Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kaj pa zdaj?

caramia
28.04.2006, 13:05
http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=8&article_id=18060428060558101&cid=105&pgn=1

Pa pustimo vsakodnevni horoskop. Ali obdobje, v katerem smo rojeni, res na noben način ne vpliva na našo osebnost?

ozayrus
28.04.2006, 15:24
http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=8&article_id=18060428060558101&cid=105&pgn=1

Pa pustimo vsakodnevni horoskop. Ali obdobje, v katerem smo rojeni, res na noben način ne vpliva na našo osebnost?

Mogoče je včasih, ko je bila prehrana res sezonska in bi lahko tako na nek način vplivalo na razvoj še ne rojene osebe in posledično naprej (sociloško gledano) sam sedaj, ko je hrana oz so živila manj raznolika skozi vse leto pa:dontknow:

Čeprav se včasih res čudim, da majo osebe v istem znamenju, podbne če že ne kar iste lastnosti. Potem, pa ko sebe pogledam, pa kar za moj znak pravi, katere lastnosti imam, se včasih res najdem notri, samo to so lahko že psihloški motivi (da forsiram in nezavedno iščem potrditev).

Je pa zanimvo, ne glede a vrjameš al ne.

buba
28.04.2006, 15:48
hja - iskati red znotraj kaosa, je v "Bozji" domeni -- in koncnemu clovecku, so v svet absolutnega poti zaprte...:approve: ;)

anarchy
28.04.2006, 21:10
Na naso osebnost itak vpliva toliko razlicnih faktorjev, od casa, okolja, prehrane, itd....

ain
11.05.2006, 20:43
Na naso osebnost itak vpliva toliko razlicnih faktorjev, od casa, okolja, prehrane, itd....
se strinjam, zato lahko prav v saki, še tako nesmiselni teoriji najdeš besedico k velja zate

Nincha II.
15.05.2006, 17:03
Čeprav se včasih res čudim, da majo osebe v istem znamenju, podbne če že ne kar iste lastnosti. Potem, pa ko sebe pogledam, pa kar za moj znak pravi, katere lastnosti imam, se včasih res najdem notri, samo to so lahko že psihloški motivi (da forsiram in nezavedno iščem potrditev).

Je pa zanimvo, ne glede a vrjameš al ne.

To sem se tut sama ze sprasevala.
Enako recimo z dogodki, ki ti jih napovejo za prihodnost. A jih mi res sami podzavestno sprozimo, ko so nam enkrat napovedani? A ce se prav zavestno hoces temu dogodku izognit, ne pomaga?
:dontknow:

Ne dolg nazaj me je zlo zanimal horoskop, tko kot hobi in zanimivost, pa sem malo brala in raziskovala...

Jaz sebe v svojem znaku in podznaku recimo najdem bolj malo. Ampak horoskop ima potem se tolk enih drugih kompleksnih stvari (od kotov med planeti, his, retrogradnosti, itd ...), da na koncu prav "moras" najti sebe ...
Tezko razlozit...

charles manson
20.05.2006, 07:51
hvala bogu, da je to nekdo povedal...jaz že itak nikoli nisem verjel v te flaskule:approve: