Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Gubice

Nodika
22.05.2006, 11:35
Kaj mora narediti ženska, ko ugotovi, da se je postarala, da so jo preplavile gube?

Naj se lotim raziskave trga s kozmetiko in ugotvaljanja katera krema bo najbolj učinkovita, naj spremenim stil življenja ali naj to dejstvo enostavno sprejmem in se s tem pomirim?

Prosim za nasvet, ker me to zadnje čase zlo obremenjuje.

TuNina
22.05.2006, 11:36
hja, gub se ne da likat.. bolje sprijeciti nego lijeciti.

Nodika
22.05.2006, 11:38
hja, gub se ne da likat.. bolje sprijeciti nego lijeciti.

To že vem. Sam kaj zdej?
Predvidevam, da ti teh težav še nimaš. Le počaki...

mrjerry
22.05.2006, 11:39
Nehaj se obremenjevat z gubami :approve:.
Gube so znak staranje koze, niso pa znak staranja cloveka kot celote. Lahko se zacnes tolaziti s tem, da je sekiranje zaradi necesa neizogibnega v bistvu blazno otrocje.

pinky
22.05.2006, 11:43
predvsem jih sprejmi in se zavedaj, da je tud starejša ženska lahko lepa - le da ni zanemarjena - se pravi skrbi za normalno urejenost ... ker če tega ne sprejmeš, ne boš nikol zadovoljna in vedno te bo nekaj motilo

in pol bo ratal eno od dvojga: al boš kot najstnica načičkana odrasla ženska, kar je groza ... al pa depresivna, neurejena sivolaska z brado in brki ... kar je tud groza

nattka
22.05.2006, 12:23
Kaj mora narediti ženska, ko ugotovi, da se je postarala, da so jo preplavile gube?

Naj se lotim raziskave trga s kozmetiko in ugotvaljanja katera krema bo najbolj učinkovita, naj spremenim stil življenja ali naj to dejstvo enostavno sprejmem in se s tem pomirim?

pri normalno negovani koži, primerni prehrani in življenju brez cigaret in popivanja, se ni treba bati gub in gubic ... nekaj jih že nastane, so del zrelega obraza in dajejo pečat ženski ... razne 12, 13 letne deklice, ki reklamirajo popolnoma gladko kožo nimajo na obrazu tistega kar rečemo duša, notranjost ...

sama skoraj nisem zgubana razen okoli oči ( ogromno se smejem ) in nekaj črtic pri ustih ... se pa strogo držim nekaj pravil, ki so mi jih povedale ženske, ki so pri 60 letih bolje "ohranjene" kot marsikatera 40 -letnica ...

1. ne kadim ... cigareti uničujejo lase, nohte, kožo ... ( poleg ostalega) ... koža je suha, rumenkasta ali osivela in zato izgleda starejša ...

2. kremo za zrelo kožo sem začela uporabljati šele po 40-tem in še to tisto za kožo po 30-tem ... kozmetična industrija je ravnotako agresivna kot vsaka druga ... borba za zaslužek je neizprosna ...
manj je več ... raje ena vrhunska krema kot polna kopalnica lončkov za eksperimentiranje ...

3. že dolgo se več ne izpostavljam soncu ... obraz imam zaščiten s slamnikom ( na dopustu) ... solarij pa je itak strup za telo ( o tem je toliko napisanega na netu, da lahko brez težav sama najdeš) ...

4. pazim da nisem (pretirano) tečna in jezna ... ta čustva intenzivno in na grd način nagubajo obraz ...

5. ne obremenjujem se z leti ... sprejela sem dejstvo, da sem over 40, pazim na telo, uživam v dobri hrani, zmernosti, prijateljih in sexu ...

čist izi ...;)

ain
22.05.2006, 12:27
men se zdijo starejše ženske kul, k je videt da majo za sabo neko kilometrino, uzkušnje.. se mi zdi da to daje kvaliteto ženski. jaz se neb obremenjevala s tem. a je konc sveta zrd tega? a se ne ne morš več noro zabavat zto k maš dve gubi več? si za kej prikrajšana??

mrjerry
22.05.2006, 12:33
Za povrhu svojih gub `v zivo' (razen v ogledalu) tko al tko ne vidis :approve:.

Hel
22.05.2006, 12:39
Odkar je pri nas čiščenje kopanice prevzela naša princeska (sicer neprostovoljno, ali ipak), se z gubami sploh ne obremenjujem. Kar ne vidiš, to ne boli. Malo samo pazim, da se ne gledam v ogledala kje drugje, kako se pa slepo nanaša make-up, se pa človek hitro priuči.;)

Šalo na stran - bolj se boš sekirala, več gub boš imela. Moj recept je osnovna nega (milo, voda, dnevna in nočna krema in vazelin za ustnice) in pravilo, da se VEDNO - tudi če z žura prideš domov tako pijan, da ne moreš ležati na tleh, ne da bi se držal - pred spanjem koža obraza očisti. Kaj več pomoje tudi vse kreme proti gubam ne morejo narediti.

Edit: če mi gospod jerry ne bo nehal brati misli, ga bom tožila za avtorske pravice.

sadie_007
22.05.2006, 13:38
jst jih mam tud :blush:

mrjerry
22.05.2006, 13:40
Edit: če mi gospod jerry ne bo nehal brati misli, ga bom tožila za avtorske pravice.

Kar tozi me, ce upas. (Tudi) pri odvetnikih mam dobre (z)veze :approve: :cool:

freya
22.05.2006, 14:02
pri normalno negovani koži, primerni prehrani in življenju brez cigaret in popivanja, se ni treba bati gub in gubic ... nekaj jih že nastane, so del zrelega obraza in dajejo pečat ženski ... razne 12, 13 letne deklice, ki reklamirajo popolnoma gladko kožo nimajo na obrazu tistega kar rečemo duša, notranjost ...

sama skoraj nisem zgubana razen okoli oči ( ogromno se smejem ) in nekaj črtic pri ustih ... se pa strogo držim nekaj pravil, ki so mi jih povedale ženske, ki so pri 60 letih bolje "ohranjene" kot marsikatera 40 -letnica ...

1. ne kadim ... cigareti uničujejo lase, nohte, kožo ... ( poleg ostalega) ... koža je suha, rumenkasta ali osivela in zato izgleda starejša ...

2. kremo za zrelo kožo sem začela uporabljati šele po 40-tem in še to tisto za kožo po 30-tem ... kozmetična industrija je ravnotako agresivna kot vsaka druga ... borba za zaslužek je neizprosna ...
manj je več ... raje ena vrhunska krema kot polna kopalnica lončkov za eksperimentiranje ...

3. že dolgo se več ne izpostavljam soncu ... obraz imam zaščiten s slamnikom ( na dopustu) ... solarij pa je itak strup za telo ( o tem je toliko napisanega na netu, da lahko brez težav sama najdeš) ...

4. pazim da nisem (pretirano) tečna in jezna ... ta čustva intenzivno in na grd način nagubajo obraz ...

5. ne obremenjujem se z leti ... sprejela sem dejstvo, da sem over 40, pazim na telo, uživam v dobri hrani, zmernosti, prijateljih in sexu ...

čist izi ...;)

mogoče bi dodala še,
- če ni pokrivala obvezno sončna očala
- krema se vtira z rahlo malo dlje trajajoče masažo
- dovolj je treba piti

prve gubice se dajo z opisano nego zgladiti ...če pa ne gre, pa ni katastrofa, ker so to smejalne gubice

nattka
22.05.2006, 14:07
mogoče bi dodala še,
- če ni pokrivala obvezno sončna očala
- krema se vtira z rahlo malo dlje trajajoče masažo
- dovolj je treba piti

prve gubice se dajo z opisano nego zgladiti ...če pa ne gre, pa ni katastrofa, ker so to smejalne gubice

ženske smo različne ... ampak nekako se ne morem otresti vtisa, da je obremenjevanje z gubami samo vrh ledene gore ...
če si na splošno v soglasju sam s seboj, se s tem ne obremenjuješ ...

freya
22.05.2006, 14:13
meni se je naredila grda gubica že ve letih, ko ne bi smela imati še nobene. takrat sem z malo pravilne nege to odpravila ( mal alarma ni škodilo). drobnih smejalnih gubic pa ne opazim.

obsedenost z videzom je pa preveč kompleksna tema za semle ;)

ARMEDhodzic
24.05.2006, 10:53

Lopato v roke in si počasi grob skopat.

:evil:

charles manson
24.05.2006, 17:13

eno je gotovo, če se boš s tem obremenjevala bo sam še več gub:D

spaceruner
24.05.2006, 17:26

čist izi ...;)

...pozabila dodat, tipkat na forumu max 1 uro, samo ne ponoč, ker matraš oči in kožo tm okrog....:evil:

nattka
25.05.2006, 19:20
...pozabila dodat, tipkat na forumu max 1 uro, samo ne ponoč, ker matraš oči in kožo tm okrog....:evil:

forum pomaga da mi ne otrdijo prsti ...
bolj nežno božam pol ...:approve:

karmy
25.05.2006, 19:29
več sexajte pa bo manj gubic :rolling: :2thumbs: ;)

spaceruner
25.05.2006, 19:45
forum pomaga da mi ne otrdijo prsti ...
bolj nežno božam pol ...:approve:
...pa ne morš artritisa staknt...;)

nattka
26.05.2006, 06:22
...pa ne morš artritisa staknt...;)

torej za dolgo mladostnost priporočaš forum ...;) :D

dvojčica
26.05.2006, 08:06
jest jih mam tud mal, une smejalne:D

A poznate dve indijanski pravili, za lepše in kvalitetnejše življenje?
1.Ne obremenjuj se z malenkostmi
2.Vse so malenkosti:)

nattka
26.05.2006, 08:18
jest jih mam tud mal, une smejalne:D

A poznate dve indijanski pravili, za lepše in kvalitetnejše življenje?
1.Ne obremenjuj se z malenkostmi
2.Vse so malenkosti:)

:2thumbs:

in gube so malenkosti ...

je pa res da poplava krem in kremic, ki reklamirajo, da je naš lajf kvalitetnejši če nismo zgubani ?????!!!! (le odkod jim ta ideja ) ... lahko vpliva na naše zadovoljstvo, sploh če smo nagnjeni k mišljenju, da popolna zunanjost pomeni srečno življenje ...

dvojčica
26.05.2006, 08:21
:2thumbs:

in gube so malenkosti ...

je pa res da poplava krem in kremic, ki reklamirajo, da je naš lajf kvalitetnejši če nismo zgubani ?????!!!! (le odkod jim ta ideja ) ... lahko vpliva na naše zadovoljstvo, sploh če smo nagnjeni k mišljenju, da popolna zunanjost pomeni srečno življenje ...

