Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : obletnica mature

frikec
27.04.2006, 15:58
Bom kr tu postavil vprašanje.

Naš razred se dobiva vsako leto na obletnicah. Večina sošolcev redno prihaja, eni tu pa tam, drugi sploh ne. Do sedaj nismo nič kaj počeli na teh obletnicah, razen pili, jedli in se pogovarjali. Gostilne sicer redno menjamo, ampak nam je že postalo malo dolgčas.
Zanima me kaj počnete kej na obletnicah, ali obstajajo kakšne "fore", igre ali karkoli za popestritev srečanj (pa ne take fore iz porok ali abrahamov, bolj take srečanju primerne)?
Imate kakšne rituale, stave, naloge, karkoli?

lp

Restraint
03.05.2006, 20:37
Težka bo.
Mogoče se dobivate prepogosto, da vam je tečno..

Verbal
03.05.2006, 20:59
Mi smo se dobili 3 tedne nazaj po petih letih - prvič.
Jasno, da več kot do prigrizka, pijače in čveka ob muziki nismo prišli. Morda kvečejmu še afterparty sredi noči v centru v enem od lokalov.

Vtisi? Večina se jih (nas) ni kaj dosti spremenila od mature dalje, tisti ki pa so se, pa so se mi zdeli oz. zdele (ja, babnice, kaj čemo) nekam vzvišene, češ, kaj se te meniš z menoj, nisem več tista nedolžna deklina, ki si jo iz dolgčasa jezil, tik preden je odgovarjala slovenščino....
Najbolj sem se štekal s tistimi, ki so ostali in ostale iste. Morda še bolj, kot za časa šolanja....

Nikka06
04.05.2006, 12:18
Mi se nismo nikol vec vidli po maturi, mal mi je zal, je minilo kar nekaj casa.

Kaja
04.05.2006, 12:42
Me se dobimo čisto vsako leto, zasedba se giblje med 10-15, v glavnem ene in iste, in to že več kot skoraj 30 let. Nikdar nam ni dolgčas, tako da nam kakšne igrice sploh na pamet ne padejo, se imamo čisto preveč za pogovorit. Takoj po šoli so sicer babnice malo najedale, ker so slikce otrok nosile s seboj, sedaj jih je to minilo, ker so otroci odrasli, tako da čvek na čvek...pa vedno je gostilna premalo časa odprta :(.

zlatolaska
04.05.2006, 12:46
mi se ne dobivamo, brezveze ... to se splača sam za tavelke obletnice, če se bo dalu komu oragnizirat ....
men se zdi, da bo glih drug let 10 let :rolling:

sicer pa tiste, k jih itak želiš vidt, lahko pokličeš tut brez obletnice :approve::D

mrjerry
04.05.2006, 13:59
Jest zmeri po koncu obletnice poseksam bivso sosolko :blush:

VR3
04.05.2006, 14:09
ne šteje se hvalt če jo seksaš tud drugač vsak dan:D :rolling:

mrjerry
04.05.2006, 14:11
vsak dan jo zal ne :(

VR3
04.05.2006, 14:19
nč sekirat, pretiravat itak nikoli ni dobro..:)

mrjerry
04.05.2006, 14:49
Vidis, to je pa nekaj, kar bi srcno rad na lastni kozi izkusil :shy:

TuNina
04.05.2006, 15:28
mi se zaenkrat dobivamo enkrat na leto.. letos smo prigurali do 5. obletnice :cool:

sicer pa je vse skup zgleda, kot da bi vsi skupaj šli ven pit. na koncu itak pristanem s folkom, s katerim se tudi sicer pogosto družim (z nekaterimi smo ostali v stikih, z drugimi pač ne), tako da mi te obletnice niso nek uau. zaenkrat. mogoče, ko bojo vsi stari in debeli, jaz bom pa itak še vedno fabulous..
da bi se šli kake igrice, pa nam še ni padlo na pamet.. se znamo zabavat tud kr tako..