Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Najbolj smešni zmenki

tisa
10.05.2006, 07:35
Se vam je že kdaj zgodilo kaj tako smešnega na zmenku, da se še sedaj nasmejite, ko se spomnete na tisti dogodek? Jaz sem se enkrat v enem šunku polila s celim pivom in to čisto trezna. Na tistem zmenku sem res smrdela, ampak sem imela srečo, tipček je imel rad pivo :D :D .

Njuška Trap
10.05.2006, 17:11
:eek: nobenemu nič? Lahko zbrišete temo :verymad: :o
Še tisto malo zmenkov, ki sem jih imela, sem vzela smrtno resno.

Pozer, ti pa tiho. :veryevil:

fancy
10.05.2006, 17:56
Spomin na študentske čase...........................grem s kolegico s predavanj proti študentu v rožni dolini.....................poskusim jo prepričat, da pride k meni v sobo na kavo z argumentom, da cimra ni doma..................par mescov me sploh ni pogledala :rolling: :rolling: :rolling:

No, se je kar srečno izteklo......................danes je moja žena :blush:

Verbal
11.05.2006, 13:05
Ko sem poleti delal v videoteki, enkrat neka pljoza ni hotela plačati zamudnine, ker je rekla, da je že prejšnji dan čakala 2 uri pred vhodom, videoteka pa je bila zaprta brez obvestila.

Počakal sem, da je odšla in jo izbrisal iz imenika članov. He, he.

Verbal
12.05.2006, 13:11
Hec. V bistvu je bilo to najdlje, kar sem tisto poletje bil sam z eno luštno bejbo, in sva se gledala iz oči v oči.

temp64
13.05.2006, 08:40
:eek: nobenemu nič? Lahko zbrišete temo :verymad: :o

jaz sem bil sam enkrat...pol pa nisem smel več, ker sva se poročila

miss K.Ritika
13.05.2006, 15:45
Moj primer....na eni žurki spoznala fanta, se ga oba ulila, naslednji dan šla v službo in ker mi je bilo nerodno se z njim zmenit,sem za to prosila kolegico.Ta ga je poklicala po telefonu in se predstavila kot da sem jaz in se z njim zmenila ob določeni uri,na določenem kraju.Seveda sem šla tja jaz,ampak od prejšnje ulitosti se sploh nisem spomnila face:blush: Odločila sem se,da bom gledala v tla in bo že sam mene našel. Tako se je tudi zgodilo in skupaj sva preživela 13 let.