Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Cobra avtoalarm

LeonVeliki
04.05.2006, 17:50
Ali mi bi kdo znal povedati, kako se sprogramira daljince za cobra alarme? Js sicer imam navodila za uporabo, samo so v francoščiuni in nc ne razumem. Navodila korak za korakom bi mi prav prišla. Imam pa PIN kodo, ki vem, da jo morm imet.

LeonVeliki
05.05.2006, 12:26
A tukej na avtomobilskem forumu res ne znate nič drugega kakor fantazirat o avtih, ki jih nikoli ne boste imeli??:(

LeonVeliki
05.05.2006, 21:42
:veryshy: Imaš prav! Oprostite vsi prizadeti zaradi drugega posta. :veryshy: Ne bom vec:)
No v glavnem. Kupil sem rabljen avto in v njem je bil strokovno namontiran alarm, ki ga je verjetno vgrajevala moj pradedek med ofenzivo na soški fronti. Mislm kej tazga še nisem vidu. Vsi spoji kablov so neizolirani in priklopjenji na sredo varovalk kar tako, da je tip varovalko vzel ven, vtaknu v zarezo kabel in potisnu varovalko nazaj. Mislm teksas. No, pol sem to koker tolk ustimal, sam zdej je problem, ker je en daljinc crknu, en pa dela. Nimam pojma za ker model gre, pise samo 7777 ali 7776. Mogoce je to model. Sam sej ni bistveno, če si reku, da so face, ki to delajo, bi te prosil za kaksen podatek več o tej firmi.

Pa ne no, sej nism užaljen. Sem pa dubu vsaj en post, k sem ta drugi post napisu.;)

zakon5
05.05.2006, 21:55
cobre šraufa GRUM VODNIKOVA 246 LJUBLJANA

LeonVeliki
08.05.2006, 07:54
Hvala! Bom poklical.