V bistvu nas pa glih napakice delajo zanimive, ane:angel: :kisses:

nattka
26.05.2006, 08:32
V bistvu nas pa glih napakice delajo zanimive, ane:angel: :kisses:

:approve:

mrjerry
26.05.2006, 09:18
Zanimivo in lepo ni isto ;)

miss K.Ritika
26.05.2006, 09:26
Ko boš malo čez 40. idi na lifting, pa je stvar za ene 10 let urejena.

mrjerry
26.05.2006, 09:31
:D :D :D

Jao, Miss

dvojčica
26.05.2006, 09:33
Zanimivo in lepo ni isto ;)

Vem da ne. Niti nisem govorila o lepoti. ;)

miss K.Ritika
26.05.2006, 09:34
:D :D :D

Jao, Missja sem pač praktična...lifting pride ene 600-700 jurjev,drži najmanj 10 let,zdaj si pa zračunej,koliko porabiš v 10 letih za drage kremice,ki imajo po vrhu še zelo majhen učinek ali ga sploh nimajo, pa dobiš rezultat

mrjerry
26.05.2006, 09:37
A tok drag je lifting?
Sem mislil, da je cenejsi od recimo liposukcije...

dvojčica
26.05.2006, 09:38
ja sem pač praktična...lifting pride ene 600-700 jurjev,drži najmanj 10 let,zdaj si pa zračunej,koliko porabiš v 10 letih za drage kremice,ki imajo po vrhu še zelo majhen učinek ali ga sploh nimajo, pa dobiš rezultat
¸

Jest pa mislim da je dosti odvisno od načina življenja in od same strukture kože. Moja mami ima pri svojih 60-tih zlo malo gubic, pa nikol v življenju ni uporabljala kreme proti gubam. :)

miss K.Ritika
26.05.2006, 09:42
A tok drag je lifting?
Sem mislil, da je cenejsi od recimo liposukcije...liposukcija pride 400.000

miss K.Ritika
26.05.2006, 09:43
¸

Jest pa mislim da je dosti odvisno od načina življenja in od same strukture kože. Moja mami ima pri svojih 60-tih zlo malo gubic, pa nikol v življenju ni uporabljala kreme proti gubam. :)to je res, da se koža deduje. Moja mama nikol v lajfu ni imela mozolja, suha koža,vendar zgleda vsaj 20 let mlajša kot je.

mrjerry
26.05.2006, 09:44
dvojcica :approve:

sej 400.000 pa ni tolk grozn velik... kolk ti pa lahko potegnejo mascobe ven? Nekje sem bral, da naj bi bil maksimum okrog pet litrov. Vec naj ne bi, ker se lahko zgodi, da se koza ne zarase nazaj na telo. A ma kdo kej obcutka, kolk kilogramov naj bi bilo 5 kil mascobe?

dvojčica
26.05.2006, 09:46

sej 400.000 pa ni tolk grozn velik... kolk ti pa lahko potegnejo mascobe ven? Nekje sem bral, da naj bi bil maksimum okrog pet litrov. Vec naj ne bi, ker se lahko zgodi, da se koza ne zarase nazaj na telo. A ma kdo kej obcutka, kolk kilogramov naj bi bilo 5 kil mascobe?

Pa dej no jerry, človk bi pomislu da o liposukciji razmišljaš:nonono:

miss K.Ritika
26.05.2006, 09:47

sej 400.000 pa ni tolk grozn velik... kolk ti pa lahko potegnejo mascobe ven? Nekje sem bral, da naj bi bil maksimum okrog pet litrov. Vec naj ne bi, ker se lahko zgodi, da se koza ne zarase nazaj na telo. A ma kdo kej obcutka, kolk kilogramov naj bi bilo 5 kil mascobe?pri zelo debelih ljudeh je po liposukciji potrebno še špeh odrezat,ker se ne priraste nazaj k tkivu in bi potem visel

mrjerry
26.05.2006, 09:48
Pa dej no jerry, človk bi pomislu da o liposukciji razmišljaš:nonono:

Saj bi prav pomislu :approve:

dvojčica
26.05.2006, 09:48
Saj bi prav pomislu :approve:

ne ga srat no:D

mrjerry
26.05.2006, 09:49
pri zelo debelih ljudeh je po liposukciji potrebno še špeh odrezat,ker se ne priraste nazaj k tkivu in bi potem visel

Sam to potem ni vec zgolj liposukcija.
Se neki (mal pomembnejse od tistih kil) - a celulit se tud da odstrant... Ker celulit naj bi bila kako v tkivu razprsena mascoba (nism glih ekspert za tole)

mrjerry
26.05.2006, 09:49
ne ga srat no:D
Razmisljam O liposukciji, ne da BI SEL na liposukcijo ;)

miss K.Ritika
26.05.2006, 09:50
Sam to potem ni vec zgolj liposukcija.
Se neki (mal pomembnejse od tistih kil) - a celulit se tud da odstrant... Ker celulit naj bi bila kako v tkivu razprsena mascoba (nism glih ekspert za tole)liposukcija je ravno odstranjevanje celulita, to so podkožne maščobe, je pa to trajen poseg in se ne ponovi,če se ne zrediš za več kot 5 kg.Če se,ti kirurg ne jamči več,da ne boš spet celulitast.

mrjerry
26.05.2006, 09:54
Ja, razumljivo. To se prav, da se odstrani priblizno 5kg mascobe. Oziroma nekaj manj, glede na to, da je mascoba lazja od vode.

miss K.Ritika
26.05.2006, 10:00
Ja, razumljivo. To se prav, da se odstrani priblizno 5kg mascobe. Oziroma nekaj manj, glede na to, da je mascoba lazja od vode.do 5l ne kg,ker je to taka vodeno-maščobna zdrzga rumene barve,ki zgleda prav ogabno

nattka
26.05.2006, 10:01
celilut se da uspešno odstranit ampak ker na njega vpliva velikjo dejavnikov, predvsem pa nezdrav način življenja, se zelo rad ponovi ...

je pa tale hipoksy terapija blazno uspešna ... dobesedno te stopijo ...

menda vse naše zvezdnice hodijo 2X mesečno na to reč ... stane pa ena terapija okoli 30 tisočakov ...

