Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Mission: Impossible 3

Filmfreak
04.01.2006, 23:07
Zame eden najbolj pričakovanih filmov tega leta. V upanju seveda, da bo zgdodba in realizacija le-te bolj podobna prvemu delu. Trailer oz. teaser zgleda obetajoče, tudi glavni negativec se mi zdi ta prav (igra ga Philip Seymour Hoffman), igralska zasedba je polna karizmatičnih igralcev, že v napovedniku pa se vidijo režijski prijemi J.J. Abramsa. Skratka, mislim da film obeta.

GiGi
04.01.2006, 23:38
Moje osebno mnenje od MI3 je mešano.

Po eni strani mi včasih zapaše gledat nekaj tako neumnega in ker imam "rad" orožje in ne delam drugega kot pazim na to kateri model katere znamke pištole/puške kdo uporablja. Tudi kakšna akcijska sekvenca sede.

Po drugi strani pa mi je Tom Cruise obupen. Dejansko ima samo 4 izraze(patetično režeči, patetično zaskrbljen/žalosten(oboje eni isti izraz (blue steel/la tigra, press)) in patetično QL)

Je taka mala žaba ko soli pamet s sceintologijo(milim da sem narobe napisal) in zaradi meni neznanih razlogov mu nekdo pusti celo producirat njegove lastne filme samo za to da okoli sebe nabere igralce ob katerih on blesti in potem za vse skupaj dobi plačano mastne pare :nonono:

Kolikor sem gledal te teaserje pa mislim da bo vse skupaj samo MI2 del z malo več streljanja, mogoče mogoče kakšnim posnetkom žeske dojke s strani ali kako luštno deklino in seveda ne pozabit na Tomija najmanj vsakih 5 min top-less da se pokaže fanicam. Upam da ni v teaserjih vsa akcija ki je v filmu..

Mislim da bom počakal na DVD...

Je pa MI postal neki takega kot vse ostale trilogije sage ect. Ti je všeč in boš imel doma vse od majice, šalce za kavo in toaletnega papirja z logotom filma ali pa ne razumeš zombijev ko to sploh hodijo gledat, čakajo v vrsti najprej za karto, ki stane 900SIT potem za kokice in pijačo in potem še čakajo da jih spustijo v dvorano prepolno osnovnošolskih otrok ki so tako blazno QL ker so enako visoki kot Tom Cruise... :dontknow:

castor
05.01.2006, 07:59
ah dej no. ideja prezvečena, cruise nikoli ne bo tajni agent, skratka žal mi je, da sem videl tako 1. kot 2. del. tega si niti ne nameravam...

Sacha
05.01.2006, 08:01
A ga ne bo spet Tomislav Kruzič igral? :disapp: :D

WRC555
05.01.2006, 09:12
Ah, men tud taki filmi ne potegnejo.

grantica
05.01.2006, 10:03
enka mi je bla čist ok.. tak filmček za sprostitev brez, da bi neki morali fajn naprezat sive celice, tisto ko nehaš ti gledat tv in začne tv gledat tebe :D....
ma vsa ta nadaljevanja me tako kot wrcja ne potegnejo preveč....

ozayrus
05.01.2006, 10:24
Čeprav me je scenarij MI razočaral, ker sem bil fan MI serije, film pa glavnega junaka serije čist uniči, saj ga postavi v vlogo sovražnika, je vseeno gledljiva.

MI2 sem v glavnem gledal, ker jo režira J. Woo, kar pomeni, da ni več triler in napetost se spremeni v akcijo. Ki pa je odlično narejena in film je dober za sprostitev.

MI3 pa obljublja spet velik akcije in kar sem dosedaj videl, zna bit zanimivo. res pa da mormo počkat na film. )(Da ne bo tko k Mr in Mrs Smith, vsa akcija v trailerju.)

Filmfreak
05.01.2006, 12:37
Meni je bil prvi de Mission Impossible super, predvsem tudi zato, ker je bil narajen v duhu TV serije (tiste originalne). Drugi del ni imel niti M od koncepta Mission Impossible. Zato komaj čakam tretji del, ker upam da bo podoben prvemu oz. bodo dejansko zopet kej poudarka dali zgodbi.

