Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Nasilne ženske

NaceM
23.04.2006, 16:03
Vidim, da je govora o nasilnih moških, jaz pa se sprašujem, kako gledate na nasilne ženske. Tudi te namreč obstajajo.

Arnulf
23.04.2006, 16:35
Klin se zabija s klinom. Dve na gobec, da je mir.

NaceM
23.04.2006, 16:50
Vidim, da je govora o nasilnih moških, jaz pa se sprašujem, kako gledate na nasilne ženske. Tudi te namreč obstajajo.

... in tudi niso tako redke! :)

NaceM
23.04.2006, 16:53
Ok hec na stran!

Sam sem zelo netoleranten do VSAKRŠNEGA nasilja. In prav se mi zdi, da se napiše tudi to, da marsikatera ženska ni cvetka kar se tiče nasilja. Pa sploh kakšni majhni "focnčki" tu in tam. To ni sladko, to je bolano. Ker pomeni, da se ženska ne more zadržati.

Že pred časom sem se pogovarjal z eno žensko, ki se je pritoževala, da jo je tip tako stisnil, da jo je ful bolelo. Vse lepo in prav. Sem jo pa vprašal, zakaj pa je prišlo do tega. In je le spravila ven, da ga je udarila. In kaj je rekla na vse to? "Ja on pa mene ne sme udariti, ker sem jaz bolj šibka, kot on, njega pa to tako ali tako ne boli, ker je močnejši od mene." Ko sem ji rekel, da to tako pa ne gre, ker je tudi ona bila nasilna in če bi to (karikiram) prišlo na sodišče, bi tudi ona nosila svoj del krivde, je pa rekla. "Ja kdo mu bo pa verjel. Valda, da bodo verjeli meni, ker sem mala in sladka!" :) :)

Arnulf
23.04.2006, 18:26
Ok hec na stran!

Sam sem zelo netoleranten do VSAKRŠNEGA nasilja. In prav se mi zdi, da se napiše tudi to, da marsikatera ženska ni cvetka kar se tiče nasilja. Pa sploh kakšni majhni "focnčki" tu in tam. To ni sladko, to je bolano. Ker pomeni, da se ženska ne more zadržati.

Že pred časom sem se pogovarjal z eno žensko, ki se je pritoževala, da jo je tip tako stisnil, da jo je ful bolelo. Vse lepo in prav. Sem jo pa vprašal, zakaj pa je prišlo do tega. In je le spravila ven, da ga je udarila. In kaj je rekla na vse to? "Ja on pa mene ne sme udariti, ker sem jaz bolj šibka, kot on, njega pa to tako ali tako ne boli, ker je močnejši od mene." Ko sem ji rekel, da to tako pa ne gre, ker je tudi ona bila nasilna in če bi to (karikiram) prišlo na sodišče, bi tudi ona nosila svoj del krivde, je pa rekla. "Ja kdo mu bo pa verjel. Valda, da bodo verjeli meni, ker sem mala in sladka!" :) :)
In potem se rojevajo teme Nasilni moški.

NaceM
23.04.2006, 19:12
:):):)
Točno tako.

Verbal
23.04.2006, 19:15
Jap, ženska zloba ne pozna meja...

NaceM
23.04.2006, 19:33
Oh to pa ne bi rekel. Zlobni znajo biti tako moški kot ženske! :)

Verbal
23.04.2006, 19:34
To je res, ampak ženska zloba JE hujša.
Govorim na splošno.

NaceM
23.04.2006, 19:35
Tudi ne bi mogel trditi, na splošno ali ne. Jaz pravim, da ni hujša, ker je odvisno od osebe. Je pa čisto res, da se samo poudarja, kakšni grobjani so moški in kako so ženske boge, ker se moški spravljajo na njih itd... Ne pove pa se, da tudi moški kdaj pa kdaj še kakšno hudo (tako fizično kot tudi psihično) nasilje pretrpi samo zato, ker ima žensko resnično rad. Tu smo čisto na istem!

korenje
23.04.2006, 19:54
kle ena je nasga bivsega soseda tolk pretepla, da smo vidl cist krvave stene v njegovi bajti, ko se je tip izselu.

