Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : 25. maj - dan brisače

Hel
25.05.2006, 07:11
Moja je bela s svetlimi pastelnimi rožicami. :blush:

Pa vaša? :shy:

Teo
25.05.2006, 07:34
modra z belimi pikami. se vidmo na ulci;);)

nattka
25.05.2006, 07:38
moja oranžna z rožicami ...

Hel
25.05.2006, 08:35
modra z belimi pikami. se vidmo na ulci;);)
:O

Marjan, as' to ti? :O

Kajne, da nimaš neke čudne sodelavke, ki danes straši z belo brisačo z rožicami? :blush: :shy:

Je pa hec. Natakar nas je malce čudno gledal, ko smo prišli na jutranjo kavico, a ker smo redne stranke ter puščamo kar spodobne napitnine (še posebej, kadar ima kdo rojstni dan), ni upal reči nič. Sem ga pa slišala, ko je spraševal drugega natakarja, če so mogoče že odprli bazen.:D

Teo
25.05.2006, 09:03
lol, marjan mi je rekla:D:D

poglej kako število objav maš:)

popka
25.05.2006, 09:06
eno neumno vprašanje... čemu je namenjen ta brisača day ubistvu?:shy:

hel...satan:veryevil:

popka
25.05.2006, 09:16
aha...kva se folk vse ne spomn:clown:

sJavorshek
25.05.2006, 09:20
A ne de. :rolling:

kekez
25.05.2006, 10:46
Danes 25. maja je praznik, mednarodni dan brisače: http://en.wikipedia.org/wiki/Towel_Day

In, velika katastrofa! Jaz sem si včeraj lepo pripravil eno lepo brisačo, zjutraj pa sem jo pozabil doma :( :( .
Brez brisače so menda možnosti za preživetje v galaksiji izredno majhne. Tukaj na šihtu imam pa samo papirnate. Le kaj naj s tem? :nonono: :censored:

Lani nisem bil tako raztresen in sem brisačo imel s sabo. Tisti dan sem celo imel nekaj poslovnih razgovorov, pa me brisača pri tem sploh ni motila. Niti poslovni sogovorniki ji niso posvečali pretirane pozornosti. :angel:

Letos pa ... :O :blackeye: :blackeye:
In to en najvažnejših praznikov, saj se praznuje v celi galaksiji :blush: .

kekez
25.05.2006, 10:50
Sicer pa velja:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/9d/Towelday_Towel.jpg

Takole z zastavami ta praznik praznujejo drugod po svetu

Nikka06
25.05.2006, 10:51
A ni bil nekoc na ta dan "Dan mladosti"? Mal manj butasto kot dan brisace le zveni...

kekez
25.05.2006, 10:52
Se bom pač ravnal po indijanskih pravilih

http://www2.shrani.si/files/2indijan567928.jpg

kekez
25.05.2006, 10:55
A ni bil nekoc na ta dan "Dan mladosti"? Mal manj butasto kot dan brisace le zveni...

Tisto je bil popolnoma zgrešeni komunajzarski praznik, praznovan le v eni zanikrni diktatorski republiki.
Zgrešen predvsem zato, ker naj bi ga praznovali na rojstni dan diktatorja, pa jim niti to ni uspelo, saj se najbolj verjetni dan rojstva (dejanski dan čisto točno ni znan) omenja 7. maj (1892 leta). :tomato:

Dan brisače pa je mednarodni praznik cele galaksije.
Sploh pa za dan mladosti ni mesto v temi Svet!

Hel
25.05.2006, 11:09
lol, marjan mi je rekla:D:D

poglej kako število objav maš:)
Kaj pa naj rečem - Teodor? :clown:

Svetamamkabožja, imam pa res čudno število objav. A to kaj pomeni?:O

Kekec - shame on you! :mad: :nonono:

unicorn
25.05.2006, 11:11
Moja je bela s školjkami. Pa mehka je tud! :P :rolling:

lila5
25.05.2006, 15:08
Kaj pa je potrebno danes z brisačo početi......:dontknow: ?

metamorf
25.05.2006, 15:19
Zavežeš si jo okrog oči in hodiš naokrog. Pomaga, če slučajno srečaš Traalskega krvoloka.;)

Teo
25.05.2006, 15:33
Kaj pa naj rečem - Teodor? :clown:

Svetamamkabožja, imam pa res čudno število objav. A to kaj pomeni?:O

Kekec - shame on you! :mad: :nonono:

Matej ponavadi zaleže:)

Teo
25.05.2006, 15:36
brisača je zelu zajeebana stvar... tukaj je odstavek kjer Adams razloži zadevo:

