Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kaj moram storiti, preden umrem?

Sharkica
05.05.2006, 07:42
Če bi morali izbrati eno samo stvar, ki je v tem življenju še niste naredili, pa si jo srčno želite, bi to bila?

No, bom jaz začela: napisat knjigo. Nujno. Sicer ne vem kako se tega lotit ampak en bestseller moram spravit skupaj preden grem dva metra nižje! :approve:

Lilly the Bear
05.05.2006, 07:47
ENO????!!!!!!!!!????????????? :O:O:O:O:O

Đizas krajst, pol raj kr takoj umrem. :nonono: Ena ni nobena...veš kolk stvari bi jaz rada nardila...

Sharkica
05.05.2006, 08:17
ENO????!!!!!!!!!????????????? :O:O:O:O:O

Đizas krajst, pol raj kr takoj umrem. :nonono: Ena ni nobena...veš kolk stvari bi jaz rada nardila...

Ja, ampak ena je sigurno taglavna...

mrjerry
05.05.2006, 08:32
Preden umres, moras predvsem dihat, sem in tja kej pojest, popit kaj vode in se ne dotikat modrasov z golimi rokami ;)

NaceM
05.05.2006, 09:06
Če bi morali izbrati eno samo stvar, ki je v tem življenju še niste naredili, pa si jo srčno želite, bi to bila?

No, bom jaz začela: napisat knjigo. Nujno. Sicer ne vem kako se tega lotit ampak en bestseller moram spravit skupaj preden grem dva metra nižje! :approve:

Jaz sem jo že.

Pa še lep cajt ne mislim umret.

Verbal
05.05.2006, 09:25
Famous last words:

I'll get a world record for this.

Let me reach in and get your watch out of the printing press.

Hey there's no handles inside these car doors!

Gee, that's a cute tattoo.

Here's my Kent State student ID.

It's fireproof.

He's probably just hibernating.

What does this button do?

I'm making a citizen's arrest.

Can we get a vision plan?

So, you're a cannibal.

It's probably just a rash.

Why am I standing on a plastic sheet?

Are you sure the power is off?

Yeah, I made the deciding vote on the jury, so what of it?

No, my shoes aren't untied.

The odds of that happening have to be a million to one!

What do you mean, "I'll be back"?

Why is the rest of the Star Trek landing party wearing a different color?

Pull the pin and count to what?

Which wire was I supposed to cut?

I wonder where the mother bear is.

I've seen this done on TV.

These are the good kind of mushrooms.

I'll hold it and you light the fuse.

What's that priest doing here?

You look just like Charles Manson.

Let it down slowly.

Rat poison only kills rats.

OK, I'll go ahead and make your day.

It can't possibly rain for forty days and nights.

I'll get your toast out.

Give me liberty or give me death.

Just take whatever you want, this is a ghost town.

It's strong enough for both of us.

This doesn't taste right.

I can make this light before it changes.

Nice doggie.

I can do that with my eyes closed.

I've done this before.

Well we've made it this far.

That's odd.

Hey that's not a violin.

I'll just slip into the commuter lane for a second.

I don't think we're in Kansas anymore.

You wouldn't hit a guy with glasses on, would you?

OK this is the last time.

Don't be so superstitious.

Now watch this.

This planet has an atmosphere just like on earth.

That birthmark on your head looks like 999.

What duck?

Kleya
05.05.2006, 09:38
Jest moram it še malo okoli po svetu. Mam še take načrte, da Bog ne daj, da me že "pobere".

mrjerry
05.05.2006, 09:41
Jest moram it še malo okoli po svetu. Mam še take načrte, da Bog ne daj, da me že "pobere".

Brez skrbi, ne bom dal :approve:

Ampak daj drugic malo lepse prosi. Morm skrbet za svoj ugled :cool:

Luka2k
05.05.2006, 09:47
Obiskat Iran, Laos in Kambodžo....

mrjerry
05.05.2006, 09:52
Super Adventure Club?

Luka2k
05.05.2006, 09:57
plain ol' and humble Lukas club :shy:

Kleya
05.05.2006, 10:02
Brez skrbi, ne bom dal :approve:

Ampak daj drugic malo lepse prosi. Morm skrbet za svoj ugled :cool:

O super, pa sem našla Boga. Od zdej naprej se z vsemi prošnjami obračam na tebe. ;) Važi?

