Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Ajurveda

Iluzija-
26.05.2006, 23:05
Ravno sem se spravila k branju zanimive bukle o ajurvedi ... zanimive reči, ni samo način prehranjevanja in telesne vadbe, temveč bolj način bivanja :)

Zanima me, ali se kdo od forumašev ravna po načelih ajurvede? Kako to izgleda, bi morda kdo delil izkušnje z nami?

Se priporočam za kak prispevek :approve:

Njuška Trap
30.05.2006, 18:24
Jaz sem si kupila ajurveda ženski čaj ... za lajšanje težav ob menstruaciji ... no, to ne deluje. Ostalega pa nisem poskušala. Še.

Jake
30.05.2006, 23:44
a ni to tut neka vrsta joge?

mrjerry
31.05.2006, 07:29
Prvic slisim, tko da, ce se ravnam po njej, je to zgolj nakljucje :blush:

Se mi pa slisi kot marketinski nateg, sodec po tem, kar je njuska rekla. Nekako za folk, ki morjo zvet nek siroko neznan nacin zivljenja z eksoticnim imenom in imeti dolg seznam stvari, ki jih lahko in ne smejo pocet. Tko mi pac zveni...

Matjaz26
31.05.2006, 10:21
Se nikol nism slisal o tem, a lahko poves kaj vec?

matss
01.06.2006, 20:13
klik (http://www.viva.si/clanek.asp?arhiv=1&id=2834)

Iluzija-
12.06.2006, 21:06
Jaz sem si kupila ajurveda ženski čaj ... za lajšanje težav ob menstruaciji ... no, to ne deluje. Ostalega pa nisem poskušala. Še.

za tovrstne težave se raje posluži metinega čaja :approve:

Iluzija-
12.06.2006, 21:07
a ni to tut neka vrsta joge?

vaje iz joge spadajo zraven, ja ... Gre pa tudi za način prehranjevanja in bolj celovito gledano, za način življenja :approve:

freya
13.06.2006, 06:29

kolegica si je tovrstne težave precej omilila z jogo in verjetno na splošno s spremenjenim dojemanjem življenja:)

nattka
13.06.2006, 06:38
jaz sem si jih omilila z dolgimi sprehodi po gozdu in s tem, da sem se nehala sekirati za stvari, ki jih ne morem spremeniti ...:)

je pa v novi Rini članek o prehranjevanju po ajurvedi ... nič novega, vse že znano, le da je na isti strani še kup prijavnic za take in drugačene delavnice in seminarje ...

Jakec
13.06.2006, 08:11
Jerry-jev post se mi zdi kar kul :)

Iluzija-
19.06.2006, 19:55
jaz sem si jih omilila z dolgimi sprehodi po gozdu in s tem, da sem se nehala sekirati za stvari, ki jih ne morem spremeniti ...:)

je pa v novi Rini članek o prehranjevanju po ajurvedi ... nič novega, vse že znano, le da je na isti strani še kup prijavnic za take in drugačene delavnice in seminarje ...

se mi zdi, da če že v kaki reviji pišejo o ajurvedi, jogi ali tantri, vedno pride ven neka instant zadeva, ki sploh ni to kar bi moralo bit ... Sem mislila, da kdo res živi v skladu s temi "zapovedmi", pa me je zanimalo kako to gre :shy: