Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : puder- mousse

soncnica
01.06.2006, 09:26
...kera pozna, oz. ve, kako se "obnese"?mislm da je lorealov...(se mi zdi, da za bolj suho kozo nebi bil ok, k je bolj suhe sestave)...no, punce...

Teo
01.06.2006, 09:27
ej meen se zdi čist presuh:)

TuNina
01.06.2006, 09:34
jaz mam en "mus" ki kao matira... pa je od maybelline/jade/whatever.. men je fajn.

miss K.Ritika
01.06.2006, 09:45
S pudri je prava ****arija....sem sprobala že vse dobre in kvazi firme, pa je vse skup velik nateg. Imam bolj masno kožo in če kupim suhega,mi izsuši kožo in nardi gube, če kupim mastnega,sem pa kot velikonočno jajce...

soncnica
01.06.2006, 09:47
ja, sm misnla jade/mejbilin"...sam je taka zadeva k jo das na prst, da se mi zdi, da bi znala se bl izsusit mojo kozo...tko da se mi zdi cudn, da ne "pase" mastni kozi...:dontknow:

TuNina
01.06.2006, 09:54
jaz mam mešan tip kože.. T-področje mastno, lica suha.. pa mi ta puder paše. pač si obraz namažem z vlažilno kremo, pol pa prek puder, in je čist kul.

Goody
01.06.2006, 09:56
nekaj nasvetov je tudi tukaj: Puder - vaša druga koža (http://trendi.siol.net/default.aspx?site_id=155&page_id=415&article_id=155415060515092131111&cid=415&pgn=1)

soncnica
01.06.2006, 09:56
jaz mam mešan tip kože.. T-področje mastno, lica suha.. pa mi ta puder paše. pač si obraz namažem z vlažilno kremo, pol pa prek puder, in je čist kul.

aha...tnx, js tut -krema pol pa cez puder.Grem u soping:D

Kate
01.06.2006, 10:45
jest mam tud tega od jade pa je ful fajn ... ful maš mehko kožo pol :shy:

sam jest ga ne nosim ker sm totalno mim usekala pr izbiri barve :D

Teo
01.06.2006, 15:01
kaj pa Shiseido?

ko sm jst delal med parfumčki in pudri, je bla to top roba:)

Morena
02.06.2006, 14:23
Maybelline - Dream Matte Mousse

Primeren za mešano/mastno/normalno kožo, za suho ni primeren. Ni komedogen, srednje prekriven, dobro obstojen. Na voljo imajo tudi zelo svetel odtenek, z nevtralnim podtonom, za Sneguljčice.

soncnica
02.06.2006, 15:59

Primeren za mešano/mastno/normalno kožo, za suho ni primeren. Ni komedogen, srednje prekriven, dobro obstojen. Na voljo imajo tudi zelo svetel odtenek, z nevtralnim podtonom, za Sneguljčice.

...vidm da kr obvladas;) , ker puder je pa za suho kozo, pa obstojen?
(ceprou mam suho kozo, pa mi tale mousse puder kr odgovarja...)

Morena
02.06.2006, 22:57
Ja, saj če maš spodaj dobro hranilno kremo, zna biti tudi za suho kožo dovolj.
Drugače pa hm... prav za suho obstojen puder... Morda Chanel - Vitalumiere Creme, Revlon - ColorStay Natural, Collistar - Highlighting Foundation Illuminante, Clinique - Repairwear Anti-aging.

Kate
02.06.2006, 23:41

no evo ... s temle sem se jst za***ala :D

roxa
05.06.2006, 07:27
jaz bi ti priporočala:za suho kožo-jaz jo mam tud
Chanel: pro lumiere (tanek sloj)
Loreal: infallible
Max Factor:colour adapt
Elizabeth Arden:fawless finish

Ritka zate:Nivea Beaute - Matt Refiner ki matira in uravnava lesk

nattka
05.06.2006, 07:40
...vidm da kr obvladas;) , ker puder je pa za suho kozo, pa obstojen?
(ceprou mam suho kozo, pa mi tale mousse puder kr odgovarja...)