če si zelo celulitast rabiš ene 10-12 terapij v šusu, potem pa 1X ali 2X mesečno vzdržuješ ...

torej je še kako res, da ni grdih žensk, so samo bogate in revne ...;)

miss K.Ritika
26.05.2006, 10:03
celilut se da uspešno odstranit ampak ker na njega vpliva velikjo dejavnikov, predvsem pa nezdrav način življenja, se zelo rad ponovi ...

je pa tale hipoksy terapija blazno uspešna ... dobesedno te stopijo ...

menda vse naše zvezdnice hodijo 2X mesečno na to reč ... stane pa ena terapija okoli 30 tisočakov ...

če si zelo celulitast rabiš ene 10-12 terapij v šusu, potem pa 1X ali 2X mesečno vzdržuješ ...

torej je še kako res, da ni grdih žensk, so samo bogate in revne ...;)bo držalo

mrjerry
26.05.2006, 10:03
10-12 terapij, traja pol leta...
Se pa ze bols slisi liposukcija :approve:. V 2 tednih mas reseno, pa najbrz kaksen mesec v unih oprijetih hlacah, pa mas narjen.

dvojčica
26.05.2006, 10:05
športat redno, pa veliko vode popit, pa ne bo celulita...pa še za kej druzga bo dobr, pa še zastonj je:approve:

mrjerry
26.05.2006, 10:06
Ja ja

miss K.Ritika
26.05.2006, 10:07
Se pa ze bols slisi liposukcija :approve:. V 2 tednih mas reseno, pa najbrz kaksen mesec v unih oprijetih hlacah, pa mas narjen.kot sem že rekla,je liposukcija edini trajen poseg,ki drži,če se ne zrediš za več kot 5 kg. Pri ostalih terapijah pa moraš, kot je že Natka povedala,vzdrževat terapijo še 1 do 2x mesečno.

mrjerry
26.05.2006, 10:08
Hoces rect, da mors forever and ever hodit na tisto rec?
Heh, potem pa sploh ni dvoma.

miss K.Ritika
26.05.2006, 10:08
športat redno, pa veliko vode popit, pa ne bo celulita...pa še za kej druzga bo dobr, pa še zastonj je:approve:to ni res in ti lahko potrdi lepotni kirurg...večina žensk ne more odpravit celulita s prav nobenim postopkom,zato je edina rešitev liposikcija

nattka
26.05.2006, 10:09
Se pa ze bols slisi liposukcija :approve:. V 2 tednih mas reseno, pa najbrz kaksen mesec v unih oprijetih hlacah, pa mas narjen.

no saj tako razmišlja večina ... 20 let ga nabirajmo, potem pa v eni noči vse auf ...;)
ampak pravi rezultati liposukcije so vidni šele v 3-4 mesecih, do takrat pa se je treba izogibati pretiranemu športanju, sončenju in podobno ...
torej v obeh primerih traja nekaj več časa ...

miss K.Ritika
26.05.2006, 10:10
Hoces rect, da mors forever and ever hodit na tisto rec?
Heh, potem pa sploh ni dvoma.ja,ker z liposukcijo ti odstranijo te mašobne granule,ki med tkivom zadržujejo vodo, se pravi,ko jih ni več,vode nima več kaj zadrževati.Pri ostalih postopkih, pa se te granule le delno topijo.

dvojčica
26.05.2006, 10:11
Ja ja

Ja;)

nattka
26.05.2006, 10:11
to ni res in ti lahko potrdi lepotni kirurg...večina žensk ne more odpravit celulita s prav nobenim postopkom,zato je edina rešitev liposikcija

popolna odprava je res možna šele s kirurškimi postopki, a malenkost celulita ne moti niti največje moške macho type ...niti đerija ;) ...

sem bolj za dvojčičin način ... ker dolgoročno prinaša poleg lepega telesa še druge pozitivne vplive na telo in počutje ...

poglejte mene:D ... na starost še vedno s polno brihto tukaj tipkam ...:D

miss K.Ritika
26.05.2006, 10:13
popolna odprava je res možna šele s kirurškimi postopki, a malenkost celulita ne moti niti največje moške macho type ...niti đerija ;) ...

sem bolj za dvojčičin način ... ker dolgoročno prinaša poleg lepega telesa še druge pozitivne vplive na telo in počutje ...

poglejte mene:D ... na starost še vedno s polno brihto tukaj tipkam ...:D:2thumbs: :D

mrjerry
no saj tako razmišlja večina ... 20 let ga nabirajmo, potem pa v eni noči vse auf ...;)
ampak pravi rezultati liposukcije so vidni šele v 3-4 mesecih, do takrat pa se je treba izogibati pretiranemu športanju, sončenju in podobno ...
torej v obeh primerih traja nekaj več časa ...