Luka2k
05.05.2006, 10:05
Matej 24 - Če vam tedaj kdo poreče: ›Glejte, tukaj je Kristus‹ ali ›Tam je‹, ne verjemite. Vstali bodo namreč lažni kristusi in lažni preroki in bodo delali velika znamenja in čudeže, tako da bi zavedli celo izvoljene, če bo mogoče.

tko da ne džeritu verjet...

buba
05.05.2006, 10:05
vsekakor priporocam, da predno zacnes izves vsaj priblizen cas smrti -- in se potem, glede na timing, stratesko in takticno pripravis in napises...:approve:

Sharkica
05.05.2006, 10:38
Jaz sem jo že.

Pa še lep cajt ne mislim umret.

A reeesssss????? maš kak pameten nasvet, kako se zadeve lotiti? Na OS? :kisses:

mrjerry
05.05.2006, 10:57
Matej 24 - Če vam tedaj kdo poreče: ›Glejte, tukaj je Kristus‹ ali ›Tam je‹, ne verjemite. Vstali bodo namreč lažni kristusi in lažni preroki in bodo delali velika znamenja in čudeže, tako da bi zavedli celo izvoljene, če bo mogoče.

tko da ne džeritu verjet...

o kaksnih kristusih ti zdej bluzis? Jaz govorim o pravi stvari. Pa nehi mi zdej slabo reklamo delat, ze tristotic: ko sem nazigal strele, si res nisem mislil, da bos prav v tistem grmovju seksal.

stLARA
05.05.2006, 11:17
rada bi našla nafto :D
joke...:)

Ne vem, nekih večjih ciljev za enkrat še nimam, bi pa rada diplomirala preden umrem, da ne bo moje učenje (mislim tistega kar se formalne izobrazbe tiče) šlo v nič :dontknow: :D

mrjerry
05.05.2006, 12:31

Pokukaj v kak rezervoar ;) :clown:

Ne vem, nekih večjih ciljev za enkrat še nimam, bi pa rada diplomirala preden umrem, da ne bo moje učenje (mislim tistega kar se formalne izobrazbe tiče) šlo v nič :dontknow: :D
Potem je bolje umreti kakih 80 let po tem, ko diplomiras... Ce umres takoj po diplomi, ti vse skupej ni prevec koristilo, se ti ne zdi? ;)

anarchy
05.05.2006, 14:43

Zagoniti ves denar in iti na megapocitnice.

TuNina
05.05.2006, 14:46
poseksat lukatadvakakata.

ain
05.05.2006, 18:48
sem jaz edina k nimam nekih oh in sploh ciljev, ki naj bi jih uresničla pred smrtjo:dontknow:
to ne pomen da bi mi blo vseen če bi jutri umrla sam...
mah edina želja je met na koncu občutek da si neki ustvaru, neki dobrega naredu...

Pax Romana
05.05.2006, 20:30
joke...:)

Diploma ponavadi obleži v knjižnici, raj napiši doktorat, bo bolj koristen za ljudi.:D

Pax Romana
05.05.2006, 20:31
Jaz bi si zgradil rimsko vilo. :)

Iluzija-
10.05.2006, 20:48
Živeti.

Sicer pa lahko citiram mail, ki sem ga dobila pred nekaj tedni:
ČE BI LAHKO ŠE ENKRAT ŽIVELA
Erna Bombeck
(napisano, ko je odkrila, da umira za rakom)

1. Legla bi v posteljo, ko sem bila bolna, namesto da sem se pretvarjala, da se bo svet prenehal vrteti, če ne bom prisotna.

2. Prižgala bi rdečo svečo, narejeno iz vrtnice preden se stopi v omari.

3. Manj bi govorila in več poslušala.

4. Prijatelje bi povabila na večerjo, čeprav je preproga popackana in je kavč obledel.

5. Pojedla bi kokice v «dobri» dnevni sobi in bi manj skrbela glede nečistoče, če bi moji želeli zakuriti v kaminu.

6. Vzela bi si čas za poslušanje svojega deda in njegovo popotovanje skozi njegovo mladost.

7. Prevzela bi več odgovornosti, ki jo je nosil moj mož.

8. Nikoli ne bi vztrajala, da naj bodo okna avtomobila zaprta sredi poletnega dne, ker je moja frizura pravkar nova in urejena.