roxa
24.04.2006, 07:39
nasilje ženske se v malo primerih spremeni v fizično nasilje-običajno so fizično nasilne do otrok, v primeru, ko partnerju nič ne morejo...ampak priznam da so ženske umetnice psihičnega nasilja:nonono:

Cavallo
24.04.2006, 07:43
Ko se ženskam spele pol sam stran od njih. Takrat nič nemislijo :D

NaceM
24.04.2006, 07:54
nasilje ženske se v malo primerih spremeni v fizično nasilje-običajno so fizično nasilne do otrok, v primeru, ko partnerju nič ne morejo...ampak priznam da so ženske umetnice psihičnega nasilja:nonono:

Vsi vemo, da tudi ženske znajo udarit, po možnosti še s kakšnim "orodjem". Tudi fizično.

roxa
24.04.2006, 07:58
Vsi vemo, da tudi ženske znajo udarit, po možnosti še s kakšnim "orodjem". Tudi fizično.

imaš prav res je-sam ženska bo prej probala na fokserski način-moški pa obratno...ženske so običajono verbalno močne...res je pa da obstajajo izjeme

NaceM
24.04.2006, 08:11
Nasilje nikoli ni bilo odgovor. Ne s strani moškega, kot s strani moške. Nikoli prav tako ničesar ne reši, ampak stvari zelo poslabša!

roxa
24.04.2006, 08:15
Nasilje nikoli ni bilo odgovor. Ne s strani moškega, kot s strani moške. Nikoli prav tako ničesar ne reši, ampak stvari zelo poslabša!

to že ptiči čivkajo;)

NaceM
24.04.2006, 08:18
... in še vedno se pogovarjamo o tem, ker folk s pestmi rešuje probleme!

roxa
24.04.2006, 08:26
... in še vedno se pogovarjamo o tem, ker folk s pestmi rešuje probleme!

kdorkoli rešuje s pestmi karkoli je pod nivojem-torej šibkejši...

NaceM
24.04.2006, 08:33
In žal se še vedno rešuje s pestmi, pa če je šibkejši ali ne.

roxa
24.04.2006, 08:40
In žal se še vedno rešuje s pestmi, pa če je šibkejši ali ne.

tu lahko zajadramo globoko in bo spet prihajalo do nesporazumov...lahko pa probam in se diskretno umaknem...torej...v naravi je to normalno, da se s fizično prevlado pokaže kdo je top...človek poleg tega uporablja še psiho-torej nastane psihično nasilje...Ampak druga zgodba pa je, če nekdo to dela izklučno iz svojih užitkov-nagnjen itd...to je pa bolezensko stanje zame

MyWay_SI
24.04.2006, 08:52
nasilje ženske
...ampak priznam da so ženske umetnice psihičnega nasilja:nonono:
z vsemi možnimi akademskimi predponami pred imenom :D

rozinca
24.04.2006, 09:04
z vsemi možnimi akademskimi predponami pred imenom :D

ja ja, ženske znajo bit zelo nasilne... pravijo, ja me je udaril, samo ne pove pa, da je prej 2 ure najedala in težila, čeprav jo je moški 100x opozoril, da naj neha...
Seveda, da ne velja to za vse pretepe, ki se zgodijo, samo verjetno trezen in zdrav moški ne bo ene prtisnil zato, ker je mimo prišla... :dontknow:

NaceM
24.04.2006, 09:05
Trezen in zdrav moški ženske ne bo udaril, pa tudi če mu bi najedala še pa još! :)
So tudi drugi načini, kako se tega najedanja znebit.

roxa
24.04.2006, 09:11
Trezen in zdrav moški ženske ne bo udaril, pa tudi če mu bi najedala še pa još! :)
So tudi drugi načini, kako se tega najedanja znebit.

daj nehaj no....ali pa povej kako....:nonono:
očitno pustiš, da ti serje po glavi.....:D :clown: ;)

NaceM
24.04.2006, 09:16
Imam normalno žensko, ki ne serje po glavi. Tudi to je ena od rešitev.

NaceM
24.04.2006, 09:17
Druga rešitev pa je ta, da se spraviš iz radiusa teženja in šikaniranja.

rozinca
24.04.2006, 09:19
Imam normalno žensko, ki ne serje po glavi. Tudi to je ena od rešitev.