3-4 mesece na 20 let ni nc.
V primerjavi s tem, da mors pa nekam hodit 2x mesecno (in to za dalj casa) pa se posebej.

dvojčica
to ni res in ti lahko potrdi lepotni kirurg...večina žensk ne more odpravit celulita s prav nobenim postopkom,zato je edina rešitev liposikcija

jest v to ne verjamem...verjamem pa, da nekatere morajo vložiti več truda kot druge. In da je tud dednost en faktor. Ampak se da...je pa res, da je to dolgotrajen proces in ni dovolj, da tečeš(ali kar koli pač počneš) en mesec, potem pa spet nič. To ti mora bit način življenja in predvsem kolikor toliko reden skozi celo leto(življenje);)

mrjerry
26.05.2006, 10:14

Sej malenkost ga lahko not pustijo ;) :P

mrjerry
26.05.2006, 10:15
jest v to ne verjamem...verjamem pa, da nekatere morajo vložiti več truda kot druge. In da je tud dednost en faktor. Ampak se da...je pa res, da je to dolgotrajen proces in ni dovolj, da tečeš(ali kar koli pač počneš) en mesec, potem pa spet nič. To ti mora bit način življenja in predvsem kolikor toliko reden skozi celo leto(življenje);)

Ja sej tuki se pojavi problem. Koliko vec truda? Kaj lahko naredi zenska, ki je vsak dan v sluzbi od osmih zjutraj do sedmih zvecer? Ni teorije, da bi lahko nadoknadila toliko, kolikor se zasedi v sluzbi. Je ni.

nattka
26.05.2006, 10:15
3-4 mesece na 20 let ni nc.
V primerjavi s tem, da mors pa nekam hodit 2x mesecno (in to za dalj casa) pa se posebej.

predpostavljam da je to zato, ker se punce samo dajo stopiti, ne spremenijo pa načina življenja ...

dvojčica
26.05.2006, 10:17
Ja sej tuki se pojavi problem. Koliko vec truda? Kaj lahko naredi zenska, ki je vsak dan v sluzbi od osmih zjutraj do sedmih zvecer? Ni teorije, da bi lahko nadoknadila toliko, kolikor se zasedi v sluzbi. Je ni.

Glej, govorim o tem, da se da če to pač počneš. Če nimaš časa je drugo...ne pa govort, da se ne da. ;)

miss K.Ritika
26.05.2006, 10:17
jest v to ne verjamem...verjamem pa, da nekatere morajo vložiti več truda kot druge. In da je tud dednost en faktor. Ampak se da...je pa res, da je to dolgotrajen proces in ni dovolj, da tečeš(ali kar koli pač počneš) en mesec, potem pa spet nič. To ti mora bit način življenja in predvsem kolikor toliko reden skozi celo leto(življenje);)tudi celulit je deden(gre za ohlapnost žilnih sten),odtod potem videz pomarančne kože,ker je zunanja koža preveč ohlapna,da bi zadržala "zapeglan "videz.Je pa to kar sem rekla,glede tega,da večini žensk telovadba ne more pomagat iz prve roke v osebnem pogovoru z znanim slovenskim in hrvaškim lepotnim kirurgom.Kot sem že enkrat rekla,ničesar ne napišem,kar ni strokovno preverjeno.

nattka
26.05.2006, 10:18

ljubček posluši ...

marsikaj se da ... ne misli, da lahko ohraniš lepo telo samo če si 2x dnevno na utežeh ...
gre še za marsikaj drugega ... recimo gibanje ( vikendi so idealni), prehrana, kajenje (bljak), pretiran alkohol in podobno ...

celulit je tako kot marsikaj drugega, kar smo staknili z leti ... pridelaš ga počasi a vztrajno ...
res pa je, da ene razpolagajo z boljšimi geni in metabolizmom kot druge ...

mrjerry
26.05.2006, 10:24
Pa kaj potem? Zivis zivljenje, ki ti pac pase, v okviru moznosti, ki jih imas. Kje tocno so zdej meje, je vprasanje. Jaz mam ze celo zivljenje prevec kil (so obdobja, ko jih je precej prevec, so obdobja, ko jih je mal manj precej prevec). Ampak ne mislim zdej na silo it skozi ne vem kaksne oblike sportanja, ce mi to ne pase. Pac ne mislim sledit ljudem, ki gredo vsak vecer za eno uro tect ali prekolesarijo 200 kilometrov na teden. Oni to pocnejo zato, ker jim pase, ne pa zato, ker se bojijo celulita. Meni pa tega ne pase redno poceti, ker mi to dodatno obremenjuje lajf. Dejansko ne grem na kolo zato, ker bi mi pasalo, ampak z nekim ciljem skurt tolk in tolk mascobe. S taksnim pristopom pa sport doseze popolnoma napacen ucinek: ni ne sprostilen, niti tega tempa prav zelo dolgo ne zdrzis. Tko da, popolnoma spremeniti nacin zivljenja, samo zato, da bom imel nekaj kil manj, kot jih imam zdaj - ne hvala.

Spremeniti nacin zivljenja v smislu, da se odpoves ali vsaj zreduciras tistih najbolj skodljivih navad, pa absolutno. Samo to niti nima tolk veze s skrbjo po izgledu, kot z zdravo pametjo in nacelom zmernosti.

Poleg tega je se en plus, ki govori v prid liposukciji (ce se potem pazis): na liposukcijo nikoli ne smes iti nemarno debel (razen, ce ti zraven se fizicno odrezejo mascobo, kot rekla miss - samo tisto je najbrz precej bolj zakomplicirana in drazja rec), ampak naj bi to bi zadnji korak uspesnega hujsanja. Pri hujsanju se ti namrec stevilo mascobnih celic ne spreminja, samo skrcijo se (te celice so kot nekaksni baloncki). Z liposukcijo odstranis celic in s tem zmanjsas potencialno kapaciteto za shranjevanje. Tko da se je potem tudi tezje nazaj zrediti. Poleg tega je brzkone na tak nacin celo lazje spremeniti nacin zivljenja, saj so rezultati ze pred tabo, medtem ko moras raznim oblikam gibanja, shujsevalnim dietam in podobno brezkompromisno zaupat. Za kar mors bit veliko mocnejsi karakter.

dvojčica
26.05.2006, 10:26
tudi celulit je deden(gre za ohlapnost žilnih sten),odtod potem videz pomarančne kože,ker je zunanja koža preveč ohlapna,da bi zadržala "zapeglan "videz.Je pa to kar sem rekla,glede tega,da večini žensk telovadba ne more pomagat iz prve roke v osebnem pogovoru z znanim slovenskim in hrvaškim lepotnim kirurgom.Kot sem že enkrat rekla,ničesar ne napišem,kar ni strokovno preverjeno.

