Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : ker žele /gel /briljatino uporbljate

ozayrus
28.04.2006, 11:50
Zanima me, kateri so kaj kvalitetni. Kera firma je OK, oz keri zaupate in jo uporbkjate za oblikovanje frizure. To bolj z moškega stališča vpršam, tko da razni Lak varjante:nonono:

tnx

roxa
28.04.2006, 15:40
Zanima me, kateri so kaj kvalitetni. Kera firma je OK, oz keri zaupate in jo uporbkjate za oblikovanje frizure. To bolj z moškega stališča vpršam, tko da razni Lak varjante:nonono:

tnx

jaz taft...ali pa fructis...spet odvisno kolk močno utrjevanje rabiš...

kolk povej pa ti kaj priporočam:approve: ;)

korenje
28.04.2006, 15:59
jz uporabljam vosek fructis style, in pa londastyle gloss krema (ki ni v prosti prodaji), ki da zelo mocan lesk.

ozayrus
28.04.2006, 16:21
jaz taft...ali pa fructis...spet odvisno kolk močno utrjevanje rabiš...

kolk povej pa ti kaj priporočam:approve: ;)

Mam zlo trmaste lase, tko da kar močan mora bit.

Iščem pa kašne take, k ti ne uničujejo las

Jerok
28.04.2006, 16:57
Jaz imam tudi zelo trmaste lase; prej sem uporabljal gel od Subrine pa nisem bil preveč zadovoljen, sedaj sem si pa kupil najbolj močan gel od Fructisa, ultra strong, in mi frizurca stoji kot je treba. :blush:
Mogoče pa ta tebi ne bo odgovarjal. :dontknow:

roxa
29.04.2006, 07:18

wella ali pa taft lahko tud kaj drugega sam se mi zdi to čist uredu pa glej da bo 5 gor (ta je najmočnejše utrjevanje)
dober je tud L oreal-ov gel tist v modri tubi (ime se ne spomnem) men je pasal ko sem imela krajše lase-ful je močen

ozayrus
29.04.2006, 08:47
Jaz imam tudi zelo trmaste lase; prej sem uporabljal gel od Subrine pa nisem bil preveč zadovoljen, sedaj sem si pa kupil najbolj močan gel od Fructisa, ultra strong, in mi frizurca stoji kot je treba. :blush:
Mogoče pa ta tebi ne bo odgovarjal. :dontknow:

Tega uporabljam zdej, sicer mi odgovarja, sam me zanima, če je mogoče preagrsiven do las, ker je ful obstojen.

tako da havala za nasvete, bom sprobu še te

ponga
29.04.2006, 09:02

Takih pa ni!
Vsaka kemija uničuje lase! :nonono:

ozayrus
29.04.2006, 09:25
[/COLOR]

Takih pa ni!
Vsaka kemija uničuje lase! :nonono:

Sej niso vsu želeji na kemični podlagi, zato sm tut vprašu, če kašnega mogoče kdo pozna, da bi ga predlagu

Cavallo
29.04.2006, 11:10
Black & White

Maxus
29.04.2006, 11:28
Sej niso vsu želeji na kemični podlagi, zato sm tut vprašu, če kašnega mogoče kdo pozna, da bi ga predlagu
cukr pa voda:2thumbs:

d_streets
29.04.2006, 11:30
Jaz sem si včasih na velko žele & co. mazal, potem pa že dolgo cajta nič.

Sem pa zdaj spet parkrat Nivea creme gel uporabil in mi je všeč. Ne naredi ti glos učinka, se pa da fajn oblikovati in nisi tako masen.

ponga
29.04.2006, 11:41

pol ti pa res samo cukr pa voda ostaneta, tko kot ti je predlagal maxus.:D

nektarina
29.04.2006, 13:33
jaz sem sprobala že veliko gelov pa se mi zdi da ni nič pametnega več na trgu čeprav je elov vedno več. včasih sem uporabljala taft, potem subrino, kremo od nivee, še neke druge firme, zdaj spet taft samo se mi zdi, da ni več tak močen kot je bil včasih. pa tudi tega nimam rada, da se ti lasi skup zlepijo in se potem cukaš.

matt
29.04.2006, 13:49
KY - classic

Teo
29.04.2006, 14:19
vse kar vzameš mora bit exstra strong, če ne ni nč
fructis je ok, sam baje ful zjeebe lase
subrina tardeča je skor premočna... kot da bi se z lepilom namazu
un taft chaos look je ok
nivea jajc
wella jajc
en od schwarzkopa je kul, sam ne vem kako se kliče

papa_roach
29.04.2006, 14:29
taft od schwarzkopa

stLARA
29.04.2006, 17:34
Jaz uporablja vosek, ki ga kupim pri fizerju in sicer od L'oreala:
http://www.kublin.pl/grafika/nowosci/a-head_web.jpg

ker pa včasih to ni dovolj, pride v poštev še lak od welle (ultra strong):D :D :D

amaze646
30.04.2006, 12:21
Zdej mam eno stvarco ko je tak ko krema. Balea Forming cream se rece in je zlo fajn stvar

WRC555
30.04.2006, 14:28
Od Afrodite briljantino ter oljni gel, ki disi po kokosu.