Za enkrat :rolling:

Hecam se.... ;)

NaceM
24.04.2006, 09:20
Za enkrat :rolling:

Hecam se.... ;)

Sto ljudi sto čudi. In ja. Zaenkrat še in glede na to, da sva kar dolgo skupaj so izgledi lepi, da bo tudi vnaprej tako.

MyWay_SI
24.04.2006, 09:22
lahko ji ga pa za kak dan odmakneš, pa bo prišla vsa mehka in medena po svoj "šus" :D

rozinca
24.04.2006, 09:22

hja, če nimaš otrok z njo, potem je to enostavno, če jih pa imaš... potem pa verjem, da tega ni nikoli konec... moj nima mir pred bivšo, ker najde vedno kaj, da serje...
Ene pač uživajo v tem.... :nonono:

roxa
24.04.2006, 09:29
točno tko....

tako kot so eni na smrt prepričani, da je v njihovih zvezeh vse kul:D :rolling: ;)

sJavorshek
24.04.2006, 09:31
Ženske se fizično ne spravlajo na tipe, ker vejo, da bojo potegnle krajši konc, znajo pa ***at v glavo na 100 in en način. In to včasih na tak način, da se tega niti ne zavedaš, dokler ti res že ne vre - v tem primeru se potem slabiči znesejo fizično, drugi se umaknejo v gostilno, tretji se ločjo, največji reveži pa prenašajo. :(

roxa
24.04.2006, 09:34
res je...včasih smo živo zlo:( :D

sJavorshek
24.04.2006, 09:35
Ne trdim za vse, znajo pa ene najedt :dontknow:

roxa
24.04.2006, 09:37

ja sej pravim...oziroma priznam...sam jaz ko začutim, da sem taka( kar sem redkokdaj) se umaknem in hočem mir... ne maram, da trpi mojo presranost:nonono:

NaceM
24.04.2006, 10:06

:) :) Tako kot tudi vsi moški niso nasilni. :) :)

sJavorshek
24.04.2006, 10:25
Res je, ampak se pa precej stvari v teh okvirjih posplošujejo. :nonono:

roxa
24.04.2006, 10:25
:) :) Tako kot tudi vsi moški niso nasilni. :) :)

s to pomeni, da ti nisi?:lala: :think: :D :clown: ;)

NaceM
24.04.2006, 11:13
s to pomeni, da ti nisi?:lala: :think: :D :clown: ;)

Kakšen sem jaz ali kakšen nisem jaz, ti ne boš nikoli izvedela. :rolling:

roxa
24.04.2006, 11:14
Kakšen sem jaz ali kakšen nisem jaz, ti ne boš nikoli izvedela. :rolling:

:( :sad: :cry:

NaceM
24.04.2006, 11:17
hja, če nimaš otrok z njo, potem je to enostavno, če jih pa imaš... potem pa verjem, da tega ni nikoli konec... moj nima mir pred bivšo, ker najde vedno kaj, da serje...
Ene pač uživajo v tem.... :nonono:

Tudi nekatere ženske nimajo mira pred bivšimi psihoti. That's the way...

rozinca
24.04.2006, 11:26
Tudi nekatere ženske nimajo mira pred bivšimi psihoti. That's the way...

seveda, za vse velja tudi obratno...

lila5
24.04.2006, 12:18

Isto kot na nasilne moške.

NaceM
24.04.2006, 12:23

Veseli me, da je nekdo to napisal, ker je bila odprta tema, kjer se je govorilo samo o nasilnih moških.

Njuška Trap
24.04.2006, 13:06
Same here. :approve:

caramia
25.04.2006, 09:22
Imamo zafrustrirane ljudi obeh spolov. Potem pa je potrebna semo še primerna simbioza in podlaga za nasilje je ustvarjena. Nasilnik potrebuje svojo žrtev, ki mora biti čimbolj slepa. Brez nje ni učinkovit.

