13:21
Biba iskreno sožalje,
drgač pa tudi jaz ne bi šla na pogreb!:nonono:

BMX
22.04.2006, 13:38
..KAJ BI STORILI VI???
Moje sožalje. Jaz osebno bi šel. Če ne bi šel, bi si kdaj kasneje lahko to očital. Ti pa stori kakor se ti zdi da je prav. In vsaka odločitev bo prava.

ain
22.04.2006, 14:11
tudi meni je žal...

ne vem zakaj bi si očital da nisi šel na pogreb, mislim da s tem nič ne zamudiš.. ohraniš le spomin na človeka, ne pa na tisto mučno pokopavanje. jaz nebi šla...
se pa strinjam s tem, da kar boš naredila bo prav, ker je res da si ti najpomembnejša

pk
22.04.2006, 14:23
za smrt mojega biološkega očeta sem izvedela iz dnevnega časopisa. novica me je pustila čisto indiferentno. nas je zapustil, ko sem bila dojenček, nikoli ni iskal stikov z nami, ni ga zanimalo, kako nam gre in kako se imamo, še preživnine ni plačeval. bi morala žalovat za njim? bi morala iti na njegov pogreb? zakaj le? in nisem šla. nič si nisem, si ne in si ne bom očitala. umrl je tujec.

ain
22.04.2006, 14:51
popolnoma eenako bi ravnala

timal
22.04.2006, 15:07
:tolazba: :kisses: moje sožalje biba
nevem, kakorkoli se odločiš bo OK, poskrbi zase, to je pomembno:kisses:

paradox
22.04.2006, 16:10
....umrla mi je mama...tista...biološka mama....,..danes zjutraj,....zmedena sem,...zelo zmedena,....sestrica me je prosila naj grem na pogreb jaz pa enostavno ne čutim potrebe,...ne čutim ljubezni,..ne čutim sovraštva ne čutim žalosti,...premišljujem in se sprašujem....a moram na pogreb?? zakaj? zakaj?????....ona je zapustila mene,...ona se je odrekla mene, ko sem bila dojenček ....

..KAJ BI STORILI VI??? Vprasaj se, ce bos sla, zakaj bos sla. Ce bos sla zato, da ugodis zelji svoji sestre je cisto sprejemljivo. Prav tako kot je sprejemljivo, da ne bos sla, ker trenutno glede na vse kar si napisala ne cutis potrebe, da bi. Sicer lahko pa gres vedno na njen grob, kasneje, ce si bos zazelela. Nikakor se ne ukvarjaj s tem kaj mislijo drugi - vazno je, da si odkrita sama s seboj in temu primerno odreagiras.;)

roxa
24.04.2006, 07:50

..KAJ BI STORILI VI???

predvsem tukaj ni vprašanje kaj bi storili vi:nonono:

STORI KOT TI NAREKUJEJO ČUSTVA...VIDIM DA NIMAŠ VOLJE ZA IT-TOREJ ZAKAJ BI JO POSPREMILA NA ZADNJO POT?

pejt rajš z menoj na kavico:)

Smarty
24.04.2006, 07:56
Ja, kakor čutiš.

Osebno bi šla...zaradi sebe in drugih.
Nikoli si ne bi očitala, da se nisem še zadnjič poslovila od osebe.
In...mogoče si sestra želi, da si z njo v težkih trenutkih. :)

NaceM
24.04.2006, 08:24
Moj biološki oče še (hvalabogu) ni umrl. In nikoli ni iskal pretiranih stikov z menoj, naju z mamo zapustil, ko sem bil jaz star 3 mesece in pustil me je na cedilu takrat, ko sem ga najbolj potreboval. In še vedno se vidiva 1x na mesec, pa ga jaz poiščem, ne on mene. Končno staršev si ne moreš izbirati.

Vsekakor pa ti želim iskreno Biba.

lump muc
29.04.2006, 14:41
upam da si storila tako kot je prav tebi in drugim.

Soleil
29.04.2006, 16:25
Biba, moje sožalje.

Zdaj si že naredila, kakor si, ampak bom vseeno napisala.

Na pogreb greš zaradi sebe, ker je pogreb slovo od pokojnika. Ob tem obredu dokončno dojameš, da tega človeka ni več, da ga pustiš za sabo in greš z življenjem naprej. Če ne greš k pogrebu, si kasneje ne očitaš neke nemorale, le to je, da nisi doživel pravega slovesa. Vsaj pri meni je bilo tako. Tudi, če si s pokojnikom nisi bil blizu, je tako slovo boljše, kot nobeno. S tem, da greš k pogrebu odnos na nek načn zaključiš.

buba
29.04.2006, 17:12
Biba, moje sožalje.

Zdaj si že naredila, kakor si, ampak bom vseeno napisala.

Na pogreb greš zaradi sebe, ker je pogreb slovo od pokojnika. Ob tem obredu dokončno dojameš, da tega človeka ni več, da ga pustiš za sabo in greš z življenjem naprej. Če ne greš k pogrebu, si kasneje ne očitaš neke nemorale, le to je, da nisi doživel pravega slovesa. Vsaj pri meni je bilo tako. Tudi, če si s pokojnikom nisi bil blizu, je tako slovo boljše, kot nobeno. S tem, da greš k pogrebu odnos na nek načn zaključiš.:2thumbs:

Kahla
29.04.2006, 20:58
Najprej iskreno sožalje. Svetujem da storiš, kar ti narekuje TVOJE srce, kakorkoli že to bo.