Isadora ...:approve:

imam suho in občutljivo kožo, pa je odličen in obstojen ...

freya
05.06.2006, 07:42
Jaz imam max factor colour adapt in je za poletje prav fajn (za pozimii premalo prekriva) in tudi suho kožo po licih.
Kot že rečeno, spodaj dobra hidratantna krema, pa bo.

Matilda
13.06.2006, 15:49
Penasti pudri so perfektni za nanašanje, vse ostalo pa je odvisno od firme (žal) . Gre samo za obliko ne pa za sestavo. V primerjavi L'Oreala in Estee Lauder je drugi šampanjc prvi pa Deit.

Iluzija-
15.06.2006, 09:10
jest uporabljam Max Factorjev adapt in mi ful odgovarja :approve:

summer
15.06.2006, 09:41
Ja, saj če maš spodaj dobro hranilno kremo, zna biti tudi za suho kožo dovolj.
Drugače pa hm... prav za suho obstojen puder... Morda Chanel - Vitalumiere Creme, Revlon - ColorStay Natural, Collistar - Highlighting Foundation Illuminante, Clinique - Repairwear Anti-aging.

tega mam jz...in ga ne menjam:approve: spodaj kremico...puder navrh...obstojen...nesvetleč..skratka super

ARMEDhodzic
15.06.2006, 14:05
Da ne bo kakšne dileme, tole se splača probat:

- Lancome Teint Adaptive
- Shiseido Hydro Liq.Compact
- Collistar Cream-PowderCompact
- Kanebo Total Finish

:evil:

summer
16.06.2006, 08:28
mene zanima, če ima katera izkušnje z Diorjevim pudrom....tekočim....ker je baje dober...

ARMEDhodzic
16.06.2006, 08:31
Samerca, Dior je sranje.

summer
16.06.2006, 08:33
Samerca, Dior je sranje.

Pismo....res....sem v sredo bla v Limoniju...sem kupila njihovo maskaro...k je zelo OK.....potem sem pa razmišljala še o pudru...pa ga nisem kupila.....
maš kak predlog za fajn tekoč puder....:dontknow:

summer
16.06.2006, 08:53
hm....s Collistarjem nimam vredu izkušenj....
Shiseido bi pa poskusla ....

ARMEDhodzic
16.06.2006, 09:10
Odločitev je vsekakor pravilna.

Morena
16.06.2006, 12:45
Pismo....res....sem v sredo bla v Limoniju...sem kupila njihovo maskaro...k je zelo OK.....potem sem pa razmišljala še o pudru...pa ga nisem kupila.....
maš kak predlog za fajn tekoč puder....:dontknow:
Katero maskaro pa? Ultimeyes? Tole sem imela jaz in je fantastična (kar se tiče nanašanja, volumna in predvsem podaljšanja). Čeprav se lahko še skos skrije pred Chanelovo Extracils.
Kar se pa Diorjevih pudrov tiče - Diorskin Ultra Mat sem imela in je bil bolj kot ne za drek - vsi odtenki neki rumenkasti, preveč kremast, čuden v glavnem. Bojda je pa odličen DiorSkin Sculpt - namenjen normalni do suhi koži, ima tudi spf 20. In pa novost, Diorskin Icone, silikonski puder, ki obnaša tudi kot nekakšen highliter. Mene mika. :D
Drugače sem pa jaz navdušena nad Maybelline - Dream Matte Mousse, res krasen puder v penci, kot pesem se nanaša, fino izenači polt (prekriven ravno ni, kar mi je všeč), za 2500 sit se skriva v posodici pravi čudež. Pri meni je gladko izpodrinil pudre za 8k in več.

summer
16.06.2006, 13:27
Katero maskaro pa? Ultimeyes? Tole sem imela jaz in je fantastična (kar se tiče nanašanja, volumna in predvsem podaljšanja). Čeprav se lahko še skos skrije pred Chanelovo Extracils.
Kar se pa Diorjevih pudrov tiče - Diorskin Ultra Mat sem imela in je bil bolj kot ne za drek - vsi odtenki neki rumenkasti, preveč kremast, čuden v glavnem. Bojda je pa odličen DiorSkin Sculpt - namenjen normalni do suhi koži, ima tudi spf 20. In pa novost, Diorskin Icone, silikonski puder, ki obnaša tudi kot nekakšen highliter. Mene mika. :D
Drugače sem pa jaz navdušena nad Maybelline - Dream Matte Mousse, res krasen puder v penci, kot pesem se nanaša, fino izenači polt (prekriven ravno ni, kar mi je všeč), za 2500 sit se skriva v posodici pravi čudež. Pri meni je gladko izpodrinil pudre za 8k in več.