Glede nasilja žensk bi pa izpostavila dejstvo, da se te vrste nasilje še bolj skriva kot kaj drugega. Isto je z ženskim alkoholizmom, ki je tako latentno, da se zdi, kot da ga ni. Zelo slabo za družbo, ki je že tako ali tako preobremenjena s tabuji.

roxa
25.04.2006, 09:25
men se tud zdi ženski alkoholizem mal tabu....:nonono:

Verbal
25.04.2006, 09:27
ja sej pravim...oziroma priznam...sam jaz ko začutim, da sem taka( kar sem redkokdaj) se umaknem in hočem mir... ne maram, da trpi mojo presranost:nonono:

Vil ju meri mi? :drop:

PS: Saj me ne moti, če že imaš partnerja, samo bodi dobra z menoj....:)

roxa
25.04.2006, 09:31
Vil ju meri mi? :drop:

PS: Saj me ne moti, če že imaš partnerja, samo bodi dobra z menoj....:)

vidiš to moj partner ful občuduje in me zmerom pohvali drugim:blush: :blush:
pa nikoli ga ne kličem, če ga ni...kaj pa vem nočem ga utesnjevati...on je kot prvo sam-svoj šele nato je lahko moj....tega se držim in mu dam prostor naj diha in uživa z menoj:dontknow:

Škrlatka
25.04.2006, 11:04
Tudi ne bi mogel trditi, na splošno ali ne. Jaz pravim, da ni hujša, ker je odvisno od osebe. Je pa čisto res, da se samo poudarja, kakšni grobjani so moški in kako so ženske boge, ker se moški spravljajo na njih itd... Ne pove pa se, da tudi moški kdaj pa kdaj še kakšno hudo (tako fizično kot tudi psihično) nasilje pretrpi samo zato, ker ima žensko resnično rad. Tu smo čisto na istem!
hmm,mislim da te ženska zna z***at bolj na fin , mentalen način, niti ne veš kdaj, le doleti te
osebno ne poznam ženske kjer bi res pretepla svojega moža:dontknow: kak te to mora zgledat:nonono:

roxa
25.04.2006, 11:11
hmm,mislim da te ženska zna z***at bolj na fin , mentalen način, niti ne veš kdaj, le doleti te
osebno ne poznam ženske kjer bi res pretepla svojega moža:dontknow: kak te to mora zgledat:nonono:

moja soseda je enkrat svojega moža, ampak v obrambi, s piskrom nekim po glavi-čist je bil krvav po frisu in ko so policaji prišli smo mi vsi umiral od smeha ko smo ga videli:D :D :D :D

Škrlatka
25.04.2006, 11:13
ti pa živiš v :D :angel: pestrem okolju

roxa
25.04.2006, 11:17
ti pa živiš v :D :angel: pestrem okolju

to je blo v prejšnem stanovanju, kjer sem živela z družino, kasneje so se moji starši preselili....
ja v našem mestu je tko...pred nosom so mi pa ustrelili soseda iz sosednjega bloka:dontknow:

Škrlatka
25.04.2006, 11:18
upam da nisi kaksna someščanka od pluta;)

roxa
25.04.2006, 11:19
upam da nisi kaksna someščanka od pluta;)

ne sem pa eno urco stan od kraja zločina kjer je bil zadnjič:D :D

Škrlatka
25.04.2006, 11:23
ne sem pa eno urco stan od kraja zločina kjer je bil zadnjič:D :D
ti se pa res lahko pohvališ samo z lepimi stvarmi:clown: :D :angel:

roxa
25.04.2006, 11:25
ti se pa res lahko pohvališ samo z lepimi stvarmi:clown: :D :angel:

ja tud nasilje je lepa stvar:veryevil: :clown: ;)

Škrlatka
25.04.2006, 11:28
ti ze mors verjet tako ja;)

roxa
25.04.2006, 11:41
ti ze mors verjet tako ja;)

hudiča-okolje nas tudi zaznamuje:D ;)

NaceM
25.04.2006, 12:45

Kaj pa tista ženska, ki je po "nesreči" zabodla svojo hčerko?

To ti je kot iz mafijskih filmov:
"Sam je padel na nož!"
"Trikrat?"
"Seveda.. Tla so bila spolzka."