Mowgli
06.05.2006, 09:42
pol ti pa res samo cukr pa voda ostaneta, tko kot ti je predlagal maxus.:D
Pa domaće hladno prešano olivno olje za latin lover look (Versaće & Brajković. TM).
Ne kupovati cenenih nadomestkov, ker prehitro iz glave stečejo, mastna rit pa, razen v redkih primerih, ni zaželjena... :veryevil:

Sicer se mi pa zdi starejši L'Orealov Studio Gel boljši, kot novejši Fructis z "bio" PR-jem.

.:WoLf:.
06.05.2006, 12:54

tnx

Fructis hard gel :2thumbs:

slick
06.05.2006, 19:13
osis mess up...

http://www2.shrani.si/thumbs/osis499962.jpg (http://www2.shrani.si/files/osis499962.jpg)

Maxus
06.05.2006, 19:29
Pa domaće hladno prešano olivno olje za latin lover look (Versaće & Brajković. TM).
Ne kupovati cenenih nadomestkov, ker prehitro iz glave stečejo, mastna rit pa, razen v redkih primerih, ni zaželjena... :veryevil:

Sicer se mi pa zdi starejši L'Orealov Studio Gel boljši, kot novejši Fructis z "bio" PR-jem.

če ni olivnega olja pri roki si lahko z margarino pomagaš:2thumbs:

Smaug
06.05.2006, 21:13
osis mess up...

http://www2.shrani.si/thumbs/osis499962.jpg (http://www2.shrani.si/files/osis499962.jpg)

Osis je jako v redu :approve:
Eden redkih zelejev, ki naslednji dan ne pusca svojih ostankov za seboj. Jazst sem uporabljal (zadnje 3 skatlice, ki sem jih kupil, so mati unicili na sebi) sicer rdecega, ki je bolj vosek kot zele, ampak tudi sicer so osis izdelki zelo solidni. Odkar sem si pa nehal cupo farbati v raznorazne farbe, si lase utrjujem z umazanijo. Da, postal sem star in naravoljuben.

bejba020
07.05.2006, 10:31
od loreala, una svetlo modra škatlca :)

roxa
08.05.2006, 07:33
drugač pa še tole je uredu:)

vosek za utrjevanje las EARTH WAX SO PURE KEUNE:2thumbs:

mali muc
20.06.2006, 21:34
Js mam Taft ultra strong pa morm powedat da je kr mocen pa nc se ti lasje ne lepijo .. Men je ta naj !! Nwwm kako pa wi mislite

Mowgli
21.06.2006, 14:00
drugač pa še tole je uredu:)

vosek za uzrjevanje las EARTH WAX SO PURE KEUNE:2thumbs:

To si ti cel ceglc za šoping prepisala:

- zemlja za rože
- loščilo za tla
- morska so iz Srbije
- kartoffel pure
- pa še eno čokiladko, "ke ne"?

Sej vem... vroče je... :D

mrjerry
21.06.2006, 14:32

tnx

Ne uporabljam nobenih, ker dobim po vseh voskih ali gelih, kar sem jih kdaj imel, blazen prhljaj. Tud sicer mi grejo blazno na jetra, ker imas ob vsakem dotiku las mastne roke.

Tko da tud mene zanima, ali sploh obstaja kak vosek (geli me niti ne zanimajo), od katerega nimas prhljaja in ki po moznosti nima skrajno ogabnega vonja.

Mowgli
21.06.2006, 14:50
Načeloma geli res sušijo lase, vosek pa naj bi jih zmastil. Prhljaj pa je velikokrat posledica preveč izsušene povrhnjice... Sicer je pa vse od posameznih las odvisno in moraš sam pogruntati, kaj je dobro zate. Pa tudi isti gel je različen, če ga kupiš v Italiji ali pa nekje na severu, ker se proizvajalci prilagajajo trgom (ne vsi, veliki pa...)

roxa
22.06.2006, 06:22
Tko da tud mene zanima, ali sploh obstaja kak vosek (geli me niti ne zanimajo), od katerega nimas prhljaja in ki po moznosti nima skrajno ogabnega vonja.
nekje zgoraj sem napisala od Keune vosek (earth wax so pure)