GiGi
05.01.2006, 15:06
Meni je bil prvi de Mission Impossible super, predvsem tudi zato, ker je bil narajen v duhu TV serije (tiste originalne). Drugi del ni imel niti M od koncepta Mission Impossible. Zato komaj čakam tretji del, ker upam da bo podoben prvemu oz. bodo dejansko zopet kej poudarka dali zgodbi.

Optimist :nonono:

To predvsem zato ker je da domnevam Tomi v tem filmu, co-scenarist, producent, co-režiser itd. Si lahko ziher da bo še več debilnih scenv stilu one z motorjem iz 2. dela. Dejansko se mi zdi da ima Tom neke komplekse in hoče bit drugi Bond...:dead:

ozayrus
05.01.2006, 17:15

To predvsem zato ker je da domnevam Tomi v tem filmu, co-scenarist, producent, co-režiser itd. Si lahko ziher da bo še več debilnih scenv stilu one z motorjem iz 2. dela. Dejansko se mi zdi da ima Tom neke komplekse in hoče bit drugi Bond...:dead:

Kako bo narejena v duhu nanizanke, če glavnega junaka postavjo za negativca.:nonono:

sej če bo akcija dobr narejena pol bo gledljiv, če bo pa (varjanta xxx2), sama računalniška obelava bo pa polom

Bond je in bo Bond (govrim, kot zvesti fan), čeprav, ga zadnji scenarist ubija. Napisal je secnarij za WIE in DID, zdej bo pa še za tretga in upam, da se se je iz prejšnjih polomov kaj nauču.:nonono:

Filmfreak
05.01.2006, 21:01

Jaz pa še vseeno mislim da je drugi del izpadel tako predvsem zaradi režije Johna Woo-ja. Film je namreč zelo podoben njegovim prejšnjim projektom. Veliko dobro režirane akcije, počasnih posnetkov - in omenjena scena z motorjem ne bi mogla bit bolj značilna za Johna Woo-ja, kot je!

Navsezadnje pa je bil Tom producent tudi pri prvem delu, pa je na koncu (vsaj kar se mene tiče) izpadel zelo dober (film seveda).

Drugi del pa je dejansko izpadel tako, kot da hoče bit Cruise nek drugi Bond (kot sem že napisal, pretežno zaradi režije Johna Woo-ja, ki je žal na vsebino pozabil oz. jo naredil drugotnega pomena). Prvi pa je bil v stilu nadaljevanke (kjer glavni igralec oz. junak definitivno ni bil negativec, kot je nekdo prej napisal): dobra zgodba oz. zaplet in akcije ravno prav.

ozayrus
06.01.2006, 10:42
Jaz pa še vseeno mislim da je drugi del izpadel tako predvsem zaradi režije Johna Woo-ja. Film je namreč zelo podoben njegovim prejšnjim projektom. Veliko dobro režirane akcije, počasnih posnetkov - in omenjena scena z motorjem ne bi mogla bit bolj značilna za Johna Woo-ja, kot je!

Navsezadnje pa je bil Tom producent tudi pri prvem delu, pa je na koncu (vsaj kar se mene tiče) izpadel zelo dober (film seveda).

Drugi del pa je dejansko izpadel tako, kot da hoče bit Cruise nek drugi Bond (kot sem že napisal, pretežno zaradi režije Johna Woo-ja, ki je žal na vsebino pozabil oz. jo naredil drugotnega pomena). Prvi pa je bil v stilu nadaljevanke (kjer glavni igralec oz. junak definitivno ni bil negativec, kot je nekdo prej napisal): dobra zgodba oz. zaplet in akcije ravno prav.

Da mal pojanim kaj sm mislu:

glavni junak nadaljevanke je v filmu MI 1 negativec, to je slabo v prvem MI, sama izvedba je pa vredi.

Filmfreak
06.01.2006, 11:30
No, men se tud to, da je glavni junak negativec, zdi čist cool - in dost nepričakovano in ne tolikokrat videno.

iri
06.01.2006, 12:05
a on je negativec zato, ker je tak v očeh zakona?

