Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : samoporjavitvene kreme

miss K.Ritika
30.04.2006, 18:56
Sem jo nabavila in po njej dobila hudo alergijo. Sicer res diši in si že po prvem namazu precej rjav, ampak kaj, ko imam po vratu vse v gobah...
Imate takšne izkušnje še mogoče s katerim drugim preparatom?

Kate
30.04.2006, 20:02
jest mam s kremami za samoporjavitev nasploh slabe izkušnje ... vedno sm cela lisasta pol :dead:

tko da ti ne bi znala svetovat kero kupit :shy: lah ti sam povem kero ne kupit :D od garnierja je obupna, sploh se ne da razmazat, tiste nikakor ne probat :nonono:

baje je od nivee fajn ... ampak to sm sam slišala, nisem sama probala :shy:

Katrin
30.04.2006, 21:10
Jaz imam Sundance, mi je Ok.
Drugače pa pogruntaj, kaj je tista zadeva v kremi, ki iritira tvojo kožo, drugače boš imela tudi z drugimi samoporjavitvenimi težave.

roxa
03.05.2006, 08:52
baje je od nivee fajn ... ampak to sm sam slišala, nisem sama probala :shy:

res je...men je uredu:approve:

Smarty
03.05.2006, 09:00
em...včasih sm jih kr velik probavala...tle se splača razkirat in kupit kvalitetno...resno!
mislm, da je men mami kupvala al collistar al pa uno ta drugo...em...k majo uno fajn šprico za na morje JJ, help?:shy:

pa še en kveščn...a je kera probla to milo za tuširanje, k obarva kožo? :D

Sacha
03.05.2006, 09:18
Ja, pa bog ne daj kupit od Johnsona
http://orbico.over.net/novinarsko_sredisce/docs/12/159-jonson.jpg
samoporjavitveno kremo k je bla lan reklama skor celo leto, men je koža po zažganem smrdela, po enem nanosu je romala v kanto za smeti, zdej bolj solarij poje pred sončenjem na plažici, ........

J.J.
03.05.2006, 11:01
em...včasih sm jih kr velik probavala...tle se splača razkirat in kupit kvalitetno...resno!
mislm, da je men mami kupvala al collistar al pa uno ta drugo...em...k majo uno fajn šprico za na morje JJ, help?:shy:

pa še en kveščn...a je kera probla to milo za tuširanje, k obarva kožo? :D

a misliš od lancastra??

Smarty
03.05.2006, 11:43
a misliš od lancastra??

ja...

sam res ne vem, kere so ble dobre...ker itak se vse spirajo...

osebno zdej prisegam na soalrij, če je že nujno.

iri
03.05.2006, 12:12
Meni je pa ta od Johnsona čisto okej, vonj mi je boljši glede na večino samoporjavitvenih zadev, ki nikoli ne dišijo kot sprehod po travniku, pa še kar primerna je za bledoličnice, kot sem jaz.

J.J.
03.05.2006, 12:29
ja...

sam res ne vem, kere so ble dobre...ker itak se vse spirajo...

osebno zdej prisegam na soalrij, če je že nujno.

se mi zdi da je bla od lancastra una SUN al neki tazga, sam baje so letos neke nove, oh in sploh dobre...

morena, a kej veš o tem:rolling: ;) :kisses:

TuNina
03.05.2006, 14:27
men so vse te sasmoporjavitvene kreme smrdljive.. zdaj sem se končno načrtno spravla v solarij. ne bom več edini jogurt na plaži!!!

Cifra
03.05.2006, 14:46
In zakaj je tak problem prit bel na plažo oz. na morje? Pa sej je veliko takih. Jest tega nikol nisem razumela.
Dejte mi razložit, prosim :P

MyWay_SI
03.05.2006, 14:49
In zakaj je tak problem prit bel na plažo oz. na morje? Pa sej je veliko takih. Jest tega nikol nisem razumela.
zato, ker se folk ozira za dobro porjavetimi trupli ;)
in je težko čakati do konec dopusta da si konkurenčen/a :veryevil:

TuNina
03.05.2006, 14:54

ne samo na plaži, meni porjavela koža zgleda lepše tud, ko sem oblečena. ne nameravam se spražit, da bom zgledala kot ena od hrustljavo pečenih švabic, samo svoje prozorne beline se bi rada znebila.

