Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Prijateljstvo po 15 letih premora?

Robus
08.05.2006, 14:36
Mojo mamo je pred dnevi kontaktirala njena velika prijateljica iz srednje šole (baje sta bili neločljivi, potem pa so se prekinili stiki). Ženska se je nekam preselila, potem pa je dalj časa poskušala vzpostavit stik z njo - in zdaj ji je uspelo. Matero je povabila na neko pijačo in jo zdaj pogosto kliče. Mami se zdi čudno, ker v bistvu nimata ravno dosti skupnega, saj že celo večnost živita vsaka svojo življenje...
Se vam zdi, da lahko prijateljstvo o(b)stane s tako dolgo luknjo?
Meni se zdi, da se človek v takem obdobju že izjemno spremeni...

nattka
08.05.2006, 15:26
mati predpostavljam je odrasla ženska... naj ji odkrito pove, če ji ni všeč ... in to čimprej ...

drugače pa ni nič čudnega ali slabega .... če kdo kdaj pokliče po kakem desetletju in znova skočiš z njim na drink ...
se imaš vsaj kaj pogovarjati ... da niso vedno ene in iste face ... eni in isti problemi ...

nattka
08.05.2006, 15:35
pravzaprav je res tečno če hoče na novo neko pristno prijateljstvo ustvarit ... to ne ...

občasen drink, če ravno nimam kaj delat, me pa ne moti ...

TuNina
09.05.2006, 06:19
jaz se z nekom, s komer se nisem videla že ohoho let, preprosto ne bi imela kaj pogovarjat in posledično tud ne bi imela neke želje po njegovi družbi.

Kleya
09.05.2006, 18:24
Mojo mamo je pred dnevi kontaktirala njena velika prijateljica iz srednje šole (baje sta bili neločljivi, potem pa so se prekinili stiki). Ženska se je nekam preselila, potem pa je dalj časa poskušala vzpostavit stik z njo - in zdaj ji je uspelo. Matero je povabila na neko pijačo in jo zdaj pogosto kliče. Mami se zdi čudno, ker v bistvu nimata ravno dosti skupnega, saj že celo večnost živita vsaka svojo življenje...
Se vam zdi, da lahko prijateljstvo o(b)stane s tako dolgo luknjo?
Meni se zdi, da se človek v takem obdobju že izjemno spremeni...

Iste vrste prijateljstvo normalno, da ne more obstati tako dolgo. Takrat se je šlo za mladostno prijateljstvo in so ju družile določene stvari. Potem pa človek odraste in se pod vplivom različnih okoliščin zelo spremeni. Tako, da tam, kjer sta takrat nehali, ne moreta nadaljevati.
Lahko bi sicer na novo našli kake skupne točke, če bi bil interes na obeh straneh. Ker pa zgleda tvoja mami misli, da nimata nič več skupnega in se nima nobenega namena družiti z njo, bi bilo najbolje da ji to na lep način pove.

paradox
09.05.2006, 19:24
najbolš so mi pa te fore... kr' en: "o lejga", ti seže v roko... pa bla-bla k't d'se poznamo že 100 let... (pa očitno me pozna že sto ket :D )...
jest se pa sprašujem: wtf? kdo s'pa ti? ... :rolling:...to je pa tud men znano:shy::clown::D

Black
10.05.2006, 00:03
najbolš so mi pa te fore... kr' en: "o lejga", ti seže v roko... pa bla-bla k't d'se poznamo že 100 let... (pa očitno me pozna že sto ket :D )...
jest se pa sprašujem: wtf? kdo s'pa ti? ... :rolling:

đizs krajst to se men konstantno dogaja
lih zanč enkrat blo...sm sreču eno ..ona mene po imenu pokliče prec o lej ga kk kej kaj dogaja gor dol..jst pa ??? WTF U B? sam una pač kolkr tolk normalna o lej jo gor dol..kk kej uredu fino..ajd moram jt ...i hate it when it happens...je pa res d se stvari slabo spomnem :( my bad memory:blush: :blush: :censored: pa te štorije.. it isn`t like i know a lot of people...in reallity a lot of people know me

Teo
10.05.2006, 11:31
in drgač?
. .
najhujša možna vprašalnica(al kako se reče)
ponavadi takoj spizzdim, ko slišim te besede.

je pa res, da tudi jaz to uporabljam, kadar sem tečen in se mi ne da s kom preveč ukvarjati.

Kleya
10.05.2006, 11:50
in drgač?
. .
najhujša možna vprašalnica(al kako se reče)
ponavadi takoj spizzdim, ko slišim te besede.

je pa res, da tudi jaz to uporabljam, kadar sem tečen in se mi ne da s kom preveč ukvarjati.

Moji prjatlci gre pa na nekaj, ko jo vprašam ( ko me recimo pokliče): Kaj bo dobrga? :D