Njuška Trap
04.05.2006, 16:47
Kakšen smešen vic. :sleepy:

spaceruner
04.05.2006, 16:55
da nisi ti is fužina doma;)
Zakon geta...:nonono:

Pax Romana
04.05.2006, 18:15
NaceM, bom še jaz copy/paste, ker se mi ne da še enkrat pisati (objavljeno že pod temo Nasilni moški):

----------------------------------------------------------

Tako kot spolna zloraba (obravnavana v eni drugi temi) in spolna diskriminacija (isto), je tudi nasilje nad ženskami, moškimi in otroci nedopustno. O vseh treh temah se vse premalo govori in tudi premalo se odpravlja v praksi.

Najbolj pereča problema sta nasilje nad ženskami in otroci. Ker ste verjetno v tej temi najbolj govorili o tem, se bom tu samo dotaknil nasilja nad moškimi. Da pa ne bo spet ploha ogroženih postov (kot se je to zgodilo nekomu pri temi o spolni diskriminaciji), naj povem, da s tem ne zanikam problema nasilja nad ženskami in otroci, niti ga ne zmanjšujem. Kapiš?

Tudi moški smo izpostavljeni nasilju. Zdi se da v manjši meri kot ženske. Verjetno res, čeprav pa nasilje ni samo fizično, ampak je lahko tudi psihično. V slednjem so mojstrice predvsem ženske (čeprav je tudi veliko moških, ki se tako izživljajo nad drugimi ljudmi, ne glede na spol), ker pač psihično in intuitivno plat človeka bolj obvladajo kot moški. Tako nasilje pa je tudi težje dokazati. Psihične modrice ne bodejo tako v oči kot modrice na telesu.

Takole malo ob strani bi še izpostavil klofutanje. V naši družbi se zelo obsoja, če moški prisoli klofuto ženski in je takoj označen za grobjana. Toda poglej, če ženska klofne moškega, je to nekaj čisto normalnega. Sem že videl kako so se ljudje smejali in celo ploskali ženski, ki je klofnila moškega in se zgražali ter ga skoraj linčali, ko jo je klofnil nazaj (osebno mislim, da je oboje vredno obsojanja). Tudi doživel sem, da sva se z neko žensko, ki ni znala sprejeti tega, da enkrat nima prav, hudo sprla. Grozila mi je, da me bo klofnila. Odgovoril sem ji, da če si ona jemlje to pravico, da si jo potem lahko tudi jaz (tako ali tako prazna "grožnja", ker se na tako nizko raven ne bi spustil). Rekla je, da moški ne smejo tepsti ženske. Rekel sem, če ženske lahko to počnejo oziroma imajo pravico kloftati moške. Rekla je da JA.:O Pa ne mi rečt, da je to rekla v jezi. Ona tako razmišlja tudi v "normalnem" stanju.

Za konec pa še en hec (ali pa tragedija, kot vzameš). Sem pred nekaj časa prejel po e-mailu en filmček na katerem ena zelo obilna ženska lovi po ulici svojega suhljatega moža. Vsake toliko časa ga ujame in mu eno ali dve prisoli.

Pax Romana
04.05.2006, 18:22
Sicer pa menim, da se bomo morali fantje glede mentalnega in verbalnega nasilja s strani žensk kar sami vzeti v roke (tako kot so se ženske glede nasilja nad njimi). Tako kot se učimo karateja za fizično samoobrambo, bi se morali tudi naučiti mentalnega in verbalnega "karateja".

Začnemo lahko kar s tem, da začnemo trenirati našo intuicijo in se nehamo trapati s tem, da je popolnoma brez veze. Popolna sicer ni, vendar lahko z njo marsikaj zaslutiš. Ampak, to za začetek.

buba
04.05.2006, 18:22
ko zmanjka moci argumenta, se mnogi posluzijo argumenta moci -- bi rekel, da le to ni samo v domeni moskih -- je pa res, da imajo zenske mnogo nizji nivo testosterona, tako, da je ta "privilegij" bolj udomacen pri moskih -- ne vem, pa zakaj, ko se doseze tocka vrelisca, moski, ce se ima za mocnejsega ne uporabi tisto malo orescka v glavi in enostavno ne odneha in seveda obratno-- ali je intelektualna "velicina" bolj prizadeta ob racionalnem umiku ali ob togotnem in ustnopenastem mahanju po nesrecnem partnerju...:dontknow: :approve:

caramia
04.05.2006, 19:07
moja soseda je enkrat svojega moža, ampak v obrambi, s piskrom nekim po glavi-čist je bil krvav po frisu in ko so policaji prišli smo mi vsi umiral od smeha ko smo ga videli:D :D :D :D