Cifra
03.05.2006, 14:56
Pa saj barvo se hitro dobi... dva dni na plaži, po 2 urci na dan in imaš lepo barvo...
Sicer je verjetno odvisno od kože, ampak recimo no...

MyWay_SI
03.05.2006, 15:00
najbolš in največ barve se dobi, če seno obračaš na travniku :2thumbs:

TuNina
03.05.2006, 15:03
Pa saj barvo se hitro dobi... dva dni na plaži, po 2 urci na dan in imaš lepo barvo...
Sicer je verjetno odvisno od kože, ampak recimo no...

zelo odvisno od kože :)
jaz hitro samo pordečim, ne pa porjavim.. pol se kak teden lupim in sem spet bela. če pa si v solariju naberem nekaj podlage, me potem ne skuri takoj.

iri
03.05.2006, 15:29
Jst mam isti problem, mene se nič ne prime, pa če sem dva tedna na soncu, kvečjemu rdeča ratam, od česar se bolj malo spremeni v kakšno rjavo barvo. :shy:

pinky
03.05.2006, 18:14

samoporjavitveno kremo k je bla lan reklama skor celo leto, men je koža po zažganem smrdela, po enem nanosu je romala v kanto za smeti, zdej bolj solarij poje pred sončenjem na plažici, ........men ta krema čist lepo diši, tudi na koži mi paše - ampak porjavela pa nisem čist nič :dontknow:

Katrin
03.05.2006, 21:15
samoporjavitveno kremo k je bla lan reklama skor celo leto, men je koža po zažganem smrdela, po enem nanosu je romala v kanto za smeti, zdej bolj solarij poje pred sončenjem na plažici, ........

Men vse te kreme po jogurtu smrdijo... sej se pol stuširaš pa je.

Teo
03.05.2006, 21:38
ne vidm logike u teh kremah.

a to pomeni, da si cel progast če se spotiš?

če se že farbaš si nabavi neki od belinke. dobre barve delajo:)

soncnica
04.05.2006, 09:57
ni panike punce--- je ze spet soncek v mestu:2thumbs: , mal na sprehod po soncu pa bo mal barve, tut tiste k smo pozim bolj svetle bomo prsle na racun:)

iri
04.05.2006, 10:02
mal na sprehod po soncu pa bo mal barve jst bi se mogla po mestu sprehajat vsak dan vsaj dve uri, da bi se mi po dveh mesecih kej poznalo.

ARMEDhodzic
04.05.2006, 10:09
ja, to je blo :)

Valda je Collistar boljši :2thumbs:

:evil:

miss K.Ritika
04.05.2006, 10:32
jst bi se mogla po mestu sprehajat vsak dan vsaj dve uri, da bi se mi po dveh mesecih kej poznalo.
imava iste probleme, osebno bi lepo pasala v srednji vek....bela kot mleko:(

roxa
04.05.2006, 10:44
imava iste probleme, osebno bi lepo pasala v srednji vek....bela kot mleko:(

jaz tudi...sam nimam želje, da bi bla drugačna se ne vidim drugačno:D

miss K.Ritika
04.05.2006, 10:45
jaz tudi...sam nimam želje, da bi bla drugačna se ne vidim drugačno:D
jaz še v solariju dobim alergijo,pa čeprav se sončim maksimalno 10 minut

roxa
04.05.2006, 10:50
jaz še v solariju dobim alergijo,pa čeprav se sončim maksimalno 10 minut

jaz moram tudi na sonce paziti...:nonono:
pa v solariju imam podoben problemček k ti:nonono:

zanimivo pa da kot otrok nisem imela teh težav-hitro sem porjavela in ni blo opeklin...zdaj pa...:evil:

dvojčica
04.05.2006, 13:36
jst bi se mogla po mestu sprehajat vsak dan vsaj dve uri, da bi se mi po dveh mesecih kej poznalo.

Jest se pa dvakrat v kratkih rokavih na sonček vsedem, pa se mi že rokavi poznajo.:D

Cifra
04.05.2006, 13:43
Jest se pa dvakrat v kratkih rokavih na sonček vsedem, pa se mi že rokavi poznajo.:D
Hvala enako :D
Pol grem pa enkrat kolesarit, pa imam kolesarke zarisane na koži :mad: , zdej moram pa na plaži zglihat barvo :D

roxa
05.05.2006, 06:14
no že četrti dan imam gor Nivea sun touch samoporjavitveno in je res cool:approve:
(čeprav se tuširam vsak dan)
priporočam tistim, ki uporabljate...

Matilda
08.05.2006, 15:47

Ne metat kreme kar tako v smeti, daj jo komu drugemu...naprimer meni zelo odgovorja. in odkar sem odkrila prav to kremo ne uporabljam več samoporjavitvenih krem (tistih tapravih) ampak le to, ker je barva tista taprava, dokler se zares ne posončim.

Iluzija-
15.06.2006, 09:07
Jaz sem šla optimistično probat, čeprav prej nikoli nisem uporabljala samoporjavitvenih krem. Kriza! Nekaj dni je bilo sicer ok, potem pa sem imela naenkrat povsem suho kožo, mazati sem se začela še z eno drugo za vlaženje kože ... da ne omenjam, da je šla barva kar v koščkih z mene :nonono: to je prvi izdelek kolekcije Dove, s katerim nisem zadovoljna :(

soncnica
15.06.2006, 15:35
Jaz sem šla optimistično probat, čeprav prej nikoli nisem uporabljala samoporjavitvenih krem. Kriza! Nekaj dni je bilo sicer ok, potem pa sem imela naenkrat povsem suho kožo, mazati sem se začela še z eno drugo za vlaženje kože ... da ne omenjam, da je šla barva kar v koščkih z mene :nonono: to je prvi izdelek kolekcije Dove, s katerim nisem zadovoljna :(

no Ilu, prepricala si me....da ne bom probala s kremco"...

soncnica
15.06.2006, 16:15
bomo sli krmal mal na soncka...bele nogice posonct:)

Iluzija-
18.06.2006, 20:54
še dobr das povdedala:nonono:

ej res, tolk razočarana še nisem bila... Kar se tiče moje kože, je bil Dove vedno super, sploh un lotion s svilo. Ampak tale summer glow je pa kr neki no ... brezveze :nonono: :dontknow:

nickyta
18.06.2006, 21:49
no men je bla ta všeč... res da smrdi tko k še marskera druga krema za samoporjavitev... sam sm se pač namazala zvečer in se zjutri umila pa je blo..
po sm pa itaq šla raj v solari in to je to..

iri
18.06.2006, 22:00
meni je tudi tale Johnsonova čisto kul.

roxa
22.06.2006, 08:45
je katera uporabljala ali pa če uporablja kapsule za samoporjavitev?:blush:

jaz sem se odločila, da probam....pa me zanima...kakšne rezultate ste dobile/i....:shy:

tayaoo
22.06.2006, 20:54
a to mogoče misliš Braunemon in podobne zadeve, ali obstaja tudi kaj drugega?:dontknow:
jaz jem Braunemon že skoraj 3 tedne po eno na dan, pa nisem opazila nobene razlike v barvi, no tudi nisem pričakovala... to so mi rekli v lekarni naj bi pomagala kot priprava občutljive kože na sončenje (zadnja leta imam alergijo..) kakšen bo efekt na morju pa povem potem..:morje:

s samoporjavitnimi kremami pa imam same slabe izkušnje, :nonono: :tomato:

roxa
23.06.2006, 08:54
a to mogoče misliš Braunemon in podobne zadeve, ali obstaja tudi kaj drugega?:dontknow:
jaz jem Braunemon že skoraj 3 tedne po eno na dan, pa nisem opazila nobene razlike v barvi, no tudi nisem pričakovala... to so mi rekli v lekarni naj bi pomagala kot priprava občutljive kože na sončenje (zadnja leta imam alergijo..) kakšen bo efekt na morju pa povem potem..:morje:

s samoporjavitnimi kremami pa imam same slabe izkušnje, :nonono: :tomato:
ja to mislim..sam jaz mam neki drucga....:shy:

men je rekla, da to pomaga...jaz sem namreč ful bledolika in bi rada mal se pripravila....:shy:

no...spet lažejo:evil: :mad:

nattka
23.06.2006, 16:06
a niso tudi neke šumeče tablete PHYTOVESCEL SOLEIL ...

a maš te roxa?
me zanima, ker sem tudi sama bela in občutljiva na sonce ...

roxa
24.06.2006, 08:33
a niso tudi neke šumeče tablete PHYTOVESCEL SOLEIL ...

