Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kdo je ze poskusil on-line ucenje??

anat
04.05.2006, 13:40
Zadnje case veliko berem o e-izobrazevanju. Zanima me, ce imate s tem ze kaj izkusenj. Kako se je obneslo? Kaj ste se ucili? Jaz sem naletela na www.spletna-akademija.com za racunalnistvo in tuje jezike. Ce ima kdo kak nasvet, se priporocam.

So long...

AnA

ain
04.05.2006, 20:04
mal brskala... sam cene pa so:O

amaze646
04.05.2006, 21:59
zgleda res v redu sam cene so pa zasoljene res

Kahla
05.05.2006, 06:18
Konkretnih izkušenj nimam, sem pa bila na enem informativnem dnevu te vrste. Zame osebno to ni, ker rabš ful samodiscipline, drgač pa hvalijo; predvsem ker ne zabijaš časa na predavanjih in se dela lotiš, ko ti pač paše. :dontknow: Za to se ponavadi odločija izredni študenti, ki študirajo ob delu in jim delo nalaga določene obveznosti in jim s tem vzame dosti časa. :dontknow:

solsikke
05.05.2006, 06:32
Glede na to, da se konkretna stran imenuje ...akademija, akademskega naslova verjetno ne dobiš, najbrž pa kak certifikat, ali se pa motim? :dontknow:

sredo
05.05.2006, 11:13
Sem poklical - dobis potrdilo, da si opravil njihov tecaj. Oz. oni pravijo e-tecaj:) ucis se pa baje loh kokr casa hoces - loh 10 ur na dan al pa 1. Vsaj pr nemscini (oz. verjetno pr vseh jezikih) in je ista cena.

Bom pa probal se kak demo, za katerga so mi rekl, da so zastonj (http://www.spletna-akademija.com/index.php?option=com_content&task=view&id=8&Itemid=9) ...da vidim, kako to sploh gre. Neki novga zame...in ce je zastonj, se sploh splaca probat:D

PLP