Sharkica
06.01.2006, 12:22
Enka mi je bla komajda znosna.
Med dvojko sem sredi razburjanja nad debilnostjo filma zaspala
Po tej logiki bi morala pri trojki narest samomor.
Just my opinion...

cornholio
06.01.2006, 12:25
:kmet:
http://www.countingdown.com/movies/567496
zagotovo ga bom ujel na satelitski....
in vmes zaspal kot med 1 in 2 ....

castor
06.01.2006, 12:40
:big: :big:

sharka, ne no.

Sharkica
06.01.2006, 12:42
:big: :big:

sharka, ne no.

Brez skrbi, to se ne bo zgodilo, ker ga itak ne bom gledala. :wink:

kormoron
06.01.2006, 13:32
Kot fan originalne TV serije sem bil kar zadovoljen z MI:1. Okej, Cruise mi ni ravno ideal glavnega junaka, ampka ni bil tako slab. Zgodba je bila niti-ne-butasta, tako da je bilo treba mal možgane razgibat, da si poštekal celotno dogajanje z vsemi detajli vred.

Ostali plusi:
De Palma za krmilom.:2thumbs:
Jon Voight bad guy No.1:2thumbs:
Jean Reno bad guy No. 2:2thumbs: :2thumbs:

Ving Rhames car.

Dvojka brez veze. Ni vredno cajta. Tud če bi vse ostalo štimalo (pa ni), so uni imbecili Limp Bizkit uspeli totalno z***at razturaško nosilno temo MI od Lalota Schiffrina, tko da se mi je celotna franšiza zagabila.

Ampak nekatere informacije o MI:3 me kljub temu navdajajo z zmernim optimizmom:

Laurence Fishburne

Glavni bad guy: Phillip Seymour Hoffman.
Zanimiva izbira. Tip je sicer karakterni igralec in se je že dokazal v zahtevnih vlogah (npr. Capote) in bo menda uspel iz lika iztisnit malo več kot zloben krohot, grimase, fejk evropsko/bližnjevzhodni akcent in pa monologe neposredno pred eksekucijo zajetega protagonista (kar pomeni, da bo protagonist pridobil nekaj dragocenega časa, da se reši sovragovih spon in nato informacije, ki so mu bile docela prostovoljno(!) servirane s strani negativca učinkovito uporabil proti njemu).

Bomo videli.

Upajmo na ne najslabše.

Filmfreak
06.01.2006, 15:10
Kot fan originalne TV serije sem bil kar zadovoljen z MI:1. Okej, Cruise mi ni ravno ideal glavnega junaka, ampka ni bil tako slab. Zgodba je bila niti-ne-butasta, tako da je bilo treba mal možgane razgibat, da si poštekal celotno dogajanje z vsemi detajli vred.

Ostali plusi:

Ving Rhames car.

Dvojka brez veze. Ni vredno cajta. Tud če bi vse ostalo štimalo (pa ni), so uni imbecili Limp Bizkit uspeli totalno z***at razturaško nosilno temo MI od Lalota Schiffrina, tko da se mi je celotna franšiza zagabila.

Laurence Fishburne

Zanimiva izbira. Tip je sicer karakterni igralec in se je že dokazal v zahtevnih vlogah (npr. Capote) in bo menda uspel iz lika iztisnit malo več kot zloben krohot, grimase, fejk evropsko/bližnjevzhodni akcent in pa monologe neposredno pred eksekucijo zajetega protagonista (kar pomeni, da bo protagonist pridobil nekaj dragocenega časa, da se reši sovragovih spon in nato informacije, ki so mu bile docela prostovoljno(!) servirane s strani negativca učinkovito uporabil proti njemu).

Bomo videli.

Upajmo na ne najslabše.

Razmišljam zelo podobno!

ozayrus
06.01.2006, 18:16

Ostali plusi:

Ving Rhames car.

Laurence Fishburne

Bomo videli.