"The Hitchhiker's Guide to the Galaxy has a few things to say on the subject of towels. A towel, it says, is about the most massively useful thing an interstellar (http://en.wikipedia.org/wiki/Interstellar) hitchhiker (http://en.wikipedia.org/wiki/Hitchhiker) can have. Partly it has great practical value—you can wrap it around you for warmth as you bound across the cold moons of Jaglan Beta; you can lie on it on the brilliant marble-sanded beaches of Santraginus V, inhaling the heady sea vapours; you can sleep under it beneath the stars which shine so redly on the desert world of Kakrafoon; use it to sail a mini raft down the slow heavy river Moth; wet it for use in hand-to-hand combat; wrap it round your head to ward off noxious fumes or to avoid the gaze of the Ravenous Bugblatter Beast of Traal (http://en.wikipedia.org/wiki/Races_and_Species_in_The_Hitchhiker%27s_Guide_to_t he_Galaxy#Ravenous_Bugblatter_Beast_of_Traal) (a mindboggingly stupid animal, it assumes that if you can't see it, it can't see you—daft as a brush, but very, very ravenous); you can wave your towel in emergencies as a distress signal, and of course dry yourself off with it if it still seems to be clean enough. More importantly, a towel has immense psychological value. For some reason, if a strag [non-hitch hiker] discovers that a hitchhiker has his towel with him, he will automatically assume that he is also in possession of a toothbrush, face flannel, soap, tin of biscuits, flask, compass, map, ball of string, gnat spray, wet weather gear, space suit etc., etc. Furthermore, the strag will then happily lend the hitchhiker any of these or a dozen other items that the hitchhiker might accidentally have 'lost'. What the strag will think is that any man who can hitch the length and breadth of the galaxy, rough it, slum it, struggle against terrible odds, win through, and still knows where his towel is, is clearly a man to be reckoned with." (The Hitchhiker's Guide to the Galaxy, Chapter Three)

lila5
25.05.2006, 15:57
Hvala na odgovrih....danes sem prvič slišala, da že nekaj let z brisačo počastimo spomin na neko osebo.....

metamorf
25.05.2006, 16:02
Pravi kul frud vedno ve, kje ima brisačo.:approve:

lila5
25.05.2006, 16:06
Štoparskega vodnika sicer nisem prebrala....za brisačo pa vedno vem, kje jo imam....čeprav je danes nimam okoli vratu......:shy:

metamorf
25.05.2006, 16:24
Štoparski vodnik je pa ena najboljših knjig. Poskusi prebrat prvi del, pa pazi, da si ne pretegneš trebušnih mišic od smeha.;) :2thumbs:

spaceruner
25.05.2006, 18:07
Kaj pa je potrebno danes z brisačo početi......:dontknow: ?
v bikinkah se uležeš nanjo pred Namo in počakaš na varnostnike...:approve:

spaceruner
25.05.2006, 18:12
....

lila5
25.05.2006, 19:09
Eeeee dečko dragi, nič več pomanjkljivo oblečenih mladenk na javnem kraju, pa tudi če je to na mednarodni dan brisače (mimogrede letos ta dan sovpada tudi z velikim krščanskim praznikom vnebovhodom).....lahko bo kdo jemal to kot nespodobno in drzno vedenje.....in po Zakonu o javnem redu in miru je to kaznivo.....

spaceruner
25.05.2006, 20:50
jst sem današnji dan mladosti&brisače prosljavljal že malo čez polnoč
uspelo mi je spiti 2 pangalaktična grloreza:approve::approve::approve::approve:
a to je sinonim za litrco šnopsa...:clown:

šnela
25.05.2006, 20:51
N. O. R. C. I. :approve:

jst si že cel dan žvižgam:

So long and thanks for all the fish
So sad that it should come to this
We tried to warn you all but oh dear?

You may not share our intellect
Which might explain your disrespect
For all the natural wonders that
grow around you

So long, so long and thanks
for all the fish

The world's about to be destroyed
There's no point getting all annoyed
Lie back and let the planet dissolve

Despite those nets of tuna fleets
We thought that most of you were sweet
Especially tiny tots and your
pregnant women

So long, so long, so long, so long, so long

for all the fish

(yeah)

So long and thanks for all the fish
So sad that it should come to this
We tried to warn you all but oh dear?

(oh dear)

Despite those nets of tuna fleets
We thought that most of you were sweet
Especially tiny tots and your
pregnant women

for all the fish

metamorf
25.05.2006, 21:01
Nalij mi starega džanksa!:P

spaceruner
25.05.2006, 21:05
mislim da ne ker sem 1x spil v enmu večeru 2L močne medice in se vsega spomnim,današnja noč pa mi je precej meglena:ups::angel::angel::angel:
..potem je to zdravilo...:D

metamorf
25.05.2006, 21:12
O fredlene grumblajde...:angel:

metamorf
25.05.2006, 21:18
"Skupaj z Ronom in Sidom in Maggie
smo šli s teleportom z zabave,
Ron je ukradel Maggie srce,
jaz pa Sidu pol glave."
;)

kekez
25.05.2006, 21:51
Ves svet je upihnil sveče,
le mene tema zajeti neče,
ker jaz vidim infra-rdeče.
Oh, kako sovražim noč.

Now the world has gone to bed,
Darkness won't engulf my head,
I can see by infrared,
How I hate the night.

Now I lay me down to sleep,
Try to count electric sheep
Sweet dream wishes you can keep,
How I hate the night.

metamorf
25.05.2006, 22:04
Ha, Marvin je res dober:D

metamorf
25.05.2006, 22:33
Vprašanje in odgovor se med sabo baje izključujeta - se pravi ne moreta obstajati hkrati v istem vesolju. Je pa prebral uni napis Opravičujemo se za nevšečnosti:angel: