Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kemofarmacija???

jaka-25
22.04.2006, 21:57
Ker imam nekaj delnic te firme, me zanima če se jih splača prodat po ceni 11000 sit, ali počakati še nekaj časa? Kupil sem jih po višji ceni, ampak se že kar nekaj časa ne zgodi nič in začel sem razmišljati o tem da bi jih prodal in denar vložil kam drugam kjer bi se bolje kopičil! Ima kdo kakšno konkretno informacijo kako je s temi delnicami in kaj se bo dogajalo vnaprej?

zverina
23.04.2006, 10:54
zakaj bi prodajal, kam se ti mudi?

De_Tomaso
24.04.2006, 11:43
Se ti ne zdi, da je tale forum malo čuden kraj za iskanje takšnih informacij.;)

BMX
24.04.2006, 12:05
Se ti ne zdi, da je tale forum malo čuden kraj za iskanje takšnih informacij.;)
Obstajajo posamezniki z zelo "koristnimi" nasveti.:shy: :shy:

De_Tomaso
24.04.2006, 12:10
Obstajajo posamezniki z zelo "koristnimi" nasveti.:shy: :shy:

Glede splošnih stvari morda, za kaj specifičnega pa verjemi, da se po takšnih forumih ne piše.

Glede tega fanta, ki pa nenehno sprašuje kaj naj naredi s svojimi delnicami, pa mu samo želim da en bo nekoč vse izgubil, ker bo verjel kakšnemu svetovalcu, ki (bog ne daj) za svoj vir uporablja Finance in je slučajno še študiral v Ameriki, tako da se mu res ne sanja, kako stvari potekajo na tem koncu balkana.

BMX
24.04.2006, 12:14
Glede splošnih stvari morda, za kaj specifičnega pa verjemi, da se po takšnih forumih ne piše.

Glede tega fanta, ki pa nenehno sprašuje kaj naj naredi s svojimi delnicami, pa mu samo želim da en bo nekoč vse izgubil, ker bo verjel kakšnemu svetovalcu, ki (bog ne daj) za svoj vir uporablja Finance in je slučajno še študiral v Ameriki, tako da se mu res ne sanja, kako stvari potekajo na tem koncu balkana.
Jaz nikomur nikoli ne svetujem. Občasno pojasnim kakšno stvar, to je pa tudi vse. Tisti z "dobronamernimi" nasveti imajo svoje interese.

De_Tomaso
24.04.2006, 12:23
No, če ti nikoli ne svetuješ čisto ničesar tudi veliko pove o tebi. Jaz v veseljem komu kaj odsvetujem, če vem, da bo v nasprotnem primeru na škodi. Me nič ne stane pa svojo pot v raj (če sploh je) hkrati tlakujem še z enim dobrim delom.:shy:

doli
24.04.2006, 13:12
Ker imam nekaj delnic te firme, me zanima če se jih splača prodat po ceni 11000 sit, ali počakati še nekaj časa? Kupil sem jih po višji ceni, ampak se že kar nekaj časa ne zgodi nič in začel sem razmišljati o tem da bi jih prodal in denar vložil kam drugam kjer bi se bolje kopičil! Ima kdo kakšno konkretno informacijo kako je s temi delnicami in kaj se bo dogajalo vnaprej?

Si se pač mal za j. Celesio ima več kot 90% delnic KFLG, za nakup preostanka očitno ni zainteresirana. Teh delnic sicer ne poznam, ne spomnim se niti tega, kaj se je dogajalo v preteklosti z njimi, tako da bo tale moj nasvet en tak, bolj na ugibanje. Prodaj.

jaka-25
26.04.2006, 16:29
Sam ne se zdej kregat zarad mojga vprašanja!!! Zakaj pa nebi spraševal tukaj pa ne vem? Pač mislm da več mnenj pomaga pri odločitvi!!! Povem pa samo to, da nikol več ne bom denarja vlagal v delnice, ampak ga bom raje dal v kakšen sklad, se mi zdi bolj sigurno pa še če do česa pride lahko pobereš ven vsaj nekaj, pri delnicah si pa lahko ob vse !!! Obljublja se svašta, da pa se kaj konkretnega zgodi, o tem pa ni ne duha ne sluha!

zverina
26.04.2006, 16:47
zakaj pa si tako navalil na jug?

BMX
26.04.2006, 17:28
Sam ne se zdej kregat zarad mojga vprašanja!!! Zakaj pa nebi spraševal tukaj pa ne vem? Pač mislm da več mnenj pomaga pri odločitvi!!! Povem pa samo to, da nikol več ne bom denarja vlagal v delnice, ampak ga bom raje dal v kakšen sklad, se mi zdi bolj sigurno pa še če do česa pride lahko pobereš ven vsaj nekaj, pri delnicah si pa lahko ob vse !!! Obljublja se svašta, da pa se kaj konkretnega zgodi, o tem pa ni ne duha ne sluha!
Individualno investiranje, še posebej v delnice in na "nestabilne" trge, je kot igranje lota. Ja, vzajemni skladi so veliko boljša zadeva: upravljalci se ukvarjajo s tem profesionalno in zadeve spremljajo dnevno, imaš pa tudi različne možnosti pri skladih, odvisno od odnosa do tveganja. Temu primerni so donosi.

jaka-25
26.04.2006, 19:09
Se nism navalil!!! In tud ne bom ker se mi ne zdi pametno!!! Bom raje dal v sklade in imel malo manj a bolj siguren dobiček!!!