a maš te roxa?
me zanima, ker sem tudi sama bela in občutljiva na sonce ...
menda tudi....no jaz mam ene(bom povedala ime drugič ne morem si zapomnit)....k jih je 50 not-ma sej jih povsod reklamirajo...pa tudi cenovno ugodne so....

in veš kaj----rezultatim so...nisem več k "travnički sir"....:clown:

fajn:approve: podlaga torej bo...:shy:

TuNina
24.06.2006, 11:50
ne vem ravno, kolko je taka s tabletami pridelana barva dejanska podlaga.. ker recimo barva, ki jo dobiš s samoporjavitveno kremo, ni kožni pigment in te niti približno ne ščiti pred soncem.

iri
24.06.2006, 14:14
Jst pa ne razumem, zakaj bi človek hotel jesti nekaj, kar ti spreminja barvo kože. :shy: Ne zveni preveč zdravo.

TuNina
24.06.2006, 14:59
za braunemon sem slišala, da rataš bolj rumenkast kot rjav.. ne sliši se privlačno.

nattka
24.06.2006, 15:27
mislim da je razlika med samoporjavitveno kremo in tabletami v tem, da krema samo naredi barvni filter na koži ... tablete pa spodbujajo k intenzivnejšemu pigmentu ...

ne smeš pa jih jemati v nosečnosti, ker lahko spremenijo ten kože dojenčka ... tako piše v navodilih Braunemona ...

tayaoo
25.06.2006, 16:20
sam ne vem če laske tud kravžla ...:D :D
po moje ne, če postaneš bolj rumen bo očke povleklo in bo bolj kakšnemu japončku al pa kitajčku podoben :D :D :D

šala je šala, jaz pa še kar jem braunemon, nobene bistvene spremembe nisem še opazila ... bomo videli na morju :drop:

nattka
25.06.2006, 16:23
moja mama ga je nekaj sezon redno jemala, ker je redčelasa in pegasta ... prisega na njega ...ampak če se ne motim ga je jedla vsako leto kar nekaj mesecev ...

zdaj imata hiško v dolenjskih hribih in se sonči 8 mesecev na leto pa ga ne uporablja več ...

J.J.
26.06.2006, 18:07
no katera samoporjavitvena je zdej dobra??? kaj smo ugotovili???

iri
26.06.2006, 18:41
Jst mam Johnson's in mi čisto okej, takoalitako sem bolj pri ta bledih in mi bolj rahla porjavitev čisto ustreza.

pinky
26.06.2006, 18:50
od teh dveh - mleko po tuširanju z elementi za porjavitev men Johnson's ni prijel čist nič; pr Dove se mi mal pozna - ampak je pa treba zelo zelo previdno mazat, da ni kje več kreme in tako koža temnejša

iri
26.06.2006, 19:28
Johnson's se je tudi meni sicer poznal šele po parih dneh uporabe, glede flekov, če ne razmažeš dovolj, velja pa isto, le da ne ostanejo tako dolgo kot pri kakšni "pravi" samoporjavitveni kremi.

J.J.
26.06.2006, 19:41
kaj pa nivea, nekdo je omenjal neko niveo?

pinky
26.06.2006, 19:59
johnson's mel lani polet ni čist nič prjel - tako da sem jeseni delala test, a res ne prime al nisem opazla: vsak večer sem si 14 dni mazala samo en (isti) del kože ... in ni blo v tem času čist nobene razlike :nonono:

iri
26.06.2006, 20:45
Čudno. :dontknow: No, pri meni je razlika, ampak kot sem rekla - jst sem bolj pri bledoličnih, uporabljala sem pa verzijo za "normal to darker skin", ne za svetlejšo kožo.

pinky
26.06.2006, 20:46
mogoč je pa v tem problem - jaz sem mela tisto za svetlejšo kožo (to mi je trgovka priporočila, ko me je videla)

roxa
27.06.2006, 09:07
kaj pa nivea, nekdo je omenjal neko niveo?
nivea sun je zakon....to mam jaz....(jaz sem omenjala):shy:

roxa
27.06.2006, 09:09
mislim da je razlika med samoporjavitveno kremo in tabletami v tem, da krema samo naredi barvni filter na koži ... tablete pa spodbujajo k intenzivnejšemu pigmentu ......
tako je in to ni nič skodljivega:shy:

summer
27.06.2006, 10:03

:rolling: :rolling: imava isto izskušnji...z razliko da nisem samo smrdela po zažganem...še peklo je...:nonono:

iri
27.06.2006, 10:56
mogoč je pa v tem problem - jaz sem mela tisto za svetlejšo kožo (to mi je trgovka priporočila, ko me je videla)
mogoče. Jst sem pred nakupom še mal po drugih forumih pobrskala in čist vsi so priporočil tole za temnejšo kožo, tudi če si čisto bleda.