Mislim, da to kar lepo povzame kolektivno prepričanje o ženskem nasilju. Pa še policaji so zraven. Sploh ne potrebujemo komentarja.

roxa
05.05.2006, 05:56
da nisi ti is fužina doma;)

ne nisem, ker nisem sploh iz ljubljane...je bil pa ta primer na tv-ju, časopisu...itd...zdaj je pa ravno sodna obravnava;)

roxa
05.05.2006, 05:58
Mislim, da to kar lepo povzame kolektivno prepričanje o ženskem nasilju. Pa še policaji so zraven. Sploh ne potrebujemo komentarja.

sam ti cele zgodbe ne poznaš...ta ženska je trpinčena neprastano s strani svojega moža, tko, da je to naredila res že ko je bila pri koncu z živci:dontknow:

Njuška Trap
09.05.2006, 23:14
Sicer pa menim, da se bomo morali fantje glede mentalnega in verbalnega nasilja s strani žensk kar sami vzeti v roke (tako kot so se ženske glede nasilja nad njimi). Tako kot se učimo karateja za fizično samoobrambo, bi se morali tudi naučiti mentalnega in verbalnega "karateja".

Začnemo lahko kar s tem, da začnemo trenirati našo intuicijo in se nehamo trapati s tem, da je popolnoma brez veze. Popolna sicer ni, vendar lahko z njo marsikaj zaslutiš. Ampak, to za začetek.
Bravo. :approve:

Njuška Trap
09.05.2006, 23:15
:drop:

NaceM
11.05.2006, 14:41
sam ti cele zgodbe ne poznaš...ta ženska je trpinčena neprastano s strani svojega moža, tko, da je to naredila res že ko je bila pri koncu z živci:dontknow:

Le kaj se zgodi moškemu, ki je na koncu z živci...:)

roxa
12.05.2006, 06:25

isto:veryevil:

Njuška Trap
24.05.2006, 13:34
isto:veryevil:
S tem, da moškega, ki "izgubi živce" zaničujemo, ženski pa odobravajoče kimamo... Bulšit od dvojnih meril. :dead:

mrjerry
24.05.2006, 14:13

Pa mislis, da zenske izvajajo vec verbalnega nasilja nad moskimi, kot vice versa?
Ker nasilje izvaja tisti, ki je mocnejsi...

charles manson
24.05.2006, 17:00
S tem, da moškega, ki "izgubi živce" zaničujemo, ženski pa odobravajoče kimamo... Bulšit od dvojnih meril. :dead:
ne kima se ne moškemu ne ženski:approve:

charles manson
24.05.2006, 17:01
Ker nasilje izvaja tisti, ki je mocnejsi...

nasilje izvaja šibkejši đeri...ta se zateče batini ali pa varbalni (nizkotni) komunikaciji

lila5
25.05.2006, 12:13

Gre v gostilno, se ga tam nalije.....naslednji dan je pa deležen verbalnega nasilja s strani žene......;)

mrjerry
25.05.2006, 12:16
nasilje izvaja šibkejši đeri...ta se zateče batini ali pa varbalni (nizkotni) komunikaciji

Izvaja ga na nacin, v katerem je mocnejsi ;)

Škrlatka
25.05.2006, 12:17
Kaj pa tista ženska, ki je po "nesreči" zabodla svojo hčerko?

To ti je kot iz mafijskih filmov:
"Sam je padel na nož!"
"Trikrat?"
"Seveda.. Tla so bila spolzka."

daj razloz mi, kako lahk po nesreci zabodes svojo hci:nonono: ne verjamem, sploh en bi smelo prit tako dalec da noz vzames v roko in gres z njim nad cloveka:nonono:

Verbal
25.05.2006, 12:18
Saj Silvu Plutu je tudi po nesreči ženska padla na nož in umrla, še priznal je.
Vsi pa mu hočejo naprtiti umor iz maščevanja, ccc :nonono:

Škrlatka
25.05.2006, 12:19
ja seveda..