9. Sedla bi na travnik (brez ozira na madeže od trave).

10. Manj bi jokala in se smejala pred televizorjem in bolj preučevala življenje.

11. Nikoli ne bi kupila nekaj samo zato, ker je praktično, ker se na tem ne bodo videli madeži ali le zato ker ima doživljenjsko garancijo.

12. Namesto, da sem si želela, da čim prej mine 9 mesecev nosečnosti, bi cenila vsak trenutek in poskušala razumeti, da je čudež, ki raste v meni, edina priložnost, da pomagam bogu pri ustvarjanju čudeža življenja.

13. Ko bi me otroci nahitro poljubili, ne bi nikoli rekla: «Pozneje. Operi si roke pred kosilom.» Več krat bi rekla «Ljubim te», «Rada te imam» namesto «Žal mi je».

14. Najbolj pa bi, če bi imela še eno priložnost za življenje, cenila vsako minuto, jo gledala in tudi zares videla in nikoli se ne bi obračala nazaj.

Pax Romana
11.05.2006, 06:57
Živeti.

Sicer pa lahko citiram mail, ki sem ga dobila pred nekaj tedni:
ČE BI LAHKO ŠE ENKRAT ŽIVELA
Erna Bombeck
(napisano, ko je odkrila, da umira za rakom)

1. Legla bi v posteljo, ko sem bila bolna, namesto da sem se pretvarjala, da se bo svet prenehal vrteti, če ne bom prisotna.

2. Prižgala bi rdečo svečo, narejeno iz vrtnice preden se stopi v omari.

3. Manj bi govorila in več poslušala.

4. Prijatelje bi povabila na večerjo, čeprav je preproga popackana in je kavč obledel.

5. Pojedla bi kokice v «dobri» dnevni sobi in bi manj skrbela glede nečistoče, če bi moji želeli zakuriti v kaminu.

6. Vzela bi si čas za poslušanje svojega deda in njegovo popotovanje skozi njegovo mladost.

7. Prevzela bi več odgovornosti, ki jo je nosil moj mož.

8. Nikoli ne bi vztrajala, da naj bodo okna avtomobila zaprta sredi poletnega dne, ker je moja frizura pravkar nova in urejena.

9. Sedla bi na travnik (brez ozira na madeže od trave).

10. Manj bi jokala in se smejala pred televizorjem in bolj preučevala življenje.

11. Nikoli ne bi kupila nekaj samo zato, ker je praktično, ker se na tem ne bodo videli madeži ali le zato ker ima doživljenjsko garancijo.

12. Namesto, da sem si želela, da čim prej mine 9 mesecev nosečnosti, bi cenila vsak trenutek in poskušala razumeti, da je čudež, ki raste v meni, edina priložnost, da pomagam bogu pri ustvarjanju čudeža življenja.

13. Ko bi me otroci nahitro poljubili, ne bi nikoli rekla: «Pozneje. Operi si roke pred kosilom.» Več krat bi rekla «Ljubim te», «Rada te imam» namesto «Žal mi je».

14. Najbolj pa bi, če bi imela še eno priložnost za življenje, cenila vsako minuto, jo gledala in tudi zares videla in nikoli se ne bi obračala nazaj.

Lepo, zelo lepo!:2thumbs: :)

roxa
11.05.2006, 08:17
jaz sem že zdavnaj odločila, kako bom umrla...OD SMEHA BOM:approve:

drugo kaj moram storiti pa mi sploh ni važno....bolj važno je kako dojemaš živlenje in, če tuhtaš kaj še moraš...potem ga sploh ne živiš...edino pomembno je ZDAJ IN TUKAJ:approve:

Pax Romana
11.05.2006, 10:03

drugo kaj moram storiti pa mi sploh ni važno....bolj važno je kako dojemaš živlenje in, če tuhtaš kaj še moraš...potem ga sploh ne živiš...edino pomembno je ZDAJ IN TUKAJ:approve:
Misliš, TUKAJ IN ZDAJ;)

Pax Romana
11.05.2006, 10:05

Misliš, TUKAJ IN ZDAJ;) (saj veš, HIC ET NUNC)

Verbal
11.05.2006, 12:35
Jaz bi rad umrl mirno v spanju, tako kot moj dedek.
Ne pa da bi predtem kričal od obupa, tako kot njegovi potniki.

Iluzija-
13.05.2006, 11:37
A smo malce zašli? :)