Prodaja jim mora pa očitno dobro iti, ker so zdej dali ven še različico tega mleka za ponoči :rolleyes:

roxa
28.06.2006, 12:50
sej to je blo mišljeno v dobrem smislu:2thumbs:;)
ja...vem...sam sem pa mal žalostna da moram to sploh uporabljat...bela sem...zdele nisem več tolk...mal se sončim na terasi in grem občasno na bazen...:shy:

J.J.
28.06.2006, 13:37
ti povem še neki hujšega, jaz primoka, se še nisem okopala v morju letos..... se naravno malo temnopolta, pa me to mau ven vleče... sam useen to ni nč... sam ***iga, nimam prvo cajta, drugo, ne prenesem več sonca, tkoj me glava začne bolet, in se pol skos držim sence... staram se ;)

SPAM
29.06.2006, 18:41
vse kremce, pudrčki ipd. shit k ga nase dajete je itk vse slabo za kožo, sam kaj k "morate" bit "lepe" :P

nattka
30.06.2006, 14:47
pri svoji šivilji sem zadnjič opazila eno blazno lepo porjavelo lepotičko ... ( znana TV faca) ...
menda se šprica z enim preparatom na bazi rjavega sladkoraj in si ureja linenco za prodajo pri nas ...
takoj ko kaj zvem ( upam da že čez vikend) poročam ... ker je tok lepa rjava, da se skrijejo samoporjavitvene ...
sem najprej mislila, da je punca pozabla ven iz solarija ...

meadow sun
01.07.2006, 22:11
Samoporjavitvena liska?Ne hvala! Menda so bile princeske včasih bele k jaz,pa lepota gor al dol.Kdor je lep je lep!:D

roxa
03.07.2006, 08:46
pri svoji šivilji sem zadnjič opazila eno blazno lepo porjavelo lepotičko ... ( znana TV faca) ...
menda se šprica z enim preparatom na bazi rjavega sladkoraj in si ureja linenco za prodajo pri nas ...
takoj ko kaj zvem ( upam da že čez vikend) poročam ... ker je tok lepa rjava, da se skrijejo samoporjavitvene ...
sem najprej mislila, da je punca pozabla ven iz solarija ...
no, kje je informacija?:shy:

J.J.
03.07.2006, 11:31
ena moja stranka je bla zdele lepo rjavkasta, pa sem jo prašala če je bla kej na plaži pa je povedala, da še nič, sam da se je mazala, z samoporjavitveno kremo od oriflame neki self tone gel stane pa cca. 1800 sit al neki tazga.....

roxa
07.07.2006, 08:57
ena moja stranka je bla zdele lepo rjavkasta, pa sem jo prašala če je bla kej na plaži pa je povedala, da še nič, sam da se je mazala, z samoporjavitveno kremo od oriflame neki self tone gel stane pa cca. 1800 sit al neki tazga.....
moja mama tud to uporablja in jo je ravo zadnjič pohvalila....imajo jo pa tudi za obraz...
bo treba probat...:approve:

J.J.
14.07.2006, 20:40
kako si namazat to čudo od samoporjavitvene kreme, da ne posaneš flekast?? eni pravijo da si spodaj namažeš bejbi olje, drugi pravijo da se moraš tok mazat da te že mau začne bolet, pa da pol morš pr mir stat enih 15 minut... ????

Katrin
15.07.2006, 13:50
Jaz se toliko časa mažem, da se vse vpije in je vedno OK.

ain
15.07.2006, 14:14
ti povem še neki hujšega, jaz primoka, se še nisem okopala v morju letos..... se naravno malo temnopolta, pa me to mau ven vleče... sam useen to ni nč... sam ***iga, nimam prvo cajta, drugo, ne prenesem več sonca, tkoj me glava začne bolet, in se pol skos držim sence... staram se ;)
hm ja, hvala enako:blush: časa bi se še nekj našlo sam volje ni...