Misika, jest pa kar nekaj žensk poznam, ki so z gibanjem in uravnoteženo prehrano skinile celulit. :)

mrjerry
26.05.2006, 10:27
ljubček posluši ...

marsikaj se da ... ne misli, da lahko ohraniš lepo telo samo če si 2x dnevno na utežeh ...
gre še za marsikaj drugega ... recimo gibanje ( vikendi so idealni), prehrana, kajenje (bljak), pretiran alkohol in podobno ...

celulit je tako kot marsikaj drugega, kar smo staknili z leti ... pridelaš ga počasi a vztrajno ...
res pa je, da ene razpolagajo z boljšimi geni in metabolizmom kot druge ...
lej nattka, hvala za tele pozitivne pridige, ampak v situaciji, ki je trenutno dana, druge moznosti ni. Cist vsak heben vikend pa tud ne mislim maratonirat po Sloveniji v kakrsnikoli obliki. Niti ne oseba, za katero tole sprasujem. In ta oseba ne kadi, je zelo zmerno in prakticno ne pije alkohola. In ce bo z leti pridelala se kaj dosti vec celulita, potem je najbols, da gre jutr na liposukcijo :approve:.

nattka
26.05.2006, 10:27
a sodiš med dobro tapecirane ...:P :P

sem vedla da je nekaj na tebi ...:approve:

miss K.Ritika
26.05.2006, 10:28
Pa kaj potem? Zivis zivljenje, ki ti pac pase, v okviru moznosti, ki jih imas. Kje tocno so zdej meje, je vprasanje. Jaz mam ze celo zivljenje prevec kil (so obdobja, ko jih je precej prevec, so obdobja, ko jih je mal manj precej prevec). Ampak ne mislim zdej na silo it skozi ne vem kaksne oblike sportanja, ce mi to ne pase. Pac ne mislim sledit ljudem, ki gredo vsak vecer za eno uro tect ali prekolesarijo 200 kilometrov na teden. Oni to pocnejo zato, ker jim pase, ne pa zato, ker se bojijo celulita. Meni pa tega ne pase redno poceti, ker mi to dodatno obremenjuje lajf. Dejansko ne grem na kolo zato, ker bi mi pasalo, ampak z nekim ciljem skurt tolk in tolk mascobe. S taksnim pristopom pa sport doseze popolnoma napacen ucinek: ni ne sprostilen, niti tega tempa prav zelo dolgo ne zdrzis. Tko da, popolnoma spremeniti nacin zivljenja, samo zato, da bom imel nekaj kil manj, kot jih imam zdaj - ne hvala.

Spremeniti nacin zivljenja v smislu, da se odpoves ali vsaj zreduciras tistih najbolj skodljivih navad, pa absolutno. Samo to niti nima tolk veze s skrbjo po izgledu, kot z zdravo pametjo in nacelom zmernosti.

Poleg tega je se en plus, ki govori v prid liposukciji (ce se potem pazis): na liposukcijo nikoli ne smes iti nemarno debel (razen, ce ti zraven se fizicno odrezejo mascobo, kot rekla miss - samo tisto je najbrz precej bolj zakomplicirana in drazja rec), ampak naj bi to bi zadnji korak uspesnega hujsanja. Pri hujsanju se ti namrec stevilo mascobnih celic ne spreminja, samo skrcijo se (te celice so kot nekaksni baloncki). Z liposukcijo odstranis celic in s tem zmanjsas potencialno kapaciteto za shranjevanje. Tko da se je potem tudi tezje nazaj zrediti. Poleg tega je brzkone na tak nacin celo lazje spremeniti nacin zivljenja, saj so rezultati ze pred tabo, medtem ko moras raznim oblikam gibanja, shujsevalnim dietam in podobno brezkompromisno zaupat. Za kar mors bit veliko mocnejsi karakter.mislim,da je najbolje, če te res zanima, da se obrneš na spletne strani naših lepotnih kirurgov, ali celo Glumičiča, jim pošlješ po mailu vprašanje in z veseljem ti bodo odgovorili, tako o postopku,kot tudi o ceni.

mrjerry
26.05.2006, 10:29
na meni ni nc, prej okrog mene :D

dvojčica

.

Si lepo povedal...na silo itak nobena stvar ne laufa. Al delaš s srcem in z užitkom...če ti je muka itak da ne boš vztrajal v tem:)

nattka

in če tega ne storiš, poleg tega pa imaš še omejene finance, si pač tak kakršen si ... naguban in celulitičen ...
in s tem se sprijazniš ...

mrjerry
26.05.2006, 10:30
mislim,da je najbolje, če te res zanima, da se obrneš na spletne strani naših lepotnih kirurgov, ali celo Glumičiča, jim pošlješ po mailu vprašanje in z veseljem ti bodo odgovorili, tako o postopku,kot tudi o ceni.

A Glumicic je un v Zagrebu? V Zagrebu je baje en ful dober, sam sem vseeno mal skepticen, da bi se fural v drugo drzavo dajat se pod narkozo...

mrjerry
26.05.2006, 10:31
in če tega ne storiš, poleg tega pa imaš še omejene finance, si pač tak kakršen si ... naguban in celulitičen ...
in s tem se sprijazniš ...

