Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Malta

Škrlatka
15.05.2006, 11:14
kaksna se vam zdi? se vam zdi dobra destinacija za vecje skupine? na kaj se mora paziti? kaksne so cene v samem kraju,,,,?

popka
15.05.2006, 11:39
hm...jest sm bla tm pred prbl. 9 leti (a je možn, da je že tok cajt od tega:O :O :O ) in morm rečt, da kot otok sam je malta zlo grda (nč narave, sam beton povsod:nonono:), je pa prou eno mestece saint jullien (upam, da sm prou napisala), kjer se vs žur dogaja in je ogromn mladih (sam takrat so bli večalmn vsi moje starosti :D ). za kopat se tut ni lih ne vem kaj, edin, če mislte jet pol kej na sosedn otoček Comino, kjer je pa ful najs....k v plavi laguni:D

Škrlatka
15.05.2006, 13:04
a pa je to tak za absolventske žure?

popka
15.05.2006, 13:13
kva pa vem...placov za žurat je velik (so pa večalmn vsi v isti ulci:D ), sam kot okolica pa res ni fajn. jest bi šla na tvojem mestu raj v grčijo al pa na ibizo al pa na mallorco al pa kej tacga:dontknow:

Škrlatka
15.05.2006, 13:20
ja na mojem mestu,sam ne odločam sam jaz,v grčiji sem ze bla na djerbi tud, na ibizi tud;)ma saj bo fajn,more bit ce je fajn druzba;)

RH-
15.05.2006, 17:54
hm...jest sm bla tm pred prbl. 9 leti (a je možn, da je že tok cajt od tega:O :O :O ) in morm rečt, da kot otok sam je malta zlo grda (nč narave, sam beton povsod:nonono:), je pa prou eno mestece saint jullien (upam, da sm prou napisala), kjer se vs žur dogaja in je ogromn mladih (sam takrat so bli večalmn vsi moje starosti :D ). za kopat se tut ni lih ne vem kaj, edin, če mislte jet pol kej na sosedn otoček Comino, kjer je pa ful najs....k v plavi laguni:D

ja, jst sm bil 4 leta nazaj na maturantskem izletu v st. juliennu. kar se tice zura je blo res zakon, lokal pri lokalu, tekila po 250 sit in zurka do jutra vsak dan... kar se tice pa plaz in okolice pa res ni nic posebnga, ampak za nas je blo takrat odlicno, ker smo itak prsli zurat, bazen smo imel pa v hotelu... comino je edina tocka za obiskat (morje enkratno), ampak je pa tut to blo vse... pa se v golden bayu smo bili, to je pa isto ena plaza z mivko, pa ene dva lokalcka za napit se ga...:angel: v glavnem men je blo ful fajn...

Z750
16.05.2006, 20:52
pa hitr pejte, da ne bo prevroče, ker v sezoni je za po pi zd it vroče:mad: vglavnem malto sem si zapomnil po dopustu, na katerem sem popil več vode kot piva :nonono: :D

Škrlatka
16.05.2006, 20:59
gremo konc semptembra;)

Goody
19.05.2006, 11:33
mogoče bo tuki tut kaj pametnega ;)

Malta - sončna in temperamentna (http://trendi.siol.net/default.aspx?site_id=155&page_id=102&article_id=155102060511110304111&cid=419&pgn=1)

Škrlatka
19.05.2006, 12:41
hvala, kolegica;):D

mikkeni
14.09.2007, 15:51
sem malce iskal, pa ne najdem nobene teme o Malti? kakšne imate kaj vtise z obiska oz. dopusta na Malti?

sam odhajam oktobra na Malto, pa bi bilo fajn kako zanimivo info. zvedet!

hvala :)

JANČI
14.09.2007, 18:24
Pred dema letoma sem obiskala Malto In me ni nič Kaj NavduŠila.
Do PeŠČene PlaŽe Smo Se Mogli Peljati Z Avtobusom, Ki Smo Ga PlaČali, Tam Kjer Je Bil Hotel, Je Bil Majhen Bazen, V Morju Se Ni Kopal NihČe, Ker Je Bilo Samo Skalovje, ZveČer Se Je Vse Dogajalo Na ManjŠem Trgu, To Je Pa Tud Vse.
Izlet Okrog Otoka Z Ladjo Je Bil Prav LuŠten In Kopanje V Zalivu, Kjer Je Izgledalo Kot V Filmu Plava Laguna, Vendar Je Bilo V Morju Polno Meduz.
Če Si Že Prej OrganiziraŠ, Kaj HoČeŠ Videt, Je Najbolje, Da GreŠ S Kako Lokalno Agencijo In Sam RaziskujeŠ Otok.

Lp In Veliko UŽitkov

mikkeni
15.09.2007, 16:22
ma jaz grem, nisem še bil! tako da, pomoje bo za 1x :=)

mikkeni
15.09.2007, 19:49
kakšne so pa kaj cene pijač, hrane,
se splača dol kaj kupit (obleke) al pride vse ful drago?!

arturius
17.09.2007, 18:25
Jaz sem bil na Malti pred ful časa, tako da glede cen ti težko pomagam. Lahk pa kak dan nameniš ogledu otoka Gozo, tam najameš avto, je kar luštno

mikkeni
19.09.2007, 09:41
ja Gozo je že v načrtu od začetka ko sm se odloču da grem dol! zdaj bi pa res rabu še kako informacije glede cen pa tega? pa če je res da se ne splača jemat rent a car? da so baje ful neučakani dol vozniki na malti?!

JANČI
19.09.2007, 11:14
Vozniki niso tko neučakani, cene so pa podobne našim, tko da se kakih groznih šopingov ne splača izvajat.

Aikaterina
07.10.2007, 23:04
Js sem bla na maturantskem izletu. Za žurat je vredu, samo je pa res, da majo klube bolj kot ne v isti ulici skup nametane.Pijača vsaj meni ni bla poceni, plaža-razen Golden beach-a sploh ni vredna omembe, najbolj me je pa motla betonska džungla okoli nas.Res všeč mi je bla samo Plava laguna.

Žeruh
09.10.2007, 04:37
Jaz sem bil tam leta 1996. Ja narava ni kaj, puščavski otok pač. Glavno mesto, Valeta, je nekakšen 10x povečan Dubrovnik, Saint Julians pa je tak - žur mesto.
Zelo lepo nam je bilo. Ob odhodu smo tudi nekaj zanimivega odkrili..... v 14 dneh, ki smo bili na Malti nismo videli niti enega grdega, niti povprečnega dekleta,.... same lepotice.:p

mikkeni
14.10.2007, 20:59
Evo dopust srečno zaključil!

Plaže na Malti so skalnate, je pa pomoje plaža Golden Bay res prijetna, prav tako kot tudi plaža Blue Lagoon (na otoku Comino). Vam pa odsvetujem pohajkovanja po tem otočku če se približuje nevihta, ker sem sam doživel eno (ne)prijetno izkušnjo, srečo v nesreči...?!?!?!?!?!???

Drugače pa me je mesto Valletta res sprva spomnilo na mesto Dubrovnik...

Ljudje na Malti so zares full prijazni, šoferji avtobusov pa pravi "show" saj nekateri ne poznajo "bremz" :P

skratka za mano prijeten dopustniški teden na Malti....