Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Stran od civilizacije

Robus
17.05.2006, 08:42
Ste si že kdaj zaželeli, da bi se vsemu temu kaosu vsakdanjega življenja umaknili kam na samo, kjer ni ljudi, na kak miren kotiček, stran od civilizacije? Včeraj sem namreč slišal, da je tudi pri nas nekaj takih primerov, na celjskem bojda živi en par, ki je imel dovolj stresa v življenju, pa sta si postavila neko leseno hišo nekje bogu za nogo in sta zdaj tam sama... To se mi zdi še kar zanimivo :)

Luka2k
17.05.2006, 09:12
Jest sanjam penzijo v Indijski vasici Saputara....

miss K.Ritika
17.05.2006, 09:16
Ste si že kdaj zaželeli, da bi se vsemu temu kaosu vsakdanjega življenja umaknili kam na samo, kjer ni ljudi, na kak miren kotiček, stran od civilizacije? Včeraj sem namreč slišal, da je tudi pri nas nekaj takih primerov, na celjskem bojda živi en par, ki je imel dovolj stresa v življenju, pa sta si postavila neko leseno hišo nekje bogu za nogo in sta zdaj tam sama... To se mi zdi še kar zanimivo :)ej,ravno včeraj zvečer sem o tem razmišljala,da mi bo naenkrat počilo,bom spakirala in šla nekam bstran od množic, hrupa,finančnega tekmovanja,ker enostavno ne zmorem več

sadie_007
17.05.2006, 10:18
po mojem je maksimum, ki ga preživim lohk sama s šefetom nekje čist na samem, en teden :clown:

več pa ne bi zdržala

Katrin
21.05.2006, 20:59
Na žalost sem že okužena, mir in brezdelje me delata živčno :)