Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Rusija - Moskva

luna83
06.05.2006, 15:39
Hej.

Nism zasledila nič nikjer na to temo. S prijateljico se nameravava odpravit v Moskvo nekje v oktobru. Rada bi par nasvetov. Kaj si je vredno ogledat, na kaj je treba pazit, cene, viza - koliko časa v naprej jo je treba naredit in kje se jo da dobit? Karkoli bi pršlo prav.

Lp;)

lady_lucifer
06.05.2006, 16:45
ne bi sle ve rajs poleti? oktobra zna bit tam ze kr mraz.

luna83
07.05.2006, 11:05
to že veva, vendar med poletjem je treba delat, da se kaj zasluži, potem so tu na vrsti še izpiti, tako da pride v poštev samo oktober ali zadnji tedn v septembru če bi šlo.

jerca
06.06.2006, 13:33
oj, moskva je enostavno fascinantna, ne glede na to, kdaj greš.
jest sem bla marca, je blo tam okrog ničle, ampak nooorooo.
z vizo je tako, da je najbolj enostavno, če si jo greš uredit na renee tours v rožni dolin, sicer stane 100 evrov, ampak jo dobiš v enem tednu, brez komplikacij, samo pustiš potni list. to je turistična varianta in velja lahko do enega meseca. če si rihtaš sam prek veleposlaništva, pol rabiš original povabilo od nekoga iz rusije, al pa rezervacijo hotela...stane pa pol manj.:dontknow: birokracija je pri rusih zakon in ne morš not brez ustreznih papirčkov, niti ven...na avionu itak morš migracijsko karto (v grablcah...) izpisat.
cene so pa tako; znotrej golden ringa-center moskve kavica cca 5 evrov...ampak se da tud cenejš varijante poskat. metro je zakon, pocen, plus tega postajališča so zares vredna ogleda.
če te še kaj zanima....vprašaj

luna83
10.06.2006, 12:22
hvala. moskva me res zanima, tko da upam da bo uspelo se odpravt. Če bo pa še kaj se oglasim.
Lp

Mystica
11.06.2006, 09:40
Jaz sem bila tam med prvomajskimi ... super, res lepo, a svinjsko drago. Sicer pa mi je bil St. Peterburg bolj všeč kot Moskva.