Upajmo na ne najslabše.

to da je notr Laurence Fishburne se tut men zdi velik plus

aan
01.02.2006, 12:13

v bistvu je trojka preobrat nazaj k enki ampak pač z dejstvom da je 2006

JJ Abrams je verjetno najboljša izbira v tem trenutku. Kombinacija LOSTa ALIASa (da ne omenjam njegovih prejšnih filmov ki jih je napisal) zagotavlja spremembo. Dvojka je bla res prenost azijskih absurdnih scen v zahodnjaško produkcijo kar nekaterim sede, drugim pač spet ne

sicer pa je Abrams tudi scenarist MI3, tako da se ne bo potrebno bat za Toma. Mislim da se je Tom dovolj opekel s prejšnimi projekti in bo zdaj malo dal mir. Že to da je sam skakal s 30ih metrov dokler niso ujel dobrega kadra namesto kaskaderjev pove, da je očitno hotel nekaj spremeniti.

bomo vidl... :cool2:

iri
26.04.2006, 14:27
Če koga zanima in bi rad sodeloval - nagradna igra (http://trendi.siol.net/default.aspx?site_id=155&page_id=112&article_id=155112060426114455111&cid=422&pgn=1) za karte za premiero MI3...

MERLIN
30.04.2006, 21:26
dobil karte za premiero itak da gremo gledat
se že veselim zardi hoffmn in akcije

Gyzmo
02.05.2006, 20:33
In kje boš sedel? So dobre karte?

sJavorshek
02.05.2006, 20:36
Tole bi mogl nehat snemat že nekje v 80, ko so posnel zadnjo nadaljevanko. :nonono: :nonono: :nonono:

iri
02.05.2006, 21:32
ma kje, prvi film je bil čisto ok.

ozayrus
03.05.2006, 09:45
ma kje, prvi film je bil čisto ok.

Ne ni bil:approve:

Serija je bla carska sploh glavni igralec, pol pa gredo in čist spreobnejo njegov lik:mad:

iri
03.05.2006, 09:51
get over it, je minilo 30 let vmes. :kisses:

mrjerry
03.05.2006, 13:48
Meni je bila serija krep, prvi del filma kul, drugi del filma obupen, Tom mi gre pa trenutno tako ekstremno na genitalije, da niti pod razno ne mislim gledat trojke.

MERLIN
03.05.2006, 17:27
In kje boš sedel? So dobre karte?

nimam pojma
zdele grem
prek radia antene..
upam da ja..:2thumbs:

ozayrus
03.05.2006, 20:28
get over it, je minilo 30 let vmes. :kisses:

I"m trying to:blush: ;)

ozayrus
03.05.2006, 20:32
Meni je bila serija krep, prvi del filma kul, drugi del filma obupen, Tom mi gre pa trenutno tako ekstremno na genitalije, da niti pod razno ne mislim gledat trojke.

Men gre tut Tom čedalje bolj na živce, sploh pa odkar je ratal producent in svoje ideje forsira v filme.

Dvojko sm gledu zarad režije Johna Wooja, in glasbe Hansa Zimmerja, tretjega bom pa samo zarad tega pogledu, ker je blo polno enih zapletov pr snemanju, da vidim, če je blo vredno tolkih težav:veryevil:

mrjerry
04.05.2006, 08:25
I really don't think I'll bother :approve:

snežko
05.05.2006, 14:31
:) razočaran fejst - film gre prehitro, da bi se lahko vživel v samo dogajanje. Akcija je sicer predvidljiva in gledljiva, a jo je enostavno preveč na kupu in preveč gre hitro.

ko že obupaš pa sledi finale, ki je totalna smešnica. ne veš a bi se smejal, a bi bil fasciniran nad zmožnostjo ene navadne ženske s ogromnim potencialom za super agentko tipa ethan. pupa, k i prej ne zna nastavit videa za snemat dat, v pol minute opravi šnel kurz uporabe strelnega orožja, v času ko spozna da bo njen mož umrl in ko ga sama ubije, z lahkoto postreli 2 badguysa 8vmes zamenja saržer) in nato oživi moža od mrtvih. mala malica.

mislim ej - v ice ageu je bilo manj risanke....

Tanatie
11.05.2006, 23:44
men je bla pa dvojka boljsa...oba sta bla obupna, sam ma v dvojki tomah krrizić bolj hudejso cupo...

iri
12.05.2006, 07:27
meni je bila enka čisto kul, pri dvojki je bilo pa vse skupaj že pretirano in tisti balet na motorjih je bil samo pika na i.

ribica96
21.05.2006, 10:52
Tale Tom ga pa tud serje no.. :rolling: http://www.youtube.com/watch?v=zcLSlBXBsk8