No, nekak se usmerjamo tja, kjer omejenost financ ni vec tako grozno boleca :shy:

nattka
26.05.2006, 10:38
lej nattka, hvala za tele pozitivne pridige, ampak v situaciji, ki je trenutno dana, druge moznosti ni. Cist vsak heben vikend pa tud ne mislim maratonirat po Sloveniji v kakrsnikoli obliki. Niti ne oseba, za katero tole sprasujem. In ta oseba ne kadi, je zelo zmerno in prakticno ne pije alkohola. In ce bo z leti pridelala se kaj dosti vec celulita, potem je najbols, da gre jutr na liposukcijo :approve:.

ej ... nimam nič proti tebi ... to je prvo ...

drugo ... če komu paše it na liposukcijo pač gre ... saj v tem ni nič slabega ...

je pa to debata tukaj in vsak pove svoje mnenje ... čeprav sem opazila da postaneš strašno nervozen, ko jaz kaj napišem in grozno vse vzameš k srcu ...
sem mislila da je debata na forumu namenjena vsem ...

mislim, dve imava enako mnenje pa samo meni napišeš da pridigam ... in to počneš povsod, v vsaki temi, kjer lahko ...
vendar imam o teh stvareh pač svoje osebno mnenje in od tega ne odstopam ...
in nehi vedno dvigovati roke v obrambno držo vsakih ko napišem kaj pod tvoj post ...

saj lepotni kirurgi konec koncev obstajajo zaradi tako mislečih ... in radi jih imajo ...
to je stvar ponudbe in povpraševanja ... izi as that ...

jaz še vedno trdim da se DA preprečiti marsikaj, če pa kdo NOČE ker mu je lažja operacija, je pa to njegova opcija in v to se ne vtikam ...
samo ne kupujem zgodbic ... čisto nič ne jem, pa imam 20 kil viška ... sem namreč zmagovalka in sem lani shujšala 26 kil ... zato ne bi poslušala, kako nekajterim zraste rit in celulit od zraka ...

dvojčica
26.05.2006, 10:45
ej ... nimam nič proti tebi ... to je prvo ...

drugo ... če komu paše it na liposukcijo pač gre ... saj v tem ni nič slabega ...

je pa to debata tukaj in vsak pove svoje mnenje ... čeprav sem opazila da postaneš strašno nervozen, ko jaz kaj napišem in grozno vse vzameš k srcu ...
sem mislila da je debata na forumu namenjena vsem ...

mislim, dve imava enako mnenje pa samo meni napišeš da pridigam ... in to počneš povsod, v vsaki temi, kjer lahko ...
vendar imam o teh stvareh pač svoje osebno mnenje in od tega ne odstopam ...
in nehi vedno dvigovati roke v obrambno držo vsakih ko napišem kaj pod tvoj post ...

saj lepotni kirurgi konec koncev obstajajo zaradi tako mislečih ... in radi jih imajo ...
to je stvar ponudbe in povpraševanja ... izi as that ...

jaz še vedno trdim da se DA preprečiti marsikaj, če pa kdo NOČE ker mu je lažja operacija, je pa to njegova opcija in v to se ne vtikam ...
samo ne kupujem zgodbic ... čisto nič ne jem, pa imam 20 kil viška ... sem namreč zmagovalka in sem lani shujšala 26 kil ... zato ne bi poslušala, kako nekajterim zraste rit in celulit od zraka ...

:2thumbs: :2thumbs: bravo nattka:kisses:

Tud jaz sem mnenja, da od zraka se še noben ni zredil:D

freya
26.05.2006, 10:46
še slovenska varianta (http://www.fabjan.si/posegi.php?id=17) s ceniki

ampak jerry, po moje ti ne bo pomagalo, ker liposukcija je bolj kot ne namenjena ostankom sala, ki se jih po hujšanju ne da znebit (torej mišelinke, stegna itd.)...sicer pa mislim jerry da ni panike, če bo ostalo tako še naprej

res nattka, da se nobem ne zredi od zraka, je pa zadaj velko faktorjev

mrjerry
26.05.2006, 10:51
še slovenska varianta (http://www.fabjan.si/posegi.php?id=17) s ceniki

ampak jerry, po moje ti ne bo pomagalo, ker liposukcija je bolj kot ne namenjena ostankom sala, ki se jih po hujšanju ne da znebit (torej mišelinke, stegna itd.)...sicer pa mislim jerry da ni panike, če bo ostalo tako še naprej

res nattka, da se nobem ne zredi od zraka, je pa zadaj velko faktorjev

Midva morva cez 2 tedna na kofe :approve:

mrjerry
26.05.2006, 10:53
u mejdun freya, za joske se je pa treba kar posteno stegnit :O

nattka
26.05.2006, 11:27
u mejdun freya, za joske se je pa treba kar posteno stegnit :O

a joške si boš tud poveču ...:O ;)

freya
26.05.2006, 11:46
Midva morva cez 2 tedna na kofe :approve:

lahku
če je ne boš preveč stegoval za joške...i čez mizo

freya
26.05.2006, 11:52
nattka
praviš, da je šlo 26 kg (in upam, da je pri tem ostalo)...in pri tem ninastalo nič gubic??
bravo:2thumbs:

razmišljam, kaj naj še jem dopoldne za malico ...sendvičev sem že mal sita (pa še preveč kalorični so), od sadje me tišči v želodcu, pizza, burek za včasih..kaj mi še ostane?
poznate kake dobre kosmiče, pripravljene jedi?

mrjerry
26.05.2006, 12:17
a joške si boš tud poveču ...:O ;)
:rofl:
ne, zmanjsu :blush:

mrjerry
26.05.2006, 12:19
nattka
praviš, da je šlo 26 kg (in upam, da je pri tem ostalo)...in pri tem ninastalo nič gubic??