jp...Ultimeyes....in moram povedat da je super....prej sem mela pa uno zlato od YSL.... za volumen....sam je ščetka tk smotana....tak da je tale kr ok....
ful sn skeptična s tole peno....:D ne vem zakaj mam v glavi da mora bit tekoč:D a praviš da je ok....:approve: ka pa vem...kak tester bi bil fajn...:D:D:D

Morena
16.06.2006, 14:04
Ej, NI tekoč!!! Resno je najboljša stvar za nanašanje ever! Pa ful lepo se razume s kožo, ful se spoji z njo, da svilenkast finish. Jaz mam najsvetlejši odtenek, za sneguljčice, light beige - to mi je všeč, da imajo tudi svetlejše odtenke. Če boš izbrala ta pravi odtenek, pa da nimaš ultra suhe kože, ne moreš sfalit, ti garantiram. :approve:

Morena
19.06.2006, 08:09
Nanesem ga preprosto. S prsti. :D Pa čist na tanko... na izenačim polt. Stopnjo prekrivnosti pa pač stopnjuješ s količino nanosa. :D

summer
19.06.2006, 09:00
Nanesem ga preprosto. S prsti. :D Pa čist na tanko... na izenačim polt. Stopnjo prekrivnosti pa pač stopnjuješ s količino nanosa. :D

jz tud ne uporabljam gobice....čeprav una vedno teži tam v parfumeriji:D

Morena
19.06.2006, 09:09
Pa kako gobico. Saj to ni puder v kamnu ali prahu. Niti nima priložene gobice. Je namenjen za nanos s prsti. Daj... mene poslušaj in si lepo kupi in boš vidla, da ti ne bo žal. :D Pa pazi, da si boš ta pravi odtenek izbrala. :D

To je ta :P :
http://dynamic25.protu.no/pictures/15/dyndigi35012.jpg

Trillian
19.06.2006, 09:15
jest mam tega, in je najbolsi kar sem jih do sedaj sprobala. nanasam kar s prsti..in je super. :2thumbs:

Trillian
19.06.2006, 09:16
aja..pa mal ga naeses....ne pol kile, res mal.

J.J.
19.06.2006, 13:56
Ej, NI tekoč!!! Resno je najboljša stvar za nanašanje ever! Pa ful lepo se razume s kožo, ful se spoji z njo, da svilenkast finish. Jaz mam najsvetlejši odtenek, za sneguljčice, light beige - to mi je všeč, da imajo tudi svetlejše odtenke. Če boš izbrala ta pravi odtenek, pa da nimaš ultra suhe kože, ne moreš sfalit, ti garantiram. :approve:

sepravi zame k mam suho kožo ne bo glih najbl primeren, a morenč:dontknow:

Morena
19.06.2006, 14:03
sepravi zame k mam suho kožo ne bo glih najbl primeren, a morenč:dontknow:
Jaz mam tudi bolj kot ne suho kožo, pa spodaj nanesem bolj hranilno (mastno) kremo (Clinique - Superdefense, L'Occitane - oljčna s spfjem, jasno), pa mi je čisto okej. Sploh zdaj poleti, ko je itak bolj na easy vse skup in ne rabiš še tak ful hranilnega, mastnega pudra.

Kate
19.06.2006, 14:41
sam je res, tale puder v peni je res ful fajn :P jest sem si edin ful presvetel odtenek kupla in ga zato ne nosim :(

roxa
20.06.2006, 06:39
ja, sm misnla jade/mejbilin"...sam je taka zadeva k jo das na prst, da se mi zdi, da bi znala se bl izsusit mojo kozo...tko da se mi zdi cudn, da ne "pase" mastni kozi...:dontknow:
če imaš mastno kožo probaj tole l oreal cashemere perfect...(ful fajn)