Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kralji ulice

Pax Romana
05.05.2006, 14:47
Danes sem kupil časopis/revijo Kralji ulice, ki jo urejajo in izdajajo naši klošarji. Se mi zdi kar posrečena ideja. Veliko bolje se mi zdi, da dobijo denar tako kot pa da žicajo na ulici. Pri naslednji številki bom vprašal, če se da na časopis naročiti.:D

spaceruner
05.05.2006, 16:19
Danes sem kupil časopis/revijo Kralji ulice, ki jo urejajo in izdajajo naši klošarji. Se mi zdi kar posrečena ideja. Veliko bolje se mi zdi, da dobijo denar tako kot pa da žicajo na ulici. Pri naslednji številki bom vprašal, če se da na časopis naročiti.:D
...sevede še klošar ti ga prinese na dom (dnevno sobo)...:rolling: :veryevil:

Kahla
05.05.2006, 18:28
Oj, kje si to kupu? Jaz sem to enkrat vidla po tv pa me je ful zamikalo, pa bi kupla sam jih še nisem srečala

BMX
05.05.2006, 19:00
Oj, kje si to kupu? Jaz sem to enkrat vidla po tv pa me je ful zamikalo, pa bi kupla sam jih še nisem srečala
Na ulici, kje drugje.

BMX
05.05.2006, 19:00
To je dodaten "vir" zaslužka.

Pax Romana
05.05.2006, 19:36
To je dodaten "vir" zaslužka.
Se strinjam. Raje dam za to kot pa za žicanje.

Pax Romana
05.05.2006, 19:38
V Ljubljani ga prodajajo v centru mesta, na ulici. Ponavadi v začetku meseca. Stane 200 SIT, so pa veseli če daš še kakšnmega stotaka več.

Kahla
06.05.2006, 10:49
Aha, se pravi Čopova ipd.? Ker je začetek meseca, ga bom upam v ponedeljek še dobila.

Thanks!

Njuška Trap
09.05.2006, 22:57
Jaz imam vse številke, razen prve... v zadnji na naslovnici je "moja" Štefanija (super faca, psa sta sicer polna bolh, ampak prijazna), na 20. strani (prispevek o Metelkovi) pa moja ljuba cimra Aleksandra... :)
Ponavadi jim kar pomaham, če ne pridejo sami...

Kahla, niso samo na Čopovi, dobiš jih na nabrežjih Ljubljanice, na Šuštarskem mostu, na Kongresnem trgu itd.

Pax Romana
10.05.2006, 11:07
Jaz imam vse številke, razen prve... v zadnji na naslovnici je "moja" Štefanija (super faca, psa sta sicer polna bolh, ampak prijazna), na 20. strani (prispevek o Metelkovi) pa moja ljuba cimra Aleksandra... :)

Kahla, niso samo na Čopovi, dobiš jih na nabrežjih Ljubljanice, na Šuštarskem mostu, na Kongresnem trgu itd.
Aha, a potem ti veš če se da naročiti?

Njuška Trap
10.05.2006, 16:18
Zaenkrat je na dom (preko pošte) še ne pošiljajo, je pa vsaj v zadnjih dveh vsaj en oglas nekoga izmed prodajalcev, ki se ponuja, da ti številko prinese tudi na dom, zraven je pripisana telefonska številka - te ti zaenkrat ne morem dati, ker revij nimam pri sebi (ko pridem za Bežigrad, ti jo lahko postam sem gor) - kjer lahko naročiš osebno dostavo na dom.

V zadnji številki Kraljev ulice pa je objavljeno tudi, da je Kralje ulice sedaj možno dobiti tudi v Mariboru in Celju...

Pax Romana
10.05.2006, 16:39
Zaenkrat je na dom (preko pošte) še ne pošiljajo, je pa vsaj v zadnjih dveh vsaj en oglas nekoga izmed prodajalcev, ki se ponuja, da ti številko prinese tudi na dom, zraven je pripisana telefonska številka - te ti zaenkrat ne morem dati, ker revij nimam pri sebi (ko pridem za Bežigrad, ti jo lahko postam sem gor) - kjer lahko naročiš osebno dostavo na dom.

V zadnji številki Kraljev ulice pa je objavljeno tudi, da je Kralje ulice sedaj možno dobiti tudi v Mariboru in Celju...
To po pošti bi verjetno podražilo zadevo. Sicer pa sem pogosto v centru LJ, tako da grem vedno mimo prijaznih fantov, ki mi ponudijo revijo.

Njuška Trap
10.05.2006, 16:49
To po pošti bi verjetno podražilo zadevo. Sicer pa sem pogosto v centru LJ, tako da grem vedno mimo prijaznih fantov, ki mi ponudijo revijo.
Zakaj bi se potem naročal? :dontknow:

Pax Romana
10.05.2006, 17:55
Zakaj bi se potem naročal? :dontknow:
Ne, to je bilo samo vprašanje iz firbca.;) Po svoje je bolje, da kupuješ na ulici, ker potem kupiš vsakič pri drugem in tako vsem omogočiš zaslužek, ne pa vedno enemu in istemu.

roxa
11.05.2006, 08:13
ne dam ne za to ne za žicarje....delat naj gredo in iz objema flaško spustijo:nonono: :censored: :evil:

mrjerry
11.05.2006, 08:14
Se zase nimam, kolikor bi se zelel.

Kahla
11.05.2006, 08:15

Nisem dobila. :(

roxa
11.05.2006, 08:19
Se zase nimam, kolikor bi se zelel.

točno tko...pol pa naj še talam lufterjem...

mrjerry
11.05.2006, 08:34
Meni gredo za povrh se na jetra. In to ornk :approve:

roxa
11.05.2006, 08:53
Meni gredo za povrh se na jetra. In to ornk :approve:

men tud...:nonono:

Matjaz26
11.05.2006, 09:46
Vcer si je en izmislu tud cifro, ki naj bi jo dobil. Vse nas je vprasal ali mamo 200 sit. ????

Pax Romana
11.05.2006, 09:52
Nisem dobila. :(
Naslednji mesec pojdi v akcijo na začetku meseca, pa vprašaj tipa če ima še kakšne cifre za nazaj. Meni tudi manjkata 1. in 2.