razmišljam, kaj naj še jem dopoldne za malico ...sendvičev sem že mal sita (pa še preveč kalorični so), od sadje me tišči v želodcu, pizza, burek za včasih..kaj mi še ostane?

odgovor ti ne bo vsec: sadje
Jaz jem zjutraj sadje, pa me zacne tkole okrog desetih, enajstih mal sraufat... takrat bi pojedel slona na toastu... ampak nekje do enih se pa znormalizira, tko da mam lahko normalno malco

od kosmicev so mi pa najbolj vsec sport misliji s suhim sadjem - zjutraj si jih namocis v malo mleka za kaksni 2 uri in so prav kul
pa tud otrobi so mi dobri, sploh, ce jim dodas mal suhega sadja (dobijo se eni, ki imajo mango in ananas not - rumena pakunga)

nattka
26.05.2006, 12:21
nerodno je če te od sadja tišči ... ker to je najbolj izi pa še poleti je velika izbira
bom pa pobrskala za kakimi dobrimi polnovrednimi zajtrki ... vem, da so tu nekje ...

drugače pa ima Žito izredno dobre kosmiče v 4 okusih pa še pakirani so v majhnih lončkih ... ravno za en obrok ... za spremembo so ok ...

za nekaj gubic se ne sekiram ... sem pa tip z malce bolj zalitim obrazkom :blush: pa tudi sicer sem pazila nase že prej ... tako da ni pretirane škode ...
ne uporabljam pa nikoli kakih krem proti gubam ...
menda naredijo več škode kot koristi ... nimam pa lastnih izkušenj s tem ...

dvojčica
26.05.2006, 12:23
nattka

Vzemi eno plastično posodico, zlij notri navadni tekoči jogurt, nekaj ovsenih kocmičev, žličko medu. Pa fino je da se kosmiči vsaj eno uro namakajo. Men je to ful dobro:P

mrjerry
26.05.2006, 12:24
lahku
če je ne boš preveč stegoval za joške...i čez mizo

Obljubim, da bom (za spremembo) ful spodoben :blush:

freya
26.05.2006, 12:26
mam jaz krasno stekleno posodco tukaj, sam neki je treba notr dat
;)
danes sem kupila ene muesli natural, pa mi neki niso všeč..mogoče če bi jih namaka eno uro, dve, pa sadni jogurt, bi bilo boljš

v ponedeljek grem nabavljat otrobe...

freya
26.05.2006, 12:28
nerodno je če te od sadja tišči ... ker to je najbolj izi pa še poleti je velika izbira
bom pa pobrskala za kakimi dobrimi polnovrednimi zajtrki ... vem, da so tu nekje ...

drugače pa ima Žito izredno dobre kosmiče v 4 okusih pa še pakirani so v majhnih lončkih ... ravno za en obrok ... za spremembo so ok ...

za nekaj gubic se ne sekiram ... sem pa tip z malce bolj zalitim obrazkom :blush: pa tudi sicer sem pazila nase že prej ... tako da ni pretirane škode ...
ne uporabljam pa nikoli kakih krem proti gubam ...
menda naredijo več škode kot koristi ... nimam pa lastnih izkušenj s tem ...

ti bi lahk na Zdravju odprla kako svetovalnico za hujšanje...al pa vsak napiši, kako je šlo
;)

freya
26.05.2006, 12:30

;) :kisses:

nattka
26.05.2006, 12:48
ti bi lahk na Zdravju odprla kako svetovalnico za hujšanje...al pa vsak napiši, kako je šlo
;)

bom malo pobrskala po spominu pa napisala kako spodbudno reč ...

sicer pa sem pridružena mednarodnemu gibanju za podporo hujšanja SparkPeople ...
imam nekaj da best receptov, ki so odlični celi moji familiji ... in nekaj pametnih vaj ...

aja ... pa brez švicanja ne gre ...:blush:

nattka
26.05.2006, 12:49

pih ... pol je pa brezveze s tabo it ...

mrjerry
26.05.2006, 12:55
ni :approve:

gia
27.05.2006, 10:32
Vzemi eno plastično posodico, zlij notri navadni tekoči jogurt, nekaj ovsenih kocmičev, žličko medu. Pa fino je da se kosmiči vsaj eno uro namakajo. Men je to ful dobro:P
hehe, ravno sem hotla to predlagat, k je res ful dobr! jst si pol dodam ponavad še banano, lahko si not nasuješ še rozine... :P

Katrin
27.05.2006, 12:57

Navadni ovseni kosmiči in jogurt, potem pa poljubno dodajaš razne oreške, banano, jabolko, otrobe ali pa tuna s kakšnim polnovrednim kruhom - možnosti je precej, ampak je treba že prej doma mal predpriprave ;)

dvojčica
29.05.2006, 09:39
hehe, ravno sem hotla to predlagat, k je res ful dobr! jst si pol dodam ponavad še banano, lahko si not nasuješ še rozine... :P

ja, rozine, pa še malo cimeta...luksus:P :D

nattka
29.05.2006, 09:43
cimet je odličen ker preprečuje željo po sladkarijah ...

preprosto, okusno, dišeče in učinkovito ...:approve:

dvojčica
30.05.2006, 07:00
cimet je odličen ker preprečuje željo po sladkarijah ...

preprosto, okusno, dišeče in učinkovito ...:approve:

sem glih kavo s cimetom spila:P

Nattka, pa nisem vedla da cimet preperečuje željo po sladkem, jest to nič ne čutim:D

freya
30.05.2006, 07:10
hvala punce...sem že na otrobih
;)